Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
27. máj 2009

Natalka, slniecko, prajeme ti vsetko krasne k prvemu rocku, a netrap sa ze uz tu vsetko bolo, ze si (skoro)posledna z majovcatiek, lebo posledni budu prvymi a prvi poslednymi. 😉 🙂 Pozri,ja som tiez koncomajovca a aka som krasna, sikovna a inteligentna...no Blizence su take. 😉

Na vychode este jasno,aj tak prd z toho,Matu stale horuckuje. 😒 Nic sme nenaspali. Uz som myslela ze sa zasekol teplomer ci co,lebo pod 39 nehrozi. Hanbim sa ze ma jedna horucka tak polozi, ale mam uz dost. A muz ide zas na sluzobku, tak neviem co sama zas s nim. 😝

Ninka, v praci uzvedia ze si tehu?

nicolmt
27. máj 2009

bambulky u nas uz leje..nevadi aj tak sara horuckuje po tom ockovani a nemohli by sme ist na slnko, keby aj dake bolo 😎
vcera sme boli na poradni - oficialne miery 8160g a 76cm 🙂 zaockovane..akosi sme ale nedali prevenar..som sa tam tak ruzculila 😠 😠
genialne poistovne..musim zan zaplatit dakych 1800sk! 😠 prevenar je sice od 1.1. povinny a zadarmo..ale nie pre moje dieta 😠 kedze sme minuly rok s ockovanim nezacali (lebo s tou porodnou vahou, vojtovkou a pod. sme celkovo s ockovanim zacinali az v 7dmom mesiaci a ziadne ockovanie naviac sme neriskli) tak nemam narok na preplatenie..takze bud jej dam teraz 2 davky, kazda ca 1800sk alebo pockam do 2 rokov, ked uz bude stacit len jedna davka a zaplatim "len" raz 1800sk 😠 genialne, hlavne ze kym to bolo "nepovinne" (co pre nas aj stale je) tak sa doplacalo 80sk 😠

nicolmt
27. máj 2009

a natalke vsetko naj naj 😅
matuskovi skore uzdravenie, nech uz chudatko nehoruckuje a maminke da vydychnut 🤐

ka77ka
27. máj 2009

jankapo..to si krasne napisala o tych poslednych majovcatkach 🙂 🙂 🙂 Eliska ti velmi pekne dakuje. 🙂 🙂 🙂

ka77ka
27. máj 2009

nicol...to by teda aj mna nas...o!!! 😠
matusko, chytro sa vyliec....sarinka, aj tebe nech teploty cim skor pominu. 😉

mirka20
autor
27. máj 2009

dobre ranko 🙂
natalke prajeme k dnesnym narodeninam vsetko len to naj 🙂
u nas uz trosku sprchlo, ale velka slava to nebola. aj viac by som si priala, nakolko zahrada to mooooc potrebuje.
nicol, nic moc s tym ockovanim 😝
jankapo, silno drzime matuskovi paste, nech ho uz ta choroba nenici a nech je uz co najskor zdravy

enajka
27. máj 2009

vsetko najlepsie natalke a matuskovi skore uzdravenie

katuskapd
27. máj 2009

tiez sa pripajame natalke vsetko naj odo mna a matuska

nikol no to je riadna volovina, inak je tu aj tema o tom ze prevenar nepreplacaju, a tusim to bolo v poistovni dovera.

matusko sa snazi ulozit na spanok, len bohuzial nad nami vymienaju okna tak buchot treskot, a strasne sa boli tej zbyjacky, to ked zacne tak hned spusti plac, chudatko moje, ☹
a tu je dusno spara teplo, v nitre.

eviku78
27. máj 2009

ahoj mamule.
natalke krasnej sikovnici prajeme v zivote vsetko len to najlepsie. 😵
matuskopo, uz nech tie teploty okamzite idu do pr....e 😠 nech si maminka vydychne.

u nas zase otras noc. dva dni som jej dala nurofen, tak prespala krasne celu noc. vcera sme nedali a bolo zase placu a prehadzovania. asi ju tie zubky musia fakt boliet. uvidime, co povie doktorka zajtra na poradni. ohlasime potom konecne uz aj rocne miery.

nicol, to je aka hovadina 😠 ja by som tam taky cirkus urobila, ze by si to za klobuk nedali. tak na to ta mali hadam upozornit nie? kua to je co za system.

