Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

andula30
6. nov 2009

Jani ja tiez som na mmb zavisla atiez sa tam obcas najem.. 😀 ale na tu vianocku som mala neskutocnu chut no a na tie langose mam zalusk tiez moja stara mama robila neskutocne langose z tych mi nikdy nebolo zle a nikto z nas nema jej recept a bohuzial stara mama nam ho uz nepovie

basika
6. nov 2009

TAk Livka je už hore.. a stihli sme už kuknúť toto..

https://www.youtube.com/watch?v=c3v0rJqyCTM


https://www.youtube.com/watch?v=c3v0rJqyCTM


https://www.youtube.com/watch?v=5XEN4vtH4Ic

sa jej to páči...tak jej to zvyknem púšťať

eviku78
6. nov 2009

jani, to ma mrzi s tym vajkom a ekzemom. tak pevne dufam, ze vajko sa umudri a ekzem zostane len ako nabeh a zaklope o dvere dalej. 😀 😀 😉

jaaaa si nemozem pomoct, ale mna tieto videa neskutocne rozculuju. ale napriklad taka mandarinka darink a ped bobi su super. 😀

andula30
6. nov 2009

Jani inek zelam vam to iste co evik 😉 Eviku lenze co sa paci nam to sa nemusi paci nasim deculam my tiez pocuvame gumimaci vo vsetkych jazykoch a verziach snapyho krokodila a podobne blbosti 😀 😀 ale napr. paci sa mu aj bambulka 😉

verulka
6. nov 2009

cafte,
jani ,kresieko s lebkami 😀 neboj, vajko ma etse cas zliezt dolu a ekzemik..no neviem na kolko je to akutne, ale castokrat su to len hormony 😉 ziadny atopak...
gratulka k jakubkovi 😵
mm ma dnes narodky, takze od rana ficim, vsetko nakupene, cakam kym vykysne chleba( bude slana chlebova otrta s 3pomazankami- tie idem prave robit) kolaciky cokoladove napecene, super obed uvareny..byt napoly upratany..vstali sme o 7a ficime, makame..ronko sa hral s klincami a ja tela zrazu mrknem na hodinkya ze 2 😕 nejako nam usiel cas..takze zaspal pred chvilkou...dost nasilu, on vobec nejavil znamky unavy....na hodinky sm sa pozrela, lebo ja som pocitila potrebu kofeinu 😅
jani ,no my mame kameru...netacali sme kusok v lete a odvtedy nic..podla mna su fotky 100Xlepsie 😉 ked kameru, tak aj s kameramanom 😀

eviku78
6. nov 2009

andul, bobi sa paci emmke najviac. ked vidi ntb, tak vykrikuje bobu, bobu. 😀

eviku78
6. nov 2009

verul, aj ty mas doma skorpiona? moj mal narodky vcera. 😉 ale kedze som bola cely den v robote, tak take uzasne pripravy sa u nas nekonali. 😒

andula30
6. nov 2009

Hlasim aj ja mam skorpika ale az 13. 😉

andula30
6. nov 2009

inac vianocku odporucam, chcela som potesit muza, ale kym pride.....neviem neviem

eviku78
6. nov 2009

ake su podla vas silne a slabe stranky skorpionov? 😀 😎

jankapo
6. nov 2009

verul,juu, ty si aka sikulkaaa!!! a durkovi vseeetko the best, nech sa mu nejaky dobry pozemocek zadari... 😉
ono s tym atopakom je to tak,ze akonahle poviem ze jak som senna nadcha, takje to vsetkym jasne!!! 😠 proste ja mam taky pocit z koznych dr. ze najlahsie je vsetko zvalit na alergy...no neva

andula30
6. nov 2009

Eviku moj muz je skorpik mama svokra svagor ale to su vsetko tak rozdielny ludia ze ti fakt neviem povedat 😀 😀

verulka
6. nov 2009

eviku, podla mojich skusenosti su 2zakl. typy skorpikov- super a des...skorpici su velmi narocni jedinci, ale ked sa naucis s nimi komunikovat, tak davaju uplne mega najviac a da sa na nich spolahnut..tot moje skusenosti..mam straaasne vela ludi- rodina aj kamosi v tomto znameni...inak aj moja naj kamoska je skorpik 😉
jani, nechcem zakriknut, ale uz ideme jednat ocene 😉 snad to neurieknem 😵
presne ako pises, akonahle je predispozicia, tak sa to moc neriesi...jednu dobu(par mesiacov) mal ron brutal vyhadzanu tvar, suche flaky..rpeslo to uplne samo..tym nechcem povedat ze poddcenujem a neuznavam pracu lekarov, ale s ierou...ja som vtedy pokozku neriesila, jedla som v norme a ron zatial vykazuje znaky nealergickeho dietata, imunita pracuje normlane...rposte az neuveritelne pri nasej rodinnej anamneze 😵
tak eviku ,tvojmu dodatocne vsetko naj a andulinmu vopred 😉

