Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kats
26. aug 2009

baby neviete nieco o ajke jezke?

kety super ze uz sa to lepsi 😀
😀

najnovsie nechavam matuska zaspavat sameho s flaskou, a vzdy ked dopije spusti straaaaasny rev, pridem k nemu on mi nasupene poda flasku otoci sa a spi 😀

idem kuknut tie pochvalene fotky 😉 a docitat

basika
26. aug 2009

No aj my už spíme...tak som tu..to na margo, kedy sem chodím.. tiež len na obed keď zaspí..ráno v rýchlosti prečítam...a až na obed prispejem..a dnes som ešte stihla aj natrieť balkón

som rada, že nie som sama, čo zimu moc nemusí.... lebo zasa by som tu bola za divnú

pridala som aj foto, kto chcete kuk a sú tam aj zábery..pre ktoré milujem leto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

anjelok - no ja som už kúpila pršiplášť, zatial len u číňana..lebo nikde inde nemali...a cez net som nechcela objednávať...gumáčiky máme zdedené...pršiplášť sme už aj vyskúšali...super vec, len som zabudla na seba.., že aj ja si mám kúpiť..tak musím aj pre seba...ale páčia sa mi aj tieto nohavice.. do dažďa
http://www.eduscho.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity...

ja som také niečo zháňala, že keď aj capne na zem..tak nič to..ochránia nohavice

basika
26. aug 2009

kety -hádam to bude len také jednorázové vracanie u Kristínky a nebude sa viac opakovať.

efcso
26. aug 2009

ahojte, ja len narychlo. chvalite svoje deti? tak ja moju nemozem, je uz tri dni OTRASNA 😠 😠 😠 . a to nielen cez den. ked idem s nou k niekomu, ze uz nevladzem, tak sa robi chrumkava (ale uz ju prekukli aj susedia, lebo ju pocut az do druheho panelaku) a ako nahle osamieme, hroza. baby, ja som v koncoch. v noci sme viac pri postielke ako v posteli, dnes rano to uz romco o 4.30 nezvladol a radsej siel do prace. chcela som ist namiesto neho, ale nedovolil... ach jo.

leni oli dostala gumaky z ejakeho china shopu od nasich a prsiplast aj ja hladam.

verul, drzim palce, nech to je len taka prehanka.

evi, ta fotka - no aj roman sa zasmial ( a to je v takom stave, ze dobreze v praci neprizabil niekoho)

eviku78
26. aug 2009

ahoj mamule.
misi, neboooj. chce to len cas. musim povedat, ze ked sme sa prestali kojit, tak mi to bolo tiez hrozne luto. a potom som aj lutovala, ze co som jej viacej neponukala. ☹ ale podla mna kojit 15 mesiacov je super. 😉

kety, dufam, ze kristinka bude cim skor fit.

prispievam tiez cez obed, ked emmci spi alebo takto vecer.
a musim sa postazovat na seba. rano sa emmka zobudila o 6 (bola hrozna noc, tak tatino isiel spat vedla) a isla som jej robit mliecko. na pol ceste ma marcel zastavil, ze on jej urobi a ja som sa od spalne vratila bez mlieka. a emmci bola asi nejaka narsdena z toho, ze kde ma to mlieka. tak ma normalne dva krat facla do tvare. a no ja som rano uplne nepouzitelna a tak ma to nahnevalo, ze som jej capla po ruke. 😖 ☹ zla mama. este som ju nikdy neudrela. ach jo.

misanik
26. aug 2009

chodim sem na obed ked maly zaspi, najprv dam varit, potom si spravim kavu a sadnem k netu, kus oddychnem a idem nieco robit, niekedy aj nejdem... 😀
gumaky detske som videla v akcii v letaku hypernovy
o ajke by som aj ja rada pocula

anjelok
26. aug 2009

ef..to budu zuby 😀 ..natalka je na tom podobne posledne dni, to chvalenie bolo akoze zo zartu 😀 ale aj tak je moja 😉
basika pekne fotocky, livka uz je fakt velkacka 😉 ..a tie nohavice vyzeraju dobreee, tu sa asi neda nic take zohnat, ze? 😒 ja potrebujem gumaciky tak 20-21 a u nas v lekarni mali len modre 22. modre by este mohli byt, ale su velke 😒 mozno do jesene do nich vyrastie, aj ked pochybujem velmi. tak snad v tescu alebo h&m-ku nieco budu mat ako jesenny tovat, inak neviem neviem. a pre vas? kde ste kupili? nieco, co aj normalne vyzera 😀
no idem sa venovat. papa zajtra 🙂

