Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
4. máj 2009

andula..no ako ktore 🤐

misanik
4. máj 2009

kats, este k tomu rannemu nacucnutiu, u sestry som sa pokusila mu rano ponuknut kojenie aby bol kus ticho a nebudil cely dom, tak ked zbadal cicku, sa rozrehotal a poriadne ma s naprahom po nej pleskol 😀

eviku78
4. máj 2009

andula u nas teda nehrozi, ze bez prestavky, takze v kludeeee. 😀
misi, to ranne vstavanie nezavidim. emmi aj ked vstane o siestej, tak sluzbu ma marcel a ja vstavam az tak okolo osmej. uz rano ani nekojim, takze len zaregistrujem, ze je budicek, dam pusu, prevalim sa na druhy bok a chrnim. 😀 😵 😅

janca704
4. máj 2009

Misi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolmt
4. máj 2009

misanik..no ja sa tak tesim ze norka spoznam osobne 😝 😀 😀 no ze ja teba, to je jasne...ale tie deti 😝 😀

ka77ka
4. máj 2009

andula...neboj sa, v noci sme 3-4x hore...tiez by som pristala, keby cez den spala menej, a radsej v noci dlhsie v kuse potiahla. 😢

eviku78
4. máj 2009

misi, noruso je teda riadny vtipalek. 😀 😀 😀

janca704
4. máj 2009

Evikuuu, sa maaaaaaaaaaaaas 😵 😵 😵

verulka
4. máj 2009

kua baby, vsak co toto? sups k muzikom, nech stioham 😀
no k lavactvu, ja amm oboch chalanov lavakov- 1 totalnya druhemu to musel urcit v 5,5r psychologicka, cuze to ma nejako 40:60 😉 andula, lavacke noznice su super, konecne som pochopila, ako sa citia lavaci..nic sa mi s nimi neda odstrihnut...aj struhatko na ceruzky a skrabku na zemiaky mame 😉
spanok sa ustalil na 45min doobeda a 45min poobede, co mi vyhovuje, lebo nie je nervny
kati, super, ze zbavite kiahni 😉 fotky super.
j oa k rpiborom..ja som si bola pozriet tie cmuhy..to ako tie kvapky po vode, co tam ostanu?
viac si moc nepamatam..

misanik
4. máj 2009

andula, ziadne stresy, u nas je to len cas ked je zhasnute svetlo v spalni, za ten cas su 2 - x kojeni a bezne aj 2-3 hodinky zurka 😀

efcso
4. máj 2009

anudla, musim ta sklamat, ale olili prespava noc uz hooodne dlho 😵 😵 😵

ja som next nic neobjednala,. nejak mi to nechyba, ked budem potrebiovat nove haby, poprosim svagrinu, alebo neter, nech mi zo svajcu/rakuska donesu. vkus maju vyborny....

evi, to ti emmka aj vonku na verejnosti dviha tricko? 😀 😀 😀 pockaj, ked bude vyssia a dociahne aj vyssie 😀

anjelok
4. máj 2009

andula s tym kocikom 😀 ..ale keby si ho videla teraz ako vyzera, treba ho nejak ocisit, som chcela tento vikend, nevyslo, tak snad buduci.
basika, moni vdaka, snad to prejde ok.
moni gratulujem k chodeniu 😵
katka, nicol kraaasne bambulky mate, super fotocky 😵
kati a ked ich aj chyti, ved aspon to budete mat za sebou na jeden sup. drzim palce.
misi ja som tiez tak citala, v minulom mama a ja bol o tom clanok. a aj podla mna je to diskriminacia 🙄
evi next mi uz tiez prisiel.

