Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
20. jún 2009

ahojte
este ze sme si vikend urobili dopredu 😝 pozrela som planovane pocasie, pobalili sa a vyrazili na chatu uz vo svrtok, vcera sa sara aj v bazeniku kupala a vecer sme sli domov 😅 ze ako po vikende 😉
aspon to ma svoje vyhody, konecne sme daky vikend aj doma a stihneme tie kopy veci co nas cakaju 😎
k comu som chcela
miska gratulacie k norkovmu chodeniu, na jesen v jasnej uz budeme moct aj pretky dat ked to takto dalej s tymi nasimi bezcami pojde 😝
teda ak sa moje dieta dovtedy odasocialni 😝 😀 uz na stretku bola pre nu netypicky nespolocenska a nepohybliva 😕 aj tot co sme uz dali stretko aj v mt s kamoskami pokracuje..no ja neviem, doma sama byt nemoze, vonku ist musime k detom ale hra sa zasadne sama a opodial 😝 po kom to to dieta ma 😕
ozaj dalsi zub vonku..opat stolicka 😲 vrchna prava...tak len dufam ze na lavej strane sa jej dake zuby objavia a aj tie predne ostatne by sa zisli 😝
anamor uuuuuuzasne fotky..a tie plazove v bielom 😲 rovno do casopisu kraaasa 😅 trosku som aj nainfikovane predsa len tu dovolenku obzerala a uvidime ci sa nedame zlakat 😉
k chodeniu...sara nastastie ponala to chodenie vcelku dobre...dlho nic, dlho u cudzich za ruky (bo zla mama ruku nedala) a potom sa zrazu rozbehla a isla.."vodidka" mame dokovca dve co som dostala a ani raz sme ho nepouzili bo sme nestihli ale mozno ten cas len pride, zatial vonku v pohode, sara pada minimalne alebo aspon premyslene 😝 chytat ju nechytam ani na nu nekricim, iba keby daco fakt ze nebezpecne chcela urobit takze ked uz ma pocuje vie ze to fakt nie je dobry napad 😝 nech sa pekne nauci na co ma, ked chce vliezt sama do pieskoviska nech ide sama, zo dva krat spadne a na treti tam bud nepojde alebo uz nespadne 😉 vsak nech je z nej daka samostatna osobnost 😀
no a linka, su sufliky (s riadom) kde nesmie a vie to a tam nechodi, dva sufliky ma take ze kludne vsak nech si povybera aj tak to vzdy da naspat..v akom stave a poradi nekomentujem ale da..takze ak to znamena ze si ja pri tom kludne urobim ranajky a najem sa nech vyberie aj oba sufliky 😝

ka77ka
20. jún 2009

Ahojte. 🙂
Tak dneska je veelmi smutno vonku ☹ od rana leje... ☹
od vcera tu mam rodicov, mali sme grilovacku naplanovanu, ale pocasie nas sklamalo.no co uz. 😉
Eli je dnes akasi mrzuta, pobedny spanok dala len hodku a pol-to je pre nu malo 😉 ,tak cakam, ze okolo 4 ju este bude klatit.
a asi jej idu dalsie zubale, lebo vkuse ma pesticku v pusinke. 😉
anamor...fakt krasne fotky...zavidiiiim 🙂 ale v dobrom.a aj ta v pase je super. 😎

ka77ka
20. jún 2009

tak na to, ze bolo dneska na figu, moc sa toho teda nepopisalo... 😉

katuskapd
20. jún 2009

katka je vikend aj ked je skaredo tak mozno maju majovky iny program 😉

ka77ka
20. jún 2009

katuska...ved to mi je jasneee, ze ma kazda iny program...ja sa na nich nehnevam. 😉 😝

