Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
4. nov 2009

ahojtee,
evi, super francuzske oslovenie...ze mamuel 😀 jooj jak by som sla do pariiiiza 😅
normalne romaniky tu citam, co pisete, krasne 😵
aj by som sa zapojila do debaty, len mi to nejak vzdy nevychadza..riesila sa praca..ja som na tom podobne ako evka. kariera zienky domacej alebo mamy na plny uvazok urcite nie je pre mna. potrebujem sa realizovat mimo domu a moj domov ma byt pre mna miesto oddychu, kam sa tesim, ked z tej prace idem domov 🙂 ..inak vobec netusim co budem robit po materskej, resp. ci mam este pracu, ci nie, ked je takato doba. radsej sa zatial nepytam, nech sa s tym netrapim. budem to riesit, ked to bude aktualne. co bude cca o rok. uvidim, ci zotrvam na manazerskej pozicii, ale kedze budem chciet natalku aj vidiet, tak zrejme nie ☹ ..tak a teraz otazka: naco som si budovala tu karieru? 😅 😕
evi my planujeme na vianoce duplo pre natalku.
basika, natalka ani ja nekasleme pri cisteni usi 😀 . vigantol davam stale, kedze natalka este nema zrastenu fontanelu. 2 kv. denne do lyzicky s nejakou tekutinou.
andula, no mas to ty kriz 😀
jaj a este sa riesilo dom vs. byt. skusila som obe a vedie ako janka pisala..velky byt. rozlohou je ako mensi domcek a je okolo neho menej roboty aj vydavkov 😉. rod. dom ak, tak na stare kolena, ked nebudem vediet, co s volnym casom 🙂..lebo zahradka urcite nie je moj konicek 😝 jooj ja som mestsky typ 😅

andula30
4. nov 2009

som chcela ze ja nic nemam MISI 😀 a ty si to poslala bez cisla ved nevias ze ja som andula cislo 😀 😀

kety80
4. nov 2009

evi som sa zasmiala 🙂

anjelok
4. nov 2009

misi posli aj mneee
inak..dosla nam konecne postel pre natalku. bude dnes premiera, tak som zvedava 😅

eviku78
4. nov 2009

ale, tak mozno nakoniec aj dobre spravil, ked jej daval viac kvapiek. ked ako basika pise, vela ostava na dudli. 😀
leni, pre mna nemusi byt duplo. a tu co som davala ma aj skvelu cenu. 😉

misanik
4. nov 2009

evi, aj amto che duplo, ale mne sa to zda drahe, ten jankin vlacik je lepsi, takto toho bude mat o vela viac

nicolmt
4. nov 2009

tak ja ze cosi precitam, vsak sa s prispevkami nejdete pretrhnut a sup vyuzit cas a pospat 😝 😝 "trosku" som chora tak by sa mi aj patrilo no ale mozem ja ked tu takaaaa zostava 😅 😝 😀

kety80
4. nov 2009

anjelok - tak nech to s tou postelou dobre dopadne a nech tam hlavne vydrzi spinkat 🙂

anjelok
4. nov 2009

misi..no co na to napisat..no comment 😝 😀

eviku78
4. nov 2009

leni, potom daj urcite vediet. som velmi zvedava na natalku. 😵 ale podla mna jej to podje dobre, ked vedela na vasej manzelskej spat bez dozoru a nespadla. ja som mala problem emmu ustriehnut aj ked som pri nej spala. 😲

anjelok
4. nov 2009

kety diky..ninka caaaf 🙂

basika
4. nov 2009

leni - však na posledy keď si tu bola..si písala, že dolámana z gauča si..že ideš spať do spálne..ako to potom dopadlo?

misanik
4. nov 2009

leni, ved prave...
natalke drzim paste, urcite sa ej bude pacit, cakeme na info ako to dopadlo. Dnes je premiera?

