Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
10. máj 2009

vsak sa mi zdalo ze je to katmi 😲 😝

nicolmt
10. máj 2009

baby a zacinam byt v strese z torty 😕 ja chcem taku ako jankapo 😅 skoda ze tak daleko byvas 🤐
ale dik ze ste dali navody, zaukolujem svokru (kedze pre mna je tiez fakt jendnoduchsie bankovnictvo..s kuchynou este nie som stale kamoska), no ale daku piskotovu nepecenu hadam dam..ked chcem jednu aj najsamlaskovejsiu od maminky 😕

eviku78
10. máj 2009

ahojte mamule.
najskor by som chcela zablahozelat vsetkym vcerajsim a dnesnym oslavencom. 😵
a samozrejme vsetkym maminam 🙂

pozrela som aj foto. jani, matusko mal paradniacku oslavu s kocickami. 😀 😉 sa musel citit, jedniny chlap medzi zenami. 😎
basika, prepac, ale mne bola historka s tortou tiez smiesna, aj ked verim, ze prvotna reakcia musela byt hrozna. ale podla mna to bude raz krasny spomienka, ktoru budes livke pri kazdych narodkach spominat.

torticku pre emmku bude robit len taku obyc, co aj spapa. pokusim sa ju aspon nejake pekne vyzdobit. 😅 😕 😝 len nie som moc cukrarka, tak uvidime ako to dopadne. 😀 a ostatne budu objednavane.

my uz sme v leviciach a uzivame si dvor a travu a babininu starostlivost. 😵

a skusky inak vcera ok. tak dakujem vsetkym, co drzali palce. uz len 5 a mam stvrty rocnik v suchu. 😀

eviku78
10. máj 2009

a sandalky su fakt pekne, len pre nas bohuzial male. ja uz kupujem 21tky 😕 😲
leni a preco nechces s otvorenou spickou? tie sante, co mas maju plnu spicku?

misanik
10. máj 2009

Ahojte, boli sme na krasnom vylete, zasa kamarati nelenili 😵 Kocky co to poznate, boli sme v Zadiely, no narocnejsie pre kocik, sem tam sme niesli,a le paradaaaa 😵 Norusko ma z toho cerstveho vzduchu normalne cervene licka 😵 veceru spapal ani nemusel amt nic v rukach na zabavu 😀
No ja mam kupene na tortu modro-biele Haribo, tiez to chcem poprekajovat, ze biele an potah, modre na ozdobu... no uvidime ci sa podari, este amm pochystany jeden blaik klasika jojo, ze vyskusam na necisto, ale ked s anepodari neva, hlavne,z ebude od maminky.
Leni, s tym dnom matiek 😵 No ja som zasa bez chlapa, dnes asi aj nocnu potiahne, ale vyhlasil, ze vie ze je den matiek, vraj mam v mrazaku magnum ☹ smutno mi, no ale co narobim 🙂

katmi
10. máj 2009

caute zeny 🙂
no vidim,ze ste nas uz odhalili 😀 😉

katmi
10. máj 2009

kocky mam ale aj zlu spravu ☹ Ninka nebude mat asi fotky z prveho rocka 😢 😢 😢 pokazil sa fotak, nefunguje do neho karta.. a vsetky fotky na nej.. 😢 😢 😢
skusim to zajtra este zaniest do fotolabu,ze ci sa to neda nejako odtial dostat a ked nie,tak ma porazii.. 😖 😠 ☹

efcso
10. máj 2009

ahojte!

to nemyslite vazne baby stymi tortami!!!! akoze treba, nevravim, ze nie, ale aby ste tomu venovali vsetku energiu a kazdu myslienku 😕 😕 😕 . no ale pravda je, ze kazdy ma ine priority. (som sa potesila, ze to youtubevideo je katmi v spravach 😀)

oslavencom dodatocne aj ja gratulujem 😵 😵 😵 😵

olivia nam pripravila dve dlouhe noci ☹ . som taka ustata, ze asi postojacky zaspim. no ale oslavena bola patricne (tri oslavy by boli aj na mna staru korculu dost). stretli sme sa s verulkou (vid foto) a aj alenku aly sme stretli, len skoda, ze na zaver... (nejakosi som to pozabudla zmanazovat, aby sme aj s nou hodili stretko... SORRY ALY 😒 )

inac olivia velmi tazko zaspava v poslednej dobe. neviem cim to je.

no a asamska, ze krasny den matiek vsetkym majovym supermamam 😵

katmi
10. máj 2009

efcso ja som robila malej len taku nepecenu jablckovu tortu..