misanik
20. jún 2009

Ahojte. 😉
Romi, prefektne fotky 😵 fakt do casopisu.
Norko mal uraz, ma poriadnu modrinu na brade. Ale nie z chodenia, len asi enzvyk, ze sme boli 2 doma, tak sme spolahli jeden an druheho a chudak tak dopadol, ale ani velmi neplakal. Pri chodeni zatial nepada, on ide, zastane a niekedy ked kao ekby straca balans tak sa hodi na kolena, tak uvidime ci sa este len rozbehne do nebezpecnejej formy. Zatial chodi malo, prejde na 1 sup pomerne dost daleko,a le malokedy sa vybeire po 2, vacsinou je na 4-och. Mato sa vcera vratil z BA zo sluzobky, tak je momentlane zasa len na nom nalepeny a hovori mu mama 😀
V kuchyni mame zabezpecene skrinky ktore nemoze a ma spristupnene ktore moze. Nevadi mi ze sa tam hrabe, aj ked nic neda na svoje miesto apod... Zasuvky som mala zabezpecene len vareskou v ruckach, ale on si ju vytiahne, pohrabe sa a ked uzna ze skoncil, tak ju zastrci spat do rucok a hotovo 😀 Pristup ma zakazany len na wc a do kupelne. Teda chodi tam ale len v doprovode 🙂 Na wc-ku je pri mne, drzi sa ma za kolena, nazera mi do zachoda (mimochodom dost nepijemne...) a odmotava a podava mi toaletny papier 🙂
Pocasie je fuj, ale aspon nas nemrzi, ze neprisiel este nosic, lebo sme ho chceli vyskusat... snad pride v pondelok.
Od zajtra pride mamka na par dni, tak sa vytesujeeem 😵

andula30
20. jún 2009

ahojte
tak ja zatial nezakazujem nic ani kuchynu ani wc lebo zatial som mu stale v patach nakolko nechodi a zatial u neho neexistuje ziadny pud sebazachovy 😉 niekedy sa krasne spusti na adok ked chodi popri nabytku a niekedy sa jednoducho hodi dozadu 😉 ale ved na to pride dufam 😉 pocko fuj cely den zavrety vnutri a vzhladom k tomu ze zuby jeduju tak blee den neviem ani ktore lebo nahliadnut do pusy nevazmozno 😉

andula30
20. jún 2009

inac mame za sebou dva tyzdne bez tatina a zda sa mi to ako vecnost este 8 🙄 neviem ako sme mohli niekedy vydrzat aj tych xx mesiacov asi je to tym ze sme dvaja

andula30
20. jún 2009

a zmenila som fotku pouzila som tu so Simiho albumu ine nemam 😉

enajka
21. jún 2009

No babulky akosi to tu viazne 😀
nelly doma kuchyna velmi nezaujma zato u eviku prenura s emuskou vsetky šuplajze 😀
andula mas moj obdiv tak dlho bez muza je asi tazke byt 😢
verulka ako dopadla svadba?

ka77ka
21. jún 2009

ahojte.
tak my zas len domka...pocasie nam nedovoluje ist vonku....zas skoncime u susedovcov na kave ako vcera. 😀 😀 😀
andula..viem, ako je to byt tak dlho bez muza.ja som bola 2x sama...raz 3 mesiace, a potom pol roka...a je to na nervy. 😒
verulka...nebola ti v tych satach vcera zima???...ale dufam, ze aj napriek pocasiu svadba dopadla dobre. 😉

andula30
21. jún 2009

ahojte vesteky si uzivate? 😀 No baby je to fakt tazke bez muza ja som bola uz niekolko krat v podstate skoro cele tehotenstvo tiez ale vzdy to nejako slo ale teraz je to s malym nejake tazsie ale co spravime peniaze potrebujeme a nikto z nas nemal v plane tu nehodu a muz sa musel vratit do prace.

kety80
21. jún 2009

ahojte 🙂

gratulujeme k chodcom mi zatial len za ruky alebo okolo nabytku ale uz by som bola rada keby cupkal sam v piatok mi na tvari vyrezali dve velke znamienka tak nemozem ani rozpravat a hrozne to boli boli dost hlboke tak dufam ze histologia dopadne ok zacali sa mi tie znamienka zapalovat a zvacsovat tak museli von tak dufam ze vsetko bude ok 😒

kety80
21. jún 2009

ak tym muzom ja som bola bez muza sama tyzden s kikou teraz s kubkom som bola bez neho max. jeden den ale ked si nato teraz spomeniem ked bol tyzden prec tak ma az mrazi velmi nam chýbal

kety80
21. jún 2009

inak teraz ako som musela jest len kasicky aby som si nepotrhala stehy tak sa normalne divim ako to tym detom stale moze chutit 😒 uz by som sa tak rada najedla ☹