andula30
6. nov 2009

jaaaaj a zabudla som Verul tak ze vsetko naj naj naj muzovi 😉

eviku78
6. nov 2009

tak sa pripajam ku gratulaciam vsetkym skorpionom.
este okrem spolahlivosti vykazuju aj obetavost. 😉

andula30
6. nov 2009

nooo ked poviem mojmu muzovi ze spolahlivost je vlastnost skorpikov tak tomu asi ani sam neuveri 😀 😀 asi bude vynimka alebo by som to az tak neskupinkovala na znamenia vsetci sme iny v jeho pripade je totizto spolahlivost velmi slaba stranka on zabudne aj to co sa zabudnut neda 😉

andula30
6. nov 2009

ale rozmyslala som nad tym co som napisala trochu som to prehnala on ked je pod kontrolou on je zato velmi spolahlivy 😀 😀 ale nemenila by som 😉 naucila som sa pripominat pripominat pripominat 😀 😀

verulka
6. nov 2009

andul, to nema az tak suvis so znamenim..inak ja na toto celkovo neverim ,len skorpikov castio urcim..zvysok vobec..okrem toho ja som akoze ryba a toto zznamenie nema so mnou fakt nic spolocne 😉
zabudliva som aj ja aj muz...aj radko 😅

misanik
6. nov 2009

verul, aj moj mm ma dnes narodky 😀 gratulujem tvojmu 😉

verulka
6. nov 2009

misi 😵 😵 😵 tak opatujeme gratulku do kosic 😉

kats
6. nov 2009

gratulujem vsetkym skorpionovym manzelom 🙂 a ich manzelkam ze si ich ulovili 😀

kresielko sa fakt podarilo 🙂

ja tieto videjka e-eeee a nemusim ani vecer telku, matus sa tiez radsej hra v izbe, ale obcas ostane zirat 😅

zajtra sa s matusom zdekujeme k nasim, takze tiez budem mat navarene 😀 a o zabavicku postarane 🙂 chudatko martin bude so svojim ocom burat stenu na dvere do detskej 😅 som rada ze budem prec 😀 😀

betatka
7. nov 2009

Ahojte

ste toho veľa popísali a ani sa mi nechce na všetko reagovať som dnes nejaká na nič z tohto fuj počasia 😝

A ešte k tomu sa už 4 den pasujeme s Leuškou aby v noci spala...ona sa zobudí okolo 22,30, 23,30 a je hore dve hodiny kým znova zaspí. Je dobré ked len leží ale túto noc revala ako tur celé tie dve hodiny ja už som bola total na prášky lebo muža nechcela ani vidieť a na mna sa furt lepila a mne tak tvrdlo bruško že hrôza...ja neviem to môžu mať takýto priebeh rast zubov?

včera sme totiž objavili dve nové stoličky...jedna už celkom pekne prerezaná a druhá na špičku...ale ona si vždy pýta gelik ked ju bolia a teraz si nepýta len reve v kuse.

Všetkým narodeným v novembri gratulujem...aj my budeme 😀 mať novembrového chlapa. 😵

katuskapd
7. nov 2009

ahojte
tak mi sme dnes boli s matuskom v mc, mali sme tekvickovu paradu, spolu sme si vyrobili lampionik, vyrezavali sa tekvicky, a bol aj lampionovy pochod,ale nakolko sa matusko boji tmy, tak sme sa len pozerali. 😅

pekny vikend vsetkym 😉

verulka
7. nov 2009

beti, novembrovi chlapi su naj 😀
ja som dnes bola 5h cisteho casu na tenisovom kurte, teda v tej nafukovacej hale..radko bol 6,5h 😝 nechapem ako vydrzal tak dlho hrat (fyzicky a psychicky), i ke dako bolo coraz jasnejsie, ze finale prehra, tak sa rozplakal a posledny set hral za intenzivnych slzivike..n opotom si uvedomil, ze ani 2.miesto nie je na zahodenie, tak sa vytesoval 😵

