Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

misanik
21. sep 2009

ahojte mamule, ja len an skok, prisla som kuk co s jankou, ale tiez cakam sms 😉 😵 no pre istotu som aj kuk sem.
matuskovia, prajem vam vsetkym k meninkam vsetucko len to najlepsie.
betatka, to ma mrzi, ze leuska tak vymysla, drzim palce aby si to rozmyslela a dala mamicke s bracekom v brusku pospinkat. 😉
norko ma co sa tyka jedenia uz par dni take to: zjem vsetko co mi daju, ale som v klidku, uz zajtra mozno odfunguje na polke jogurtu cely den, ja uz to ani neriesim... snad vie preco si dava hladovky. pred obednym spanim papa len jogurt, niekedy aj nic ... polievku papa na veceru, obeduje tak hodinku po zobudeni z obednajsieho spanku
leni, velmi sa tesim, ze prespavate noc, nam sa to zas pokazilo ... nebudem to tu uz ani rozoberat, uz tym idem sama sebe na nervy a aj tak mi to nepomoze 😠
verul, drzim palce aby ronusik pospinkal a veru, velke deti, velke problemy... drzim palce a mas moj obdiv ako to zvladas a riesis 😉
janka, norko je zdravy (boze, dufam,z e som to nepokaslal tym,z e som to napisala, v piatok ideme k nasim oslavovat roznu katku)
dnes som bola v skole, mato prvy krat sam doma s norkom, zvladli to krasne, len mato je KO, norko si ho vychutnal od 6-tej rano do vecera so 45 minutovou prestavkou cez obed 😅

jankapo
21. sep 2009

evi, mojaaaaa, drzim palceky!!!! si poklad,ze ma v tom nenechavas samu... 😀

verul, marek to ma v praci poriesene, mozme rodit, uz neni motivacia gulat sa do oktobra... 😎
chalaniska teda ficia spolu! ocividne!
matu nastastie docupital len raz, inak sa mamuje z postele, mama pribehne, lahne, on zaspi a mozem sa vratit k chlapovi no.1...
uvidime co bude ked dojde bracho

kety80
21. sep 2009

este najdvolezitesie som zabudla matuskom vsetko naj naj naj
evi - a tebe nech to vsetko dopradne dobre drz sa budeme ta cakat

misanik
21. sep 2009

evi, tebe zelam aby operacia dopadla najlepsie ako moze,nech to rychlo ubehne a vratis sa domov so super luxusnym novym podvozkom 😉

eviku78
21. sep 2009

baby dik. 😀
kati dr povedal, ze tak za 2-3 mesiace sa mozeme snazit, keby sme chceli. 😀 😀 😀
a mozmo aj budeme, ked na v januari zavru frimu. 😠 no uvidime, co zivot prinesie.

jani, tak dufam, ze v stredu porodis a ja na teba budem silno mysliet. 😉

eviku78
21. sep 2009

miska, budem ako za mladi. tatik bude mat doma uuuuplne novu maminku. 😀 😀 😀 😎 😉 🙂

misanik
21. sep 2009

evi 😀 😀
idem si lahnut, zelam dobru noc

katuskapd
21. sep 2009

eviku 😀 😀 😀 dobre to mas vymyslene
misanik dobru a nech norko potiahne minimalne do osmej 🙂

vs3
21. sep 2009

Ahojte babule,
v prvom rade gratulujem Matuskom, vela vela zdravicka chlapci 😵 😵 😵
Jankapo aj ja na teba myslim, to uz mas vazne za par drzkam palceky nech uz je malicky s vami 😵 😵 Minuly tyzden sa Maximkovi narodila sesternicka Nicol 😵
Eviku nech vsetko dobre dopadne, ja ta obdivujem ako to beries , ja by som mala v gatiach 😉
Miska ty si sa dala studovat? Baby ja neviem kde beriete cas a energiu, dajte recept 😉

kety80
21. sep 2009

baby tie co ste z ba hladam pre kristinku zubarku lebo s tou starou som nebola spokojna ak viete o dobrej dajte mi na nu kontakt dik 🙂

verulka
21. sep 2009

jani,ok ,takze ja hlasujem za TP 23.9., to je streda...ten s ami paci..akoze neurazim sa, ak budete rozdvojka aj inokedy, ale ta streda je fajn 😉
evi, no vsak uvidis ked yzacnete..ten novy podvozok bude fajn..a emmci to zvladne a ty a drahy tiez..
kety, j amam taku ble- akoze chodia k nej na preventivky, ale ak je treba nieco "vaznejsie" tak idu ku nasmu sukromnemu zubarovi
ja som dnes absolvovala predporodne nakupy 😵 som sa tesilaaa- par malickych overalikov, plienocky, osusky, podlozky pod zadok, sietove gatky a pod..proste uplna nostalgia 😀 nachoili sme sa veeela- a poobede velka prechadzka 😉

basika
22. sep 2009

ahojte,

no ste celkom fajn popísali

kety80 - no neviem či sú to afty. Kedysi ich mala, ale to mala skôr na sliznici líčka, alebo od vnútra pery...toto má len na jazyku. Dávam jej B-komplex (ten je aj na afty) a že by to nejak mizno veľmi nepozorujem..Otázka na teba, Kika to mala na jazyku? Ako dlho to mala? Lebo ja to pozorujem, že sa jej to tvorí už 4 mesiace.

