Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
18. máj 2009

miska, no nakoniec pekne sa nauci zaspavat.. unas uspava jedine tatino za take 3,5min je krpec tvrdy 😀
leni, no ja som minule zistila, ze dasno nabralo brutal stolickovy tvar, ale kedze nema horucky, myslim, ze sa mu len tlacia( obe horne) ale este nevyjdu..vsak treba to nechat na dovcu 😀 iank my vzdy naposlednu chvilku, ale toto mi ponukla kamoska, ze oni idu a da sa vziat horne posch. 1domu..tak som si povedala, ze pojdeme a duro sa bude snazit prdat sa..ked nie, tak neva 😀

misanik
18. máj 2009

verulka, dufam ze sa nauci aj tak to musim spravit, elbo chem uz uplne prestat cez den kojit a kae daj prejdeme an 1 spanie, nebudem ho kojit. Tak snad... nechem porieknut,a le som dost prekvapena,z e tak dnes zaspal, cakala som vacsie cirkusy
A ta dovca 😵 hlavne nech vam vyjde pocko a uzite si.

verulka
18. máj 2009

misis, na akzde dieta proste dojde cas...nroko sa ti mozno aj sam odstavi 😉 proste oni vedia co maju robit 😉
dakujem, uz sa tesim..tda na tu cestu nie, ale potom- kafco na teraske, vona mora...ach jo, letooooo 😵

eviku78
18. máj 2009

janulka, budeme na vas mysliet. budete mat aspon s drobcom na seba chvilu cas. 😉
kati, chudatko ninka. skore uzdravenie prajem a samozrejme aj eliske. aby ju dho tie kiadne netrapili.

miska, ty sa nezdas. najskor norko ide do piesku a na travu a este ho uspis aj bez kojenia. ide ti dievca. 😀 😉 🙂

verul, bomba ze uz mas zajednanu dofcu a decka nechavas kde? ci idu s vami? 😎

verulka
18. máj 2009

evi...no bez nich az o rok 😀 ideme na ostrov Čiovo 😕 nejakych 800km, tak to sa da 😀
ono to nie je cez CK, takze preto je to poho 😎

anjelok
18. máj 2009

misi ja som tiez dala za sandalky 23 eur 😝 takisto aj za celokozene sante. vydrzali jej mozno 2 mes., co z nich po prve vyrastla a po druhe vysuchala total spicky svojim 4-nozkovanim. tieto topanky maju spicku celu taku gumenu, cize snad vydrzia dlhsie. sice sa nehodia k satockam, ale co uz, nemoze byt vsetko idealne 😀
verul, ale ronko ma uz paradne vyrastene tie dolne dvojky. natalka len jednu a aj tu napoly.
uspavanie..ja som s uspavanim spokojna, aj ked niekedy trva viac ako pol hodinu, ako napr.dnes. ale mne to nevadi, lebo to je nas cas, kedy sa mojkame (aj pojasime, zasmejeme podla toho, ako je unavena). niekedy zaspi za 10 min. nakojim ju, lahnem si k nej, ona sa stavia na hlavu 😀 , na mna atd. az sa zvali a zaspi..no a svoju rucku natiahne za mojou a mi ju macka 😵 . jediny problem vidim v tom, ze je to v nasej posteli. ze proste nezaspava v postielke.

ka77ka
18. máj 2009

basika...vecer som jej naratala 7 kiahni, takze uvidim, kolko ich pribudne do rana, ale zda sa mi, ze ich bude mat menej ako terezka.terezka mala vyhadzane cele brusko, chrbat, tvar...proste kompletka. 😀 😉 terezku som len tym liehom potierala a tekutym pudrom s mentolom. ☹

aly
19. máj 2009

Dobré ránko, tak dnes začínam ja. Nevyspatá, ale šťastná, dnes má náš Alexík rôčik a som šťastná že je zdravý a velmi zlatučký.
Idem Vás trocha počítať 🙂

