Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kety80
8. júl 2009

KA 77 KA mas velmi pekne deti a terezka je uz velka slecna 🙂

basika
8. júl 2009

ka77ka - no na bruško?...kdeže by ona ostala na bruško..nikdy neznášala byť na brušku...ona hneď sedí...s tým vyplakaním..je to dosť problém..lebo ona začne po chvíľke...kašľať..až sa povracia...to ale už má od malička...1.krát sa to stalo, nemala ani 3 mesiace...som bola v šoku...potom ešte v aute..ale to sa už riadne povracala... inokedy ju začne napínať...však my sme taký grckavý...aj pri jedle...pri všetkom...

basika
8. júl 2009

no inak tiež pri zaspávaní...nemôže byť už v ruch v byte...horšie je to keď je niekdo u nás, preto bolo dobre do uspávanie spálni na obed..lebo stačilo byť potom len v kuchyni ticho kto tam bol...ale teraz je to iné...

basika
8. júl 2009

no možno to zbytočne riešim...ale je to tým, že som bola zvyknutá na stály režim čo sa spania týka...bez protestov...teraz je pár dní zlých... a vo mne to vyvoláva pocit, že je po dobrých časoch...

basika
8. júl 2009

otázočka:
Kdo ide najbližšie na očkovanie v 15. mesiaci?...

ludka_r
8. júl 2009

Ahojte, môžem sa pridať.. Máme doma tiež jedno májovčatko 2008, ktoré práve zaspinkalo 😉 Robí mi len radosť, je to dobré chlapča.. Vo štvrtok mu vyliezol prvý zúbok, a tiež úplne bez plakania... Som zvedavá, ako to bude pokračovať.. Len ma trochu hnevá, že ešte stále sám nechodí... ☹ Len za jednu ruku...

verulka
8. júl 2009

helou, sme spat 😎 uplne super bolo, len som kapanek grogy, ktovie z coho? 😀 😀 ale aon ma prerezany ocak a bez teploty 😉
bas, idem ti odpisat na ip..zajtra snad aj foto prihodim 😉
snad ste vsetky ok 😉

katuskapd
8. júl 2009

ahojte
basika s tymi zubkami, nevies ako livke narastli ci ja som bola nezrozumitelna? 😒

ludka vitaj medzi nami, aj ked v poslednej dobe to tu viazne, dufam ze sa to rychlo rozbehne 😉 a s tym chodenim, vsetko ma svoj cas, a su tu este majovciatka co nechodia 😉

verulka vitaj spat, zatial vsetko ok,

ka77ka gratulka velkacke 😉

basika
8. júl 2009

katuskapd - no nepochopila som ako to Matúškovi narástli..

katuskapd
8. júl 2009

basika spodne stredne dva rezaky, potom naraz vrchne stredne dva rezaky a jeden lavy bocny rezak, a vcera spodny bocny lavy rezak, len zabudol sa vrchny pravy bocny dufam ze uz je to dobre aj ked je to kompikovane 😀

verulka
8. júl 2009

no tak som zbehla 😀
denka, strasne sa tesim, ze si napisala, ze sa mate tak uzasne a nas majovy velkac je uz ok..strasne moc na vas myslim 😵
misi, vsak som vravela, ze cyto bude ok 😎 tesim sa velmi 😵
ajka, bozinku to furt 😲 drzte sa..daj ten zlcnik von 😖
ritualy, jedenie..kua baby, vsak nerieste 😉 mne dnes zjedol 2x banan a rohlik 😀 vcera boli jablka a jogurt..2dni predtym ani nepisem, lebo by sa to sem nezmestilo, kolko toho pozral 😀 vstava v rozmedzi 5,30-7,30..spat chpdi od 19,30-21,30 😀 ale je zdravy, vsetko ho bavi...zuby ho trapia, prave najviac v noci, cez den nema cas mysliet na to, ze ho nieco boli 😉
gumaky ani nejdem kupovat, lebo on si nechce nic obut okrem svojich sandalok 😅 na chate som ho revuceho v gumakoch postavila do hrona a tak si ich chvilku nechal 😀
inak na chate bol vo svojom zivle, zaspaval pomaly v stoji. Naucil sa prikladat do ohna, zberat hriby, valat sa v popole a v kadejakych dalsich uplne vhodnych veciach 😀 jo a je horolezec dokonaly 😀
ef, korea...to bude darcekov 😀
jo a hadze sa o zem takmer furt a najnovsie zistil, ze ked si pritom zacne zuzlat podrazky, tak ho musi zdvihnut 😝 úproste kazdy den je zabava 😀
basika, rona ockuju az 29.7. to idem na poradnu so vsetkymi chalanmi 😀
no letim od vas...