eviku78
4. máj 2009

nicol, no ja som uz aj zabudla, co som objednala. ale obavam sa, ze aj par "praktickych" veci tam bude. som bola cela nazhavena. 😉

andula30
4. máj 2009

misi 😀 😀 to nas Simi ked mi prestalo tiect mlieko tak asi po tyzdni co sa uz nekojili som mu skusila prso ponuknut a tiez sa rozrehotal a potom ma este poriadne kusol 😀 😀 viac som to neskusala 😀 😀

janca704
4. máj 2009

No ja tie noci celkom zvladam, ja by som sa denneho spanku nevzdala, ani hodinky 😅 . Tiez sme v noci tak 3x hore, niekedy len 2 a to povazujem za uzasnu noc 😅

kats
4. máj 2009

misi 😀 😀 matus je este rozospaty tak ho tak pol hodku udrzim a potom uz leta a vykecava 😝 a ak nechcem aby sa v pyzame prizabil tak rup ho obliekat 😅

verulka
4. máj 2009

eviku, tak toto zavidiiim...u nas sa ked idem na zurku a pridem o 2-3, tak potom ma muz necha rano auz do 7mej 😀 aspon nemam problem, ked treba uspat rona 😀 lahnem a spim..neviem, co to dieta pri mne robi 😅 ale zvacsa asi od nudy zalomi tiez

anjelok
4. máj 2009

no akoze nestiham 😕

ka77ka
4. máj 2009

nicol..ja sa uz tiez tesim na vsetkych drobcov...vsak sme to aj spominali v piatok, ze to bude sranda, vidiet tolko krpcov pokope. 🙂
eviku...u nas to tak tiez rano funguje, ale len v sobotu a nedelu. 🙂

ninka123
4. máj 2009

Ahojte, len som vas prebehla 😔 k nocnemu spaniu-aj Lula sa asi 2-3x zobudi-dam jej mlieko, zhasnem, vypije a spi dalej...a asi ma nejaky vnutorny kalendar - cez vikend vstava 6.30-7.00 a cez den dva spanky, cez tyzden vstava okolo 8.00, lebo potom v jaslickach spi len raz 😵
dobru noc vsetkym prajem 😵

janca704
4. máj 2009

Verul, ano tie flaky od vody 😝 😀

NEXT ste objednavali jar, ci leto? Lebo ja len jar, ale uz som skulila aj po letnych 😅

janca704
4. máj 2009

Kocky, tie co nekojite a deti sa vam v noci budia, date UM? 😅

eviku78
4. máj 2009

evi na verejnosti jej nedam sancu. 😀

verulka
4. máj 2009

ja mam za sebou 1naozaj prespatu noc 😀 dalsiu cakam omesiac dva..ale podla mna su 2-3zobudenia uplna lahoda...i ked ja vymenim denny spanok za prespatu noc hned 😎

janca704
4. máj 2009

Ozaj, uz sme na jogurtoch 😅 Zvolensky ho napinal, kamuflovala som susienkami 😝 , vcera SABI chutil zjavne viac (inak fuj pre mna 😝 ), zajtra skusim Holandsky a uvidime, na com sa ustalime 🙂

eviku78
4. máj 2009

no a nam, ktori nemaju svagrinu a neter vo svajcu nic ine neostava, len objednat. 😀 😉

verulka
4. máj 2009

jani, mne uz ani v noci neje, ale budi sa...veeeela, u mojich deti to nema suvis s kojenim..mne zacali spavat az cca 1,5r ze akoze celu noc..ale napr doteraz su aj 2x hore (teda chalani) ale to uz len idu cikat, napit sa alebo sa radko supne k nam do postele...

andula30
4. máj 2009

Baby upokojili ste ma s tym spanim nespanim v noci 😀 😀 okrem efco ktoru uz nebudem citat 😀 chodi spi...kto vie ci je Oli majovca a chodi sem machrovat 😀 😀 Verul ja myslim ze by si to povinne vsetci pravaci mali vyskusat 😉

misanik
4. máj 2009

ja som next leto, ale ja som len take uzitocne veci, nejake tricka, okrem jednych kratasov vsetko multipacky, akurat klobuciky som objednala ktore snad o rok ponosi, lebo su velke a aj tak nic nepriviazane neznesie...

janca704
4. máj 2009

Verul a ako ho potom uspis? Lebo ja s aobavam, ze ked dokojime a on sa v noci prebere, ako ho ja uvediem zas do spanku 😅 My na zurky nie sme zvyknuti (len obcas sa stane), ja dam papat a on zaspi (niekedy treba po zadocku capkat, ale to je v pohode) 😅