Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

ka77ka
25. máj 2009

leni...ani som si neuvedomila, ze je nas tu tolko katiek 🙂

eviku78
25. máj 2009

kati, to je u nasich. 😉 a je to perfis, len to treba stale kosit a polievat. ale emmusik tam lubi bosa behat. 🙂

ka77ka
25. máj 2009

evi...mirko rad robi okolo domu, este chceme robit zamkovu dlazbu-do konca mesiaca nam ju maju doviest, a potom si chceme tiez taky travnik vypestovat...teraz sa tesime z novej terasy, kazdy vecer si tam sadneme a vegetime.je to fajn. 🙂

eviku78
25. máj 2009

dom je super, to ti verim. ale aj dost roboty okolo toho. dufam, ze na starost sa aj my do nejakeho nastahujeme. 😵

ka77ka
25. máj 2009

veru, stale mame co robit...a ked aj nemame, moj muzik vzdy cosi vymysli...ale zas potesi ked nas ludia zastavuju na ulici a chvalia nasu robotu. 🙂

anamor
25. máj 2009

ahojte,
takze jankepo a matulovi hlavne skore uzdravenie a mamke pevne nervicky... depka bude fuc, vzdy odide kazda, niektora skor, niektora neskor... ze jo?
Matuskovi od kats vsetko naj... uz viem ze aj nam sa to blizi 😔 😅 😵 /tomu sa vravi zmiesane pocity..../
evi ozaj to tam maju vasi krasne, katka aj vy budete mat, my sme prvy rocik mali oslavovat na nasom dome, budeme radi ked stihneme ten druhy 😎 😀 ale raz tam budeme aj my!
bas k tej kolegynke juj smutne ☹ ste inak poculi o tych dvoch na antolskej co umreli? hroza, ze po porode...
rebca ma 11 zubov? ja mam podozrenie ze vzadu sa nieco klube, zatim sme stale a dlho na 8 a to obdobie bolo fajn.
ja inak kojim 3x este - dokina vravela ze 3x je min, inak uz zaradit ine mliecko,aspon skusit... zatial nemusim riesit, kedze v noci sa vzdy - takmer zobudi.
Ozaj tie co ste planovali v roku koniec? podarilo sa? nejako som nepostrehla vase postrehy 😉
a este dnes sa mi velmi pacil vyraz matuskopo 😵 😵 😵 to bolo mile

ajkabezka
25. máj 2009

ahooojte vsetci,zdravim vas po 100letech..mali sme modem KO,ale dnes konecne doniesol kamos novy a net fachci..dokonca tak,ze vam pisem z postele a z mobilu-dostala som kraaaaasnu nokijku od manzi,ze vraj za nasich chalanou a z lasky..isto ste uz vsetci kraasni,asi vetsina chodite..nas Kuba uz skoro tiez-nemoc ho zabrzdila..stale sa z cohosi dostavame,ale snazime sa byt fun..moj palec je uz po plastike-5dni-po celodennom shone boli,ale da sa to.tak hodim radsej enter,nech toho neni na tri strany...budte vsetci zdravi a uzivajte krasne dni..jezka&jezurkovia..

anjelok
25. máj 2009

romi no uz len natalka ostava a sme vsetci, nie? 😉 ja natalku kojim 4x, ale tiez sa mi zda,ze uz ovela menej sa koji, takze tiez skusam zaradovat. jogurty moc nechce, ani nic ine, takze zatial len vecer kasu s UM. ale mam pocit, ze odvtedy ma taku divnu kaku 😒
ajkaa rada ta vidim po dlhej dobe, fajn, ze ste ok 🙂
a terasku aj ja chceeem 😀 ..nam zatial musi stacit balkon, ale zato s peknym vyhladom 😵

anamor
25. máj 2009

leni a po nas este 29. Eli od ka77ka 😉
nastastie s jogurtami u nas velke mnam, aj kase detto 😉
ajka aj ja ta rada vidim 😉 tak ja idem do hajan, uz ani nevidim dnes....

zuzkazrzka
26. máj 2009

ahojte, ja len na skok viac zatial nestiham...dufam, ze ste vsetci ok...pridala som par prvych fotiek zo svadby a jeden maleho bonus. Neviem ci mi ich ale nezrusia 😒 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kats
26. máj 2009

zuzi hned som ta videla na titulke - teda adamka 😉 kraaasne svadba vonku v prirode 😀 takze gratulujem novomanzelom 😀 😉

vs3
26. máj 2009

Dobre ranko,
Zuzanka nadherna svadbicka v prirode 😵 😵 😵 😵 srdecna gratulacia leti, nech sa mate takto radi po cely zivot 😵 😵 😵 😵

katuskapd
26. máj 2009

ahojte

anjelok som ta nechtiac oklamala nie 13 euro , ale len 8, do ktorych krajin to neviem, ale myslim ze aj do chorvatska treba.

