Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

eviku78
29. apr 2009

tak inak, tieto mame vzor: 0-1-699 525 F3. len bohuzial sa nam absolutne nehodia k ruzovym farbam. 😅

eviku78
29. apr 2009

a mne sa este velice lubia tieto: 0-1-699 465 RH a 0-1-699 473 RH. nevadi, ze si tu sama pisem. 😀 😀

anamor
29. apr 2009

evi od tejto firmy mame aj my boticky, len ceny boli aj o 5eur vyssie na kus 😒

Leuske vsetko naj k meninkam 😉

inak k tomu co by mali vediet, leno podla mna ked dam natalke papier a farbicky, papier zje, farbicku ozuzle alebo si vypichne oko, juj take sprostosti su tam 🤐 ale tiez som to hladala na inspiraciu, ze nieco pre zmenu budeme robit, utierat prach mozme 😀 ...

eviku78
29. apr 2009

romi, vcera vecer som to este citala a aj mna zaujalo to kreslenie. mna by to este nenapadlo, ze mozu. 😅 tak vyskusame a uvidime, kde skonci papier a farbicky. podam potom hlasenie. ale napriklad vela veci z toho robime presne ako pisu a to som ani o tom pred tym necitala. 😉

eviku78
29. apr 2009

podla mna by si mal kazdy z toho vybrat nieco primerane svojmu babatku. ved kazde zaujima nieco ine. 😵

ka77ka
29. apr 2009

ahojte kocky 🙂
leuške prajeme aj my vsetko najlepsie k meninkam 🙂

inak, ja som asi total slepaaaa, ale len dnes som si vsimla, ze aj enajka je tehotna. 🙂 a tie trojicky-to akoze fakt??? 😕

kats
29. apr 2009

neviem o tom ze enajka je tehotna a to sme s nou kazdy den 😀 idem to ceknut ale asi daky blud to bude 😉

eviku78
29. apr 2009

katiiii. enajaka???? to asi nie, to si sa nepomylila nahodou? 😲

enajka
29. apr 2009

bre ranko som sa pobavila mangel si spravil srandu v profile 😀 😀
ja sama som si to ani nevsimla ospravdlnujem sa 😉

eviku78
29. apr 2009

ha, ha. niekto asi ranajkoval "ftipnu" kasu, ze? 😀 😀 😀

ka77ka
29. apr 2009

takze manzelik sa zabaval??? 😀 😀 😀

enajka
29. apr 2009

no blbe je ze sama som si to ani nevsimla takze vobec neviem kedy to spravil 😀 cakat trojicky asi si hodim maslu 😉

ka77ka
29. apr 2009

enajka 😀 tak to by som ti nepriala ani v najhorsom sne. 😉 srandista ten tvoj Juraj. 🙂

nicolmt
29. apr 2009

no to moj manzel by si nedovolil toto forum ani citat, vsak ja jeho tiez necitam 😝 🤐

anamor pekne si poslala, aspon sa trosku poinspirujem lebo mam pocit ze saru dostatocne nevzdelavam 😕 vcera sme boli v skolke pozriet (svokrus tam robi a sla zaniest PNku) tak boli z nej ucky hotove ze co sara vsetko dokaze a ako im rozumie ked jej nieco povedali..ale ona sa na verejnosti casto predvadza a ja len kukam 😲 😅 doma ma klasicky ignoruje 🤐

a to kreslenie som skusala uz davnejsie ale je fakt ze len s perom, lebo mi ho furt brala z ruky ale neslo jej to, lebo ona este nevie ho tak chytit aby pisalo 😝 ale snad pastelky noo.. pochybujem, myslim ze ako vacsina papier pokrcit a roztrhat a pastelky ozuzlat 😀

sara veselo chodi po byte..no cert mi to bol dlzen, uz sediviem z nej ☹ nema absolutne ziadny pud sebazachovy, staci ze som ja v tej istej izbe (nevadi ze aj na druhej strane alebo sa na nu nedivam) vyberie sa samozrejme vzdy inde ako ku mne a cestou este aj meni smer 😲 ta dnes taááák spadne 🤐 zatial to stiham postrehnut a bezim ju istit, no ale ani to nie je moc dobre lebo si zvykne 😠

ozaj baby z BA, poradte kde mam vyslat bracha nech kupi sare taku tu stuzku latkovu s maslickou do vlaskov a silonkove tenke pancusky? 😕 u nas obehane cele MT a nic 😒

eviku78
29. apr 2009

nicol, tie celenky mavali v HM alebo v Pink myslim a silonkove pancusky som take male este ani nevidela. 😉

eviku78
29. apr 2009

nicol a aj moj ma zakazane sem chodit. 😀 ale kto vie, ci to dodrzuje. 😎

ka77ka
29. apr 2009

moj muz sem tiez nechodi...aj tak nevie moje heslo. 😀

anjelok
29. apr 2009

ahojte, leuske vsetko naj k meninkam 😉
hlasim pokus papier a ceruzka..ako som cakala..oapier pokrceny a len som sa otocila na chvilku a uz si ceruzkou zuby brusila 😀
jani dobry fooor 😝 😀

klba
29. apr 2009

caute baby, vcera som nebola na nete, mala som celodenne vybavovacky, bola som kupit Simimu trojkolku k narodkam, potom kuknut segru, samozrejme ze som sa tam zakecala na pol dna, dala som spravit Simimu fotecky a bola som v regionalnych novinach podat blahozelanie k rociku.

