Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

janca704
25. jún 2009

Dobry den 😀

Gratulujeme spoluchodcom Matuskovi a Natalke 😵 😵 😵
Hlasim, ze sme to cez noc nezabudli a dnes presiel takmer cely byt, dokonca zvladol aj zakrutu 😀 😀 😀 , zastal a zase sa pohol, skveleeee, bulim 😅 😅 😅

NICOL - my serblik nic, ani nemame kupeny a ked som sa pytala mamy, ze kedy asi, tak ona ze UZ 😕 Mne to pride skoro, nie? Ja som tak od 18mes chcela zacat 😅 Uz ho vidim, ako mi tam obsedi 😝 No a kraaaaasna fotka v pase 😵 😵 😵 😵

SPANOK - my stale dva a vyhovuje, obom. Jeden si predstavit neviem, Davidko je uz po 3hodinach unaveny a pekne zaspi, takze neriesim. Poobede sa budi medzi 15-16, a to do vecera pekne vydrzi 😵

eviku78
25. jún 2009

emmi tiez mala obdobie, ked mi hlasila aj cikanie aj kakanie. teraz uz hlasi len kako. a raz za uhorsky rok aj ciku.
😀
ale je to fajn, lebo kaka uz len do nocnika. a obcas do plienky, ked ju neskoro po zobudeni dam na nocnik. aspon nema zaparenu ritusu a je mensie riziko, ze jej kako vojde do cikulky. tak som rada. 😉

vs3
25. jún 2009

Ahojte babulky,
ja som tu taaaaaaaaak dlho nebola, nemala som pristup na netik.
Ozaj vlastne od Jasnej, verim ze vam bolo supis.
Citam iba posledne dva prispevky a nejako sa nam to tu rozchodilo, velka gratulacia leti Matuskovi, Natalke a pochopila som dufam spravne ze aj Davidkovi 😵 😵 😵
Maly ma momentalne obdobie citania, stale by si cital uz vie vsetky knizky na spamat. Poviem mu ukaz kravicku najde a ukaze kravicku, moriaka, kunu, sliepky, uplne vsetko som bola uplne paf z toho 😵
A ozaj uz zacinaju dietky rozpravat, ja som mimo musim vas ist pocitat 😉
Idem na to, u nas prsi a maly sa na chvilku skludnil pozera rozpravocku
A kto ma chut pridala som konecne nejake foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janca704
25. jún 2009

Veronika, ahoj. Videla som vas na titulke, takze uz mam foto okuknute. Maximko je rozkosny 😵 😵 😵 Fakt dokaze sediet pri rozpravke? Akej? Lebo u nas leti akurat tak znelka vecernicka, tu ked zacuje, prasi rovno pred telku a ani nedycha. 😀 😀 😀 (ja som ako decko robila vraj to iste, sila a to je uz vyse stvrtstorocie 😕 ).

A dakujeme za grat., ano aj my sme zaciatocnicki chodci 😵

S tymi zvieratkami - ja som dnes malemu povedala, kde je kozicka a on ju ukazal 😕 a to som mu ju ukazala mozno raz kedysi davno, ale vzdala som to, lebo na nu vobec nereagoval, (co tam po koze, on ma dve 😀 😀 ), ale asi si to pamata. Takze tiez som niekedy v soku, co to dieta dokaze. Alebo - chcel noznice a ja ze nie, mohol by si si pichnut do prsteka, kde mas prstek? A on ukazal 😕 😕 😕 . nechapacky 😅 😅 😅

misanik
25. jún 2009

No mi dovolenku toho roku k moru nie, nejak nemame prasule, snad o rok, to mam taku tuzbu, ze by sme si isli k moru pre dievcatko 😵 a norusko uz s nami pri mori bol, sice mal len asi 5mm, ale uz sa to pocita 😀 Inak tento rok dovca doma a aj to am muz predvcerom tak anstval, ze 😠 😠 😠 myslim, ze vydrzim dost, ale uz to preteka aj cez moj pohar trpezlivosti cele (myslim jeho robotu)
katuskapd, lenka, gratulujem aj vasim chodcom. 😵
Ja nocnik nie. Ani sa nejak k tomu nemam, neviem,z atila nemam pocit, ze uz treba, uvidim. My spanok zle, napr. teraz spi. 😝 On proste potrebuje ist spat uz rano o tej 10 - 10.30, potiahne tak do 12-tej a popoludni ma problem uz spat, dnes sme ho uspali v kociku aj ked az po 16-tej, ale bol hore od 11.20, to by nevydrzal.
Ninka, ja som ho inak uz par krat natiahla a dala spat az o 12-tej, bolo to tazke a najhorsie je, ze mi pospal len tak 45 min a to na cely den ked je hore od 5-tej je malinko ☹ Ked ide o tej 10.30, da aspon 1,5 hodinky... no uvidime.
Veroni, nadherne fotocky, sikulko je maximko.
Inak norko si sam sebe hrozi prstekom a hovori no no. Ked ide robit neico co mu zakazujem, tak zdvihne prstek, pohrozi si a aj tak to urobi 😀
ninka, ja som sa dnes perfektne zasmila aj s mojou mamkou pri predstave ako sarinka cupita s dazdnickom 😀

