Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kats
10. máj 2009

vsetko najlepsie vsetkym vikendovym oslavencom 😉 a dnes aj maminam 😀

misanik
10. máj 2009

mamule, zelam vam krasny den matiek 😵

anjelok
10. máj 2009

ahojteee,
prajem slnecny dnik plny smiechu nasich ratolesti v tento nas pre mnohych prvy sviatok 😵
takisto oslavencom vsetko naj!!!
basika, som sa zasmiala, super fotky 😉
moni, verul, kde ste kupovali tie figurky na torty a moni, kde sa da kupit taka poleva? rozmyslam, ci by som nespravila tortu sama. ja nemam problem urobit cesto aj krem, len by som to nevedela tak pekne ozdobit. tak uvazujem ako na to. poradte. dakujem.

misanik
10. máj 2009

leni, ja chcem skusit tento potah, ale este som to nerobila, tak dufam, ze sa to podari. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11215

jankapo
10. máj 2009

caukyy babule,

my sme vcera oslavolali s kamaratmi susedovcami, velmi zlata podarena oslava to bola, decka skvele, vraj aj jedlo sa maminke podarilo, tak sa tato hrdil, ze sa dobre ozenil predsa len 😵 😵 😵
dnes mame den mamiek, zas to taka nalomena usmoklena... 😝 moc to prezivam
pridala som nejake foto, idem kuknut tie vase
leni, potah urobis z jojo cukrikov ale pockaj, daco omrknem a poslem link

barny
10. máj 2009

misanik ja som ten potah skusala, ale nepodaril sa, tak tortu som natrela len kremom, no ale ja som nic take neskusala predtym a nechala som marshmallow dlho v mikrovlnke, potom sa to lepilo, no a maly sa prekotil v ohradke, zacala jacat, tak som to smarila do kosa, ale dufam ze sa ti to podari 😉

jankapo
10. máj 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18714

robila som to podla receptu z ceskeho mimi,tento mas aj na sk, ale ten sa mi nepodaril, slo asi len o to, ze na SK sa dava jojo do cukru (tazko odhadnes kolko) tak mne sa lepsie podla CZ, ked pridavas po troche cukor k jojo, sledujes jak sa ti s tym pracuje a vies sa zariadit
ja som nedala susene mlieko, len cisto cukor a celkom to slo
na figurky sa este teda necitim, bol to prvy pokus, teda druhy, ale neratala som s tym ze sa podari, tak som ani moc nevymyslala 😝 😅
tak mal drobec ruzovo-hviezdickovu, nevadiiii 😀
hlavne ze bola mnaaaam

anjelok
10. máj 2009

misi dik, ale ja by som chcela taku hladku cisto bielu ako mala moni na torte.
inak pre natalku som vybrala tuto tortu ale bez toho zajka, tak nejak by som chcela ozdobit aj tu, co budem robit. kuk tu spodnu ZAJO (len ten zajo tam vyzera, ze robi cosi velice nemravne 😝 😝 😝 😀 )
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/550/images&pa...

jankapo
10. máj 2009

a jasne, stala som pri mikrovlnke a cumela do nej, co s cukrikmi, jak zacnu rast, topit sa, tak vybrat...

misanik
10. máj 2009

leni nemyslela som vyzdobu, len navod na tu potahovanu hmotu 😉
janka, krasna sa ti podarila 😵

anjelok
10. máj 2009

jani fuu a neni to moc komplikovane? ja som myslela, ze existuje nejaka cukr. poleva, ze to len roztopim, nalejem a vybavene..ci to som moc naivna? 😕

anjelok
10. máj 2009

jani misi aha, takze aj ked su tie curkiky ruzovo biele, tak ta poleva bude biela?
jani a tie kvetinky si ako urobila?

jankapo
10. máj 2009

leni, no jak to vezmes,pre mna je bankovnictvo moc komplkikovane, ale pecenie teda isto nie 😀 ked sa nepodari nic sa nedeje predsa, kupis cokoladu, oblejes a hotovo 😉
no hej, poleva bude ruzovobiela...ja som odkrajovala ruzove casti o snahu urobit len bielu... 🙂 nevyslo uplne, z tych ruzovych som urobila tie hviezdicky...normalne vykrajovala vykrajovackami co mam na medovnicky
ked chces inu farbu, haribo ma rozne marsmallows, ale tie stoja viac a ja som nejak nemala chut riskovat a hodit do kosa...resp. si kupis potravinarsku farbu, ale tiez som mala doma len cervenu a zltu...a do obchodu sa mi uz nechcelo 😝

jankapo
10. máj 2009

juuuj, leni, tak som pozrela tie foto torty...nooo...tak toto vyzera dost komplikovane... 😀
mne neslo o super efekt...skor som sa chcela popasovat s tym receptom a dokazat si ze viem... 😉 no a upiect tortu vlastnemu dietatku...nech je taka vnutri ako lubim...a tiez plna lasky...taka od cukrarky nebude... 🙂
aj kebyze je len piskotkami oblozena...