kats
21. jún 2009

fuuuh kety, nezavidim tie stehy 😝 tiez sa neviem odhodlat na 'znamienka' 😖 vyhovaram sa ze az po lete 😅

a nemam rada cas bez martina 😅 bolo to sice max tyzden, ale chyyybal mi 😅

kuchynu matusko miluje, ma uz prenurane vsetko, tak som mu zatrhla tri supliky, vzdy sa ich snazi otvorit, mu ho zavriem a otvorim ten jeho s umelinami 😀 alebo skrinku 😀 ale cuzdia kuchyna je vzdy suprova 😉

kety80
21. jún 2009

kubko tiez kuchynu zboznuje muz dokonca musel vymontovat madlo na sufliku kde su noze aj ked mu to zakazujeme ale clovek nikdy nevie a uraz nepotrebujeme a hrce ked moze buchat s nimi uplna parada 😉

kety80
21. jún 2009

KATS neodkladaj dlho tie znamienka kazdy mi hovoril ze to musi ist von aj keby sa to nazapalovalo a nerastlo jedna znama s tým potom mala velke problemy tak som sa poucila dufam ze ked za tri dni vyberu stichi tak bude vsetko ok hovoria uze by tam nemala byt ani jazva aj ked to bolo velke

betatka
21. jún 2009

Ahojte

tak my sme boli 2dni bez pc...tatino si ho vzal preč 😠

my sme mali tiež skoro pád zo schodov...v poslednej chvíli som ju chytila vo vzduchu 😝 ...Vám poviem to bol šok...ešte hodinu po tom som to rozdýchavala...malej som v tom šoku urobila nechtom malý šrám na brade a ona si kusla do hornej pery...trošku krvy potieklo ale o chvílu na to zabudla. Ani neviem kedy to škvrňa zdrhlo a už bola pri schodoch...ani si nechcem domyslieť čo by sa jej stalo keby s nich naozaj spadla..výška tak 1m.

a my bez tatina nevydržíme ani den ja fakt potrebujem aby ma niekto od nej aspon na chvílu odbremenil a oddýchla som si...ešte stále mi chýba energy.

betatka
21. jún 2009

jo a zabudla som...vo štvtok som bola zase u zubara...zase pokus o uzavretie toho mojho neštastného zubu...tak v piatok v pohode všetko na kontrole ok a do sobot.rána mi opuchla polka tváre..tak som to musela vyšriabať von a teraz tiež nemôžem poriadne jesť lebo ma bolí celá tvár 😝 ...zajtra idem zase tak som zvedavá čo mi s tým urobia lebo už sa odtial nepohnem kým mi nepovedia prečo mám skoro 4mesiace problém s jedným sprostým zubom 😠

andula30
21. jún 2009

Ahojte Kety drzim prty nech vsetko ok ale chapem ajkats tiez zo sebou tlacim niektore zdravotne veci a stale vyhovaram ze potom nam je tiez tazko bez tatina ale niektore veci sa v zivote ovplivnit nedaju

ajkabezka
21. jún 2009

ahojte..tak vcera jarmek bol jakozeee- rozprsalo sa, isli sme po 1,5dom
..ani necitam, lebo depka sili,manza od jula bez roboty, financie total kriza- iba rodicovsky a pridavky, stetko tym padom absolut ani pomyslit, k nasim taktiez....zas mam "cierny pruh"(zivot je zebra, striedaju sa cierne a biele pruhy) nasla som hrcu v prsu..uz som vycucnuta, stale sa valina mna cosi nove, snazim sa byt pozitif, vyzarovat energi, ale uz sa mi jakosi neda...ozvem sa az sa polepsi a pride "biely pruh"..
drzte sa...a hlavne budte zdravi..andrea

kety80
21. jún 2009

ajka to ma mrzi ze sa to tak na teba sype ale dufam ze vsetko dopadne ok a dufam ze uz budu len biele pruhy 🙂

ka77ka
21. jún 2009

ajkaaa...to snad neni ani mozne ☹ ...as hrckou v prsu ani nestras, ja verim, ze je to nic vazne neni...drzim ti palce, a nech sa cim skor objavia biele pruhy.posielam pozitiv energy.pa

katuskapd
22. jún 2009

ahojte
ajka tiez posielam pozitivnu energiu nech vsetko dobre dopadne aj zdravotne aj s robotou.