u nás čo sa choroby týka nevidím zlepšienie, kašle vlhkým kašľom, v noci prehadzovanie, je bledá - priesvitná, ale sa teším v noci vypila 120ml čaju..síce v takej polohe, že až..ale vypila...lebo toto ma trápilo, že žiadne tekutiny....a tie trebaaaaaaaaa pri chorobe..

basika
22. sep 2009

kety - otázka, kukla si môj album, mala to Kika také isté ako Livia?

kats
22. sep 2009

ahoooojteeee 😀 vcera nestihacky... takze dodatocne vsetkym matuskom vsetko naj 😉
a dakujeme 🙂
u nsa sople pokracuju 😠 misi neboj norko neochorie 😉 musi byt par odolnych co ani konikova karma nezlomi 😀
ziram ako vam nepapaju ... nas stupel v kuse nieco musi zuzlat a plne porcie spraska 😅 no ale ma byt po kom 😀 my tiez zjeme vsetko co zbadame 😅
Janipo, takytak 🙂 drzim palce a kazdy den cakam ci sa tomino ozve 😅 davam TP 26.9. 😉
verulka - este ze si to uz definitvne poriesila 😅 inak by ste v tom uz zase lietali 🙂 vsak ty len pomyslis .... 😀 😀
zubara neporadim 😔
vsetkym zdravicko 😉

kats
22. sep 2009

basi dnes som si spomenula na teba 😉 ako si uz odkladala letne oblecko ... 🙂 vonku je taaaaaak strasne teplo 😀 to asi preto ze som vcera kupila jesenne botky 😉 a podsite mencestraky 🙂 no este si rychlo uzime slniecka kym sa rozbehne prava jesen 😀

ka77ka
22. sep 2009

ahojte maminky. 🙂
dodatocne prajem matuskom vseeetko najlepsie k meninkam. 🙂 ako zacala terezka chodit do skoly, tak mam menej casu, lebo uz o 12 ju mam doma 😝 ..skolka mala vyhodu, ze som si aspon do 15-tej oddychla.

tiez som prisla nakuknut, ci je uz tomasko na svete-ale zrejme mu je este dobre tam, kde je. 😉 😵

eliska je zatial zdrava-dufam, ze to teraz nezakriknem, i ked terezi trochu pokasliava, ale nasadila som sirup, tak snad pomoze.

evi, v nemocke to urcite dobre dopadne, myslime na teba. 😉
eliska zaspava sama v postielke, pred poobednym spankom papa polievku a do postele jej dam este flasku s cajikom, a pri tej zaspi...vecer zas zaspava s flaskou mlieka. 😉

beti, to skore vstavanie ti teda nezavidim, dufam, ze sa lea umudri, pokym sa bracek narodi.
u nas je dnes tiez krasne, letne veci mame zatial v skrini, ale tricka uz nevyuzivame, kedze sme medzi horami. 😀 staci, ze slnko zajde za mrak, a uz to citit. 😉

a choruckym prajeme skore uzdravenie. 😵

misanik
22. sep 2009

jeej, tu sa hlasuje 😵
janka, tak ja hlasujem za 29.9. na moje meniny 😵 no ale samozrejme kludne moze skor, neurazim sa 😀
katuska nepotiahol, klasika 5.00, ale spal celu noc, tak sa da 😵
no a v ke je absolutne leto 😵

basika
22. sep 2009

Ahojte, ja len na skok..

hlasujem 24.9.09 aaaaaaaaa inak dátum 29.09.09 nie je zlý..ale už dala misanik..

ja som dnes zlyhala..(s nervami) ma to hrooozne mrzí, neudrela som Líviu, len som dosť agresívne reagovala...akosi je na mňa toho veľa, nepapanie,nepitie, podávanie liekov a kadeco okolo toho proste aby niečo vypila, najedla sa a zjedla lieky, mňa to stojí toooľk energie, že mi praskli nervy teraz pred obedom, že som šľahla lyžičku čo jej dávam lieky cez kuchyňu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a ešte som aj ja chorá

evi - pobyt v nemocke dobre dopadne a budeš to mať za sebou..

basika
22. sep 2009

kats - no dnes veru začína jeseň, aj keď je teplo ja už krátky rukáv nedávam...dám bodyno z dlhým rukávom..

aaaaaale dnes mi došiel balík s USA...s letnými vecičkami..o rok...takže aspoň nejaká pozitívna správička a potešenie..aaaaaaa hlavne prišli mi vitamíny...čo som tu na SK nevedela zohnať..taaaaaaaaak teraz choroby traste sa...

