Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

enajka
23. máj 2009

vs3 boze tiez som mala az zimomriavky na telo 😢 😢 😢 😢
chvalabohu ze ste s maximkom ok
vsetko naj oslavencom cmuk

vs3
23. máj 2009

Enajka uz som ok nastastie, som sa klepala ako keby bolo - , ale nastastie sa nic v podstate nestalo.
Prave na nete hladam nejaku tabulu na kreslenie, myslite ze viacej vyuzijeme malovanie s vodou, alebo tu magneticku, ze ked tam volaco nacmara tak to zotrieme? To mam ale problemy co? 😀

vs3
23. máj 2009

Aha Hodmon, zabudla som dodat ja som mala v pol roku 10kg a teraz nemam ani 52 😀 😀
Janipo vitaj domka, len pekne odpocivaj nechaj sa rozmaznavat a samozrejme je vsetko v poriadku.
Loss velka gratulaaaaaaaaaaacia leti 😵 😵

loss
23. máj 2009

vsetkym vam dakueme ste zlate 🙂
dnes som zdrhla zo skoly nechcelo sa mi tam byt a tak si bezim po malu pa a krasny vikednik 😵

anamor
23. máj 2009

ahojte babule,
som vas iba prebehla a ja ked davam zhruba od 7m a malu neduje, miluje ho /nemava ho prilis casto vsak/ - zato karfiol jej robi furt problemy, tak ten nedavam, je to indi-vindi, ja som citala v nejakej tabulke ze kel sa moze hned, tak to tak aj bolo 😎 kazda tabulka ina tabulka.
Mame inak za sebou uz aj jahody, zatial to vyzera v poho a mala ich miluje, dufam, ze sa nic nepritrafi 😅
janipo drzte sa, hlavne krcok nech sa drzi 😎
loss vidim ze dalsia tehulka, gratulky a nech je to bez problemov.

Dnesnym oslavenkyniam vsetko naj 🙂 posielame pusinky. A nech vyjdu aj oslavy /u anjelkovcov a pod/

vs ty riesis tabulu, ja dnes pre zmenu pieskovisko 😉

ka77ka
23. máj 2009

ahojte zienky. 🙂
vs3...citala som tvoj prispevok, a tiez mam zimomravky..chvalabohu, ze vsetko dobre dopadlo 😉 mali ste fakt velkeee stastie...kamoska mojej sestry taketo stastie nemala ☹ ☹ ☹ pred 4 rokmi kocikoval jej ocino vtedy jej 2-mes.dcerku, do kcika mu naburalo auto, ten vyletel do pola...malinku nemohli najst, lebo neplakala, ked ju nasli, este zila chudatko, ale neprezila to...ta jej kamoska sa detraz z toho nespametala.najhorsie na tom je, ze ona isla za ockom, a vsetko to na vlastne oci videla. ☹ ale to bolo len tak na okraj, bavme sa o veselsich veciach. 😉

ka77ka
23. máj 2009

a samozrejme dnesnym oslavencom prajeme aj my vsetulinko len to najlepsie. 🙂 🙂 🙂

anamor...dnes eliska tiez papala 1x jahodku, a chutila jej. 🙂

kats
24. máj 2009

vs mali ste stastie v tom nestasti 😠 , ze sa nic vaznejsie nestalo 😢

inak krasne rano 😅

matusko tiez papa jahodky z nasej kvetinacovej urody 😅 da sa zdvihnut ku kvetinacu a sam si odtrhne 😀

andula30
24. máj 2009

Dobre ranko babulky 😉 sme doma, dakujeme za priania na stastnu cestu aj ked pomohlo len scasti mali sme v Nemecku nehodu ale stastie v nestasti sme v poriadku vsetci traja ale auto na totalku 😒 pravdepodobne mikrospanok aj ked to nevieme pochopit lebo 20 min sme pred tym stali a muz oddychoval ale na to ze sme urobili niekolko kotrmelcov a auto sa suchalo niekolko desiatok metrov po streche tak mi sme takmer uplne v poriadku a Simonko podla vsetkeho uplne bez skrabanceka len bol chuda cely zablateny a vystraseny ale nastastie sedel v romerke to ho zachranilo stali pri nas asi vsetci svaty lebo ty co videli nehodu neverili ze sme to prezili a nie ze samy vylezieme z auta cez rozbite skla sory ak som vas vystrasila ale nastastie my zijeme cize sme sa znovu narodili niekto tam hore nas ma strasne rad len ked to takto pojde dalej tak budem oslavovat skoro kazdy den ze som sa znovu narodila 😉 😉

anjelok
24. máj 2009

babulky jeden den tu nie som a co to citam? 😲 ved to je strasne!!! esteze vsetko dobre dopadlo 😔 a ste ok 😵
andul, teba fakt ochranuje anjelicek straznicek, lebo toto..fuu..chuda simonko..plackal, alebo sa len zlakol?
my oslava vcera fajn, ked bude chvilka, pridam fotky, aj torticka sa vydarila. az na malu nehodu, natalka sa popalila na sviecke a potom, ked zbadala tortu, tak plakala 😀 ..cize pri torte len uplackana natalka 😅 ale snad nieco pohladam 😉
dnesnym a vcerajsim oslavencom vsetko naj naj naj 😵

basika
24. máj 2009

Ahojte,
andula - uf, ešte že vy ste v poriadku...

