Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

eviku78
19. máj 2009

este som chcela zablahozelat slnyecku k zdravemu chrustovi. ja som to vedelaaaa. 🙂 😉 😵

basika
19. máj 2009

No takže....keď bude moje dieťa ručať...prvé čo urobím kuknem na stoličku...samozrejme myslím zub..

enajka
19. máj 2009

vsetko naj dnesnym oslavencom aby boli stale taki krasni a dobrucki ako doteraz.

nicolmt
19. máj 2009

ahojte babule. no ja kym vas docitam uz je 21hod a to musim ist spat aby som s dietatom cez den krok udrzala 😝 😀

slniecko super ze baby zdravucke 😅

a jani myslime na teba, trosku si v nemocke aspon s babetkom odychnete 😉 inak ty vies aj negativnu spravu tak pozitivne podat 😝 😀

som na janku vcera myslela. vecer ked uz som nevedela co, este som sla posadit dieta do piesku 😝 a tam bola jedna maminka, s dvoma syncekmi (inak boli obaja uzasny 😉 ) rok a 3/4 medzi nimi rozdiel, pohodove deti, pohodova maminka ktora stihala dozorovat jemne sa hadajuce deti, hrat sa so sarou (aktivne) a este pomahat kopat "studnu" dalsiemu chlapcekovi 😅 ja som tam len sedela 😲 a hambila sa 😕 sara sa k nej "prestahovala" a bolo 🤐

misanik 😅 super ze si sa odhodlala na to zaspavanie..vidis norko je uzasny..alebo sa ti odvdacuje ze si mu dovolila tu travu a piesok 😀 viete ako tu travu myslim 😝 😀 😀

katka super zvladnite kiahne 😉

anjelok gratul k stolicke 😅 sare uz asi mesiac "idu" (podla nasej dr) 😒

efco...no co dodat..idealna mamina, idealne dieta 😉 😀 takze ja sa tohto stavu asi nedozijem 😝 si to vsetko vyzerem co som sa navyvadzala 😎 super ze ti zostava cas na domcek a citanie 🙂

hadam som uz na nic nezabudla 😕

nicolmt
19. máj 2009

inak my oslava az v sobotu, len ma vcera napadlo ze ak sem nahodou vtrhnu daky gratulanti aby som im mala co ponuknut 😝 no a inspiracia od vas samozrejme ..nejaky link z MMB 😉
torticka super mnam..inak moja prva "torta" v zivote 😝 zvazila som svoje moznosti a na tie vase vytvory nemam 😎 v kuchyni cas nad 30min je pre mna trest 😝 ale splnila som si zavazok, torta od maminky bola 🙂
foto spontalne (tie planovane v sobotu urcite nebudu tak super), masla vo vlasoch podozrivo vydrzala 😲
jo a hlasim rocne miery...7900g 😝 urcite vedieme "tabulku" 😎 ale dlzku som zabudla 🤐

andula30
19. máj 2009

Ahojte
ka77ka ja som tie figurky na tortu robila normalne s marcipanu. Zaspavanie Simi uz dlhsiu dobu zaspaval do 5 min ak to trvalo dlhsie tak som vedela ze ho nieco boli alebo este spat nechce ale uz asi 3 tyzdne je to pol hodina az hodina donemoty vyskakuje prehadzuje sa rehoce.. Dnes vyse hodiny ked pije mliecko tak mam pocit ze ho ani nedopije a zaspi no a ked dopije zacne vymyslat dnes chytil total zachvat smiechu hodim fotky zachvilu 😉

andula30
19. máj 2009

a este Sare drobuliatku tiez vsetko naj 😲 tu su fotky z dnesneho zaspavania https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

misanik
19. máj 2009

Caute, vecer zaspal v postielke za 5 min 😵 Nicol veru, od kedy je na trave dajak dobre spi 😀
basika, no ja nehnijem, ja tiez zijem 😀
slnyecko, supeeer, ze zdrave babatko, ostatne, nikto o tom ani nepochyboval. 😉
ja som zabudla zahlasit rocne miery, 10160g a 77cm, takze sme nedosiahli trojnasobok porodnej vahy 😝

