Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
8. máj 2009

moni pekne fotky, podareny je denisko..inak tie narodeninove torticky ste mali krasne. aj ten macko je super 🙂

eviku78
8. máj 2009

misiiii, ty si sikulaaaaa. 😵

ka77ka
8. máj 2009

jeej miska...pekny albumik.pomaly ale isto tam budu pribudat 1-rocni oslavenci. 😎
eviku...zajtra ti drzime palce, i ked viem, ze to zvladnes aj bez nasej podpory. 🙂
moni 🙂

katuskapd
8. máj 2009

ahojte
tak druha oslava zvladnuta a aj kopec darcekov matusko podostaval, uz mam ani detska izba na tie hracky nestaci 😀

moni jasne c&a v laugariciu to isti, to bol taky kompet aj s gatusami, a torta vyzera najchudobnejsie a najbiednejsie zatail zo vsetkych ☹ , ale zas nie sme na sutazi o naj tortu, bola robena zo srdca 🙂

misanik hlavu hore, nespanie vie dobre vyviest z miery, zelam pevne nervy, ale zase krasne si sa aspon odreagovala pri kreativnej cinnosti a vytvarani albumu 😉

ka77ka
8. máj 2009

miska..a neni norko v noci hladny???...lebo ja sice este kojim, ale pred spanim davam Eliske vypit sunar...a spinka mi lepsie. 🙂

ajajka
9. máj 2009

ahojte kto dnes pokračuje v oslavach???
misanik super napad s novym albumikom,dnes mame oslavu sa tešim alo sa napraskame a musim pofotit maleho pri sviečke,
bab vaše detičky vedia sfuknut sviečku ???

andula30
9. máj 2009

Ahojte takze vsetko naj aj dnesnym oslavencom 😲 😲 😲 nebudem menovat aby som na niekoho opat nazabudla 😉 😉 Ajajka sfuknut sviecku nehrozi 😉 😉 😉 Misi na tu vcerajsiu depku dost aktivnajavascript:addEmoticon('😉','vBody') 😉

andula30
9. máj 2009

to co spravil ten PC??? prču si zo mna robi 😀 😀 😀

katuskapd
9. máj 2009

ahojte
dnesnym oslavencom livijke, rebeke a simonkovi vsecicko naj rastite rodicom pre radost a dievcata do krasy 🙂 🙂

mirka20
autor
9. máj 2009

babulky dakujeme 🙂
my ideme dnes na svadbu, takze oslava sa kona az buduci vikend, ale uz som si nostalgicky zaspominala, ako som takto pred rokom videla nas pokladik prvykrat (skoda, ze tu nie je smailik, kt. sa usmieva a zaroven aj slzicky ma v ociach, lebo ten by to vystihol najlepsie, ako sa teraz citim)
ajajka, neviem, ci bude vediet rebeka sfuknut sviecku, ale ked jej povieme, nech fuka ako vetrik, tak fukne, tak uvidime o tyzden, ci pekne sfukne aj sviecku 🙂

ninka123
9. máj 2009

Ahojte, vsetko naj oslavencom prajeme 😵 inak, uz sa zaradzujeme k bezcom (chodenim sa to ani neda nazvat) 😅 pekny dnik...

ajkabezka
9. máj 2009

ahojte v sobotku... 🙂
vsetkym majovcatkam co uz su s nami rok prajeme oooobrovsku kopu zdravia a nadhernych zazitkov v ich zacinajucich zivotikoch(dufam som sa trafila, ked nie, pedagogovia mi daju lekciu..dakujem 😅 )
kuba usnul, dani cuci pohadky a ja idem varit..manza isiel pomahat svagrinej- robia kuchyn- stara linka fik hovon, nova sup ho tam - aj s bolavym palcom.. 😠
..a preto ze negativne nebudem pisat 🤐 , prajem vam pohodicku a ziadne trapenia 😉
...aj ja som moni vdacna za konika 😵 ..ked je clovek daaaleko od rodiny 😔 , pripadate mi vsetky jak moje najblizsie kamosky. 🙂 .dakujem ze ste..papa 😵