vs3
25. jún 2009

Jani dakujeme 😵 😵 On pri rozpravke neusedi, pri ziadnej vlastne on pri nicom neusedi iba pri knizkach 🙂 On beha po obyvke a sem tam sa pozrie na rozpravku, vacsinou zaciatok a konie znelky u nas vedu 😀
A ako spominas ukaz prstik, ocicko, nosik, nozicky, vlasky, usko , ponozky, vsetko tie dietky su uzasne ja sa z nich tak tesim 😅 😀
Babulky este som vas necitala, dnes mam doma velkeho certa, musel si ist na chvilku pospat uz nemohol vydrzat a ja zehlim. Spinkat pojde asi az po panelaku 😒

katuskapd
25. jún 2009

dakujeme za gratulacie k chodeniu 😉 😀
verulka vsak to nebolo na teba 😀

nocnik no davam ho uz 7 mesiacov, teraz ale v poslednej dobe to nejak bojkotuje, ide nan rano, po mliecku, potom este doobeda, a po spanku poobednajsom, vecer nedavam, presne jak spominate uteka do kupelne 🙂

jedenie rano mlieko 7,00 ranajky okolo pol 9, 10 jogurt, spanok od 10-12,30 zhruba potom obed jeden chod, vsek viac do pusy neda, 15,30 olovrant ovocie, 18,30 kasa.

a ukazovanie bojkotuje tiez, ked ma naladu ukaze aky je velky, tapy tap, to je vsetko, ale vsak sa rozbehne

efcso
25. jún 2009

ahojte babule,

prave sa dorehotavam na norkovi ako si sam hrozi prstekom a vravi no no 😀 😀 😀 😀 . olivia vzdy ked ide okolo chessy, tak jej aj v behu pohrozi pri nufaku.

gratulujem vsetkym novopecenym chodcom. prajem stastnu cestu dovolenkarom - ja osobne som zase za chorvatsko. voda je ovela cistejsia ako v taliansku a ked natrafis na spravne miesto vyhovujuce tvojmu temperamentu a potrebam = eno nuno! ale na talianske pamiatky chorvatsko nema, to je jasne. a na siciliu nema nic. 😵 ostatne krajiny nebudem rozoberat, lebo tam sa si nik nechysta.

nam sa to u nasich krati, zajtra pride romco a v sobotu si nas odvaza home sweet home. ale oddychla som si paradne, aj alenku aly s malym alexom sme stihli obstastnit a etse sa zajtra chystame. precitala som dalsie dve knihy, dufam, ze ma doma cakaju nove... uz by som len chcela, aby sa mi onovila slovna zasoba ako pred tehu a som spokojna.

a v mee olivie dakujem za vsetky gratulacie k jej meninam 😎

efcso
25. jún 2009

a spanok jeden denny este - od cca 11.45 do cca 14.30. obeduje po prebueni.

fukaska
25. jún 2009

Ak mozem k tym nocnikom.Mna nepoznate som kolegyna z prace Betatky .Moja Sofia kaka do nocnika od 7 mesiac a a od tej doby sa nam pokaka do plienky,le ked hnackujeme zo zubkov.Rano ju posadime do obyvky pred telku, aby neusla.Pustime jej dvd znakovej reci je fakt super robene hladi nan a tlaci,takze sa hned vykaka a je pokoj. Potom este ked sa naobeduje , tak druhy krat a nemusis sa bat,ked sme v meste ci budemem musiet prebalovat. Odkukali to vsetky moje kamosky, ktore sa zo zaciatku na tom bavili a nevedia si vynachvalit.Vcera sme boli u doktorky a ta nam davala sacok na moc,ked som povedala ze cikame do nocnika,tak chvalila malu a ta hrdaaaa.

