Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kety80
19. okt 2009

andul - super tie monterky 😀

andula30
19. okt 2009

Alebo vacsi vyber http://www.detskemonterky.cz/index.php 😀 😀 no a ja mam chrobaka v hlave 😀

eviku78
19. okt 2009

inak, simi ho som zajednavala pre emmku ja. 😀

basika
19. okt 2009

no ešte sa tu pobite 😎

andula30
19. okt 2009

Ale baby klud ved my uz aktivne pracujeme na Simiho bracekovi tak sa nejako dohodneme 😀 😀

basika
19. okt 2009

andul - no tak to aby boli hneď dvojičky chlapci..

andula30
19. okt 2009

Bas no mne by nevadilo ale zariadit to neviem 😉

janca704
19. okt 2009

Ahojte, ste sa rozkecali, uz ani to nestiham 😅
Vidim, ze sa kmotrujete 😀 😀 😀

Kety, dufam, ze sesternicka bude v poriadku, daj vediet, mamina sa musi zblaznit.. 😒 😒 😒

Ludka, tisko (zatial) gratulujem. Fakt nam vsetky ujdete do tej "zivsej" temy 😕

My sme vcera vyuzili relativne pekne pocasie a nejako takto to dopadlo 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

andula30
19. okt 2009

Janca ten usmev je sto bodovy 😀 😀 😉 Nomoje dieta uz dospalo my tu byvame v takej zastavbe radovej a sused z tej strany kde simi spi spustil diskoteku ale ze akuuuu 😝 😝 blaznivy dan prerazim ho 😖 v sobotu party do rana a teraz zas ☹

janca704
19. okt 2009

Este som zabudla pochvalit SIMIHO, krasne fotky, to je iny monter 😀 😀 😀

Jaj a NATALKA (Lenkina) nech je skoro v poriadku, mala toho, chuda, posledne tyzdne veru dost 😒

Misi, paradne pecenie 😀 😀 😀 😀 😀 Inak...moze byt kokos po zaruke? Teda moze mu nieco byt (ak nezvlhne 😅 ). No a citron - kys. citronova by nepomohla, ci ani to si nemala 😀

kats
19. okt 2009

simi je super monter :D a ako mu smakuje ten sampon 😉 tie monterky nasadili chrobaka do hlavy aj mne 😅 😀

davidko 😀 😵 zubac vysmiaty 😉

eviiiiii, ved emka uz ma zavazky takze pozor, lebo bude ziarlivostna scena 😉

ziram jani kolko toho navaris 😅 my sme vcera navarili velky hrniec slepacej - ale uz su z nej len 2 naberacky 😝... my vsetko hned sezereme 😀 mali sme vysmazanu rybku a kasu, v sobotu omacku z orandzovej tekvice...

ale ste ma nalakali na kolacik...idem piect 😅

no a matus zase o jednej teplota 38,6.... zajtra letime k dr... len skoda ze je az poobede 😒

basika
19. okt 2009

som trochu dobehla...

janča - foto perfektné jesenné, chcem aj ja niečo zbúchať najbližšie dni...

kety80
19. okt 2009

ahojte 🙂

tak kubkovi sa teraz vecer tiez pustil soplik tak dufam ze to nebude choroba aj ked os kiki to mohol dostat tak uvidime aka bude noc
janca - super fotky da kde sa davitko smeje nema chybu je strasne zlaty a fesak 🙂 aj jesenne fotky maju svoje caro 🙂

kety80
19. okt 2009

no kubko hore kazdych 15-30 min. tak to bude noc ☹ no uvidime co bude zajtra co uz vsetky spite alebo ste na inych temach

andula30
20. okt 2009

Dobre ranko 😉 Kety ja o takom case zvyknem byt v posteli 🙂 Simi mi este nikdy neprespal celu noc tak ja spim ak sa da cez den neni kedy tak aspon v noci 😉

kats
20. okt 2009

ja som odpadla uz o pol desiatej 😅 par krat v noci hore, na co uz nie som zvyknuta 😅 ale ved nech si zase zvykam 😀 matusko mal teplotu az o piatej rano 😒
nech sa aspon kubko drzi 😉

basika
20. okt 2009

ahojte

kety - tak aká noc?

kats - daj vedieť čo povie Dr.

jááj včera som furt chcela niečo napísať a vždy som zabudla... písali ste o zuboch..tak tie už závidím mne sa zdajú stolička jedna čo vidím..že by už išla..taký bambúr tam má...ale aj tak to má nejak dlho už..

kats
20. okt 2009

basi stolicky sli veeelmi dlho.... najskor len cervene, potom krvave a zacali vykukat hrotiky, najskor dva a potom dalsie dva... vzysok stoliky ani neviem kedy vykukol

otazocka... kolko to maju mat teraz stoliciek? 4 ci 8 😅

ludka_r
20. okt 2009

Ahojte...
tak ja sa do tej tehuľkovskej témy pozriem, až keď to budem mať isté. Až v utorok idem k Dr. Sa dovtedy určite zbláznim... ☹
Ale myslím, že to tehu snáď aj bude, bo sa mi zdá, že stále viac a viac jem. Keď nejaký čas nejem, tak mi je zle... A to som nechcela pribrať 19kg, ako pri Vilkovi. 😖
Vilko už má našťastie tú ritku lepšiu. ešte doliečime, ale je to v pohode... Aj tak by som bola radšej, keby sa začal pýtať. To ale ešte potrvá...
A k tomu vareniu. Včera som si z chuti navarila granadír, že ho budem jesť tak tri štyri dni.. Mužovi som navarila pečienku. Ale ja už to svoje jedlo nemám, všetko som zhutala, aj on my odobral. No a teraz neviem, čo by som jedla... ☹ Asi znovu plný hrniec granadíru, bo som sa ho nedojedla ešte.... 😀

basika
20. okt 2009

no tak na zuby si ešte počkáme...