čo s to tu deje?... ☹ ☹ ☹

Leni - tortičky krááásne aj malá aj veľká..
Natálka tiež zlatučká... má krááásne modré oči..

nicolmt
24. máj 2009

anjelok na náádrherne torty 😅 idem aj ja pomaly popridavat..dietko spi tak zneuzijem 😝
andula 😲 mas dobreho anjela strazneho 😉

ninka123
24. máj 2009

Ahojte kocky-andula, vs3,teda az zimomriavky po mne prebehli, ale super, ze ste vsetci v poriadku 😵 Nech vas anjelikovia aj dalej ochranuju...
Prajeme vsetko naj vikendovym oslavencom. 🙂 😵
Ja som dnes nejaka unavena, cakame navstevu, veru sa mi do toho vobec nechce.. ale co uz...
Peknu nedelu vsetkym 😵

anjelok
24. máj 2009

dakujem za pochvaly, podielal sa aj muzik na torte, napr. vykrajoval pismenka 😉 (modelar 😀). len skoda, ze ten marcipan nebol cistucko biely. ale aj tak som rada, ze sa podarila a bola mnaaam 😝
nicol, krasne torticky, muzik fesi..a sarinkine zubate fotocky su super 😀

eviku78
24. máj 2009

veronika, andula az mi zle prislo. ☹ ale nastastie ste vsetci ok. andula specialne ty musis mat fakt super uni tuti anjela. 😉 tak nech vas pekne opatruje dalej a dufam, ze si si taketo neprijemne zazitky vycerpala na dalsich 100 rokov. 😲

eviku78
24. máj 2009

samozrejme natalka a sarinka super kocky s krasnymi tortami. 😵

ka77ka
24. máj 2009

ahojte... 🙂
andula, som rada, ze ste OK, naozaj stali pri vas vsetci anjeli strazni. 😉
nicol, anjelok....krasne bambulky, nadherne torticky. 🙂
nas caka oslava az 6.6-ocinka mame na bud.tyzden 3 dni prec-akurat v piatok, ked ma Eli rocik, v nedelu mame zas primanie.
prajeme vam pekny zvysok nedele...vonku este ist nemozeme, tak budeme vegetit domka, tak si uzite aj za nas. 🙂

eviku78
24. máj 2009

kati, ja som tych svojich poslala von a mala by som sa ucit. ale taaaaaaaaaak sa mi nechce. 😒 😕

ka77ka
24. máj 2009

evi..to by sa veru ani mne nechcelo...aj eliske chudatku sa uz ziada ist vonku...len ku parapetu chodi a kuka vonku.chudatko moje...ale uz sa jej pomalicky robia chrasticky, tak uz bud.tyzden pojdeme vonku. 😉

eviku78
24. máj 2009

moja zlata. tak odovzdaj eli pusinu, nech to este vydrzi. na druhej strane to uz budete mat za sebou. 😉

ka77ka
24. máj 2009

a vcera objavila v skrini odrazadlo k narodkam, ani od skrine odist nechcela, tak sme jej ho vybrali a vyhrala sa pol dna s nim 🙂 pridam potom aj fotky.

ka77ka
24. máj 2009

ked sa zobudi, pusinu jej odovzdam. 🙂 🙂 🙂 ...veru, aspon budeme mat pokoj. 😉 ..a emmke tiez posielame boztek. 🙂

ka77ka
24. máj 2009

zienky, cim ste zafarbovali tu hmotu na torticky???...potrav.farbou?a kde ju kupim???...rozhodla som sa, ze ked ste uz vsetky take sikulky, pokusim sa aj ja nieco stvorit pre tu moju bambulku. 🙂 🙂 🙂

ka77ka
24. máj 2009

vidno, ze je dnes kraaasne...len my doma trcime. ☹

verulka
24. máj 2009

cafte,
nestihacky mame..
kokos, andula to muselo byt brutaaal...vdaka Bohu ,ze ste vsetci ok...nemam slov..
vs3, vy taky..brutal statsie, uff..
oslavencom vsetko naj a fotky krasne 😉

enajka
24. máj 2009

ahojte nestiham tak len rychlo foto + andula som rada ze ste oK.

http://picasaweb.google.sk/nellinkailavska/Osla...

jankapo
24. máj 2009

cauky,
otrasne co pisete.... ☹ zazrak, ze sa nikomu nic nestalo... 😕
matulko horuckuje, inak sa zda byt vsetko ok...len vsetky plany pokazene... 😒 mala prist segra so svojim pomoct, no nemoze, ked sme chori... 😒 tak som sama na neho...och jo
mam z toho tak trochu taku mini depku