anjelok
25. jún 2009

baby nam este nie je k comu gratulovat 😀 ..natalka este nevie chodit, len skusa, tych par krockov, co obcas spravi by som chodenim nenazyvala 😅 ale dakujeme, ste zlate 🙂
evi no ja netvrdim, ze v chorvatsku je zle, len ja som tam bola raz, nebolo dobre, tak som nemala chut sa tam vracat. a v taliansku som tiez este nebola, ale viaceri mi odporucili bibione a lignano, ze su to velmi vhode lokality pre deti, tak ze vyskusame. potom zreferujem 😉

verulka
25. jún 2009

ef, to ja nevedela, ze olili ma meniny 😅 tak vseeetko naj krakse mojej 😵
k tym nocnikom- proste su deti, ktore to maju radi a potom take, ktore aj napriek snahe zacnu az ked to pojde akoze naplno..neda sa to urychlit alebo tak ( teda nenasilnou cestou 😀 ) mne ron kadil do nocnika a potom prestal, teraz si na neho nesadne..neriesim. Od plienok sa bude oducat az o rok na jar, skor to jednoducho nepojde, lebo bude zima 😉
vs, maximko je super...a sikulko..u nas tiez citanie 0b, ukazat vie zvieratka a casti tela, ale ja som ho to neucila 😝
co sa destinacii tyka- kazdy podla svojho gusta- ja osobne vobec nezvladam plne plaze a cisto turisticke oblasti...ale zase ja som ani v hotely nebola, cize tak nejako...bibione ludia miluju, ale tam by som v zivote nesla 😅 CRO tam chodime casto, vcelku vzdy bolo super, ale zase je to o pohlade na vec..jedine co mne moze pokazit dovcu je zle pocko- cize ak vytrvalo leje a pod..ak je zima, tak aj vtedy mame super dovcu, lebo moj muz je spokojny 😀
jo a moj syn ma brutalny fetis- vlastne nohy..neuveritlne rad si ich cuca, bozkava a pod..dokonca aj mna a muza nuti, aby sme mu ich bozkavali..sadne si, stiahne ponozky a krizi mamaaa a potom urobi pusu...cize mama bozkavaj mi nohy 😀 bohovsky je 😵 a este mame vecerny ritual- pred spanim sa musime bozkavat cez sietku na cest. postielke 😵

betatka
25. jún 2009

Ahoj mamule

my mame 1spánok niekedy 2 ked idú zuby alebo sa veľmi skoro zobudí... nemôžem ju naťahovať dlhšie ako si mladá dáma povie že chce spať tak ide...napr. dnes sa jej chcelo už spinkať tak mi v kuchyni lahla na zem 😀 ...bolo jasné ide sa spať.

Miška pevné nervy a aby pohár nepretiekol 🙂 ...moj muž pozdravuje teba aj tvojho workoholika...a tešíme že už Noruško chodí.

Samozrejme aj Matuško a Dávidko a ak ešte niekto tak aj jemu. 🙂

Sará by vyzerala suprovo s dážnikom 😀

Mne tem moj hnusný zub bud. týžden v stredu rezať a vyberú ten hnis a dúfam že už budem mať pokoj 😠 teraz sa dopujem tabletkami proti bolesti aby som to dovtedy vydržala. Dnes som bola na gynde že či to neohrozí to malé ale povedal že nie ale že ten hnis mi mali vybrať už dávno lebo že to je horšie ako tá lokálna anestéza čo mi maju dať pre ktorú takto dlho odkladali 🤐 .

Všetkým čo idete do zahraničia na dovolenku tíško závidím...my nemôžeme...1.čakame babo 2. muž nemá prácu ☹

Nočník my už od 8mesiacov teraz sa to trošku zhoršilo...nekaka do nočníka...ale už sa nam 2x stalo že si začala dávať dole nohavice a ja že ideš cikať pokrútila hlavkou že ano dali sme ju na nočník a vycikala sa a dnes dokonca prišla a tlačila a išla k nočníku a ukazala nan len blbá mama hned nepochopila tak sa pokakala do nočníka.