anamor
27. máj 2009

ahojte dievcata dakujeme a chlapcom velkacom uz tiez 😵 jani mat krasnu, intelignetnu a sikovnu dceru ako ty by som barala, ja som sice velmi chcela byka, no pri nej zistujem, ze aj blizenec je velmi fajn 😎 😵vesely, spolocensky, tancuchtivy... ako moja babka bola 😵

Pred rokom bolo asi o 10stupnov viac inak, bola som prave asi po druhej davke epi a natalka prisla na svet az o nejakych sest hodin odteraz 😉

anjelok
27. máj 2009

ahojte,
janipo fuuha, inf. mononukleoza? 😲 no snad to bude "len" ta angina. drzim palce, nech to matuskovi cim skor prejde, hlavne, nech su tie teploty cim skor prec. a super, ze papa, aspon o starost menej. skus si zavolat niekoho na pomoc, ked bude muzik prec 😒
nicol, uz je lepsie sarinke? neboj este den a bude to ok 😎 ..inak s tym ockovanim nechapem. to co ma byt? ved ked sme to neplatili my, preco vy? kvoli tomu, ze je to povinne? ale na vas sa predsa maju vztahovat podmienky, ked to bolo nepovinne. inak neviem aku mate poistovnu, ale v minulosti vszp preplacala ockovanie pneumokokov od 2 rokov. prip. zavolaj do svojej poistovne, vysvetli situaciu a skus sa dohodnut, ci ti to nepreplatia.
strasne drahe su tie ockovania. my sme teraz dali ockovat ovcie kiahne muzika, lebo on nemal a ked natalka bude mat, tak nech ho to nejak vazne nedrapne. vyjde nas to 100 eur 🙄
natalka dnes vstavala o pol siestej, tak teraz uz chrni druhy spanok, som zvedava, kedy vstane a ako potom vydrzi do vecera 😝
a to najlepsie na koniec: vsetko naj naj naj krasnej sikovnici natalke, nech robi rodicom len radost ako doteraz 😵 😵 😵

basika
27. máj 2009

Ahojte, nemám šancu čítať dozadu...

mne sa trochu moja materská skomplikovala smrťou kolegyninho muža, pretože teraz do práce nechodí, druhá kolegyňa je PN od minulého týždňa...takže musela som ísť vypomôcť, šéf zároveň aj švagor ma poprosil, robí aj on čo može ale na jedného je to veľa. Livka bola trochu s manžom trochu so sestrou...
neviem ako sa kolegyňa po smrti muža chce vrátiť do práce..všetko sa len rieši..láta...

dnes je pohreb.....

anjelok
27. máj 2009

basika, to je smutne 😔 ..ono to par dni potrva, kym sa este povybavuje kopec veci. bohuzial poznam to z vlastnej skusenosti. ja som bola schopna ist do prace asi tak o tyzden a aj to som bola ako matoha, nemohla som sa na nic sustredit..vsetko bolo take nejake zahmlene 😒

ka77ka
27. máj 2009

basika..takze ti hrozi skorsi navrat do prace???

basika
27. máj 2009

ka77ka - to zatiaľ nie...mne nemá kto byť dlhodobo s Livkou. Teraz akurát čo bol manža doma...a sestra je teraz doma...ale ona ide tiež o chvíľu do práce...takže to nie...ale je to otázka času pokiaľ kolegyňa prežije najbližšie dni...tiež si myslím, že by nebolo dobre keby sa úúúplne izolovala a ostala doma úplne a zasa žiť z niečoho musí...tieto dní sú veeľmi kritické preňu

ninka123
27. máj 2009

Basika ☹
Inak u nas stale prehanky, uz som bola 2xvonku-no psi cas... 🙄
Jani, uz v obidvoch robotach vedia, ze som tehu-najviac boli zaskoceny v povodnej, mysleli si, ze sa v lete vraciam spat 😅
A Natalke samozrejme vsetko najlepsie, rano som na nu trosku pozabudla... prepac 😉 🙂

aly
27. máj 2009

Ahojte kočky, nemám šancu Vás prečítať kým som tu nebola, tak dúfam že ste všetci ok.
Idem konečne pridať foto z oslavy 🙂

janca704
27. máj 2009

NATALKA (Romi), kamoska, prajeme ti vsetko vsetko vsetko naj naj naj k prvemu rociku, nech si hlavne zdrava, vesela, vysmiata, ako vzdy 😵 a nech nozicky posluchaju 😵 😵 😵 😵 A Davidko posiela :-*

janca704
27. máj 2009

JankaPo, fuuu, ze nie pod 39 ☹ To by polozilo aj ine maminy (mna urcite). Drzime nadalej palce, nech je to rychlo fuc a "len" ta angina 😒