katuskapd
26. aug 2009

ahojte moc som necitala, ale efco citim s tebou bo mam to iste 😝

matusko este nespi, rucal hodinu a pol v postielke, cez den spal 45 minut, boli sme v zoo tak sa mi takto pomstil. teraz lezi na perine na zemi pred telkou, som strasna, ale uz mam tiez nervy nadranc. a to mame dnes s drahym vyrocie zoznamenia, takze romantika adios amigos 😝

eviku78
26. aug 2009

misi, s tou kavou a pracou to mam podobne. 😀 ked som leniva vos, alebo sme cez vikend doma a stihenm si porobit, tak obcas aj sunky vyvalujem. 😉

leni, evi, jasne, ze zuby. ved vsetko su zuby, co ine by to asi mohlo byt. 😀 😀 😀 to je asi u kazdeho oblubene odkedy im zacali rast zuby. 😀 😀

verulka
26. aug 2009

basika, podla mna som divna ja, lebo vacsina ludi zimu neznesa 😀 ale podla mna su ludia furt nespokojni- ked je teplo, vsetci nadavaju, ked je zima detto, ked prsi, tak hotova pohroma, ked neprsi, tak je zle opat 🤐 mne to pride smiesne 😀 na jesen uz poficia vsetky MC,rozne cvicenia a zabavky tam, kedze mame detuchy velke.
ja by som bola najspokojnejsia, keby si ron obul gumaky, ale to nehrozi (ale ani u mna 😀 ) tak budeme mokri a spinavi..
noci su tusim u majovcatiek nejake divoke 😅 u nas taky, ale pohodaaa
misi, podla mna odstavovanie je na mozog pre kazdu zienku, podla mna za to mozu hormony 😉

basika
26. aug 2009

ef - ☹ koľko zúbkov už máte vonku...?

leni - pršiplášť si aj ja kúpim ten u číňana...a tie nohavice..no neviem zháňala som, ale niekde v ČR.. lebo kamoška tam má svokru tak tá by mi ich tam vraj niekde kúpila..presnie tieto. ale kde to presne neviem..ak by si mala záujem spýtam sa..na to

basika
26. aug 2009

verul - ja leto milujem.. jar aj jeseň zima je najmenej obľúbené ročné obdobie..však preto som vždy hovorila, že chcem dieťa do leta a zadarilo sa.. a to čo si písala o zime aj mne sa páči...ale neporovnateľne tých pozitívnych vecí ja vidím v zime menej...

zuby 😖 😠 ☹ no my ešte nemáme von stoličky..a očáky...taaakže ako píšete mám sa na čo tešiť.. 🙄

basika
26. aug 2009

Leni - a dík za foto...

misanik
26. aug 2009

gumaciky:
http://www.hypernova.sk/file/21584/Mono_35SK_BT...
na strane 17, ale su od velkosti 23, su tam aj pre dospelych

verulka
26. aug 2009

basika, len ja hovorim o postoji..jasne, na zimu sa da pozerat vselijalko, ale preco nie pekne..vsak aj tak bude 😉
inak u nas to vyzera na cerstvo prerezane spodne trojky, cize stav do konca prazdnin snad plnych 16zubov (tie 5tky rastu az neskor) 😵 😵 ..len na co sa budem teraz vyhovarat 😀

efcso
26. aug 2009

no kym som dopisala, vy uz ste na inej strane... nejak sa to tu rozbehlo...

evi, tak ja budem asi najhorsia mama, lebo ja som ju uz aj uhryzla!!! 😲 😲 😲 ona ma hryzie neustale. aj ma bije, facka, a stipe!!!! a asi ma aj roman v noci bije, lebo mam na sebe 9 modrin neznameho povodu (skusala som vysku vsetkeho mozneho, do coho by som mohla narazit a na nic mi nesedia!) a su to teda modriny paradne velke. a druha moznost je, ze sa vecer vzdy ozerem do nepricetna (od samej radosti, ze som den prezila aj ja aj olivia)a potom narazam do vsetkeho nemozneho. alebo mam schizu. no jednoducho, zda sa ze su veci medzi nebom a zemou, ktore zostanu navzdy nevyriesene... 😕

