Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

aviril
14. máj 2009

ahojte.
no nebola som dlho, ale na riť padám - ninka - že dvojičky? 😲 😲 😲 gratulujem 😵 😵 😵 😵 tiež aj gurti, no nemám slov 😵 😵 😵 😵

janka - gratulujem k chlapčekovi 😵 😵 😵 a s tým krčkoM - verím, že všetko bude v najlepšom poriadku

verulka
14. máj 2009

aviril, ako v rpaci?

aviril
14. máj 2009

no verul, na začiatku to bolo total hrozné, mala som 100chutí ujsť odtiaľ, ale to asi všetky začiatky sú ťažké, hlavne, keď som bola už skoro 3 roky doma a srdce ma bolelo za deťmi. Ale teraz je už dobre, hlavne po prvej výplate 😵 😵 😵 taká sumička - ako dve moje výplaty v predošlej práci, takže oplatí sa. A po práci sa naplno venujem deckám. takže teraz je už fajn, zvykla som si už

miriamka
14. máj 2009

Aviril...ja v praci podobne...nelutujem navrat,zvykla som si...len nabuduce by som dobre zvazila ci sa vratim ked mi dieta nespi v noci ako Jakubko,lebo potom som riadne vycerpana 😒

aviril
14. máj 2009

chúďa malé, čítam, že teplotujete, no snáď to bude tá 6.choroba, my sme ju prekonali ešte pred 5 mesiacmi.

mne Adamko spáva asi tak striedavo, niekedy spí celú noc, niekedy sa prebúdza a do toho ešte aj Martinko. Ale ja som už na to zvyknutá, ja poriadne nespím už 3 roky, ale zas nie je to tak hrozné

a inak, Martinko si už v škôlke super zvykol, aj mi krásne zakýva, oveľa lepšie sa odchádza do práce, keď mi už neplače 🙂 🙂 🙂 🙂

eviku78
14. máj 2009

baby, o pol siedmej mi odtiekla voda a uz som v porodnici. dve hodiny po polnoci sa narodi maly emmusik. 😀

anamor
14. máj 2009

jeeeeeeej aviril teba tu rada vidim, som normalne na teba myslela vcera, ze ktovie co je s tebou, som rada, ze sa dari a ze si si zvkla, vas obdivujem za to /aj miriamku/
miriamka hadam to u Jakubka prejde rychlo 😔

jankapo
14. máj 2009

eviiiiiiiii, ideeeeeeees....drzime palce 😵 😵 😵

eviku78
14. máj 2009

choruckym detickam prajem skore uzdravenie ☹
ja davam plienky uz 5tky - momentalne huggiesky. lebo 4tky som jej uz ledva zapla. 😕 😲 a pritom nie je uz emmka tucko ale je hrozne dlha. 🙂

aviril, super, ze v praci je super. 😉

a samozrejme dnesnym oslavencom vsetucko, vsetulinko naaaaj. 😵

eviku78
14. máj 2009

jani dik, este nemam kontrakcie, tie zacnu pomaly o desiatej a o jedenastej to bude uz sila. 😲 😎

jankapo
14. máj 2009

miri, inak, u nas zaberali zabaly...podobne ako verulka popisala sme postupovali...podla mna to je menej drastickejsie ako sprcha, proste ja som sprchu nechcela, aby sa potom nebal...on zabal ten prvy moment plakal a potom normalne az zaspinkal jak mu dobre bolo...jasne, ze sme ho v tom nenechali..pomahalo...lepsie ako cipky

aviril, tak fajn,ze ta to naplna, psychicky aj financne...to je zaklad... 😉

eviku78
14. máj 2009

ani tehu nie som a ked si na to spomeniem, tak mam normalne zimomriavky a tlacia sa mi slzy. uz som si na 100% ista, ze to chcem zazit este raz. 😵

jankapo
14. máj 2009

evi,kludne sa uvolni... 😉 a dyyyychaj 😵 😵 😵

anamor
14. máj 2009

eviiiiiiii super, baby vy dve /evi a jani/ ste mali riadne rychle tie porody, to si spominam este, mne voda odtiekla o 0,30 a rodila som az po 17tej 😠
evi to je nostalgia 😵 5ky plienky neblazni, ja reku tie ani nikto nemoze kupovat 🤐 😅

eviku78
14. máj 2009

romi fakt, nekecam 5tky. akoze ma v nich este rezervu ale 4tky su jej uz nekomfortne. 😀
a moj porod bol paradicka. 😵 taky by som zvladla aj zajtra. ale na janku sa nechytam. 😀 😲 😎

anamor
14. máj 2009

sak moj sa tiez dal, tvrdim ze vdaka epi, lebo to bolotaaaaaaaaak dlhe, najprv sa bali, ze ani epi nestihnu pichnut, ze muz z auta nestihne porod a vsetky dosli, porodili a ja som tam bola furt bruchata 😠 no jedna sa trapila uz ked som ja v noci prisla a rodila neskor ako ja, ufff
nam su 4ky furt dostatocne komfortne, od kolko kg su 5ky?