Aly, torta kraasna a oslavenec tiez 😵 😵 😵

Bas, ☹ ☹ ☹

ajkabezka
27. máj 2009

no dala jsem zopar fotiek, kto chce mrk 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
a toto je foto mojej ostrihanej hlavy 😀 - ale budte prooosim shovievave 😔 , som sa fotila sama na rychlo v kupelke 😅 ..dakujem 😵 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😅

ka77ka
27. máj 2009

fiha ajka, normalne si omladla 🙂 🙂 🙂 pristane ti to. 🙂 😎 .. som cakala, ze budes uplne nakratko, ked si vravela, ze si ostrihana.fakt ti to sekne. 🙂

a chalosi podareni, hlavne ta fotka, kde si davaju pusinku. 🙂

jankapo
27. máj 2009

ahojte babulenky,

dietatko mam v nemocnici... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 zapal oblicky 😔
maminku mam v nemocnici...zapal zlcnika 😢 😢 😢

nechceli ma s malym nechat v nemocke, neviete si predstavit tie soky, ostal muz, sluzobku zrusil. chudatenka moje dve. 😔 ja som na zosyp vam poviem. toto uz ani janipo nezvlada. 😨

Kto vie, nech sa za nas modli, kto nie, tak aspon kustik positif energy posle. Jaj, neviem ci zaspim bez mojich chrapkacov dvoch.

katuskapd
27. máj 2009

jani bozemoj strasne vela energie ti posielam, urcite to dobre dopadne, treba to prekonat a mysliet aj na druhe dietatko a hlavne nestresuj sa. chudatko matusko posielame pusinky nech sa coskoro vylieci

ka77ka
27. máj 2009

janulik...moja zlata, ja sa aj pomodlim aj pozitiv energiu ti posielam 🙂 🙂 🙂 to je uz moc na teba.davaj pozor na drobceka v brusku a matuskovi prajeme skore uzdravenie.aj tvojej maminke.

nicolmt
27. máj 2009

jani ☹ do kelu, keby ta nemam tak daleko, dondem positif energy aj osobne s veeeeeeeeeeeeeeeelkou cokoladou odovzdat 😉
ale preco nechceli teba nechat 😕

anamor
27. máj 2009

Baby vsetkam Vam v mene Natalky dakujem 😵

janipo drzte sa, uz sa to len tazko cita, nie to byt v tej situacii, aj mamine, aj matuskovi skore uzdravenie, ze zapal oblicky? co ? citam zo vcea podozrenie na mononukleozu? co? juj 😔 😢 vela sily posielame a pusiniek 🙂 a ty sa opatruj, kvoli bracekovi 😵
bas tiez nic moc ta tvoja kamoska ☹ ci kolegyna, chce to cas ...

jankapo
27. máj 2009

romi, ja uz neviem, mam pocit, ze len sa tipuju diagnozy...mne uz je vsetko jedno, len nech ho vyliecia. ze uz zaspinkal.chuda male vycerpane. ☹
nicol, nechceli ma pustit ze som tehu... 😢 😢 😢 hrozny dovod. jakeby som mala lepru sa na mna divali...a ja ze podpisujem papier a ostavam so svojim deckom. tak na mna vybehli ci chcem tie rotavirusy nachytat co su tam na oddeleni hopitalizovane...alebo inu pliagu si vyberiem.
tak ked videl muz moj psychicky stav, tak po tejto otazke teda ze on ostava a ja idem domov lezat hore nohami aj s bruskom. 😔 och jo.
co sa stazujem, aspon muza mam... ☹ ☹ ☹

aly
27. máj 2009

Jankapo držím palčeky a modlím sa za Vás ☹

verulka
27. máj 2009

cafte,
jani, neboj nic...bude dobre..nechceli ta tam nechat prave kvoli tomu podozreniu na inf. mononukleozu...isto to teraz poriesia- naberu krv, poriadne presetria a budete vediet na com ste...hlavne sa skus drzat ty, pokecaj s babatkom..muzik je skvely chlap, zvladne to tam..oni upresnia diagnozku, nasadia lieciky a pojdu domkov...isto ste si uz tymto padom "vabrali" vsetko zle a uz bude len lepsie...modlim sa za vas 😔
romi, natalke krasnej vsetucko naj..uz by sme sa v tom sade mohli nejako viacere stretnut a pokukat sa live 😉