eviku78
4. nov 2009

misi aj mne sa zda dost 900 korun za stavebnicu. ta com som dala ja stoji 300 a je tam 83 kociek. to by malo stacit. 😉

andula30
4. nov 2009

Misi IP, Leni nach sa vam dobre spinka 😉 a ja chcem domcek preto ze ma zahradku lebo ja sa rada chudim do nej napast a povrtat sa v zemi jooooj 😉 nuz co uz asi je to preto ze som sedlak sedlak 😀 No hracky mame drevenu rozmyslala som aj o podobnych ako tu hadzete, ale tu ak nieco najdem tak to urcite bude vazna palka 😠 Nicol ale ved aj konik lieci nieeee 😀

nicolmt
4. nov 2009

takzeee lego hladajte bo aj sara dostane pod stromcek (od starkych) a ja ako zodpovedna osoba im mam oznamit ze ake 😝 😀 myslim ze to od janky maju v draciku
dom vs byt u mna by ideal predstavovala tzv radovka..bo komfort bytu nemozem porovnavat s vecnymi "drobnostami" na dome ale zahraduuuuuuu ja musim mat! u nas zatial riesime ze v meste byt a za mestom chata 😅 kde sa stracame na vikend..ideal, este tak keby moja bola 😝 😎
a kariera...daka bola, daka bude 😎 ja niesom typ ktory vydrzi doma "len" pri detoch, a ani sa v praci nikdo nepozastavoval nad tym ze som tak skoro spat..v zahranici je to normalne takze aspon pre mojich obchodnych partnerov nie som zla mama 😝 i ked jasne kariera ako som mala nastartovanu (a tiez sa teraz zamyslam obcas ze naco..) to uz nebude, lebo tolko casu a sluzobiek mimo sk im uz nedam 😎 ale vsak aj mlady nech kus robia a cestuju, ja sa s nimi zas o par rokov prestriedam 😝 😀
andula mas super lekarku 😝
ja vigantol nedavam 🤐 😕 a uz davno
ozaj typy na postel chceeem tiez 😉
jankapo teba sa tak kraaaaaasne cita, este ze toto nemoze citat muz bo by sme hned mali synatora este 😀

anjelok
4. nov 2009

evi ved ona uz teraj v postielke ani nespava..len v nasej velkej. ale toto je predsa ine. no uvidime 🙂
idem kuk tie stavebnice teda. pre mna je dolezite, nech sa tam da dokupovat, preto ma oslovilo to duplo. je to drahsie, ale vsak nebudem to len ja kupovat. teraz to dam asi kupit brachovi, je v prahe, tak aspon moze cez internet. ja rozmyslam nad nejakou babikou a "plysakom", co si moze nosit. teraz si stale nosi taku babiku, co bola ako prislusenstvo k tomu tlaciacemu kociku. stale ju berie so sebou, aj vonku ked ide si ju nesie. sice ju skrti za podbradnik, ale nevadi 😀 nakrmi ju a tak..celkom vdacne.

vs3
4. nov 2009

Ahojte, tak konecne som dovarila a ze idem vas pozdravit, no vas tu je krasne vela, to sa uz dlho nestalo, super 🙂
Basika u nas sa pri cisteni usiek tiez nekasle 😉
Andula ta tvoja lekarka je super, vie perfektne pobavit 😉
Miska posles aj mnee
Leni tak Natalka bude dnes premierovat, drzkam palce. Nemas link na postel?
Evi nadhod este nejake darceky nech sa troska inspirujeme
Aha a dodavam sisi som aj ja 😀

misanik
4. nov 2009

to zako som ansla aj tu:
http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/167_19...
letim, uz je hore

basika
4. nov 2009

s tou stavebnicou..ste mi uľahodili..tíky...kto to začal eviku? díky

no ja som tiež dievča z dediny, okná do hnoja... 🙂 takže záhradka, okolo domu miesto na výbeh, len sa o to všetko treba starať.. 😖