kats
14. máj 2009

jani parada ze je to zdravucky chlap 😀 vsak chlap no nie ? 😉
dnesnym oslavencom krasne narodeniny 😉
eviiiii rodiiis, zajtra ta skocim pozriet 😉 ale najskor zacvicim u jezikovej 😀
my uz tyzden ficime na 4kach, Huggies premium ma na noc a cez den Bella happy 😀

verulka
14. máj 2009

kats, bonifacovi vasetko naj k meninam- od rana mi to chodi po rozume 😀
kua, ja neviem, co to znamena, ze odtiekla voda 😅 ani uz nezazijem...
evi, nevahaj a zazi..nie je nad deticky 😵 i ked daju zabrat 😝 😀

kats
14. máj 2009

boninko dakuje 😉

aviril
14. máj 2009

jéj díky anamor, normálne ma to potešilo 🙂 a aj ostatným babám dík

eviku, ja už mám večer pomalšie vedenie, ja len čítam, že komu to odtiekla voda a až potom som pochopila 😀 inak, aj ja mám niekedy také nostalgické myšlienky, že ešte pred rokom som chodila s veľkým brušiskom a teraz už chodím do práce, čo by ma pred rokom ani nebolo napadlo

my nosíme ešte stále 3-ky plienky, môj adamko je trochu drobnejší, striedame fialové Tesco a DM babylove

aviril
14. máj 2009

inak, verul, ako, rozbehla si si tie obchody? tuším si niečo také spomínala

ka77ka
14. máj 2009

eviku...tak ja tiez ziram, ze 5-ky plienky 😀 ..to ja pri eliskinej velkosti ani nepouzijem. 😉 aj pri terezke som mala max.4-ky.

az teraz mi doslo, ze kto je to ten Bonifac 😀 😀 😀

verulka
14. máj 2009

aviril, nechala som to na brata...muz maka jak hovado, ron nespi ako by som si zelala, takze som sa stiahla..aj moj energy potencial je zjavne vycerpatelny 😀
romi, mna vzdy spolurodicky nemali radi..teda v uvodzovkach..vdycharen som ani nevidela, hned na salu , po chvili vyplut babo a sups na oddelenie 😀
ja som 5tky nikdy nepouzivala, vsa 4 stacili..Ron uz nema ani stehienka ako maval, takze v pohode..i ked som zistila, ze ronuch bude najdlhsie na pliekach, lebo na zimu sa oducat nebude 😀

ka77ka
14. máj 2009

verulka..to si mala potom poriadne rychle porody 😎 ja som take stastie nemala.

verulka
14. máj 2009

kati, mala..janka bude ,at stres, aby stihla dobehnut do porodky- 1. byva najpomalsi..ja som mala 2.a najrychlejsi, 3. najpohodovejsi a 4. najsrandovnejsi 😀 a piaty uz nebude 😎

misanik
14. máj 2009

jeeej, evi tak co teraz robis? snazis sa rozchodit kontrakcie? len pekne dychaj, uz to mas za par 😵
kocky, norkovi dnes prisli prve pohladnice k anrodkach a uz som revala. To bude zasa oslava v sobotu aj endelu, ja si to odrevem 😵 Ja nechem an to spominat tak do podrobna, aj ekd viem ze budem,a le som sa rozhodla, ze pozityvne to vezmem,t akz eamm od nedele az do 12.6.(milujem ten den) viac dni na oslavu 😵

misanik
14. máj 2009

boze, som to ako napisala? neda sa to citat, preskocte... 😝
odbieham, lebo peciem 😝
aviril, na teba som uz mysleal, ze ako sa mas, som rada, ze si spokojna

ka77ka
14. máj 2009

verulka...nikdy nehovor nikdy-i ked myslim, ze na tuto dobu su 4 deticky az-az. 🙂
miska..ja sa tiez vraciam pomaly kazdym dnom o rok nazad, a aj mi luto pride, ze ten rok tak rychloubehol. 😉

ka77ka
14. máj 2009

miska o tomto case este vypekas??? 🙂

verulka
14. máj 2009

u nas je to uz nikdy 😉
misi, presne, pozitivne to treba brat...tolko zuriek..akurat na stretku mozes oslavit, ze ste uz par dni spolu 😵