Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
7. máj 2009

OTÁZKA:

Majú vaše detičku suchú pokožku? Lívii pozorujem miestami na tele také suché miesta. Na pohľad to nevidno, nie je to ani červené...len keď jej prejdem tak také drapľavé....

efcso
7. máj 2009

baby, ste ma teraz normalne nastvali - jak keby som cil nejaky netvor bola!!!! prirodzena krasa vam nic nehovori!?!?!? kurnik sopa. jak mam teraz chodit s hnedou po ulici? ha? ☹ ☹ ☹ ☹ . konecne mam zdrave sebavedomie po tej poslednej ultra SS frizure, po zhodeni x kil a vy mi toto spravite! (a to se este nevideli ostatne fotky 😅 )....

ale toto som chcela:

oslavencom GRATULUJEM!!!! 😵 😵 😵 😵

nas caka dnes toez oslava, lebo zajtra dochadzame do zv, tak tunajsich odbavujeme dnes a ako spravna krkavcia matka som zabudla kupit sviecku aj balony... o tom, ze nemame ziaden darcek pre nu a ni nehovorim ☹

efcso
7. máj 2009

a este sa niekto pytal - olivia je verna kopia svojho otca (mame fotky z jeho 1. narodenin a este aj vlasy mal presne tak ostrihane ako olivia, len ich mal blond)

barny
7. máj 2009

tak z poradne doma, bleskovo vybavena, lebo pani doktorka ma dnes dovolenku, takze next week

a my sme spolu od oktobra 2004, svadba september 2006 🙂

efcso
7. máj 2009

barny, tak teda skoro presne ako my!

a to ste boli objednani na poradnu?!?!? 😕

barny
7. máj 2009

efco 🙂

mala som napisane v karticke ockovanie na 7.5 plus poradna a jej nikde a to je z dediny, kde aj my byvame, no co uz, mozem ist 14.5 to ideme aj neurologicke

efcso
7. máj 2009

barny, tak to by ma teda nahnevalo... ste sa dufam trepali niekam do mesta este kvoli tomu... 😠

barny
7. máj 2009

efco, ano trepali a to my muz zabudol nechat auto a som sestru otravovala nech nas zavezie a zbytocne, som bola aj nastvana, ved sa jej opytam, ked ju stretnem ci nemohla povedat

janca704
7. máj 2009

Caute, ste sa vecer este rozohnili 😀

Takze
Pozname sa od sept. 2001, manzelia od maj 2004 (zajtra vyrocie 😅 😅 😅 )

SKRINA - Davidkova - ako tak upratana, lebo sa naucil otvorit skrinku a tak so zalubou vyhadzuje VSETKO dokonale poskladane a ja uz, samozrejme nemam cas to upratovat 😝 Nasa v poho, to dociahne len na ponozky a to mi nevadi, ked vyhadze, ale s tym sa teda dokaze zabavit 😀

EFCSO 😀 - fakt kocica 🙂 S farbou neprovokujem 😀 🤐 🤐 🤐 😉

NOC - desnaaaaa 😠 Ale chudatko, idu mu spodne dvojky, jedna je uz vonku, druha ho trapi ☹ Tak sme v noci odsavali sopliky, kvapkali kvapky a skoro celu noc som ho capkala po zadocku, aby aspon on vobec nieco spal. No a je trosku mrzuty, ale vydrziiiime 😉

