Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

klba
4. jún 2009

nicol, simi spi len v dupackach, prikryty je dekou, potom sa presunie k nam ale perinu hned odkope, on sa h noci velmi hmyri, ale my mame teplo v byte aj v zime aj v lete.

lenka dufam ze sa natalke polepsi, silno drzime palceky 😉
a nam tiez nevysiel prvy vecer bez neho, museli sme sa po 1,5 hod vratit domov, zobudil sa a nevedel sa utisit ked nas nevidel. 😝
a na nase vyrocie svadby dostal zapal uska, bol mrzuty a uboleny, tak sme museli oslavenie odlozit na neskor

katuskapd
4. jún 2009

ahojte
tak fitlopty mame uspesne zasebou, matusko spinka, a maminka klasika upratuje, teraz chvilu kavickuje a sup varit obed.

nikol matusko ma tiez dupacky ruky nohy, spaci vak z tesca a v postielke ma paplonik, na nom zaspava, potom ho otocim, a trochu prikrijem po brusko, rano neviem ako to vyzera, vacsinou uz stoji v postielke 😀

anjelok skore uzdravenie zelame

slnyecko neporadim, my tiez o nicom pediatra, ale nastastie nemusime chodit casto k nemu.

nicolmt
4. jún 2009

a aby som nezabudla 😲 leniii vsetko naj k meninam 😅 i ked teraz si ich moc neuzijes asi 😒 oslavime v jasnej 😉

inak sara tiez uz davno stoji v postielke ked pridem tak fakt neviem ci ma ta deka aj daky zmysel 😕 a dokonca jej uz ani nevetram a ma pekne zavrete okno nech ma teplo 🙂

jo a sa musim podelit o zazitok..sme vcera boli v meste lebo vykuklo slniecko..sara sa trochen prebehla po namesti chudatka holuby 😝 ale k veci, chytil ma hlad a zavanuli mi hranolky tak ze idem si mnam kupit, akurat vychadzala taka mamicka s kocikom a dietatu davala hranolky 😲 som sa na nu divala ze 😠 kupila som, sadla som si, a zacalo...mnam, mnam, daj, mnam, mnam, daj, reeeeeeeeeeeeeeeev ..no a hadajte ako to skoncilo 🙂 sara pochodovala po namesti s hranolkou /cistou samozrejme/ v ruke a dalej nahanala holuby..obcas sa zastavila, strasne hrdo sa zatvarila a odhryzla si z hranolky 🤐 tot moj vychovny pristup k jedlu 😝

mirka20
autor
4. jún 2009

nicol 😀 ale kto by odolal takemu krasnemu prosikaniu?
my spavame v pyzamku - overaliku a prikryta je perinkou. teda vacsinou je na nej😀
leni, vsetko naj k meninam. a hlavne, aby bola natalka fit 🙂

ajkabezka
4. jún 2009

ahojte...ráno jsem psala z mobilu, ale nevložilo mi to 😠 ...
ANJELOK nemooozeeeeteee byt choriii 😨 🤐 🤐 , jako by to bolo bez vas v demenovskej??????!!!!!!!! 😢 😢 pak daj vediet jako u doki 😉
..spanie- no vstavam asi tak 1000x za noc 😅 a komplet celou rodinu prikryvam 😎 ..aleeee jak se vratim do svojej bed, nemam ani miesto na spanie ☹ , ani perinu ☹ - manza zhabe 😨 ..a kuba prikrytie neznasa 😠 , jak na sebe nieco citi, hned odkopava 😒 - ked nejde odkopat baciiii 😲 ..takze zakryvam s maximalni pomalosti a jemnosti... 😅 🤐 😔
boli sme u doki- manza je KO, dostal antiky 😖 - modlim sa aby kluci nechytiliiiiiii 🤐 🤐 🤐
...dostala som SUPEEEER recept 😵 - dovezem do demenovskej vsetkym okostovat.. 😉
no family polehala do posteli 😔 - kuba spi, manza poti,dani cita katalog s hrackami a ja idem makaaaaaat 😀
..prajeme vsetkym kraaaaasny dnik 🙂 a chorym ryyyyyyyychlo uzdravit!!!!!! 🙂 😵

basika
4. jún 2009

Leni - bože hádam nie choroba.... daj vedieť...

len v rýchlosti...kuknite či sa podobáme
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

musím utekať venovať sa..

efcso
4. jún 2009

cafte baby,

takze kniha docitana (miska, mala nieco cez 300stran 😀 ) ale zajtra budem mat dalsiu... no ja som od coelha citala len 2 knihy, ale nejak ma nenadchol, teda asi zostanem pri starej dobrej klasike (mojej).

leni - vsteko naj k meninam 😵 😵 😵

chori - rychle uzdravenie. nam nastatsie nic nie je, okrem oliviinych soplov, samozrejme. neviem, kde to zas zohnala, ale uz tyzden sopli. mozno len zuby, ktozehovie.

prikryvam dekou, ktorou minule muz ked sa boli kocikovat koleso utrel. na com by nebolo nic zle, keby predym nepresiel po hovne... takze sme vystrihli z deky to zasrate (ma dost atypicky tvar) a vyprali 😀 😀 😀 .

