Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

ka77ka
24. apr 2009

gal-ronko mal vcera 😉 , dnes oslavuje denisko. 🙂

klba
24. apr 2009

jaj baby nezavidim vam, mne stacila prerabky bytu, ked sme napr. parkety brusili, vsade prach, bordel, spavali sme na jednej valende spolu z muzom - romantika, ale vysledny efekt bude stat za to, len tie nervy predtym 😒
basika, mali sme aj domcek ale zaberal vela miesta pri tolkych raohoch co doma mame, tak muz vymyslel skrysu, len to blbo vyzera ked k nam niekto pride, ale co uz, aj tak su hracky vsade 😉 😀 😝

basika
24. apr 2009

klbka - aale kašľa na to ako to vyzerá, keď niekto príde...kto má deti pochopí a kto nemá, tiež raz pochopí...inak som teraz našla ešte jeden typ.. na domček..urobiť z krabice napríklad od chladničky, alebo niečoho veľkého....vyrezať okná, dvere..urobiť striešku prípadne aj namaľovať.. a keď prestane baviť.. tak spáliť... a aké lacné..

ka77ka
24. apr 2009

basika...takyto domcek z karbice mala aj nasa terezka, vyhrala sa mi v nom maximalne...a aj si ho sama pokreslila, vymalovala-velku radost z neho mala. 🙂

klba
24. apr 2009

nas znamy ma taky domcek z krabice v kuchyni, ma uz prvaka a ten sa mu tam vyhra maximalne, ma tam aj tv a super urobene, krasne pomalovane, holt ma sikovneho tatka 😀 vonku mu urobil z dreva domcek na strome, pieskovisko, posedenie, pozerala som ako puk 😲

basika
24. apr 2009

ka77ka - určite časom aj ja také niečo urobím.... dala som si to do poznámok ako typ, aby som nezabudla...

verulka
24. apr 2009

cafte,
takze ocka cervene nemal este asi ani raz...no a sandalky ma uz 2 pary, akosi sa to nahromadila..ale kedze ja mam doma bigfoota, velkost je 21 😉 ma tam malinku rezervu, takze kedze je april, nemyslim si ze vydrzia do septembra 😀 ale neva, vsak sandalky, ked nebudu na von, tak budu na doma ako papuce 😉
kati, jasne ze maju sandalky aj 18tky( minimalne v protetike mali, podla mna aj sante)
no u nas sa uz veselo chodi, ale iba po byte 😀 vonku, ked ho uz nahodou vypustim, tak najnovsie lezi na bruchu a spara sa v trave, zemi, piesku, strku, potom sa preplazi kusok dalej a skuma zase 😀 nekomentujem ako vyzera 😀
dakujem za pochvaly mojho fesaka 😵
inak, teraz budem hnusna, ale viete aka je vyhoda na tychto pliagach? ze deti su tak unavene, ze len polihuju a spinkaju 😅 fakt je u nas vcelku klud 😉

moni1412
24. apr 2009

k ockam - hej, na vecer badam zacervenane.... no a sandalky...planujeme kupovat, ale netusim cislo, tak pozriem aj ja odpovede 😀

ja som sa vas cchela zasa spytat.... zostanu vam deticky spinkat kde ich ulozite? uz sme Deniskovi premiestnili aj vankusik a paplonik naopak a aj tak ho VZDY najdem na brusku a na paploniku, nozicky na vankusiku 😅

a este: ked papame obed, trva to straaaaaasne dlho. vzdy nam to ochladne kym dopapame. ako to riesite vy? zohrievate aj pocas papania? lebo mam vycitky ze dopapava uz studene vzdy 😒

a dakujeme velmi pekne za vsetky gratulacie 😵 😵 😵 ste zlate 🙂

klba
24. apr 2009

baby pridavam rockercke foto nasho simiho, kuk 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

verul nam zas simi vonku zasadne chodi tam kam chce on a nie my, obcas je to problem a tiez vsetko skuma, najlepsie rovno pusou alebo rukami, to mu ich ani nema vyznam utierat co o par sekund vyzera ako z ineho sveta. 😉

