Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
5. máj 2009

zlatik, neboj nic..podla mna sa to ustali...este ma paniku z jedla, ze sa to vrati..teda aspon Ron je aj 2t po hnacke vyvedeny z miery 😉
jani, no supeeer, nieco pozitivne 😵 i ked podla mna ste pozitivna cela family...bakterie uz nepridu 😉
jo o nadpriemernom nadani je este skoro rozpravat..teraz je to o prepojeni v mozgu 😉 kazde dieta je genius...i ked ja som presvedcena, ze ten moj benjaminek je genius zloby 😅
leni, aj podla mnaje jedno, kam sa picha..taka brutal reakcia, ma mrzi, ale uz bude dobre, neboj nic
misi, ja si myslim, ze povinne ockovania su v poho, z nepovinnych davam iba zltacku A
my mame cest. postielku, lebo na dovcu je to fajn a aj na zahradu...doma je volny vybeh, ale vacsinou je mi za zadkom 😉
no moji chalani boli dnes na sutazi v gymnastickom 4boji amaju 2.miesto 😎 tak som na oslavu narobila langose a je mi zle 😝 ale zase cele poobedie som tu mala 5velkych a 1 male dieta, takze bola zabava 😀

efcso
5. máj 2009

no jani, si ma dala dole jak spinave pradlu 😕 . ani, viem, ze mame kniznicu. dokonca krajsku... ale ja som chcela citat hned. strasnu chut som dostala odosobnit sa trosku a prezivat colkom iny pribeh... som si to chcela dnes precitat, tak preto som chcela online (ze do rana precitam, chapes?)

zlatik, no nezavidim, moja si ani nevsimla, ze som ju minule nekojila...

verul, chalanom gratulujem!!!! a aj tebe, ze si to cele doobedie prezila. langose ticho, ale veeelmi zavidim. ani nepamatam, kedy som mla a naposledy. a este by som si dala aj placky (smajlo s tecucimi slinami)

verulka
5. máj 2009

eviii, ale mne je taaak zle..no ako z langosov 😀
inak ja osm zacal citat majster sarkanov a je to uplne brutal dobra kniha 😵 a to ja teda nejako extra necitam 😅

efcso
5. máj 2009

ja chcem citat lodga, alebo irvinga... oni maju take ine svety....

a urcite by aj mne bolo zle, kedze 4 mesiace zeleninka, salaty... ale aj tak by som si dala!!!! a chleba vo vajci!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankapo
5. máj 2009

verul, zle ti je lebo si nepila pivo po nich...

ef, no ja len vraciam pozicane.... 😀 a bojim bojim ako mi to nabuduce spocitas.... 😅

zlatik, tak sa tesim ze si postrehla... 🙂 mimochodom, je nas tu podstatne viac tehuliek... 😉 ale ja som zatial najstarsia (teda, najdlhsie tehu)

a jasne, velkacom gymnastickym congratulation! 😎 😎

efcso
5. máj 2009

jani - ja sa uz teraz tesim 😀 😀 😀

jankapo
5. máj 2009

inak vsimli ste si? baby sa same odstavuju,no sak dokedy budu ciciky ozuzlavat.... 😀 a chalosi total zavislaci...juj, nechcem strasit, baby, ale to oni sa uz sami neotrhnu... 😝 to iny boj vas caka... 😒 ja dakujem vs. svatym, ze sme sa museli odstavit ked este nechapal...dnes som dala dolu podprdu a maly rehot! normalne ma urazil. 😠 najprv mi cicky vytaha o poschodie nizsie a potom mu to pride ze smiesne...no kua

verulka
5. máj 2009

evi, no vsak to...ja sa snazim stale slusne papkat...ale ako nedat si langose, to je ako nedat si zmrzlinu 😀 kazdy rok ich robim 2x a prvy krat zjem a potom uz radsje nie 😀 ozik, som zvedava ako vyzeras...uz sa coskro vidime 😀
jani, ze o poschodie nizsie 😀 hold, taka pevnost ako predtym to nebude, ale mylsim, ze ostatne sa da dokopy...ja som uz bola navolno( len v tielku) a drzali na mieste 😀 ale ronovi sa moje didky pacia...hold cely tato 😎 dokonca dnes som sa dozvedela, ze duro sa dllllho zivil na rnaajky ovsene vlocky s jablom...a vela toho...presne ako Ron 😀

efcso
5. máj 2009

verul som ostrihana!!!! mam podla mna upne supis strih! a som kocka jak pes 😀

jankapo
5. máj 2009

ja som dnes robila matulovi krupicu...striaslo ho brutalne a dovi dopo
on mi tu konzistenciu kasovitu proste nebude...urobili sme chleba, placli sunku, tak fukol krajec len tak...jasne, najprv poje sunku a potom ten mastny chlieb
volali sme so svokrus, a ona ze hehe, ze cely marek...