basika
22. sep 2009

som napísala ako maďar...letné vecičky, čo jej budú na rok dobré...

kety80
22. sep 2009

ahojte 🙂

no ked hlasujete tak ja dam TP 25.9. lebo ma vtedy moja mamca narodeniny ale nech sa tomino rozhodne kedy sa mu chce von 🙂
basika - pozerala som tu fotky a praveze sa mi to zdalo rovnake

kety80
22. sep 2009

basika - to ze ti praskli nervy to sa stava nie si prva ani posledna chces jej pomoct a si bezradna a to potom tak clovek uz zo zufalstva reaguje ☹

misanik
22. sep 2009

basika, ja som kukala to foto a mne sa to teda velmi ponasa na afty a tie veru bolia ☹

andula30
22. sep 2009

Ahojte
takze k hlasovaniu sa nepridam je to v podstate jedno hlavne nech im to dobre dopadne 😉 Beti dufam ze sa to upravi aj nase denne spanie odkedy sme sem prisli 0 bodov a o zaspavani odvtedy ci uz cez den alebo v noci by som vedela momentalne napisat knihu taketo otrasne to este nebolo skusam vesetko mozne na niekolko krat a velmiiidlhy cas ☹ tak chapem aj teba bas lebo ja som momentalne z neho tak vynervovana ze sa musim sakra ovladat. Evi a tebe drzim palce nech ti to dobre dopadne je fajn ze sa to da zoperovat v mojom pripade nie vraj zdravotne je vsetko v poriadku su to "len"anatomicke zmeny sposobene tehotenstvom a komplikovanym porodom s ktorymi sa musime naucit zit. No a urologicky problem nie je taky aby to bolo na lieky na operaciu som este mlada a uplne sa vylucuje kedze by som rada este otehotnela takze mozem cvicit...a dufat ze dalsim tehotenstvom neskoncim na plienkach ale budem mat to stastie ze budem cely zivot nosit len vlozky...ake krasne

andula30
22. sep 2009

preskocte moj blby predchadzajuci depkovy prispevok asi uz zacinam byt tuk ale obcas je toho aj ne leva dost 😉

libka1
22. sep 2009

tu to je nejake nevesele presmutne... este aj tie co v zivote nenapisali depresivny prispevok nejak posmutneli 😉

Pekný deň s úsmevom prajem ......

Televízni redaktori sa vybrali na návštevu za storočným dedkom. Prídu tam, chalúpka milá a čistučká, dedko uhladený a čiperný, rozvoniava káva. - Dedko, ako je možné, že ste sa dožili takého požehnaného veku? - To je tým, že si nevšímam ženy. Všetko si robím sám, sám si varím, sám si periem... - Deduško, vy ešte aj kosíte záhradu? - pýtajú sa redaktori, nakoľko si všimli v kúte kosu. - To nie, ale občas tu príde taká zubatá potvora, ktorú vždy tak pokefujem, že si aj vercajch zabudne...

basika
22. sep 2009

libka - aj som sa zasmiala...

no čo na tom - aj zlé dni patria k životu, tak prečo nenapísať ( i keď ja asi dosť často)

andula - no ja mám tiež problém po pôrode s udržaním moču...kýchnutie a poskočenie

basika
22. sep 2009

kety - teba som sa chcela ešte spýtať...aj kike sa to rôzne po jazyku tvorila..tak že jeden deň to mala na jednom miesto a na druhý deň už zasa inde? Lebo Lívia to tak má. A ešte, v akom veku to mala Kika?

betatka
22. sep 2009

Ahojte
tak hlasim dalšiu otrasnú noc...ked o 23,30 vyhlásila koniec noci (dovtedy asi každú hodinu bola hore s revom) tak som to už nezvládla a dala som ju chudákovi mužovi...zaspala do 10min. a spala na nom až do 3,30 to som mu ju prišla vziať a dala do postielky ako keby vedela tak sa o hodinu znovu zobudila ale našťastie zaspala a spala do 6,30...aj som teda kúsok pospala.
Našťastie doobeda som ju toľko trápila aby sa unavila...boli sme sa vonku naháňať 😀 tak o 11,45 zalomila a zobudila sa o 13,45...konečne som si pospala 😵 a potom som aké dobré dieťa mala.
Išli sme za kamošom Šimonkom a hrali sa až do 18,30 to už išiel domov. teraz už spí tak dúfam že to máme za sebou.
Ale myslím že nejaké zuby sa derú lebo bola teraz aj horúca, kýchať začala a už 3x kakala.

Eviku na teba budeme myslieť aká nová žena pre muža budeš 😀

Libka super odlahčenie 😉

betatka
22. sep 2009

jo a zabudla som poďakovať za povzbudzujúce písmenká čo ste mi napísali 😵