misanik
26. aug 2009

basika, mne livka pripada taka velka, starsia ako norko, alebo to len aj ho vnimam ako babo??? 🙂
no a k zime, mna stve, ze zasa zacne obdobie chorob ... 😝
verul, snad hormony a prejde to... 😝
ja nepisem ake zuby este nemame von, nemam tolko casu 😀

verulka
26. aug 2009

ef, my sme sa dnes sticovali...a ked nebudes pit, ani modriny nebudu 😀 inak k tym nociam..vsak si ju hod do postele a mas pokoj- nemusis stat pri postielke 😉

misanik
26. aug 2009

efcso 😀 😀 😀 😀
ad modriny, mam ich aj aj kopec a nevedela soms a dopatrat ich povodu az som zistila, ze je to z toho, ako na ihrisku nosim mojho milovaneho od smetneho kosa (ja som taka hnusna mama co mu nedovoli ho olizat) a on pri tom vresti a zurivo kope nohami 😀

efcso
26. aug 2009

verul ona sa zacne v posteli blaznit. potom sa cela preberie a nevie zaspat, lebo sa chce hrat... ona nie je zvyknuta spat s nami. asi raz zaspala, aj to mala vysoke teploty a atb + panadol v sebe...

verulka
26. aug 2009

jaaaj, tak to nist...u nas je to super, ze on ked ma problem, tak si zleze a docupita 😉 momentalne kazdu noc 😝 isto bude nejaky spln alebo co 😀

kety80
26. aug 2009

ja som tiez myslela ze su to zuby ale kika to asi zuby nebude mat tak neviem ☹
dnes nam montovali stavanu skrinu v chodbe tak berdel jak des idem upratat 😝

basika
26. aug 2009

verul - hmm zuby v tichosti len zááávidím..

ef - som sa musela zasmiať na príspevku o modrinách..

misi - Lívia je dosť veľká resp. vysoká, vždy jej typujú aj iný viac..aj naživo keď ju vidia..

jankapo
26. aug 2009

efcso,milacku, tak si predstav ze olili=matulo, ty mas brusisko enormnych rozmerov pred sebou a ZI! 🤐

verul, neprides k nam? ....siiiiiiim....ja som po vasom odchode fakt lutovala ze necakam uz aspon 4te dieta...

no ale teraz co sa so mnou deje, vam poviem...nepoviem radsej...medzi tehule radsej nejdem, docista ich vyfrustrrujem

kats a mirka sorrrrrrrrrry, ako fakt chcete pogratulovat??? 😅

efcso
26. aug 2009

jani! si nechcem ani predstavit!!!! ved ja som vam tam napisala, ze RESPECT! vravim, nie je dieta ako dieta. a ani mama ako mama. 😖

efcso
26. aug 2009

jani, pocuvaj, hod nejake fotky do albumu na ktorych fucis za matulom, pls!!!! nech si poviem, ako mi je dobre...

kety80
26. aug 2009

basika super fotky livka slecna 🙂
efcso take stavy mame aj my tak viem co prezivas 😠
ja ked maly spi moc nestiham ja len vecer ked spi tak som s kikou alebo nieco upracem navarim a pod. takze u mna len vecer a to tiez nie kazdy 😒 ale tu si clovek odychne skoda ze toho casu tolko nieje 😖

basika
26. aug 2009

ef - no to si ale jankepo veeeľmi nepomohla..

eviku78
26. aug 2009

evi, tak modriny od milady mam aj ja. len u mna je to o to horsie, ze mna sa staci dotknut a mam modrinu. 😠

a emmci asi tak posledny mesiac konci kazdu noc u nas v posteli. len najhorsie na tom je, ze v postielke vresti ako pavian a ked si ju dam k nam, tak jej trva min hodinu kym zaspi. to nas oboch stihne za ten cas skopat do gulicky. 😀 😀 😀

jani, akoze ja tiez obdivujem vsetky majove druhotehulky. neviem si seba predstavit. 😅 😕

ale ty si superzena, to dááááš. 😉

jankapo
26. aug 2009

ef, nemam ale- ty vole, zadovazim.... 😠 a furt mysli na mna ked budes mat malu chut poslat do teplych krajin

eviku, depka z capnutia po ruke??? siiiiiiiim ta. ja som mama co nehryzie ale desne brese... 😀 cakam socialku kadzym dnom...teda...zacali sme praktizovat pocitanie do 30 a potom sa objimeme a je secko ok...no ale dokedy tento totalka vycuc energie zvladnem, netusiiim 😒