andula super nove foto v pase

kety tiez skore uzdravenie prajem, ja tak odkadam krcove zily, ale hadam na jesen sa k tomu dostanem 😅

andula30
22. jún 2009

Ahojte katuskapd dik 😉 ajka zelam ti aby uz vyslo nad vami slniecko a nech vsetko dopadne dobre s tou hrckou
posielam vela energie aj ked ja jej moc momentalne nemam ale verim ze ked das tak dostanes tak ti posielam aj tie zbytky co mam 😉

verulka
22. jún 2009

cafte,
necitam spat.este aklimatizujem 😀 svadba aj napriek rannej cerstvo dorazenej mrche a hnusnemu pocku uzasna 😵 aj kocovina bola 😎 chalani boli mega spicovy, comu vdacim hlavne arealnu so zvieratkami 😀 bola som kocka, nespadla som zo schodov( i ked som mala na male) neveste som dovedcila vsetko co bolo treba..proste vydarena akcia..o pol8 sme vstali, a pekne sp domov, cely den sme behali po vonku a dnes tu bojujem s 3dnovym bordelom 😝 zatim neuspesne 😀 ajku mam stastne docestovanu do CRO, len hnusne pocko, ale vsak oni si to uziju aj tak 😉
jo a uz len 5prac. dni som 1detna a potom zacne brutal zurka 😀 non stop plna polna...tak sa tesim.. 😀

basika
22. jún 2009

Ahojte...

veľa ste toho nepopísali a aj keď niečo tak nie moc pozitívne...

ajka - júúúj, rýchlo nech je zlé preč...a žiadne zebry nech ťa nestretajú...len biele kone..držím palce

andula - bez muža ☹ , ja si to radšej ani nepredstavujem..tiež by mi chýbal aj keď je niekedy až do 18:00 v práci..ale ten pocit, že večer príde aspoň na kúpanie..tiež stačí..

verul - tak svadba dopadla dobre...vidím, že sa tešíš na prázdniny..

anjelok
22. jún 2009

ahojte,
ajkaaa to ma mrzi s tou robotkou aj hrckou, neboj, to nebude nic vazne 😉 ..sup sup s tym ale hned k dr. nech nieco nezanedbas. je mi luto, ze nejdete na stretko, viem, ze si sa velmi tesila, ale este ich budeee 🙂
verul, tak parada, ze si si uzila, este si len tych 5 dni pekne vychutnaj 😀
romi super fotocky, je mi jasne, ze bolo perfetne a fajn, ze uz ste zdravucke 😉
inak ja pozeraaam, ze ake povedome mi to je n tych fotkach. a my sme boli na svadobnej ceste presne v tom istom hoteli ako romi 😵 je tam naaaadherne 🙂

my tiez riesime dovolenku, len nejak sa nam stale nieco nepaci a ked uz konecne nieco vyberieme, je tam nejaky zadrhel 😝 😀 ale snad sa nam postasti koncom tyzdna niekam vypadnut (k moru) aspon na 11 dni. aj ked riesim v hlave veci typu ako natalka zvladne cestu lietadlom, co ak sa bude letiet v noci a pod 😝 a nemame ani golfky, no proste teraz plna hlava tohoto.
natalka uz presla na jeden spanok, tak cely den sa venujem jej, ked cez obed spi, tak jem, upratujem a pod.
este stale nechodi,aj ked uz skusa par krockov sama, pusta sa sama stat, ale este to chvilu potrva. hlavne, ze dnes spravila 2x kotrmelec 😲 nastastie taketo kusky skusa len na posteli 😀 inak uz som cakala, kedy ho spravi, lebo ona rada zaspava tak, ze sa postavi na hlavu a nohy (viete ako 😀 ) ..no a dnes to dokoncila, nohy sup hore a bol kotrmelec 😕
zajtra idem kadernicke, malu supnem kamoske do skolky, tak som zvedava, ako to tam 2 hodky bezo mna zvladne 😅

basika
22. jún 2009

leni - ahoj, aj mi bolo čudné, že som ťa tu posledné dni nevidela...no kotrmelce poznám..my sme tiež najprv dlho len na posteli..ale najnovšie už aj na svalte chce robiť a v pieskovisku...nechápačky..čo ju to napadá..