ka77ka
20. máj 2009

Pekne ranko. 🙂
tak takto zavcasu som tu uz daaavno nebola. 😀 ale kedze teraz nemozem zanasat terezi do skolky, musela chudatko vstat o pol 6, a pokym eli nevyzdravie, bude chodit rano s ockom. 😉 a uz sa mi nechce spat...i ked by som este mala, pretoze s eli vcera nemohla zaspat ☹ ...po nekonecnych pokusoch sme to o 23-tej vzdali a supli ju do kocika...a to bola hore od 14,30 😉 😵

miska-gratulko k rychlemu zaspaniu...ze by sme aj my vyskusali travu??? 😀
nicol... podobne to vyzera aj so mnou, ked som niekde s dietatom...ja nie som tip na hranie, takze deckam neostava nic ine, len si dobrovolne najst spolocnost. 🙂

andula...simi je krasny. 🙂

ka77ka
20. máj 2009

nellinke prajeme kraaasne narodeninky. 🙂 🙂 🙂

andula30
20. máj 2009

Dobre ranko oslavencom vsetko naj naj naj 😲 😲 😲 tak nasa narodeninova vaha bola rovnych 11kg a 77,5cm trojnasobok sme len o chlp lizli 😉 Tak na to aby rychlo zaspal mu treba dat travu hmmmm dobre vediet mozno by to pomohlo aj na cestu 😉 😉 😀

miriamka
20. máj 2009

Dobre ranko,
tak od pondelka opat v praci...maly uz je ok,opat vyvadza takze som rada ze sme zdravy 😉
Vsetkym oslavencom vsetko NAJ najma pekne hajajte a maminky posluchajte 🙂
A nasa narodeninova vaha 11,5kg a 76cm

anamor
20. máj 2009

ahojte,
Nellke vsetko naj k narodkym 😵
a dodatocne Sarke vcera 😵 😵
od efco to bola cista provokace, len aby sa to nezmenilo, u nas kazda pochvala na konovi je krok spat 🤐 ked vsak nieco negativne spomeniem, to sa nezmeni, no zahada 😎 😀 ale uprimne ten cas na dom a to citanie zaaaaaaavidim, v dobrom... ste dobry ked uz riesite kupelnu, kedy stahovanie?

slnyecko super k zdravemu babatku 😉 to je dolezite co tam nejaky nocny spanok, ci denne hranie!
kati prezite kiahne v zdravi 🙂

anjelok
20. máj 2009

ahojte,
slnyecko supeeeer 😵
evi, verul podajte pls potom spravy o janke, ak budete nieco vediet. myslime na nu. dakujem.
verul, gratulujem k novym zubkom, natalke som nastastie videla len jednu tu stolicku. ale papka zatial pekne, len to nocne spanie 😒, neviem kvoli comu sa furt budi, ci zubky, ci ekzem (stale sa skrabe, ked sa zobudi). co uz, asi budeme musiet este vydrzat.
a dnesnym oslavencom nasim super kamosom nellinke a hugoskovi prajem vsetko len to najlepsie k ich prvemu rocku, nech su v zivote zdravi a stastni, nech im nic nechyba a nech sa s rodicmi navzajom len lubia 😵 😵 😵

anjelok
20. máj 2009

romi a super veta, ze prezite kiahne v zdravi 😀

gurti
20. máj 2009

ahojki, prajem vsetkym oslavencom vsetko najlepsie a maminam prijemnu bezstresovu pripravu narodeninovej oslavy 😀
nam sa uz tiez tisnu stolicky, pred dvoma tyzdnami boli aj teplotky, teraz je uz fajn...len to nase biedne papanie, ale to so zubkami nesuvisi 😒 jazyk je uz podrezany, no jedenie sa nelepsi. Neviete nejake sikovne triky, ako krpca nalakat na kusok rohlika alebo piskoty?
nam sa uz aspon nocne spanie zlepsilo. Budi sa len raz, obcas dvakrat, no a to ho oklamem cajikom, takze lahoda...dokonca prezil aj postupnu odstavku MM 😀 ...a ide sa uplne zjancit za flasou UM

anjelok
20. máj 2009

gurti bud rada, ze pije. u nas pri jedeni dost pomohlo, ze videla jest ostatne deti. ked sme vonku a niekto otvori misku s jedlom, vsetky deti su automaticky okolo neho 😀 jak male supy 😅 zlate to je 😉 ale ked sme doma, tak musim zabavat,inak nudaaa 😝
pozerala som torticku, krasna 😵
ozaj aj sarinku som zabudla pochvalit, kocica a peknu torticku maminka nachystala, sikulka 😉