enajka
10. máj 2009

Pekný den všetkým maminkám želám 😀
Všetko naj oslávencom 😀 😀
Babulky Vy ste iné kuchárky či skor pekárky nádherné torticky máte ja mám tiež na jednu zálusk chcem skúsiť ked sa nepodari povrch , jest sa snad bude dat.No urcite jej skusim spravit sama. 😵 😵
jakapo dakujem za link tam je lepsi postup ako na slovenskom MB 😀 skusim cvicne asi tento tyzden a uvidime ci sa podari 😀

anjelok
10. máj 2009

jani-po no dobre, tak ja to teda skusim. inak presne to ma napadlo, ze poprerezavam napoly a z bielych bude poleva, z ruzovych kvietky 😅. a presne som to aj ja tak myslela, ze bude od maminky 😵, aj ked je mi jasne, ze ta kupena by bola krajsia a hlavne bez starosti.
a plnku chcem spravit farebnu, ze prva bude vanilkova, druha karamelova a tretia cokoladova 😵
e-jani, manduca uz oprata 😵 , tesim sa na cervenuuu 🙂 a ozaj, tam je nakresleny znak ze nezehlit, tak to ani to vrecko nemozem?

anjelok
10. máj 2009

prave prisli lasocky z prechadzky a natalka v naruci kyticku ruzickovu a ked ma zbadala, tak mi ju podala..no take kraaasne to bolo, az mi slzicka vysla 😅 ..este zabudla povedat: na 😀 (ten kto pozera panelak vie 😅 )

ajajka
10. máj 2009

ahojte ja len na skok pridala som fotky z oslavy ,ak chcete kuk,

ajajka
10. máj 2009

utekame sa chystat na vystupenie ,starši syn ide vystupovat ku dnu matiek 🙂

katuskapd
10. máj 2009

ahojte krasny dnik zelam

ja len na skok ideme sa kupat konecne, vcera sme boli tiez a matuskovi sa pacilo tak ideme aj dnes

vsetko naj tamarke a vsetkym vikendovym oslavencom 😀

moni jasne som si spomenula este aj tricko ku tomu bolo, len tie gate sa mi zdaju uz teple na teraz 😅

baby zas to tak neprezivajte s tymi tortami 😀 😀 😝

jankapo
10. máj 2009

kati, pravdu mas, moc neprezivat... 🙂 len ja mam este v sebe to nadsenie zo vcerajska... 😀

inak,vo zvolene sa malo konat dake stretko,nie??? 😉

anjelok
10. máj 2009

kati neprezivame, len si odovzdavame skusenosti 😉
inak baby dik za rady, vyskusam teda 🙂

janca704
10. máj 2009

Ahojte, tak k vcerajsku

LIVINKE, REBEKE aj SIMIMu prajeme k rociku vsetko vsetko naj, vela istych krocikov, malo padov a iskricky v ockach 😵 😵 😵

BAS? prepac, ale ja som sa smiala, aj ked viem, ze ten prvy moment (a asi ani druhy) ti do smiechu nebolo). Ale zazitok z prvych narodenin svetovy 😀 😀 😀

KOCKY, prezivajte to s tortami, sak prva torta od maminy je len raz 😉 a aj ked to nebude ako z obrazku, podstata je inde. Ja tiez uvazujem, aj ked nam spravi tortu babka, ale nejak mi neda, ze nebude mat od maminy 😅

PROSIIIIM hodte mi do IP tu tortu pre drobcov, PLS 😉 😉 😉 😉

A krasny den matiek 😵

ajajka
10. máj 2009

ahojte tak mame po vystupeni ,decka boli skvele a hlavne tie 3-ročne.A ešte k oslave u nas najviac zaujali na torte lentilky,a sfuknut sviečku nehrozi,a ma

ajajka
10. máj 2009

a mate moj velky obdiv že sa do pečenia puštate same ja nemam na to nervy,
Basika mate šikovneho havina 😉

crysmile
10. máj 2009

baby ak mate zaujem, predavam sandalky pre dievcatko.. kuk do inzeratov....

moni1412
10. máj 2009

krasny zvysok dna matiek 🙂 😉

janca ak si myslela tu jablckovu, tak ju mas v IP 🙂

leni polevu? ak myslis tu bielu torticku, tak ta je obtiahnuta marcipanom. a figurky som tiez zhanala, v tescu mali, ale lepsi vyber som nasla v kauflande v TN, tam mali taky obchodik tak naboku v kauflande.. skus nejaku cukraren alebo cosi take 😉

ja som ako spravna zena zistila ze napriek plnej skrini si nemam co obliect, tak chlapi dnes so mnou behali po Laugariciu v TN 😀

katuska my ich este nosime... su uz veru teple, uz ich asi vyradime 😅

anjelok
10. máj 2009

moni a ten marcipan si nejak robila? hod mi pls do ip, dakujeeem 😉 a pozrem teda niekde v tescu, ked nie, tak povykrajujem z polevy z jojo cukrikov nejake tie kvietky.
crys ahooj, som pozerala, skoda, ze nemaju spicku, inak su rozkosne 🙂

anjelok
10. máj 2009

jeee, na jojke v spravach som asi videla katmi 😅