verul, pijes to pivo?

misanik
5. máj 2009

Janka, veru sami, ked by nesoplil koncom tyzdna nepridete? Nechem vas nakazit 🙂 ale dnes bolo sopliskov podstatne menej, tak dufaaam 🙂
Ako ti zje chleba prosim ta? Mne by norko snad chleba zjedol keby som mu to cickou dala 😝 no ja viem ,z e mam zavislaka, ja viem, ze ma caka boj, a viem ze to treba riesit skor, ale este na to nemam 😀
Inak dnes ma sokol. Mal zrutsky den, rano sice okaslal jogurt,a le dalej... som prvy krat dala baklazan, stapol cele, aj tanier by vylizal, poievku zjedol, aj vodu dopil z poharika, na olovrant som si povedala, ze skusim podusit jablko, surove velmi nechce a dosli mi uz domace vyzivky co mu celkom brali, tak som dala 3 jablka, reku bude aj na zajtra a zjedol ich naraz 😲 som zirala normalne a o 1,5 hodinky plnu davku ovsakov ako keby sa nechumelilo, tak ak po tomto dni bude pytat furt jes v noci, tak neviem 😠
Ad wc, no neviem si prestavit, ze by bolo otvorene a mal by tam volny pristup, ved to by tu hajzelkefu ochutnal urcite. 😀

misanik
5. máj 2009

katuska, super, to ma tesi, pekne fotocky a aj v pase mas peknu 😉

nicolmt
5. máj 2009

no..som v stave ako tot efco uz okolo obeda spominala...som si precitala...poodúovedala a zareagovala (v hlave) a teraz uz neviem 😝

len si spominam ze ake ukecane dieta 😲 ale neviem ktore, by som nechcela 🤐 sara si furt cosi vyprava ale jej samozrejme nerozumiem 😀

a langosa milujem ..a tiez je mi z nich furt zle...no ale nedaj si..teple, cesnacikove, chrumkave...tri, styri, pat.. 😝 😀

nicolmt
5. máj 2009

uz si spomííínam 😝
nuby hrncek jeden rozhryzeny..naustok som kupila novy a ficime na nom dalej..vsak z coho ineho by som jej davala mlieko 😕 a ten pokrocily DMkacky co efco spominala mam tiez a nehroziii ze ktore dieta z neho pije 😝 ale ten so slamkou sme dostali, hadam ho vyhrabem zo skrine 😅
inak ja sa musim nasej dr opytat co mi to dala za zazracne kvapky do nosa pre saru (robili ich v lekarni na pockanie tak neviem co to je zac..ale je tam daka sol a antibiotika 😕 ) normalne dnes ziadne sople 😲 konecne 😅

eviku78
5. máj 2009

ahoj mamule.
katuska, krasne foto. 😉

ef, tak hod fotoooo nech vidime aka si krasna. 😀
misi, tak krasne noruso dnes papal. to kde sa do neho voslo. 🙂
langose ja veeelmi luubim. este aj so syrikom a smotanou. mnaaaaam.
jani, ako robis matulovi tu krupicu?
verul, gratulujeme velkacom ku krasnemu 2.miestu. sikovnickovia. 😵

a este neviem co vsetko som chcela.

nicolmt
5. máj 2009

no a chcela som este suhlasit s jankou..jej prvotny dnesny prispevok a genialite a cestovnej postielke..no ako keby z duse si mi hovorila 😲 😅
sara beha po celom byte, zakazane ma len wcko..a teraz uz aj kupelnu co objavila ze moze vyliezt na schodik a spadnut po hlave do vane 😝 🤐

eviku78
5. máj 2009

a to kto dal dietatu na veceru parky?! 😲

a co sa tyka ohrady, tak tiez to nie je nic pre emmusika. ani ju zatvarat niekde v izbe. ona musi stale chodit a ňúrať. sice doma mame pozicanu jednu ohradu, ale su tam len naukladane hracky. mne to aj trochu pride ako keby som ju davala do klietky. 😝 😅 😀