no a ja zasa ňúrim po MMB a hľadám čo dobré navariť zajtrá...chcem vyskúšať na Líviu po dlhej dobe špenát

eviku78
20. okt 2009

kati, tak ako matusko? boli ste uz u dr?

verulka
20. okt 2009

cafteeee,
sme spat 😎 ronko to zvladol na 1, len vcera uz cez den odmietol spat, takze ako sme dorazili, vrhol sa na mna a zaspinkal..dnes sa stale hra s dobledeckrom 😀 dost ma kontroluje 😵
inak sme sa mali uzasne, nenakupili sme takmer nic, lebo toto ja fakt nezvladam..okrem toho, londyn je tak krasny, zejednoducho nebudem behat po obchdoch 😉
snad sa tu mate vsetci fajn 😵

kats
20. okt 2009

verul vitaaaaj 😉

nie este sme neboli u dr... ona je az od druhej a matusko si spinka 😀

andula30
20. okt 2009

Verul vitaj 😉 No ale ja myslim ze nanekupit v Londyne je este vacsi hriech sudiac podla veci ktore mi sestra z neho nosi 😀 Kats u dr drzim prsty 😉

katuskapd
20. okt 2009

Ahojte
verul super ze ste to zvadli, boli ste aj na to oku, ci ako sa to vola?

chorym rychle uzdravenie 😉

moc to nesledujem, nakolko sme u nasich a tu mi tak zdivocel ze z neho sediviem, nasi vsetko dovolovali,ale uz som zatrhla, tak mlady pan neposlucha, este na nas aj nieco lezie 😝
vecer ruci aj 2 hodiny v postielke zaspava o desiatej jedenastej,

fotky 😵 😵 inak andula ked to bude dievcatko tak bude po namluvach 😀

andula30
20. okt 2009

katuskapd no ak to bude baba snad aj tej dakeho napadnika najdeme 😉 Nejaky Matusko aby sa to jodilo k nasmu Simonovi 😉

kats
20. okt 2009

zaujem o matuska pre buducu potencialnu ? 😉 ked nas emci s evkou ohrdnu 😀 ....

u lekarky - trosku zahlienene priedusky, cpr 5 tj uuuuplne v poriadku 😉 tak len pokracujeme v odsavani a sirup na vykasliavanie 🙂 vytery budu o tyzden. len teraz v kupelni som si vsimla ze ma hrudnicek a chrbatik osypany, u lekarky este nic nebolo 😕 porovnavam s obrazkami sestky, ale on to ma uuuuplne nenapadne, svetlucke... no tak neviem. Uvidime zajtra rano 😅

baby ste ma navnadili na pudingos... krasne vysiel ale ... e-eeeee nie je zly ale nechuti 😅

ako sa ma kubko?

katuskapd
20. okt 2009

andula dobre ked bude baba tak Matusko je prvy napadnik 😀 potom dohodneme detaily na svadbu 😀 😀
kats nepredbiehaj sa to bol mysleny moj Matusko 😀 😀 😀
a som rada ze tomu tvojmu vysli testy v poriadku, aj ked tie vyrazky 😕 vsak uvidis rano

verulka
20. okt 2009

katuksa, neboli sme..ako som to videla zdola, skoro som sa pogrcala a radsej sme prchali 😀 my sme tie velke turisticke atrakcie len tak rychlo cekli a sustredili sme s ana svoje zaujmy 😀 my sme tam boli s kamoskou a jej frajerom- u nich sme byvali, takze sme pobehali kadejake krcmicky a puby a pod..
andula, jaaaj, len ked mas cca 48hodin uplne volnych, tak musis kalkulovat..pekne veci si mozem zohnat aj cez net a nebudem mat z toho nervy 😉 ja som fakt antinakupny typ 😎
kats, mrkni ci ich ma za uskami 😉

kety80
20. okt 2009

ahojte 🙂

verul - tak vitaj doma to je super ze si si to uzila 🙂
u nas uplna pohroma v noci sme vobec nespali a ak trocha tak to bolo 10 min a hore dnes sme isli ku dr. kika ja kubko crp negat. urobila nam aj vytery vysledky budu v piatok kika je uz na tom lepsie kubkovi ked pozerala do pusy hovorila ze my idu aj stolicky aj hore aj dole takze to pridava dnes bol cely den na rukach a plakal uz som vycerpana total este varime lebo zajtra ked to bude pokracovat tak sa ani nepohnem este mi dr. hovorila ze to moze byt aj reakcia na to ockovanie proti chripke ☹ taky je hystericky ze uz ani na ruke sa nechce ukludnit strasne mi to trha srdce ked ho vidim no uvidime ako sa to bude vyvijat ☹ dala nam tie miesane kvapky do nosa tak snad sa mu trochu ulavi teplotu nemame a hrdlo tiez nieje zapalene