My nečítame knižky to ju nebaví ale hadzať a listovať to ano...zato vie že ked jej poviem dones toto tak to urobí alebo nehaj to tak sa tiež vyhrozí že nono...zlatá je vtedy 😵 😵 😵

mirka20
autor
25. jún 2009

ahojte 🙂
tak aj my uz mame zarezervovanu dovcu k moru. ideme do omisu buduci vikend. len dufam, ze neochorieme a pocasie bude ok.
nocnik - my total ignoracia, ani si nan nechce sadnut, takze zatial to isti plienka 🙂
spanok jeden uz od jedenasteho mesiaca.
knizky citame rano v posteli a potom, ked sa hra v izbe, tak si pride pytat knizku - album s fotkami a pozera si ho. a este knizky, co mame o kvetoch, tie si tiez rada pozera.
gratulujeme chodcom 🙂

anjelok
25. jún 2009

evi olili mala meninky? 😕 som nevedela..tak dodatocne vsetko naj naj 😵
bei, tak ten zub nezavidim 😝 ..uz nech ti ho spravia a mas s nim pokoj 😉
miskaaaa to ma mrzi s tym muzikom, ale hlavne, ze norusko ti to naplno vynahradza 😵
verul, tak potom zreferujem ja, ze ako sa mi tam pacilo (v tom taliansku myslim). ja som inak uuuplny opak tvojho dovolenkoveho typu 😅 ale ved o tom to je, to by bolo smiesne, keby sme boli vsetci rovnaki 😉

verulka
25. jún 2009

leni, to je mi uplne jasne 😀 vsak ak by sme boli rovnaki, bola by to nuda 😉 hlavne stastnu cestu a uzite si to 😵
bet, tak ten zub ti nezavidim..nech to mas rychlo za sebou..
misi, mojko, dost ta chapem, moj muz isiel teraz na pol 8 do roboty, dojde v noci...on by aj chcel byt doma, ale z niecoho zit musime 😝 no ja furt dufam, ze na dovcu pojde s nami 😵

kety80
25. jún 2009

ahojte maminky 🙂

tak gratulujeme chodcom vsetkym asi to tak vyzera ze my sme posledny ☹

kety80
25. jún 2009

a k nocnikom my ako kedy on sa nepyta ja ho tam stale davam a vzdy sa vycika alebo vykaka 🙂

nicolmt
25. jún 2009

mate pravdu tie nase deti su teraz take uuuzasne 😅 sara si tiez hrozi prstom a hovori no no 😝 niejak to ale neovplyvni ze aj tak robi co nema..len mi ukaze ze vie ze to robit nema a aj tak ma ma na haku..no po kom to dieta je 😝 😀 😀
no a sara je knihofil ale kedze ma byt po kom tak toto bolo jasne 😀 pred spanim knizka musi byt a na nocniku ju tiez len knizka drzi...ma svoje oblubene a najkrajsia je ked si ju tak vezme sama listuje a u toho rozprava a rozprava a ukazuje 😅 jasne ze jej nerozumiem ani nic pri tom ... 😝
na sebe aj v knizke pekne ukazuje aj take obrazkove kocky co ma pekne ukaze co jej poviem..aspon pri jedeni to ma vyhodu lebo ukazuje a zabudne ze fuj musi jest 😝 😎

basika
25. jún 2009

Dnes som tu za nočnú sovu....

nicolmt - ja dávam Líviu spať o cca 11:15-11:45.. spí ako kedy...niekedy 1,5 -2 hodiny... zaspáva na obed pri mlieku a obed má keď sa zobudí, mlieko jej dávam aj preto, lebo pri ňom zaspí a aj preto, lebo mááálo pije tekutín tak aj to sa potom ráta a ešte aj preto, lebo je tiež už dosť unavená na lyžičkovanie, do večera vydrží byť hore a zaspáva večer 20:30. desiatujeme o 9:30. Nočník - podľa mňa to robíš ráno dobre..akurát možno večer by som to nerobila tak ako píšeš..skôr po tom obednom spánku... a večer trošku skôr aby neboli nehody ako píšeš...

nočník - ešte som niekde čítala, že netreba to siliť..(tiež som potom poľavila), že niekedy sa deti, ktoré sa neposadzovali v útlejšom veku (cca 8. mesiac) sa aj tak naučili skôr ako tie čo sa začali posadzovať skôr t.j. že tá dlžka učenia aj tak u tých skoro posadzovaných bola dlhšia..a vek kedy sa deti naučili bol aj tak rovnaký..neviem či som to zrozumiteľne napísala..