moni1412
24. apr 2009

klba pekneeeeeee 🙂 😵 😀

verulka
24. apr 2009

moni, obed u nas trva cca 15min..on bud chce alebo nechce a vtedy sa konci..no a kedze jemu jedlo aj pitie furt podavam izbovej teploty( ine nechce) takze neohrievam..proste papa take 😉
no vankusik nema a paplonik vzdy odkope, spi si vselijako, kym ma mreze , tak to nevadi 😉
klbaaaa, odkial mate to super triko? je uzasne 😵

klba
24. apr 2009

moni, simi sa presuva po celej posteli lebo spi s nami, mam dojem ze bude namesacnik 😝 on sa pocas spanku premiestni o 360 stupnov snad 100 x a to neprehanam, uz boli aj pady
s papanim je to u nas podobne, najprv som ohrievala, ale on sa tak dokaze popri jedeni zahrat ze by som to musela ohriat na viac krat, tak uz to spapa aj studene, ale snazim sa ho zaujat jedenim aby co najviac ohriateho dostal do seba, no pri jeho hyperaktivite sa vzdy neda 😒
a Deniskovi VSETKO NAJ!!! 😵 😵 😵

klba
24. apr 2009

verul a ktore, ma v albume dve, sekac v nr to isti, maju tam super kusky 😉 😀, mame ich viac ale zase nechcem to prehanat, nemoze chodit stale v ciernom, predsa je baby, ale mam zalusk na sive triko s lebkami, to este dokupim 😉
Ozaj vsetko NAJ Jurajom, aj moj je Juri a este ma aj zajtra narodky, to bude opica 😀 😀 😀

moni1412
24. apr 2009

ozaj galanta kde si bola???? 🙂 som na teby myslela nedavno....... ako sa mate?

hmm, ked papanie je uz aj u nas dost narocne.... ked nema pri tom par hraciek, koniec. kde su tie casy ked spapal vsetko hned, to bolo prioritou. ach jaj 😖

moni1412
24. apr 2009

a to este nehovorim o tom ze si vybera vsetko z ust, popozera a da naspät 😀 fakt niekedy nemam slov na to papanie

klba
24. apr 2009

😀 😀 😀 moni to mi pripomina simiho, najlepsie je s jedlom plut, hlavne zelenina a masko sa dobre rozptyluju po priestore 😉 😀 😝

verulka
24. apr 2009

klba, no do nr sa prestahoval moj srdcovy sekac z BA...chystam sa tam na nakupy..to je isto on 😀 podobne skvele kusky inde nenajdes...

klba
24. apr 2009

verul a kde v nr sa prestahoval, bo tento je tu uz par rokov, maju tam aj super baby rifle, ked budes v nr daj vediet a pojdeme spopingovat spolu, ja byvam kusok od efco 😉

basika
24. apr 2009

DENISKOVI - všetko najlepšie..zdravíčka hlavne...

papanie - DVD s fotkami to istia....

mirka20
autor
24. apr 2009

tak papanie aj u nas je veeeelmi dlhe. prihrievat neprihrievam, papa aj studene. alebo jej uz nedam a je az neskor.my jeme s casopismi. ale az ked ich ja precitam, lebo po rebeke uz su necitatelne 😀
ka77ka, my mame sandalky 18 - znacka TOMAR.
klba, simonko nema chybu 😅
galanta, uz ste prestahovani v pd? o tyzden ideme k nasim na tyzden, tak by sme mohli dat stretko. aj s ostatnymi prievidzankami by som sa rada stretla,teda ak budete mat cas a chut 🙂

klba
24. apr 2009

miri ja so povodom z pd, zije mi tam cela family 😉 , my sa tam chystame az po 10.maji, mali sme ist skor no nieco nam do toho doslo

mirka20
autor
24. apr 2009

klba, aj ja som povodom odtial, len som sa vydala do vk 😅 kde si byvala? ja som zo severu 😉

janca704
24. apr 2009

Ahojte, tak premierovy prispevok do novej temy 😀 - MIRKA, skvely nazov, som to presla, ked som nas hladala 😅

Najprv DENISKOVI VSETKO VSETKO NAJ NAJ NAJ 😵 😵 😵 😵 😵

K otazkam:
cevene ocka, nie, aspon si nespominam, len ked viacej fuka, ale to sa snazim, nech nefuka priamo do tvare
sandalky - nemame, kupime asi v juni. Teraz mame topanky 19-ky s malou rezervou, papucky 12,5 😉 😉 tiez rezerva mala 😉