basika
8. júl 2009

Verul,
juj zobrala si to pekne a na každého si reagovala....

basika
8. júl 2009

verul - tešíme sa na foto

kety80
8. júl 2009

ahojky

verul kde ste boli 😉
ludka vitaj ani nas maly este nechodi tak si stoho nic nerob sice aj mna to trochu stve ze nechodi ale stale si hovorim ze ma cas tak uvidime 😉

kety80
8. júl 2009
janca704
8. júl 2009

Ahojte, trosku ste to tu rozprudili, pozeram.
My sme tiez casto vonku, tak vacsinou len nakuknem a nenapisem 😅

BASIKA - drzim palce, nech sa podobny "bezspankovy" den uz neopakuje a hysaky pominu. Daj jej cas, mozno si len meni rezim, alebo co 😉 Jo a ockovanie v 15. mesiaci (troj alebo stvorvakcina - ak das kiahne 😉 , co asi nedas, ked ste ich uz mali 😀 )

LUDKA_R - vitaj 🙂 . Teraz vysiel Vilkovi prvy zubok? Gratulujem 🙂 Nam prve dva spodne vysli tiez bez priznakov a o dalsich radsej nepisem 😝

KATUSKA - gratulujeme k zubku 😉 Nam isli - spodne jednotky, vrchne jednotky, spodne dvojky, vrchne dvojky (tie ale len vykukli a lezu straaaaaaasne pomaly), horne stolicky (jedna vpravo, druha vlavo) a naposledy pred 2tyzdnami vysla jedna spodna stolicka 😉

KATKA - krasne fotky, Eli je rozkosna a Terezka velkacka tiez - prajeme vsetko naj naj naj, nech sa v skole dari 😉

KETY - Jakubko je zlatyyy, taky maly fraaajo 😵 😵 😵

ka77ka
8. júl 2009

Terezka dakuje za gratulacie...boli sme v meste poobede, bola si darcek vybrat v draciku.
Dnes mam aj velmi smutny den...zomrela mi babka, tak mi je vselijak. ☹

kety80
8. júl 2009

JANCA dakujeme 🙂

misanik
8. júl 2009

ka77ka, uprimnu sustrast prajem 😔 a terezke blahozelam, uz je velkacka aka kocka 😵 aj nazivo 😉
verul 😵 konecne doma a super ten ocak, uz ronusik zasluzil
ludka vitaj
za to cyto dakujem, ste zlate 😵
my sem mali navstevu kamoska z canady, pride len raz za 2 roky, jasne, kopec ludi, norko sa salil, spadol nam z gauca do zadu, hlavickou na konferencny stolik, no prisera, poplakal a zda sa ze nic, viac ma mrzi moja reakcia, som s ak nemu rozbehla, vzala ho na ruky a plakala s nim, no to mu isto pomohlo 😠

kety80
8. júl 2009

misanik u nas to bolo podobne ked maly padol na hlavu a utekali sme na pohotovost maminy su proste precitlivele 😉

kety80
8. júl 2009

KA 77 KA terazke este raz vsetko naj a zaroven uprimnu sustrast

fukaska
8. júl 2009

ka77ka uprimnu sustrast

ka77ka
8. júl 2009

dakujem vam, ste zlate. 😉
ludka..aj ja ta vitam. 🙂
miska..som rada, ze sa norkovi nic nestalo...ja som taka ista, tiez revem s detmi, ked sa nieco stane. 😉
idem si lahnut, rano bude snad lepsie. 😉 dobru noc vam prajem. 🙂

fukaska
8. júl 2009
kety80
8. júl 2009

fukaska super aj som sa pobavila 🙂

basika
9. júl 2009

Ahojte,

ka77ka - úprimnú sústrasť ☹

fukaska - pobavila som sa aj ja..milé..