barny
9. máj 2009

dakujeme 😵 a prajeme tiez oslavencom vetko naj, dnes pofotime par fotiek pri torticke a taka mensia oslava bude zajtra,tiez neverim tomu ako ten rok ubehol

klba
9. máj 2009

Kocky, DAKUJEME vam za gratulacie k Šimonkovým vcerajsim narodeninam, ste zlate, potesilo nas to 😵 😵 😵 , k netu sme sa dostali az dnes, preto pisem oneskorene.
Samozrejme aj my sa pripajame s gratulaciou Olivii a Adamkovi a taktiez aj dnesnym oslavencom Lívii, Rebeke a Šimonkovi zelame VSETKO NAJ, nech oslavencom z ociek sibalstvo nikdy nevymizne a nech im na tvarach usmev stale ziari. 🙂 🙂 🙂
My sme vcera absolvovali prvu oslavu u svokrovcov, bolo super, boli sme tam az do vecera, torticka od svokrus chutila, Simonkovi sa najviac z darcekov zapacila tatrovka a cely den sa na nej vozil po dvore, vdacny to darcek 😀

Druha oslava nas caka zajtra u nas doma, to uz budem hostitelka ja, uz sa tesim a pripravy vrcholia.
Foto pridam az niekedy v pondelok.

Anjelok, este mate dva tt na strojnasobenie por. vahy, neboj Natalka to dobehne, hlavne ze je zdravucka. 😵

A Simi nevie sfuknut sviecku, ale zato ked mu poviem ovonaj, nosom potahuje dovnutra a vdychuje vzduch a hrozne sa na tom zabava.

basika
9. máj 2009

Ahojte, ja len na skok..dnes oslava tak priravujem...ale už som si pervalaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹

bola som pre tortu v cukrárni, prišla som dovom auto dala do gáraže, bolo vyhriate, tak som otvorila kufor (tortu som mala v kufri, lebo na sedadlá by to nebolo dobre), reku v garáži je chladnejšie..pokiaľ zoberiem jeden nákup manža mal Líviu na rukách, že hneď prídeme po tortu...na garáži sme nechali otvorené dvere...pokiaľ som obišla..náš pes sa ponúkol...odhryzol z nej...taaaak mi to bolo ľúúúto, potom som sa už aj cez slzy smiala..ale aj tak mi to tak príde ľúto, lebo sa Livinka ani nestihla odvotiť...ale našťastie torta je veliká, tak som to odrezala....a je konzumovateľná...ale nie je dokonalá...ale aj tak som nebola moc s výzdobou spokojná..sa pani cukrárka mohla viac vyhrať....

basika
9. máj 2009

ďakujeme za gratulácie....

klba
9. máj 2009

basika, neboj, dobre to dopadne, viem ze ta to mrzi, o par rockov sa na tom aj zasmejes, nam sa vcera stalo, ze nam najprv pol sampanskeho vysumelo von z flase, obliali sme koberec, stol aj sedacku a poriadne a potom teta nesikovne polozila plny pohar a obliala obsahom tortu, tak sme mali s prichutou sampanskeho, ale chutila dobre.

drzim palceky nech ide uz vsetko podla planu 😉

ka77ka
9. máj 2009

ahojte zienky. 🙂
tak koli dnesnym oslavencom som si aj ja na chvilku zapla pc. 😎
Rebeka,Livka a Šimonko-prajeme vam aj my vseeetko len to najlepsie, nech ste zdravucki, stastnucki a rodicom len pre radost. 🙂 🙂 🙂

basika..teeda, takze aj havo sa pohostil???som sa aj zasmiat musela, ale mne by to bolo tiez luto. 😉

aly
9. máj 2009

Všetkým oslávencom prajem aj ja všetko najlepšie, nech sú zdravučkí a nech ich všetko zlé v živote vždy obchádza. 🙂
Inak dnes som bola v meste aj s Alexíkom a koho sme náhodou nestretli? No Verulku s Ronúšikom a Efcso s Olili 🙂
No svet je malý

aly
9. máj 2009

Inak máme fotky z potápania tak skúsim prescanovať a dať do albumu 🙂 a kedže fifík spí tak Vás idem skúsiť trocha počítať