kety80
8. nov 2009

ahojte 🙂

tak ste tu vela popisali ani som nestihla citat len nieco tak prajem vsetkym novembrovym vsetko naj nasa sesternicka sofi oslavovala vcera 1 rok takze my zas mame novembrovu babu 😀 a povaha sa zatial urcit neda zda sa ze zatial je kludnucka takze s povahamy neviem uvidime neskor 😉
verul radkovigratulujem aj k 2 miestu to je super mozes byt na neho pysna 🙂
kike vypadol dalsi zubok chuda nemoze uz ani poriedne jest a dalsi sa kyve zachvilu jej budeme musiet vsetko mixovat 😲 kubko sa nam rozpapal vcera si vypytal duplu po dlhej dobe

kety80
8. nov 2009

jani - s tym vajkom ma to mrzi dufam ze to bude v pohode a aj ten ekzém bude pohode
basika - livka je teda kocka 🙂

kety80
8. nov 2009

no baby kde ste dnes si pisem sama zo sebou ☹ 😅

anamor
8. nov 2009

ahojte,
prebehla som velmi zbezne, najviac potesila sprava od slny, sa tesim. 😵
my hlasime navrat domov a mate tu priserne pocasie, zimu fuj... to nedelne slniecko mate od nas aspon na chvilu, neviem si zvyknut, hadam nas choroby obidu. 😉
koji tu este niekto? dobra otazka nie... my sa zaklimatizujeme a hadam koncime, aj ked jeden nikdy nevie ako to dopadne, ale ja myslim ze v poho...
minule som inak zabudla spomenut ze uz mesiac 16zubov, dost... hadam chvilupokoj
riesili ste farby v byte ci co... no ja tak jemne farebna, ale uvidime ako dom dopadne, bola by som aj za sterilitu, ma svoje caro, ale to moj muz asi nie...
vianocne darceky, nieco ako lego duplo bude, mozno kresliaca tabulka, drevene vkladacky ako puzzle nieco, babika daka, nic extra asi, par veci uz mam, mala v poho, ostatni velky otaznik...
jaj a domaca pekaren, u mna Nr.1 najstroj v kuchyni /umyvacku neratam/ 2 roky a nezastavi sa... ked je niekto nerozhodni, ja ho presvedcim, ze ju musi mat, tolko ludi som namotala, ze uz si za to dam platit.
jo a muzi skorpici, klobuk dolu baby... 😉 ja mam kozoroha, aj ten staci... 😀
joj a tesi ma ze moni caka parik, ostatne som nestihla postrehnut... lebo pisete ako by ste nemali co robit 😉

a fotecky krasne, ja pridam tiez raz nieco snad... este.

andula30
9. nov 2009

Ahojte Romi vitaj doma 😉 Verulka hodila fotky buduceho Federera 😉 u nas vikend nic moc ale nie kazdy den je nedela 😉

misanik
9. nov 2009

Ahojte,
verul, teda radko je enznicitelny 😵 co mu davas jest? pridem si dat aj ja 😉 gratulujem k druhemu miestu 😉
jankapo, to vajko sa urcite este vytiahne, drzim palce a ten atopak? Nemoze to byt len to novorodenecke akne? To je vraj z hormonov a zrovna v tomto veku ako je tominko to je aktualne, drzim palce aby bolo, z toho by raz dva vyrastol 😉
betatka, dufam, ze leuska uz lepsie so zubkami a necha ta este kusok oddychnut. Uz ste 38 😵 drzim palce 😉
U nas choroba v plnom prude. V sobotu vecer v namestove sa to spustilo, vcera sme isli domov uz so soplavcom. Zatial am straaasne vela hlienov a tecu, tak nech je to len toto, vsak treba budovat imunitu. Inak v namestove uplne odmietol mlieko, vcera vecer doma uz vypil plnu flasku a okolo 21.30 sa straaasne povracal. Boze, sme zabudli zapnut vysielacku, sme zaculi cudne zvuky, este, ze sa tym neudusil. Chudatko grckal v spanku, ani sa nezobudil ... neamla som mu to mlieko davat. Rano som mu uz nedala, ani vecer asi nedam radsej.
Manzelia skorpici... no veru su svojski, ale nasi, no nie? 😵 ja mam aj mamku, dnes ma narodky. Inak pre amtka som zatial nic enchystala, lebo v sobotu sme odisli, bola torta na orave, ja spravim asi az dalsi vikend podla toho ako sa ohlasia kamarati 🙂