Som vcera zabudla GURTI - gratulujeeem 😵

misanik
7. máj 2009

Aj u nas hrozna noc 😝 ano dopoludnia dobre nespal, tak sned teraz potiahne kusok.
Efcso 😀 tak teba skoda pochvalit 😉 Ozaj stratila som prehlad, kojis este 1 ci 2?
inak, som sa chvalila, ze hovori mama aj som sa nadejala,z e vie co to znamena (ze tak hovoril aj matovi ma vobec nemiatlo), dnes vsak mama hovoril aj hojdaciemu konikovi ... no jankapo, myslim, ze sme za vodou, nebude ho treba vozit na druhy koniec mesta do skoly pre nadane deti 😀
To plutie caju nastastie pocas kratkeho dopoludnajsieho spanku zabudol 😝

janca704
7. máj 2009

Misi, on na to znova pride 😀 (plutie). Mne to robil s jedlom 😠 😀

misanik
7. máj 2009

janca 😀 kde len chodia na take somariny 😀

moni1412
7. máj 2009

miska tak to si mozu ti nasi manzelia ruky podat 😠 ako - v pohode ze ma rad poriadok, ale ked pride domov a prve co povie - co si robila cely den?! ma ide porazit. a on - ved som sa len pytal 😠 ach.

jasom teraz skoncila s marlenkou, dufam ze aspon bude stat za to, od 10.h som sa s nou babrala 🙄

jankapo
7. máj 2009

Ahojky,

DAKUJEME vsetkym co na nas myslia 😵 😵 😵

A jasne, ze sa pripajame k Matuskovym gratulantom (katuska)...

Juuu...mne presne pred rokom o takomto case rupla voda... 😵
No nebudem vam ja vraviet ako bulim od rana... 😀 sa nepoznavam...kuknem si na decko a revem dojatim ze ROK...no cipana, velmo tehotna som, ked som taka precitlifka, fuj. No neviem si pomoct. 😝 🙂 Hotova som z toho.

Mali sme dnes premieru v MC...fuuha. Vsetky dietky sa hrali, pekne sedkali, maminky kolo nich kvaaa kvaa kvaa...len Polakova lietala za besnym synom. 😖 On odkedy chodi, tak nesadne. 😝 Za co ja toto mam, povedzte mi??? On spoteny cerveny, ja skoro tiez. Podla mna uz ma svalovku, ale neriesim. Spal 2,5hodky. Tak som nabrala druhy dych, idem upiect daky cake a urobit daku natierku aspon na chlebicky. Ocko sa mu (sam od seba) postaral o sviecocky dajake, aj ja by som bola docista zabudla.(esteze som sa tak dobre vydala) Efcso, som nevedela kolko veci spolocnych mame. 😕 😅 Tu zabudlivost myslim hlavne, no ale sak aj ten vydaj, no.

Noc bola pecka, ja som bola vecer s kamoskou, ale dosla som slusne daco po 22.00....no a spali sme jak dudky do 7:20 (hlasim novy rekord). Takze som bola rano spokojnucka ruzovucka. 😵

A neviem co ste pisali, ani nemam moc casu vediet, idem upratat daco, nech si svokra mysli ze aka poriadna nevesta. 😉 😎 😀 (ako sa syn dobre ozenil 😅)

jankapo
7. máj 2009

Ozaj ef- ake bolo posledne kojenie? Ci jej este das na narodky liznut? 🙂 Dufam, ze nebudes bulit.

Moni, hnusna provokacia s tou marlenkou. 😠 Jeziskove husle, sak ty mas dievca meniny, nie???? 😲
VSETKO NAJLEPSIE!!!! 😵

moni1412
7. máj 2009

janka dakujem 😵 prepac za tu provokacku 😕

katuskapd
7. máj 2009

ahojte dakujeme za dalsie gratulacie

jankapo aj ja budlim od rana a o 12.17 som az dych zadrziavala, a to nie som ani tehu 😀 prosto sentiment.

my sme mali peknu oslavu, matusko jedneho kamarata, jeho maminu a nasho tatina. Zajtra mame s rodinou oslavu. Krasne sa zahrali, aj ked tortu bojkotovali, ale dospelym chutila tak sme ju zjedli 😀

monika tiez sa pripajem ku gratulacii, aj ked to tu je o detoch, vsak efcso 😀

misanik a to plutie mame tiez na dennom poriadku, hlavne pri obede, s plnou pusou 😝 😝 😝

moni1412
7. máj 2009

kati dik 😀

kde ste dnes vsetky? 😨 mam konecne cas..... a vy zas nie 😔
uz je Denisko ostrihany, zajtra hodim fotky 🙂

enajka
7. máj 2009

Monika vsetko naj a poradne to osláv nie pecením celý den 😉 😀
Matúškom VŠETKO NAJLEPŠIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE k 1 rôčiku

janca704
7. máj 2009

Monika vsetko naj k meninam 😵 😵 😵

MATUSKOVIA vsetko naj k narodkam 😵 😵 😵
OLILI k zajtrajsim narodkam vsetko naj.