krpana vstala. bezim sa venovat. pa... jej a stretko sa vam blizi!!!! no snad budete mat dobre pocko a uzijete si to tam, pofotite a pochvalite sa nam, co budeme "hnit" doma 😀 😀 😀

efcso
4. jún 2009

basika - to ta klonovali?!?!?! 😲

anjelok
4. jún 2009

konecne som sa naobedovala 😝 ..som bola hladna ako cenkovej deti 😀
tak poslusne hlasim prichod od dr..nastastie ziadne ATB!! toho som sa najviac bala. lebo to min. na tyzden by bolo a jasna ohrozena. crp ma v norme, ine okrem teploty nic, tak nejaka viroza..mozno 6.choroba. uvidime. ale velmi zle to znasa. aj dr mala poznamky,ked jej natalka ani za svet nechcela dovolit pozriet do hrdla, ze je nejaka moc vystresovana 😲
teraz spinka (aj ked raz som uz u nej bola), zjedla aj troska obeda, tak som rada. dala som jej cipok, ale asi 15 min. na to, sa pokakala. tak ja teraz neviem.
mame aj vysledky krvi a vyterov: krv ok, zelezo sa zahadne zazrakom dostalo na spodnu hranicu normy, cize nemusime brat maltofer (comu som neskonale rada, lebo ked som ho dala natalke, tak ju tak naplo, ze sa skoro povracala, odvtedy ho ani vidiet nechcela). zato pseudomonas v ritke, to sme uz raz mali, ked bola este len cisto kojena a mala zelenu kaku. tak z toho asi aj teraz ta divna kaka. ale ze len ojedinele, sa to nijak nelieci. idem jej kupit ine probio ako brala doteraz. v nose staphyloccocus, ale nedala nam na to nic, ani sa k tomu nevyjadrovala. a protilatky na BKM mierne zvysene. tak sme sli alergologicke a ta, ze nech davame nejake mliecne vyrobky po troche a za 3 mes. spravime kontrolny odber, ci sa potvrdi alergia na BKM 😖
jaj vela je toho, hlavu mam ako balon z toho. a ze mam skusit jej davat nutrilon alerge (miesto pepti, co uz nevyrabaju), ale ze to bude takisto horke ako HA, ktore mi okaslala..tak mam to vobec kupovat? zase vyhodim kopu penazi a bude mi to stat v skrini 🙄
dakujem za gratulacie, aj ked teda moc neoslavujem 😅
nicol pobavila som sa 😀
ajkaaa dufam, ze chalani nic nechytia, nech vas vidime celu particku v jasnej 😉

anjelok
4. jún 2009

ef..caaf..ja som citala tiez len 2 knihy od coelha, jedna bola sedela na brehu rieky a plakala, ta druha uz neviem, ale obidve sa mi velmi pacili.
basika, jasne, ze sa podobate 😉

janca704
4. jún 2009

Ahojte -

LENI, vsetko naj k meninam a nech je Natalka rychlo v poriadku, chuuda ☹ A nestras, ze do Jasnej nebudete fit, BUDETE 😉 No prave citam, co u dr. No nieco super, ine.... ☹ Ale dobre bude, neboj 😉 A ine HA UM nemozes dat? Len Nutrac?

BAS - fakt je Livka tvoj klon 😲 😲 😲 Az mi to dych vyrazilooo 😕 🙂 🙂 🙂

verulka
4. jún 2009

leni, vsetko naj a rychlo sa vyliecte...enboj nic nebude 😉
dnesne stretko super, chlapi boli v prevahe 😀
livka, ista podoba tam je 😀
jo a moje diko dnes v spanku vyliezlo z postielky a preslo sa 😀
letim, ideme von 😉

jankapo
4. jún 2009

Ahojte,

lenka- prajem k meninam zdravu Natalku. 😉
Inak tvoja lekarka este nevidela asi vystresovane decko u lekara... 😎

efcso- po akych zas..atych uliciach chodi Romco s malou, prosim ta? 😀

basika- ty si urcite s muzom tu Liviu robila? Ci sama? 😀

verul- a kam Ronusik v spanku dosiel? ci akoze sa vratil do postiely ci jak? ja by som nebola prekvapena, kebyze aj u nas, vedela by som ze "cisty otec"

ja polijem a vyhanam bacily, ci virusy ci co, daco sa na mna lepiiii.... 😠nebaars mi je ale co uz. dnes bola u nas prvy den akoze nanny- joj,zlata je velmi... 😵tak sa tesim
a na konbtrole som bola a krcok drzi... 😝 tak som rada ze po tych nervoch a tvrdnutiach a lietackach drzi... 😅

anjelok
4. jún 2009

dakujeme babulky, ale moc lepsie nie je zatial..teraz ma 39,5, ideme dat sprsku ☹ ..jooj to bude placu 😝
evi ta druha kniha je veronika sa rozhodla zomriet.
jani tak super, ze krcok drzi a chorobka nech ani neprepukne, len rychlo sup vitaminy 😉
muzik prisiel skor z roboty, tak ideme sa venovat. paaa vecer sa mozno ukazem este.

jankapo
4. jún 2009

jemine, leni, drzte sa... 😒 tie horucky, ani nespominaj...citim s vami teda... 😖

ninka123
4. jún 2009

Ahojte, Anjelok, Natalke rychly ustup horucok, co si vsetko popisala, tak 6.choroba by asi bola najlepsia 😒
Basika-ako cez kopir 😵 Janka-gratulacia ku krcku 😵 (aj ked to nafigu znie) 😀 Eff, ja tiez Coelha mozem, citala som asi 4, ale teraz vobec nestiham 😅

basika
4. jún 2009

Dík, že ste kukli ...som si myslela, že len mne sa to zdá...