gurti
20. máj 2009

babky, uplne super narodeninove fotocky, misanik, andula, verulka...viac som zatial nestihla...torty nadherne, vsetko vlastna vyroba???...nam sa o tortu postarala starka, no buduci rok sa dam asi do pecenia sama.
Inak Ronusik je uplne genialny na tych fotkach, hotovy pozer...sa cudujem, ze tak v klidku vydrzi pri foteni 🙂

verulka
20. máj 2009

Taak, vvelkej kocke Nellinke krasne narodeninky 😵
jasne, ked sa nieco dozviem, dam vediet 😉
leni, len ja sa bojim, ze to este dlho potrva...no uvidime..akurat dnes mu skusim pomixovat jedlo, lebo nechce kusat 😝
no moje ditko ked vidi flasu s mlieko, tak odchod...uz som skusala aj do inych flais, rozne druhy mlieka, ale uz to vzdavam..nie ze by ma to nejako extra trapila, len by to bolo jednoduchsie- nevladze zjest veceru, tak by dostal mlieko 😀

anjelok
20. máj 2009

verul, natalka sa mi na jogurt vykaslala. dnes mi doslo to mlieko, tak zajtra vyskusam kasu s mliekom. som zvedava. a ja dnes malej tiez pomixujem, lebo tie 3 dni vyse polhodinovych obedov mi stacili 😝 😀
rozhodla som sa, ze idem zatial davat to ha kym ho neminiem (ak jej bude chutit) a ked ich miniem prejdem na normal UM a zacnem zase aj s inymi mliecnymi vecami.

slnyecko
20. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Dakujeme aj s drobcekom v brusku 🙂 Pridala som aj ja par narodeninovych,fotka s tortou tam nieje,to fotila kamoska a este mi neposlala fotky tak prosim nedavat do albumu ten moj nepodarok,dakujeem 😀

enajka
20. máj 2009

bre ranko ,
dakujeme vsetkym a aj ja s nellinkou gratulujem HUGOSKOVI 😀 😀 😀
nasa oslavenkyna dnes uz do 4 tej hore aby nahodou nieco nezmeskala 😠 😠 😠

misanik
20. máj 2009

Caute, gratulujeme nellinke a hogovi, vseetko najlepsie prajeme 🙂
leni mne vcer anorko zjedol jogurt, som zirala, do teraz nechela zrazu 😲 som mu do neho dala 1/2 hippky marhulovej co mal v chladnicke od predch, dna a s tou vyzivkou zjedol 3/4 kelimka zvolenskeho smotanoveho.
Inak v noci raz hore, o 2-hej,nakojila som ho, a vratila do postielky, pokrutil sa troska a spal do rana 😵 este ten budicek o 5-tej keby s aposunul, ale to uz by bol uplne dokonaly 😀

hodmon
20. máj 2009

caute
tak my mame za sebou 1 rok...torta bola, aj chutila.....cela obyvacka zamazana, ale tak co.....ked oslava tak oslava 🙂

misanik, asi si z etba vezmem priklad so zaspavanim, my este stale ficime na fitlopte, ale uz je horuco a mala sa na mna lepi...musim sa odhodlat

katuskapd
20. máj 2009

ahojte

nelke vsetko naj, rob mamke a tatkovi len radsot 😀

my dnes budicek o osmej, utekali sme kupit vlhcene, bo ziadne doma, uz len jedna utierka, ale stihli sme a nehoda sa nestala.

otazka: matusko chodi na nocnik od 6 mesiaca, vzdy nieco v nom nechal ale teraz asi tyzden bojkotuje kakanie do nocnika, aj dnes sedi tam 20min, len sa vycika a o 10 min. v cistej plienke je pokakany, teraz neviem ci zabudol alebo strajk. ako je to u vas

andula30
20. máj 2009

katuskapd u nas zatial ignoracia nocnika aj vecka ale do vanicky sa vzdy pekne vycika 😀 😀

hodmon
20. máj 2009

my tiez nocnik este nepouzivame..... tak tam revala, ze som to nechala tak...nechcem jej ho sprotivit...poskam kym bude starsia

katuskapd
20. máj 2009

andula dik, tak do vanicky, asi ma studensiu vodu tak si prihrieva takto 😀

andula30
20. máj 2009

zeby?Lebo moj muz hovori ze ho zabaram 😀 😀 ale mozno je po mne a lubi moooc horucu 😉

andula30
20. máj 2009

baby titulkujeme 😉