nuz a katka bolo popularne meno 😀

zuzka krasna nevesta si bola 😉 a velka gratulacka

kats
26. máj 2009

ja mam matuska zapisaneho v pase, aj ked sme chodili len do ciech a rakuska 😉

nicolmt
26. máj 2009

aj sara je zapisana v pase..v oboch 😀
inak som bola trochen v soku, ked som to bola vybavovat..viete ze matka moze dat dieta zapisat do pasu otca ale otec do svojho len so suhlasom matky 😲 bol tam so mnou jeden otecko co samozrejme nemaju babysiterku a siel to vybavit on..a takto dopadol 😕
anjelok..co ja viem tak urcite vlastny do UK, myslim ze aj Bulharsko mali daky problem, ale ine asi nie..najlepsie sa opytat v cestovke, tak to musia vediet..teda by mali 😝
nas dnes caka ockovanie..sara pre istotu od 5.30 hore, som ju dala spat uz..ma stve, som myslela ze zaockujeme a potom spat no ale tak skoro nas dr nemohla vziat 😖
matuskovi od janky skore uzdravenie, chudatko ☹ aj tak ma byt od zajtra fuj skaredo tak vam nic neutecie 😉

ninka123
26. máj 2009

Ahojte, Zuzka-uzasna svadba, nech ste stale takyto stastni 😵 😵
Pekny letny dnik vsetkym, marodom rychle uzdravenie 🙂

ajkabezka
26. máj 2009

ahojte..teraz uz ne z postele..citat asi nestiham, vela ste popisali za ten cas
pridam jednu perlicku z temy pasy- mam dve deti, su moje, ale ako ceska statna obcianka nemam narok ich mat zapisane v pase, lebo oni su "slovaci"..takze su iba u tatina...nemam sanc ich previezt kamkolvek bez manzela...
letim von,dani uz je nalozeny v bazene- ma teplucku doliatu vodicku..a kuba ho bere v loznici v nasej posteli..
uz sa mi da pomalicku fachcit v domacnosti tak idem rychlo nahanat tych6 dni co som nic nemohla robit
prajem vam vsetkym naaadherny den a zuzi naaadherna nevesta, krasna priroda..moj sen mat svatbu vonku v prirode, medzi farebnym listim- ako vnevesta na uteku- ale uz som jednu mala, dalsiu neplanujem

jankapo
26. máj 2009

Ajkaaaa, ahoooj, a kde su smajlovia 😲 😲 😲 ? Co sa ti stalo? Si to ty? A ceske slovicka? 😕

Zuzka, prajem vam uuuuplne nadhernucky zivot spolu 😵 😵 😵 😵 Nech nikdy nespominate na svadbu ako na den "ked sme sa tak velmi lubili"....nech vam ten pocit ostane minimalne takyto...este lepsie- nech rastie a rastie...

(Ja mam pocit, ze Mareka lubim viac ako v den svadby 😵 )

Drobcek stale dost horuckuje...ale na to nas lekarka pripravila. Dnes bol muz zaniest vzorku mocu, ze ak mu neklesnu do zajtra teploty, ze ma podozrenie na infekcnu mononukleozu. ☹ Skoro som pri tej kombinacii odpadla, hned pregooglovala vsetko, nemalo by ma to ako tehotnu ohrozit. 😝 Ale priznakom je nechutenstvo...a to Matulo rozhodne nema. 🙂 On papa jak nic.

Inak, s tymi pasmi to je brutal. 😠 Strasne nefer toto. 🤐

ka77ka
26. máj 2009

ahojte.
tak sme sa boli ukazat s kiahnickami u dr 😉 , uz mame pekne chrasticky, este mame tyzden potierat kalciovou mastou.no a pre zmenu Eli zacala kaslat, ma zapalene hrdielko-tak sa musime preliecit a o tyzden na kontrolu. 🙂

zuzka...prajem vam na spolocnej ceste zivotom vseeetko len to najlepsie. 🙂 🙂 🙂

ajka...vitaj, davno si tu nebola. 😉

a ked sa bavite o pase, ja mam uz vyse 2 rokov neplatny 😕 a dokonca v nom este meno za slobodna. 😀

mirka20
autor
26. máj 2009

ahojte 🙂
v prvom rade zuzke zelame vsetko naj na spolocnej ceste zivotom 🙂 krasne fotecky 😵
jankapo, matuskovi skore uzdravenie a nech je ta choroba coskoro za vami 😉
v pase mam aj ja malu zapisanu a do chorvatska kde chceme ist to snad staci 😅