Leni - tak toho je ozaj dosť...hlavne, aby ste sa dostali z tohoto a bude hádam lepšie...

ef - som sa zasmiala na tej deke...

inak aj Lívia nejak chrčí občas v dutinách...občas zakašle..nasadila som Ambrobene... idu jej 2 zuby...

utekám kúpať

ka77ka
4. jún 2009

ahojte.
Natalke prajeme aj my skore uzdravenie a tesime sa na nu v Jasnej...dufam, ze teplota cim skor odide prec.
lenka..srdecna gratulacia k meninam.
Nicol 😀 .vsak tej voni z hranoliek sa neda odolat. 😀
basika...keby si nenapisala, ze si to ty, tak by som bola v tom, ze to je Livka. 😎
verul...kto vyliezol? Ronusik?...ak ano, tak sikulko je to. 🙂

a sopli aj Eliska-dufam ze do jasnej bude fit.
a na buduci tyzden uz hlasia oteplenieeeee. 🙂 🙂 🙂

basika
4. jún 2009

ešte pokiaľ sa napúšťa vaňa stihnem...

poraďte nejakú mliečnu kašičku...viaczrnná od Hami..to ju napne z toho..inak nechápem..robím riedky..či chuťovo jej nesadne...jaaaaaaaaa neviem... aké si tie Sunarky..?

ka77ka
4. jún 2009

jo, a ku oblecku...Eli ma overal a prikryta paplonikom...vecsinou spinka na nom, tak prehodim deku cez nu. 🙂 ...a nad ranom je uz pri mne a hrejeme sa spolu. 🙂

kats
4. jún 2009

livka sa fakt podoba 😉

coelho mi moc nesadol, tak uz ho necitam... teda uz od porodu som necitala knihu 😕

u verulkovcom bolo super, spravili sme bordel a spust, vyjedli sme ich 😀

leni, nech uz je natalka zdrava 😠
no a ja som tiez nakapata, dufam ze to stupel nechyti

jani krcok nieco vydrzi 😉 super 😀

mliecna kasicka - my ich berieme za radom, vsetky druhy a prichute.... a nema problem so ziadnou teda sunar aj hami ci humana 😉

katuskapd
4. jún 2009

basika dobre su aj od nestle tie su take hladke a syte 😉

betatka
4. jún 2009

Ahojte
tak po dlhšej dobe sa aj my hlásime.

Lenke všetko naj a Natálke veľkú pusinku aby sa rýchlo dostala s tých teplôt. 🙂

Jankapo - super že krčok drží...vydrží až do termínu neboj...myslíme na vás stále 🙂 a žiadne dalšie choroby...tie nech idú na niekoho iného

Chceme fotky zo stretka...a neviem si predstaviť ako ron vyliezol s postielky a prešiel sa to akože v spánku?

Basika fakt keby si nenapisala že si to ty tak myslím že to je Livka. 🙂

My mame tiež zvýšenú teplotu ale pripisujem to zubom...teda dúfam že nenachladla...lebo my spíme iba v pyžamku a zakrytá je len dekou ktorú pravidelne nájdem inde ako na nej a má holé nohy...ráno je vždy studená ak lad lebo sa stihne ešte aj povyzliekať 😝 😀 😀

kety80
4. jún 2009

ahojte 🙂

tak kiahne su chvalabohu na ustupe uz ostalo asi len 50 tych najvacsich tak prve sme zvadli uvidime ako to bude u kubka

ka77ka
4. jún 2009

kety...a uz ich ma aj kubko???

kety80
4. jún 2009

zatial nie ale s kikou to bolo dost zle stale plakala ze ju to svrbi druhy den sme boli hore do 4.00 rano ale teraz je uz super uz su chrasty tak som zvedava ako to bude s kubkom 😉

ka77ka
4. jún 2009

ale je tu aj moznost, ze ich vobec nedostane...drzim palce. 🙂

kety80
4. jún 2009

neviem co je lepsie asi aby ich dostal a mame to jedným vrzom dnes sme mali uraz skoro si vybil horný zub krv ako hrom ☹ uplne fialove pery no hroza smykol sa a padol na roh stolicky ☹

ka77ka
4. jún 2009

tak jasne, aspon by ste mali uz od kiahni pokoj....a ten uraz ma mrzi, muselo byt placuuuu. ☹

kety80
4. jún 2009

to teda bolo len dufam ze sa nic nestolo zo zubom