Olili - dodatočne všetko najlepšie....

chodcom gratulujem aj ja...

a je pravda, že tie deti súúúú úžasné... ja sa toľkokrát zasmejem cez deň na Lívii...krááááásne obdobie...

dobrú noc

misanik
26. jún 2009

Zdravim vas 😵
Sme vcera vyrazili do kina, vyuzili sme, ze ej tu mamka, joooj, to mi dobre padlo.
Verulka aj ostatne, dakujem, je to fakt tazke,a le musime z niecoho zit. Matko za to ani nemoze, ma taku nevdacnu poziciu, len sa to z taaak kopi 😝 . Uz sme aj riesili ze by zmenil lokal, ale nedaju mu nikde taky nastup a kym som ja doma... ved pozname to vsetky, clovek dnes moze byt rad, ze je rad. Len ja tiez nemam nervy zo zeleza ... ☹
Beti, dakujeme, pozdravim ho 😵 ja som nevedela, ze muzik nema robotu, to je este horsie. Co on robi, nevieme nejak pomoct? Posli IP ked tak, ze by sme sa popytali dakoho ak by sa dalo 😉
Knizky ho nebavia velmi, ale pred spanim mu citam rozpravky, teraz Kremienok a Chocholusik, on sa ulozi pri tom, ukludni...
Nocnik, som skusila asi 2 krat 1. raz bol maly, plakal na tom, tak hned dole a neskor nechel ani sadnut a zdrhal.... nebudem sa tym vobec zaoberat.
Efcsooo, jasne, ze gratulka Olivii, som nevedela, ze ma, aj norko mal inak v juni meniny 😉 no maju to teda obaja tesnejsie k narodkam,maj ked my asi o dost viac tesnejsie, len necele 2 tyzdne, uz ma muz upozornoval, ze mu to nesmieme spajat, on tym vraj trpel cele detstvo 😀
Ozaj, mam ja taku obavu, ci to moje ditko nebude rasista 😀 Som asi pislaa, ze hav je akzde zvieratko, aj v telke ekd vidi tak hav, ale zaraza ma, ze hav je aj cernoch 😀 😀 😀
Leni, tak zajtra stastny let, budeme an vas mysliet, pockaj ako to natalka na plazi rozbehne. urob sit aku foto, ze budete bose an paisku, pekne nalakovane nechtiky a medzi tvojimi nohami v piesku natalkine bose nozicky, detail 😵 😵 😵 😵 tak o tomto ja snivam 😀 ale vsak aj o rok bude mat male nozicky a ked o to ide mozno sa odpalima nafotim si to pod blokom v pieskovisku 😀

anjelok
26. jún 2009

baby picne ma..natalka ma od vcera vecera sople. tece z nosa, slzia oci, sem tam kychne. no nadcha ako vysita. celu noc poriadne nespala, plackala, plny nostek, odsavacky sa stale boji jak slak, reve pri tom hrozne. no akoze den pred odletom ju to musi drapnut 🙄 ☹
nastastie nema teplotu, teraz som jej merala, mala 37,1, tak duuuufam, ze to tak aj ostane a nezvysi sa. lebo to uz neviem co by som robila ☹
volala som aj dr, povedala, ze ked to je len nadcha, tak pri mori sa jej ulavi, v co pevne verim. kupat sa moze, az ked jej to prejde..tak snad to nebude trvat tyzden, lebo to by sme si moc dovolenky neuzili 😅
no hadam ta klima na letisku a v lietadle jej to este nezhorsi 😝
a otazka do plena..cim jej tam mam odsavat sople?? mame teraz vysavacovu. poradte. vdaka.
misi si ma pobavila 😀 ..na nohach budem mat ale len taky decentny bledy lak, ziadny cerveny, takze taka fotka aku si predstavujes to asi nebude, ale mozme skusit 😀 ..a prvy krat idem na dovolenku s kratkymi nechtami na rukach 😕