ajkabezka
26. máj 2009

janipooooo joooj 😔 🤐 😉 tak nejako som nestihla...vcera som pisala z mobilu- som machrovala manzovi ze moze kludne kukat sport na netu ako dlho chce 😝 - no a dnes jakosi moc smajly nestiham poprikladat, lebo kuba sa rozhodol pred dvomi tyzdnami ze ma znici 😅 - stoji u mne vresti ze chce hore, zoberiem hore prepina sa jak luk ze chce dole 😠 ...no a takto si spolu nazivame dokial nezaspi, pak frrrk- ef necitaj! 😠 - riady, podlahy, jedlo, pradlo, nejake to sitie...a zas hore, dole, chodit, hore dole atd... 😵
ka77ka mali sme net dost dlho mimo- modem nam dal papa a nevedeli sme aj s t comakmi aj s technikom na to prist ze preco nam nejde net..nastastie technik hlavicka mudra 😉 😎 prisiel koze na zub a od vcera uz vam tu zas budu hadzat odstavce 😝 😝 😝
..no idem rychlo dorobit jedlo, chalani zaspali obidva 🤐 🤐 🤐 - daniho zmaha slnko+voda
...straaaasne som vdacna technikovi, ze mozem konikarit, sak to bola moja prva adresa kam som "isla"... jak bude cas, vlozim foto, "jak jde cas" s kubom a nasou family...
...kraaasneeee je na sveeeeteeeeee keeed uz mozem lieeeetat na neteeeeee
...PS: som ostrihana na kratkooooo!!! vecer vam dam zhodnotit, ale ja som maaaaximalne spokojna

klba
26. máj 2009

caute baby, idem vas spatne citat co nove, par dni som tu nebola...

Dnes sme mali pernu noc, simi zaspal az o 02, h a o 06, h uz bol hore.
Noc nic moc, prehadzoval sa ako velryba, od vecera nas trapia sopliky a kasel, tecie mu z nosa prudom, tak odsavame o dusu a trapi nas aj teplota.
Dnes sme boli u dr, popocuvala, pokukala hrdlo, vsetko v celku ok, mame davat klasika sirupceky a kvapky, asi to budu len zubky. 😒
Mne dnes tiez nie je ok, zacalo ma boliet hrdlo, nejaka som zoslabnuta a nevyspata po prebdenej noci a uz dva krat som sa bola "porozpravat" zo zachodom 😖 😝 🤐

betatka
26. máj 2009

teda baby kde ste všetky 😀 už sme sa prepadli na druhú stranu

choručkému matúškovi želame skoré uzdravenie...aj naša začala dnes kašlať a ma zachrípnutý hlas ale vrieskať neprestala 😀 😝

ja už noci neriešim proste sa to všetko pos..lo a v noci si robí pravidelné žúrky...ja som total nevyspata a potom som zlá mama lebo som podrážená...fuj 😝

aby som nezabudla zuzkazrka všetko naj do spoločného života 🙂

kety80
26. máj 2009

ahojte
nasa oslava v sobotu dopadla super jakubko bol perfekny a vydrzal aj ten napor ludi torta bola krasna mal take velke auto a nechcel ju ani ochutnat bal sa sviečok a vase oslavy ako dopadli 😲

kety80
26. máj 2009

inak pekne fotky zo svadby mali vcera tiez dostal sopliky a trochu zvyzenu teplotu dufam ze to budu len zubky a niečo horsie 🙂

ajkabezka
26. máj 2009

tak ste toho moc nepopisali 😕 😕 - mi davate sancu precitat vas 😅 ..jooj tak vam veelmi pekne dakujem take ste hodne.. 😵 😵
kuba chrni 😔 , dani tu cosi vyprava o bakteriach 😲 a cuci s tatinom na stv2..joj divne meduzky ci co to bolo 😨 ..
no a ja asi toho dnes vela nepodelam 😵 😵 ..lebo ma taaak rozbolel palec ☹ ze si idem fuknut coxtral 😔 ..asi to fakt prehanam 😅 , no ale ked sa neda- manza na brigade az do vecera, nikdo nikde na pomoc..tak idem lahnut s nohouu hore...pekny vecer vsetkym 🙂
som zo zahrady fffsetko pouklizela, lebo hlasia bububu buuuurky a vietor... 😒 🤐
joj este nejake ty fotky nahodim a idem 😉

ka77ka
27. máj 2009

pekne ranko prajem. 🙂 😎
zienky, to co toto???nasla som nas pomaly nas konci druhej strany. 😉
Eliska este haja 😉 sa jej volako fajnovo, ked je zamracene. 😵

ajka...a kde su tie slubene fotky??? 😉

ka77ka
27. máj 2009

Natalke prajeme vsetulinko len to najlepsie, nech je zdrava, stastna, nech ma z nej maminka s ocinom len radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ninka123
27. máj 2009

Pekne rano vsetkym prajeme 😵 pomaly sa chystame do prace a do skolky. Asi kvoli tomu uprsanemu pocku sa nam velmi nechce, ale co uz 😅
Ostatnym prajeme krasny oddychovy dnik 🙂

ka77ka
27. máj 2009

Ninka..u nas zatial neprsi, ale je to uz otazka par minut. 😀 ...a verim ti, ze sa vam nechce, mne by sa tiez veru nechcelo. ☹