andula30
19. máj 2009

ahojte no takze alexikovi vsetko naj ak je tu este niekto kto slavi tak a jemu 😉 janca torta perfektna a baby ale poprosim nezaradovat do sutaze ja ju navrhujem diskvalifikovat bo ona podvadzala my vsetky ze nase prvotiny a ona to dala upiect skusenej svokre 😉 jaaaj ci toto nie je sutaz o naj tortu tak potom nic 😀 😀 😀 Jani to ja len zo zavisti 😉 Jankapo 😒 ale bude dobre MUSI 😉 leni den ako sa patri aspon som si spomenula preco som nechcela nafukovacie kolesa nam hrozi akurat ze odpadne 😉 ale to moze aj nafukovacie a ta elektrina 😠 ale nespravis s tym nic nam tiez raz vypadla a potom ked ju napojili tak nejako blbo to nachvili spustili a vela ludom na ulici odislli take silne motory nam darling na vodu..ale nepochodili sme to im tazko dokazat ze chyba sa u nich stala da sa to cez pistovnu ale keby si mal clovek piistit vsetko v dome tak potom by sa mohol len modlit aby sa mu nieco pokazilo
aby sa mu aspon cast penaz vratila 😉

aly
19. máj 2009

Hodmon, Vám už urobí pár metrov, to náš Alexík si dáva nadčas 🙂 on len teraz začína robiť pár krokov okolo nábytku, ale my sa neponáhlame nikam 🙂

aly
19. máj 2009

Samozrejme prajeme aj my všetkým oslávencom všetko najlepšie nech sú hlavne zdravučkí 🙂
Jankapo držím palce
Katmi, nech sa to rýchlo zahojí
🙂

verulka
19. máj 2009

aly, alexikovi vseeetucko naj 😵

andula30
19. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
aby ste si nemysleli ze ja som nejaku tortu Simimu neupatlala 😉

aly
19. máj 2009

verul dakujeme

aly
19. máj 2009

andula, náhodou pekná tortička, to ja sa nezmozem na nijakú-zatial, jednu donesie babka, niesom cukrárenský typ, ak pečiem tak len také lahké recepty 😅

andula30
19. máj 2009

aly ale ved to nie je torticka ale prasknuta kryha jaj zese epochopene umenie 😀 😀 😀 nie vdaka najviac ma potrapili tie zviertatka vymodelovat ale mohlo to byt aj horsie 😉

basika
19. máj 2009

aaaaaahojte, včera večer tu bol aký pokojný...som nemala ráno robotu s čítaním..

aly - Alexovi všetko najlepšie k narodkám....zdravie šťastia...atď atď....všeeeetko najlepšie..

andula - som ani diskusiu neotvorila, hneď som kukla foto...ako som vás zbadala na titulke...torta kraaasna evidentne...s Nórskou tématikou...ak som dobre videla...Šimi úžasný...

katmi
19. máj 2009

caute kocky..
ste zlate,ze na nas myslite 🙂 Ninka sa cez den tvari,ze ju to pomaly ani neboli..ale vidno,ze boli,lebo tu rucicku nepouziva.. ja som si tiez myslela,ze take malicke deticky si nemozu nic zlomit.. asi velmi zle spadla..neviem..nevidela som ju,ked sa zrypala.. ☹

ka77ka tak uz aj Eli ma kiahne? no,ved na jednej strane dobre..aspon to budete mat za sebou.. proti svrbeniu davaj Fenistil 3x10kvapiek kludne mozes.. Ditiaden takej malej tusim nie..opytam sa kamosky, ona sice nieje detska sestra,ale v liekoch vie vzdy poradit 😉 a este existoval kedysi taky puder..to viem,ze sme ako decka chodili pobodkovany od pudra 😀 tak skus sa tvojej dr.spytat.. urcite bude vediet poradit..

anjelok nemate doma elektrinoveho skriatka?? 😀 😀 😀

verul he, ja mam mladsiu segru,ale tiez sme sa bili jak zito..najhorsie,co sa stalo je,ze ona mne vytrhala polovicu vlasov 😀 a ja jej rozbila nos xixi..

katmi
19. máj 2009

aly Alexovi vsetko naj aj my prajeme.. 🙂

eviku78
19. máj 2009

takze alexikovi vsetko naj - vitame ta medzi velkacmi 😀

andula a tortka jefakt pecka. ja som myslela,ze co tu frajeris s kupovanymi figurkami, ze taku by som aj ja vedela spravit. a to ty si ich modelovala 😕 😲 🙂

katuskapd
19. máj 2009

ahojte

alexkovi vsecicko naj k rociku 🙂
andula teeeeeda super ladovi medvedik aj tucniaciky parada, a samozrejme simi krasavec 😀

verul super nech vam vyjde pocasicko na dovce, a este sa spytam kedy vyrazate, rano, vecer. tiez chceme ist tak si dam poradit od skusenejsej, my sme este neboli autom. 😒

ninka123
19. máj 2009

Ahojte, najprv Alexovi vsetko len to najlepsie prajeme 😵 😵
My tento rok budeme asi musiet dovcu pri mori ozeliet, aj ked som planovala 😒 ale mozno sa vyterigame aspon niekam u nas 🙂 Pekny dnik vsetkym prajeme 😵

janca704
19. máj 2009

Ahojte, dakujem za pochvalu torty - piekla moja mamina 😵 😵 😵 (ma aj ine skvosty na rovasi 😀 ).