nicolmt
4. nov 2009

aj ja som bola obzerat babiky bo to teraz asi je IN 😝 u nasich bab..sara ju tiez furt prevlaca ale ako ju terorizuje! fuj normalne som sa videla 😕 😕 dava jej stale ciapku a "papute", musi "haci" alebo "haji", cikat na nocnik a obcas na nu krici ze "papaj!" alebo mnam mnam a pcha jej lyzicku do krku 😎 inak dost problem zohnat taku ako som chcela ze bezzvukovu a makku a tiez nech ma aj dake prislusenstvo 😕 jo ale nariadila som mojmu brachovi ze on jej musi pod stromcek kupit auticko 😉 hadam aj na ovladanie dostane 😀

eviku78
4. nov 2009

leni, tie skladacky co hodila janka sa daju aj dokupovat a je tam speci vedierko pre dievcatka. aj ked ja asi skor to chlapcenske. 😀

od babiny dostane kocik - buginu uz uplne znicila. taky hlboky.
od druhej babiny tento vysavac, aby mohla so mnou upratovat.
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

a este by som chcela lopatku s metlickou. no treba tieto navyky od destva pestovat. alebo naviky? 😅

anjelok
4. nov 2009

evi, ja som myslela toto
http://www.obchodny.sk/product/lego-5416-box-s-...
mis, basi ano, dnes bude premiera, jasne, napisem, ako to dopadlo. pre istotu pod nou vysuniem este tu druhu postel (je to taka, ze sa da vysunut dole druhe lozko)
no a spim uz 2 noci s nou, lebo ten chrbat fakt bolel, prvu noc som dokonca aj kojila 😕 . druhu uz nie, ale neviem sa ja dobre vyspat pri nej, ona sa stale toci, ale cez celu postel, ja ju furt sledujem, uz som ju vcera aj davala naspat, co uz pomaly padala dole. no a dnes to bolo najlepsie, ked som vosla do spalne, tak sa zobudla, sadla si a dalsie 3 hodiny nemohla zaspat 😝. akoze neplakala nic, len tisko lezala, ale musela ma drzat za ruku, prip. byt na mne prilepena, akonahle som sa chcela otocit, tak: nee 😝
proste sa navzajom rusime.

andula30
4. nov 2009

Dofrasa to si budem musiet fakt objednat balik z Sk? 😀 Uz aj tak rozmyslame lebo som nekupila papucky to zasoby a tie co tu predavaju sa mi vobec ale vobec nepacia ale budem mu musiet kupit lebo ma tie od raka co maju prsteky vonku a tie nase uz zacinaju byt poriadne vonku 😀 😀

eviku78
4. nov 2009

misi, dik. asi objednam ten baby kyblik. 😉
babiky ma zatial 2 a tiez ich vkuse navlaka. krmi, dava im pit, haji. ale co ma desi je, ze ich da do krabice s hrackami a sadne si im na hlavu. 😲 no neviem, kde to videla, lebo ja jej to urcite nerobim. 😀 😀 😀
musim asi skontrolovat babinu, ze co robia spolu cen den. 😀 😀 😀

anjelok
4. nov 2009

evi dobre tipy 😉 pokukam aj ja nieco take.
ninka presne taku babiku chcem aj ja. a este, aby mala aj vlasy, nech ju moze cesat 😎

eviku78
4. nov 2009

leni, tak to nie je az take drahe.ale je tam zase len 33 kociek. v tom zako okolo 70. 😉

andula30
4. nov 2009

Eviku nasmu Simimu staci na hranie aj klasicky vysavac vid foto 😉 Boze tu dneska tak fuci ze pred chvilou nejaky vtak samovrah chcel vlietnut dnu.

anjelok
4. nov 2009

evi..no a nesadala aj miuske na hlavou nahodou? 😀

eviku78
4. nov 2009

sadala 😀 😝 😅