eviku78
5. máj 2009

nicol, my zase spolu konikujeme. 😀

misanik
5. máj 2009

verulkovcom aj ja gratulujem
este cestovna postielka, my ju potrebujeme na cestovanie, na navstevach tam spi, doma tam byt nechce, ale super ju vyuzijem, ked peciem, dam ju ako zatarasu aby sa nedostal do kuchyne ked je horuca rura, inak tam ma pristup, zvazovala som zabranu kupit, ale nebudem, toto plni ucel a mam usetrene 😉
evi, on ej tkay jeden den sa nejde dojest a dalsi neche nic, len to ovocie ma soklo, asi zabodovlao, ze to bolo vlazne 😝

misanik
5. máj 2009

eviku, my volama cestovnu postielku basa 😀 , tak mi to pripada a ked sme ho tam skusili dat, aj sa tak choval, ako keby sme ho do basy dali 🙂

nicolmt
5. máj 2009

evi 🙂

inak ja som rada ze cestovnu postielku samozrejme inak potrebujem a stale vyuzivam
kym sara spavala v spalni, cez den spavala v detskej v cestovnej nech si tam zvyka..no a teraz je vyexpedovana na chate a tam v nej spinka 🙂 je to super, lebo viem ze mi v nej kdekolvek zaspi, aj ked sa vyberiem na celodennu navstevu 😅

efcso
5. máj 2009

baby a tie linky na knihy nisty nist?

verulka
5. máj 2009

misi, no ja dufam, ze cest, postielku vyuzijem tento rok..nakonie,ckedze blba aklimatizacka, vzdy spal s nami 😀 ale postielku si vozim ,ze ak naaahodou 😀 vak som dostala..peknucka je, aj min.leto v cRO na dovci vnej chvilkami pospal..odvtedy realne asi 5x...aspon ju po lete dobre predam 😎
nicol, nie je to pamycon?tie kvapky...
ako sa vam dari, zakazat vstup do WC? ako on sa ma nepyta..proste najde otvorene dvere( aha, prave mi to doslo, vy poctivo zatvarate dvere 😀 ) a je tam...no nehrozi, ze by moji velkaci poctivo zatvarali dvere 😅
evi, takze ostrihana schudnuta,...vlastne aj ja som, i ked schudnuta uz moc nie, ale svetloblond a pristrihnuta 😎 nooo ZV tras sa, ake kocky dorazia 😀
jani, matko fici na delenej strave, ta je zdrava 😀

eviku78
5. máj 2009

cestovnu postielku mame aj my a vyuzivame ju na cestovanie. 😀 alebo este na "pondelkovych" stretkach, ked si niektore baby potrebuje schrupnut a je tu naval. 😉

nicolmt
5. máj 2009

efco ja som mala len maxima matkina..ale to si uz iste vsetky citala 😉 kniznica to isti..som tam furt 😝

eviku78
5. máj 2009

evi idem ti nieco poslat na maila. dockaj. 😀

eviku78
5. máj 2009

evi, mas poslane.

nicolmt
5. máj 2009

verul no ved netusim co su to za kvapky..normalne bez nazvu 🤐 ze nosne kvapky, drzat v chlade, spotrebujte do 7 dni a to je vsetko 😕
ozaj efco ktory den primas externe navstevy...ci vyrazit tiez do ZV 😕 auto uz ca dokonale...este mi chybaju folie na okna, tie az v pondelok 😒

jankapo
5. máj 2009

cestovna postielka je super vec,vsade ju vlacime so sebou a stale ostane v aute, a my sa traja mojkosime v posteli spolu.... 😎 sak to nie je tak casto.... 🙂 od oktobra sa miesto posunie a postielka sa bude vyuzivat naplno... 😵

eviku, tu krupicku uz som normalka s obyco mliekom..hadam 2 dni pred narodkami nevyvolam alergiu na BKM 😅 to by bol des 😲 😀

zlatik
5. máj 2009

No, krasa, viktorko zaspal pred 10minutami, posledne dni zaspaval uz o siedmej, ale kedze dnes spal aj podvecer, tak asi preto mu to tolko trvalo a dnes som bojkotovala, nedala som cicinu na uspanie. A v noci budem bojkotovat dalej, tak myslite na mna 😀