VSETKYM HLAVNE VELA ZDRAVIA 🙂 🙂 🙂 🙂

Snad som na nikoho nezabudla 🤐 😅

katuskapd
7. máj 2009

vdaka enajka
a moni aby si sa nenudila kuk foto

janca704
7. máj 2009

KAtuska, krasne foto 😵 😵 😵 Matusko je zlatyyy 😵 😵 😵

Ozaj kocky, kto to hadzal do IP tu tortu pre deti? Jablkovo nejaku? 😅 AJ ja si prosiiim 😉

efcso
7. máj 2009

my sme ju mali, trosku s hnedym cukrom a vylepsenu burgundskou vanilkou a bola skvela!!!!!!! aj oliviii veeeelmi chutila!

kats
7. máj 2009

vsetko naj naj a nalepsie oslavencom matuskom 😀
moni aj tebe krasne meniny 😉

klba
7. máj 2009

caute kocky, zelame vsetko naj oslavencom. 😵 😵 😵

na mna padla dnes nostalgia (a to nie som ani tehu ako jankapo), presne pred rokom mi takto o osmej vecer zacali kontrakcie a rano o 09:05 bol simonko na svete 😵 😵 😵 jaj to su take krasne spomienky.

dnes sme boli na rocnej prehliadke, hlasim ze sme prekrocili trojnasobok porodnej vahy o 265 g, vazime 8245 g a por. vaha bola 2660 g, sa veeelmi tesim, lebo na poslednej kontrole sme za dva mesiace pribrali len 400 g a teraz 860 g.

zajtra nas caka prva oslava u svokrovcov a v nedelu budeme slavit u nas doma, uz som nedockava, snad nas nic zle neprekvapi.

andula30
7. máj 2009

Ahojte
efco prepac tvoje sebavedomie som narusat nechcella 😉 viem ako tazko sa buduje, ja sa o to snazim uz 32 rokov a daleko som sa nedostala 😀 😀 kati oslavenec fesacisko my dnes poradna vaha 10,76 a vyska 77,5 este to nie je trojnasobok ale do 18.teho este mame cas 😉

ka77ka
7. máj 2009

ahojte zienky. 🙂
dnesnym oslavencom Matuskom prajeme aj my vseeetko len to najlepsie k prvemu rociku...nech su zdravucki a rodicom robia len a len radost. 🙂
Moni...tebe vsetko najlepsie k dnesnym meninam prajeme, nech ti robi denisko radost. 🙂

ka77ka
7. máj 2009

este chcem od vas radu...eliska sa mi tento tyzden v noci poriande pokandila...ma cikusu total cervenu a nic jej nezabera...skusala som sudokrem, imazol, ryb.mast, dokonca lekar.vazelinu, ale nepomohlo...cim natierate detvakom ritky???

anjelok
7. máj 2009

katuska, krasne fotky...inak baby, tie vase deti na fotkach vyzeraju uz taki velkaci. natalka je stale take babatko 😅
klba tak supeer, to ste skoro ako my s vahou, az na to ze porodnu sme mali 3280g 😕
katka fu, tak to neporadim, nam na zapareninku pomohol imazol, ale museli sme viac dni natierat, nepomohlo hned.
misi, tebe som zabudla napisat..natalka robi tiez kadejake taketo srandy
nicoool, natalku dnes mykalo na vrtacku (tak som si spomenula, ako sari trsala cirkularku 😀 )