Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
30. apr 2009

dnes vyrážam do mesta nakúpiť šnúrky...lebo idem prišívať na klobúky....

to som chcela len k tomu sťahovaniu klobúkov a čiapok...

misanik
30. apr 2009

Dnes som zasa hodila stres a volala pedine, odsavam ako dabel a ma zlte sople 😝 dufam, ze to zvladne. Inak nie je to casto, ze ma uz 4-ty raz v zivote nachladnutie? Zatial vzdy zvladol bez atb, ale aj tak...
efcso 😀 😀 😀 😀 😀
inak dnes prisla mrcha, tak medzi prvou a druhou bolo 60 dni a medzi druhou a tretou 12 dni, toto je fakt pravidelnost.
Basika, tu je teplo, ale strasne fuci... predpoved som nekukala, tak ma nic neprekvapuje 😉

eviku78
30. apr 2009

baby, musim vam povedat, ze do tejto bundy som sa zamilovala. len my na zimu potrebujeme uz vacsiu velkost. ☹
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22261573&tab=0

ka77ka
30. apr 2009

doobedu som pisala, ze mame krasne pocasko a teraz???vonku ciernava, vyzera to na poriadnu burku...aa, prave prisla terezka z dvora, ze uz prsii. 😉

evi, peknucka bundicka. 🙂

barny
30. apr 2009

vyzera dobre ta bundicka, ja uz mam kupenu pre maleho, kupila som ked boli vypredaje, tak hadam bude sediet, ked bude vacsia nevadi, len nech mala nie je

efcso
30. apr 2009

evi, nemas sa ty nahodou ucit?!?!? a namiesto toho obzeras nanajvys (casovo aj velkostne) nepotrebne veci 😅 😅

aly
30. apr 2009

Ahojte kočky 🙂

aly
30. apr 2009

Evi, s tými šošovkami poznám... 😀
To ja som raz zaspala troška "pod vplyvom alkoholu" a o pár hodín som sa s pálením v očiach s hrozou zobudila a ledva som ich vybrala
No idem Vás skúsiť trochu počítať

aly
30. apr 2009

Čítam čítam 🙂
Inak pridala som pár foto ak chcete tak kuk :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
Ja som mala frajera o 11 rokov starsieho boli sme spolu 5 rokov, no môj manže je o niečo mladší (myslím od bývaleho), rozdiel medzi nami je 4 roky, myslím tak akurát 🙂

aly
30. apr 2009

No samomluva je hrozná vec... 🙄
Tak sa idem chváliť, konečne Alex stojí pekne a teraz ked to zistil stoji všade, kde sa dá. Boli sme skúšať tie dlahy majú byť hotové v pondelok. Naštastie sú len pod kolienko tak si dúfam zvykne s nimi spávať. Inak sú také farebné s autíčkami 🙂

ka77ka
30. apr 2009

tak ja som sosovky nikdy nemala a ani mate nebudem...na ocne cylindre to nejde. 😉
aly, pekne fotky. 🙂 teda, efcso sa uz tusim pozna s kazdym. 😎

efcso
30. apr 2009

efcso je svetobeznik, a v kolektive oblubena 😀 😀 (no a nesmiem zabudnut na jej skromnost 😵 )

kati, aj ja potrebujem cylindre, a su aj take sosovku, ale ja mam obyc. ma to len jednu nevyhodu, jednym okom vidim dvojmo(co je v pripade ucitelky nevyhodou 😒 )

eviku78
30. apr 2009

evi a ty nevies, ze zeny vedia robit aj viac veci naraz? haaaa? 😀 😉

ka77ka
30. apr 2009

ked som sa ja pytala na ocnom na cylindre-tak mi dr povedal, ze na to sosovky este nevymysleli.ale to bolo davno. 😉

andula30
30. apr 2009

a ze so zvedava od akeho cisla sa rataju uz cilindre???????????? 😉

ka77ka
30. apr 2009

andula...ja mam najednom oku 3 a na druhom 2,5....ale ako 9-mes.som mala uraz, vtedy sa mi pri pade porusili cylindre, a uz 16-mes.som mala okuliare.vtedy som mala dioptrie tusim 7. 😉 preco sa pytas???