Trojkolku hned Simi preskumal a dnes sme si spravili na nej testovaciu jazdu, ani nemukol a lubilo sa mu, skoro som ho hned pri dome vytratila, musime este trenovat zakruty a cuvanie. 😝 😀

Domov som prisla az po 17, hod, len tak tak som stihla rocnu schodzu v dome, natiahla sa az do 20, hod, na net som uz nemala cas, venovala som sa dubacikovi.

Idem vas kuki, co ste popisali. 😉

klba
29. apr 2009

verul, na Ip odpisem, len som este nestihala 😎

barny
29. apr 2009

moj muz ide na net maximum raz za tyzden a to pozera akurat profesiu, nieco na dom a sem tam youtube, inak zajem ziaden a to som rada 🙂

nicol, to ked chcem nieco kupit v ZM nehrozi, vacsinou v NR a to sa uz tesim, ked tam bude H&M od septembra, tam je celkom fajn vyber a aj ceny sa daju

andula30
29. apr 2009

ahojte no nevydrzala som a precitala som si to co by mali vediet a depku nemam 😀 sak to ake hovadiny 😀 😀 moj muz sem nechodi max mu ja nieco precitam na pobavenie

basika
29. apr 2009

Ahojte.... krásne topánočky.... ste poukazovali..

no čítala som aj ja.. a toto 😨 : je čo za bezpečná hra...podľa mňa blbosť v tomto veku
Zapichovanie
Dieťaťu urobíme zo zbytku cesta niekoľko guličiek a ukážeme mu, ako je tam možné zapichovať špilky, zápalky.

No ale keď sme teda už pri tej výchove..tiež rozmýšľam, ako správne napríklad v MC medzi deťmi zareagovať...
Lívia sa s niečím hrá....a príde iné dieťa a chce jej to zobrať...čo urobiť so svojím dieťaťom a s druhým dieťaťom? Prvom rade chcem vychovávať svoje dieťa A nie cudzie...mám povedať Lívii daj hračku dieťatku? mám nutkanie..povedať, nechaj Lívii hračku keď sa pohrá dá ti ju...samozrejme v opačnom prípade zaujmem Líviu inou hračkou..len to je všetko od situácie... niekedY ma ozaj situácia prekvapí ako vtedy najlepšie reagovať.

klba
29. apr 2009

ozaj zabudla som napisat, uz druhy krat sa nam stalo, ze nam v noci zmizol simi z postele, prvy krat plackal pri mojich nohach a pytal sa k nam a na druhy den som sa zobudila na mrnkanie, simiho nikde a nasla som ho sediet v obyvacke na zemi, on v noci presiel do druhej izby a tam sa usadil, mam dojem ze z neho bude namesacnik, chuda taketo stresy preziva v spanku a my s nim 😒

basika
29. apr 2009

klbka - čooooooooo? v inej miestnosti? Spíte v jednej miestnosti?

klba
29. apr 2009

basika, on spi s nami v posteli v spalni a nasli sme ho v obyvacke, muz bol zdeseny a ja tiez

efcso
29. apr 2009

caute,

klba, no neprijemne!!!!!

dosli oliviine darceky, tak sme skusali a monotvali (konkretne ja sama). som nanajvys spokojna s vyberom odrazadla. vcera sme este nasli u synovcovho syna malu buginu, tak olivia kocikuje pred barakom ostosest 😀 . podarena je. to je inac vdacna vec, ten detsky kocik. aj ako pomocka pri chodeni posluzi.

inac, esteze som si ani neotvorila tie schopnosti deti v roku, lebo co tu pisete - konecna 😅 . ale mozno s kriedami na chodnik by uz co-to nacmarali... no mne zatial staci prach, trava, zvysky keksov a rozku na obleceni, na kriedu som zatial nedospela...

basika, na tvoje vychovne problemy ma same vtipne odpovede napadaju, ako, capni druhemu decku po ruke a povedz mu nech pali odkial prislo a i.... ale to si odpustim

klba
29. apr 2009

basika nas simi to riesi tak, ze na druhe dieta zavrci rockovym hlasom a prida vrazedny pohlad a je vybavene 😝 😀

kats
29. apr 2009

ef kludne si to otvor a precitaj, oli to uz ma zmaknute davno 😉
Leocke vsetko najlepsie k meninkam 😀

sammy19
29. apr 2009

Ahojte. PO dlhom case opat nakukujem.

Vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj-naj-naj!!! Nas to caka o tyzden. Nechce sa mi verit, ze to tak uslo. Aaach jo.

Inak, Natalka este nechodi, len stvornozkuje (aj to zacala az nedavno). Ale neobsedi teda ani chvilku. Zubov mame pat - tri hore a dva dole, no zlate to je strasne🙂