anjelok
9. máj 2009

vsetko naj naj oslavencom 😵
basika 😀 .. a havo nema narok na kusok torty? no nemusel byt zrovna prvy 😅 ..ale neskor sa na tom budete smiat a rozpravat livke, ako jej prvu tortu havino "ozdobil" 😉
aly ..ze fifik 😀
klba my uz to nedozenieme, ale dik 😉

vs3
9. máj 2009

Ahojte , oslavencom samozrejme vsetucko naj naj naj 😵 😵 😵 hlavne zdravicko 😉
Basi, nebud smutna o par rokov to bude vazne velmi vesela prihoda 😉
Aly svet je velmi malicky, mala si sa pridat 😉
A vy ostatne babulky ako sa mate, som tu dlho nebola tak niesom v obraze 😅
Ahaaaa skoro som zabudla, taktiez sa pridavam k babulkam a suhlasim ze konik je super, som velmi rada, ze som vas spoznala i ked mi je luto, ze sa nemozme stretavat ☹ , ale mozno raz 🙂

karinka
9. máj 2009

ahojtee majovky,vsetkym ktore ste uz mali rooocik vsetko naj naj naj a tym,ktore nas to s detickami este caka,prajem pevne nervy pri vyzdobach a malo slllz,ze klbka???

basika
9. máj 2009

jaaaaaaaaj žienky, však už som sa smiala potom aj cez slzy...urobila som foto aj čerstvo ko si pes odhryzol...tak hodím do albumu...sa nasmejete...ideme sa kúpať...

oslava dobre dopadla..počasie bolo dobre...hodím potom pár fotos

misanik
9. máj 2009

Ahojte, veeelke gratulacie livinke, rebeke aj simimu, vela zdravicka, stasticka a vsetkeho najlepsieho 😵
A tesime sa na fotky kocky 😵
basika 🙂 urcite budes tuto story na kazdej naslednej oslave rozpravat a rok co rok sa bude zdat milsia a smiesnejsia 😉

My sme mali este horsiu noc ako vcera, ale naladu som si nenechala pokazit. Viete co, mam uzasnych kamaratov, zasa sa mi to potvrdilo, ani som sa nemusela, stazovat, nikoho volat a vcera mi prisla nezistne jedna kamoska robit spolocnost dnes ma vzali kamarati aj s malym na vylet a v pondelok pride janka 😵 No a ja som vcera revala, no fuj mi 😵 😵 Muz v robote aj dnes a este aj teraz a zajtra to iste. Urcite si musite mysliet, ze sme neskutocni prachaci ked tak pracuje 😉 A za konika som aj aj rada 😵

basika
9. máj 2009

aj ja tiež ešte gratulujem Rebeke a Šimimu..

misi - aspoň, že máš okole seba dobrých ľudi....ale už bude lepšie..

basika
9. máj 2009

pridala som nejaké foto.... aj tej torty, čo ma pes nahneval...kto chcete kuk

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

moni1412
9. máj 2009

katuska jasne, kompletik aj s nohavicami aj s takym trickom este, vsak? 🙂 😉

basi jeeeeeeeeeeeja krasne fotky 😵 joj, som sa zasmiala na tvojom prispevku - havo maskrtnicek 🙂

gratulujeme dnesnym oslavencom - vseeeetko len to naj, naj, naj 🙂 😵 pusinky 😵 😵 😵

moni1412
9. máj 2009

ozaj este anjelok - dakujeme za pochvalu 😵 😵 😵 😵
inak marlenku tiez chvalili, tak nebola moja celodenna snaha zbytocna 😖

no a nas samochodec - dva dni chodil, presiel par krokov sam, od stredy ani krok sam.....dnes len naznaky, ale inak nic. ja neviem co sa deje 😒 😖 snad zas zacne 🙂

peknu nocku vsetkym. papa 🙂

klba
10. máj 2009

Mile majove mamicky, k nasmu dnesnemu sviatku dna matiek vsetkym zelam spokojne a pohodove deticky 😵 😵 😵