andula30
30. apr 2009

len ci som patrila do tej kategorie aj ja 😀 😀 mala so 4

ka77ka
30. apr 2009

ono to ale nezalezi od vysky dioptrie...moja sesternica ma tusim 6-tky, a v pohode nosi sosovky. 😉

andula30
30. apr 2009

Ja so tiez nosila cocky daaavno 😉 len som chcela vediet ci som mala cilindre 😀 😀

ka77ka
30. apr 2009

tak to ti veru ja nepoviem. 😀

andula30
30. apr 2009

Ake som rada ze ich uz nemam, lebo mne sa staaasne okule nehodili, mozno /urcite 😠 /ich casom budem musiet zase nosit, ale som rada ze som si ich dala zoperovat, a ked zratam kolko stoja cocky prip. okule tak sa mi ta investicia do operacie oplatila 😉

katuskapd
30. apr 2009

pekny vecer zelam

tak dnes matusko konecne prisiel nato, ako spravne pouzivat choditko-tlacitko, krasne chodil za nim pol dna, parada, uz hadam na narodky pobezi aj sam, aj ked sa to nezadrzatelne blizi.

no k tym vekovym rozdielom, manzel je odo mna o 6 rokov starsi a myslim ze tak je to super 😀

nicolmt
30. apr 2009

zaradujem sa medzi slepane 😝 ani operacia nepomohla 😠 no ale sosovky si tiez obcas vymenim ale s moji miernym rozdielom 3 dioptrie 😲 si to skoro vsimnem 😝 😀

aly no to je mile ze aspon detsky dizajn im dali 😉 alex to iste zvladne super 🙂

ka77ka
30. apr 2009

pozerate vsetky Parfum, ked tu nikto neni???

andula30
30. apr 2009

mne sa obcas stalo ze som si jednu nedala 😀 a potom so nechapala co tak blbo vidim 😀 😀

efcso
30. apr 2009

andula - cylindre sa davaju, jed mas na jednom oku v jednom uhle inu dioptriu ako v druhom.
nicol, ja mam rozdiel len tusim 1/2 alebo 3/4 dioptrie a toto sa mi etse v zivote nestalo. kebyze posledny polrok nekojim ,tak si pomyslim, ze som musela byt zdrata jak doga, ze som si ich opacne odlozila...

inac som sa aj zabudla pochvalit, ake ja mam decko nervne od pondelka.. a dnes vyvrcholenie - sople, sliny, ale zub na obzore ziaden. muz je nevyspaty, lebo olivia buntosi (uz 4. noc) a on skoro vstava, tak nadava. a ja sa trapim kvoli sebe(nemozem spat), olivii (co jej je?) aj jemu (zas sa nevyspi). takze som si rupla martini a dufam, ze aj bolest hlavy od upistanej prejde.

aly, aj tak ich nebude alex potrebovat 😉

a este k vekovemu rozdielu - kazdemu sa ten jeho zda idealny. (no ale ked si predstavim, ze by som mala zit s 43rocnym 😲 )

andula30
30. apr 2009

Efco vdaka za vysvetlenie 😉 Simi tiez nervny tento tyzden a jeden zub uz vykukol 😉 ale zda sa ze este sme neskoncili 😒

nicolmt
30. apr 2009

ef u nas dtto, sara (aj ja) uz nervy v kybli, sople,sliny a zub nikde 😠 a by sa aj patrilo..vsak ma len 4 😝

no a vekovy rozdiel...furt na mna len mlady idu 😝 tak som si jedneho aj vzala...vsak nech aspon dlhsie vydzi 😝 😀

efcso
30. apr 2009

jasne nicol! stari su uz na srot, ale mladi, to je ina story 😀 a o kolko je mladsi mr. nicolmt?

eviku78
30. apr 2009

nicol, a emmusik ma len 4 zuby a ani to este nevyzera na dalsie. zle noci mavame aj my, potom nam jednu-dve da vydchnut a potom znovu. dnes tiez bola zurka. ale aspon potom lepsie spi cez den. 😀 treba to brat pozitivne. 😎
no a ja mam o 4 roky starsieho. nech tak rychlo pri nom nezostarnem. 😝 😀