Papanie - u nas asi 15 minut a viac, musim ho zamestnat hrackami, lebo potom sa vyklana zo stolicky a kuka na zem, co vsetko tam pohadzal a neda sa mu davat do ust 😀 , navyse zuzle pultik 😀

Gal, no vitaj, prestahovani? 😉

No a VERUL, supis foto Ronkove, verimze je vam uz vsetkym lepsie. Inak foto, kde Ronko dudle nove dudky a muz v pozadi vyjeda tortu priamo z formy je svetova 😀 😀 😀 😀

jankapo
24. apr 2009

Aaaaaaaahojte,

rychlo tukam kym ditko buuva, mali sme take hyperaktivne dni, dnes ich asi dospava, ci co...

Verulkovci- trosku kruta forma jarneho ocistovania.... 😀 Sooorry, ale ked je po vsetkom asi sa mi dobre smeje. Durko nevracal? On si predvracal na Vianoce asi... 😅 Tak bezpochyby mal Ronuch nezabudnutelne prve narodeniny 😝 Sice neskoro 😕 (mea culpa), ale VSETKO NAJlepsie, nech ste na svojho tmavusika stale hrdi... 😉

Jo a jasne, ze aj DENISKOVI A FILIPKOVI...fuh, sa to rozbieha nejako.
Jaj,mne takto pred rokom po Deniskovom narodeni ine depky zacali, ze furt nic... 😀

Co u nas nove? Nist. Joj, poradna. 12,5kg, 79,5cm...velkac je to.
Nechodec. Boji sa. Co narobim....boji sa az tak ze place, ked ho pustim. Chvilu stoji,a potom sadne na rit. Neurobi krok ani za ten svet. Za rucku pekne pojde (kde on chce, jasne) inak e.e.
Ockovali sme sa, cez den ok, noc prehadzovacka. Tlaci sa nam horna jednotka co doteraz zaspala dobu, tak sa to vymenilo. Noci ok, dni otras.

Matu papa dost rychlo,nezohrievam, par krat som hej, lebo uz som neservirovala moc teple, ale to chyti hysak, ak sa postavim ze idem dat zohriat...Sa boji, ze uz konec. 😅

Kupili sme topanocky aj sandalky. Teda akoze babky kupili. 20tky. Bol to des. Tlustu nozku ma, nic mu nebolo dobre. Sme take chceli jak Norko, no nehrozilo. 😒 Ale nasla som ine krasne...Mama mia, tie ceny! A v auguste kupujeme zas, nie?

Ocka nam necervenaju.

Este daco? 😕

moni1412
24. apr 2009

Janka hej, hej pamätam...... a potom si ani nevedela ako a rozbehlo sa to 😉 teraz sa ako citis? drobcel c.2 poslucha? 🙂

janca no Denisko tiez tak, vyklana sa zo stolicky a jeho zamestnava este aj sledovat Murka, musi mat prehlad o kazdom jeho kroku 😀 no a Murko sa zacne vzdy blaznit ked ideme spat, alebo ked maly papa 😅 ako naschval.

gal vy ste sa stahovali? 😕 to som nevedela..... a kam?

anjelok
24. apr 2009

halo halo, zijeme, dobre nam je 😅 ..vecer napisem, lebo ideme vecerat za chvilku 😉

galanta
24. apr 2009

takze oprava.....ronko ku vcerajsiemu rociku vsetko naj a samozrejme deniskovi ku rociku prajeme dnes vsetko naj....uffff.a stahujeme sa o tyzden,takze neviem,kde mi hlva stoji....prilis vela zmien sme mali posledne mesiace.ale ked budem mat cas tak potom by sme to mohli zbuchnut....... 😎 to bol odkaz pre mirku,snad som to v tej rychlosti napisala zrozumitelne........ 😀

galanta
24. apr 2009

stahujejeme sa do prievidze.....este jedna infoska.mame za sebou poradnu.....9340g a velmi orientacneych 76 cm,kedze dama tam zas tak vyvadzala,ze sa ju nedalo odmerat..... 😀

klba
24. apr 2009

miri aj ja som byvala na severe 😉 , dole pri skole, tusim sa to teraz makovickeho vola

andula30
24. apr 2009

Klba a kde v Nr je ten sekac?