ANDULA, teda diiiiik, jaky spuc si mi dalaaa 😝 😀 😀 😀 Ja som malemu "upatlala" taku tu jablckovu, aby ju mohol aj on papat, tak kuk do albumu 😉 A tvoja torta je super, sikovna si 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ALY- Alexikovi vsetko vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 Nech ho nozky posluchaju a je zdravucky 😵

A dnes uz nik? Alexik ma dnes solo? 🙂

VERUL - aj my sme sa so sestrou mlatili (o necely rok starsia) a su to teraz supeeer spomienky 😀 😀 😀 Milujeme sa jak kone 😅

A uz neviem, co som chcela

Jaj MISI, ty mas ine nervy, ja maleho neviem nechat plakat v postielke 😅 Fakt to nezvladam 😒 Ja ho uspavam, vacsinou pekne zaspi tak do 10minut (capkam pozadocku), ale niekey vymysla, furt si sada, alebo stoji, tak odchadzam prec. To spusti rev, vyberie si dudel, a celou silou ho smari na zem 😀 a placeeeeeeee. A ked pridem a nahnevane sa spytam, kde je dudka, tak sa za nou kukne a vyskiera sa jak orech 😀 😀 😀 Ale potom uz zaspi. Aj ked poslednu dobu - choroba - zaspava najcastejsie na rukach a vnoci sa furt mrvi 😝
No ale chcela som - drzim palce, nech sa ti podari, co mas v umysle a nech to Norko krasne zvladne (aj ty 😉 )

kats
19. máj 2009

janipo drzte sa aj s drobatkom 😉

andula uzasna torta 😀 , krasne postavicky si sikulka takto pekne ich vymodelovat 😉 (soraac len technicku poznamku, nedalo mi to 😅 maco sa s tucniakom nikdy neuvidi.. tucniaky ziju na juhu a macko na severe)

Alexikovi nadherne narodeniny 😀 pozeram v tabulke ze aj Barborka od Hodmon ma dnes, takze vsetko naj naj naj

verul, more prudko zavidim 😉 si paradnacky uzijete 😀

andula30
19. máj 2009

kats no to som cakala kto to kedy povie..ale v zoo by to mohlo byt nie 😀 😀 ale soba som nevedela spavit ten tucniak bol jednoduchsi 😉

andula30
19. máj 2009

janca obe su supis pupis , to ja len tak zo zavisti vyrypujem 😉 😉 😀 😉 teda tri

kats
19. máj 2009

ak by si spravila este soba tak uz fakt padam na zadok 😀

aaale janca je na titulke a jablckova je fakt pekna s maslickou 😉 ale ta od babky tu nema konkurenciu 😀 soraaac vsetky boli krasne a z lasky 😉 ja mam co hovorit ked budem robit max tu jablckovu alebo smotanovku 😀

janca704
19. máj 2009

Kats, dobra poznamka k tym zvieratkam 😀 😀 😀 😀 😀 By ma nikdy nenapadlo 😅 A pri torte sa ceni snaha 😉

Andula, diiik 😀

A JANIPO, drzime palceeee 😉 😉 😉

andula30
19. máj 2009

kats to bol moj prvy pokus potrenujem a narok bude so sobom 😉 😀 😀

anamor
19. máj 2009

ahojte,
simokovi a lucke dodatocne vsetko naj 😵 a alexikovi aktualne detto 😉
jani paradne fotky, torty obe, ci vsetky tri dokonale 😵 😀 krasne. Na cviko sa tesime 😉
andula perfektna torta! sikulky ste baby 🙂

postrehla som ze ninka zlomena klucna kost, do kelu, drzte sa katmi 😒 to musel byt pad.

ja inak ak nemam vypadok pamati tak mala vstala az rano za svetla, nakojila som a spali sme ste do vyspatia aj mojho, v noci hrozna burka, ani ju nehlo, zato ja som sa az bala 😅 hrozna bola.... no ale zeby fakt prespana noc? zato posledne styri ani neviem ci som spala, asi uz pochopila ze dost bolo...

komu idu zuby? ja mam podozrenie ze aj u nas sa nieco chysta... ale tato dobra noc mi to vyvratila 😉