zuzka.sk
26. jún 2009
zuzka.sk
26. jún 2009

Tak, aby som aj nieco napisala, co mame nove.
Dlho som tu nebola, ani som nemala cas, moje dieta ako vieme, je hyperaktiv, extra sikovne a ako niektora vystudovana tu podotkla, bude tym trpiet, ze neni priemerne. 🙂 No co uz.
Ale teda k veci, Sasenka je od 1.6. v jaslickach, prvy den nic moc, ale potom to uz ficalo, chodi samozrejme do sukromnych, kedze statne uz neexistuju, aspon o ziadnych v BA neviem. Ale je jej tam super, strasne sa tesime aka je happy a tesi sa za detickami. Kedze sa Saska perfektne chytila v jaslickach, tak som od 15.6. nastupila pekne do pracicky, normalne ze moji kolegovia neverili, ze uz som tam, atd.... proste fajn, a peniaze nam uz aj zacali chybat, takze normalne ze dobre nacasovane.
Tak tehotnym zelam super tehu, nech im neni zle a mamickam vela trpezlivosti, so mnou sa Saska uz doma nudila a to ja som dost hyperaktivna mamina, aspon ludia tvrdia, ze som dost fun, takze asi potrebuje deti a vkuse nieco nove. Tym som chcela len povedat, ze ak mate niekto dilemu, ci ano ci nie, tak je to uplne v pohodicke. 🙂
Caute zatim, dojdem vas poobede precitat. 🙂

misanik
26. jún 2009

Leni, ved len taky, nie cerveny pre boha 😀
Zozen odsavacku taku, co budes ty tahat pusou. Ja mam aj tu balonikovu, ale o nicom, tato je vraj lepsie, samozrejme nejaky slany spray a drzime palce nech je to prec. 😉

ka77ka
26. jún 2009

ahojte..
miska..pekne sny mas 🙂 ...spon ze mozeme snivat, ze?...a s tym cerv.lakom ste ma teda pobavili. 😀
v kine som ja nebola uz ani nepametaaam...inak, celkom fajn napad. 😉
leni...tak dufam teda, ze sa Natalke nepohorsi a uzijete si kraasnu dovolenku...zajtra vam prajeme stastny let a vela fotte, nech vam mame co zavidiet. 😀 😎
zuzi...saska je fesanda, super, ze sa jej v jaslickach paci...mne hrozi MD az do eliskinych 3 rokov, kedze sa nemam kam vratit do roboty. ☹ ale dako snad bude.

lenka...ja mam taku klasicku odsavacku, co taham pusou, a som celkom spokojna...tak si kup taku. 😉

Olili aj my dodatocne gratulujeme k meninam...a samozrejme aj Norkovi-na neho sme tusim vsetky zabudli,ze??? ☹

mirka20
autor
26. jún 2009

ahojte.
leni, urcite si kup tu odsavacku, ako pisu baby. aj my mame taku, ked ideme niekam prec. nie je sice taka dobra ako ta na vysavac, ale pomoct pomoze. aj my prajeme stastny let a krasnu dovolenku plnu oddychu a pohody.
dodatocne sa aj my pridavame s blahozelanim vsetkym meninovym oslavencom. 😵

anjelok
26. jún 2009

vdaka baby za rady..juraj ju uz kupil, ale stala ze 1 eur 😕 ..tak neviem, ci je to ono, lebo sa mi to zda nejake lacne. ale aj kamoska mi poradila, ze normalne zobrat tu vysavacovu a nech taha juraj namiesto vysavaca 😀 ze to celkom dobre ide.
misi potom dobre s tym lakom 😀 a tiez sa pripajam k blahozelaniu k norkovym meninam. inak ja som na meniny zabudko. to na svoje som skoro zabudla tento rok, aj na jurajove 😅
zuzi, tak nech sa ti dari v praci. saska je zlatucka, nech ti robi radost. s papanim ste uz na tom dobre?

eviku78
26. jún 2009

ahoj mamule.
dodatocne vsetko naj olili k jej krasnym meninam. hlavne nech ju mamina poslucha. 😉

leni, to ma mrzi s tou nadchou. inak ja ked som letela s nadchou, tak som trpela ako kon. myslela som, ze mi hlavu rozhodi. tak sa priprav na to, ze natalka bude asi dost plackat pri stupani a pristavani. ale ked jej tecu a nema este uplne upchaty nostek, tak by to mala v pohode zvladnut. nemusis kupovat novu odsavacku. my mame tiez tu na vysavac a v urgentnych pripadoch ju mozes tahat ustami. nie je to taky tah ako vysavac, ale myslim, ze posluzi. tak drzim palce. 😉

miska to kino muselo byt super. 😎 ja planujem skocit u nas na amfiteater. trosku s manzelom na romantiku. teda dufam, ze to este nezrusili a bude funogvat. 😵

eviku78
26. jún 2009

saska je krasne babo. teda uz nie babo ale velka slecna. 😀

a baby neviete mi poradit nejaku dobru omacku s masom na cestoviny? pre emmusika.