a ked nas stes vidiet,tak si kukni archiv TV JOJ 😉

anjelok
10. máj 2009

katmi juraj mi tu hovori, ze sa to da vytiahnut, tak drzim palcek 😉

katmi
10. máj 2009

leni vaazne?? to by som bola strasne rada,lebo inak umriem od smutku ☹

ef kukni si v archive prve noviny a je to myslim 14,42minuta 😉

aly
10. máj 2009

Ahojte kočky, pridala som fotky s plavania pod vodou ak chcete tak kuk 🙂

nicolmt
10. máj 2009

katmi urcite to pojde..mne raz tak zmznul fotak ze mi aj fotky s karty vymazal a nasi chalani na IT my to v pohode vytiahli 😲 😅

katmi
10. máj 2009

nicol lebo ked dam kartu z fotaku do notebooku napr.tak mi to vyhlasuje,ze karta nieje naformatovana a ked sa pyta ci naformatovat,tak mi to hodi,ze tym stratim vsetky data.. som fakt na nervy..to by ma riadne nastvalo,keby to neslo..take krasne fotky som Ninke urobila..
a brala si aj fotak? ci myslis,ze staci im len ta karta??

aly
10. máj 2009

Ani ja nejako neriesim tortu, neviem vraj babka da nejaku urobit aj Alexovi aj mne.
Efcso nevadi, predýcham to že si na nás zabudla 😕

katmi
10. máj 2009

aly perfektne fotky.. kam chodite plavat? Malicky sa neboji,ked sa ma potopit?? 😨

aly
10. máj 2009

Katmi, ja mu poviem signal:" Alexík á šup" a nato ho ponorím, on už sa naučil že ked počuje signál tak sa nadýchne a ide pod vodu. Je to zlaté sledovať detičky. Im to ide lepšie ako nám dospelákom 🙂

nicolmt
10. máj 2009

len kartu

katmi
10. máj 2009

aly to je super.. krasne fotky.. naozaj.. 🙂

nicol dakujem.

kocky kuknite sem 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

misanik
10. máj 2009

katmi kukla som teraz ten archiv 😵
Ale efcso, to nie kazdu myslienku 🙂 a krasne fotky 🙂
aly, parada to potapanie 🙂
katmi, verim, ze sa to bude dat vytiahnut. Inak podobne sa stlao nasim pri mojich 1. narodeninach (som ich prve dieta, teda predomnou im jedno umrelo), tak to preziiivali, stale o tom rozpravaju. Film sa nejak pokazil. Ocko potom nelenil, vzal nejaky karton, natrel kremom na topanky ciernym, ozdobil indulonou, vyrobil tkau papierovu tortu kedze origos uz bola zjedena a mam fotky s papierovou tortou. Verim, ze u vas tak nebude, ale z tohoto je tiez mila prihoda na rodinne stretnutia 😉 Drzim palce.

nicolmt
10. máj 2009

misanik 😅 😅 jaky kreativny ocino..uzasne 😅

aly
10. máj 2009

Katmi, super, pozrela som Ninka je zlatučká 🙂

eviku78
10. máj 2009

aly, bomba fotky.
miska, tvoj tatino musi byt uzasny. 😵 a este som chcela, ze je super mat tak super kamosov. 😉

katmi idem kuk tie noviny.

aly
10. máj 2009

Inak baby my budeme mat riadny fest, Alex ma narodky, na druhy den ja (okruhle), a pat dni nato manzel 🙂
Nedala som link na fotky:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

anjelok
10. máj 2009

ale noo teta evaaa, sak furt frfles na daco..inak pekne fotos s verulkovcami 😉
katmi 😵
aly waw, to cumim..sikulka je alexik 🙂
misi tak super ste sa dnes mali, aspon ti ubehol dnik a magnum potesi 🙂

misanik
10. máj 2009

eviku, gratulka k skuskam, sikulka
leni, akurat si davam, no romantika poriadna 😀

aly
10. máj 2009

Leni 🙂

verulka
10. máj 2009

Babulky, tak sme spat..ledva vidim...
len chcem naychlo pogratulovat oslavencom...etraz je to tu perne 😀 same zurky...
dobru nocku 😉

enajka
10. máj 2009

aly tie foto z plavania zavidim nam take nerobia na plavani 😠 😠 😠 😠
efco supis vyzera aj tvoja torticka a foto zo stretka je zlate 😀 😀
misanik tatino je super ako poznam mojho ten by akurat tak nadaval takze tata zavidim 😵 😵
joj a chcem sa pochvalit nelly uz druhy den spi v postielke sice nie celu noc ale vacsiu cast noci ano . Nejako musime zacat no nie ved aj intimco s tatinkom potrebujeme 😵 😵 😵

eviku78
10. máj 2009

katmi 😵