janca704 - veď to, keby som vedela, že čo to má znamenať....toto obedné zaspávanie...večer už 2. deň bol podľa starých tradícii...ale ten obed..nechápem...no uvidíme...

ninka123
9. júl 2009

Ahojte, zas som sa zastavila po 100rokoch 😅 Len som rychlo preletela poslednu stranu...
Ka77ka-uprimnu sustrast...aj nasi idu dnes na pohreb...
Verul, verim, ze ste si dovcu uzili 😵 a Ron zvlast 🙂 Inak ja tiez neriesim vobec rezimy, ale Lucka sa 95% dni sprava rezimovo, takze niet vlastne co riesit... 😅
My sme od vcera s teplotami, rano sme boli u dokiho, ze angina ako vysita 😖 tak sa tesime ☹ dufam, ze lieky zaberu cim skor, lebo ked ma nad 39, je uplne odvalena.. Zuby stale 5ks, ale uz tyzden slinta ako bernardin... tak sme v ocakavani dalsich 😅
pekny den vsetkym 😵

katuskapd
9. júl 2009

ahojte
kety super fotky to nemate vlasky ci si osmakala?

ka77ka tiez zelam uprimnu sustrast ☹

misanik nic si z toho nerob ja som tiez taka ked tak vaznejsie spadne tiez s nim placem ☹

ninka teda ze angina, tak nech sa Lucka rychlo uzdravi 🙂

janca dik, aj za odpoved 😉

my stale po starom, vcera papal francuzske zemiaky a tak mu chutilo 😵 😵 , uz sa zacina sam krmit, myslim lyzickou, ja som mu trosku pomahala, ale co je hlavne, zjedol viac, ako ked ho ja krmim, jedol rychlejsie a nebol po zemi taky bordel ako obvykle, tak som stastna 😵 🙂

misanik
9. júl 2009

ahojte 😵
ja sa vam vobec neviem k zubom vyjadrit. My sme tu asi najvacsia rarita bezzuba, on ma len 2, spodne dvojky... vysli mu na prelome 10/11 mesiacoch kratko po sebe a od vtedy ani tuk 😝 ja poradie ani neriesim, obcas posmatram v celej papulke ci nieco nenajdem, ale nic.... a cakam aj tak najprv priznky, lebo tie 2 ked isli, tak sme niekolko tyzdnov prakticky nespali 😀 no jo a uz by sa mu zubky aj zisli...
katuska, super, ze papa sam, norko nema snahu o to. Ked bol mensi skor, teraz jedlo zacne roztierat po podnose, zemi, sebe.... a tak 😀 ani do pusinky si neda. Len syr, som mu dala ochutnat goudu, no laska na prvy pohlad, chlieb mu netreba, ale syru by zjedol, davam mu na pridel 😀
ninka, drzim palce nech lucinke rychlo zaberu lieky
fukaska 😀

katuskapd
9. júl 2009

misanik ja som na to dosla nahodou, vymysla ze nechce jest, zje 2 3 lyzicky a potom si to vyberal z pusy a hadzal okolo 😠 take nervy som uz mala ze som mu jedlo nechala na pultiku od stolicky a odisla, samozrejme som ho sledovala z poza rohu 🙂 a zacal sam papat najskor rukami, potom som prisla dala lyzicku a pomahala a chvalila a chvalila to sa mu pacilo tak papal, uvidime co bude dnes 😒 , rukami papa uz dlhsie, na ranajky mu nakrajam chlebik, dam na tanierik a pekne sa obsluzi 🙂
a neboj zubky porastu, aspom mu dlhsie vydrzia 😉