Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kety80
4. jún 2009

lenka vsetko naj k meninam nech natalka skoro vyzdravie

kety80
4. jún 2009

asi ste išli vsetci spat tak idem ja ja pa 🙂

verulka
5. jún 2009

cafte,
jani, no vidis, ze krcok poslucha 😉 chorobu vyzen, mne sa podarilo 😵
baby, on vyliezol z postielky( ma tam vzadu vybrane 3tyce, takze ma kade) a siel..som s aho pytala a on nereagoval.potom spustil rev, tak som ho vzala spat 😉 ale dnes uz vydrzal "na mieste" 😀
kati, ze bordel? este kym bola u nas lucka bolo vsetko ok...proste male deti aj maly bordel robia 😀 ale som happy, ze ste boli 😉
kety, drzim palce, ja osobne by som bola rada, ak by som si kiahne odbila naraz 😉 aj sa tak stalo, len Ron to ma este pred sebou 😝
leni, dufam, ze natalka uz sa ma lepsie...
ja som precitaal uz 2 knihy od porodu 😀 teraz som citala majster sarkanov a brutal odporucam 😉

nicolmt
5. jún 2009

caute caute
no kde su fotky zo stretka u verulkovcov 😕 no a jasne ze neverime ze by to tam take male deti rozobrali 😝
leni dufam ze natalke uz lepsie, hadam to bude "len" siesta choroba, inak som nepostrehla co vam na tu horucku (okrem toho vystresovaneho dietata 😠 ) dr vlastne povedala 😕
a sara dnes vstala 7.2o 🤐 😕 zajtra to vidim na 5.oo 😝
livka uzasna podoba 😉 co ma napada ze mam s maminou taku super fotku ked som bola mala, ze som ju chcela "okopirovat" a urobit so sarou taku istu..mamine ako prekvapko, len uz musi konecne teplo vypuknut bo je tam v plavkach na deke na trave 😎
no ja sa k poctu knih neviem ci mam vyjadrovat 😕 od porodu, hadam 20-30 🤐 aj teraz co mam po veceroch nevidat mi kamoska doniesla 4 zo serie Twilight (ca 450stran kazda) tak uz koncim svrtu 😝
sara to chytila evidentne po mne, furt mi dake knizky nosi ze mame citat (doslovne -mama či), posledne dni uz musime citat aj pred spanim, lebo mi furt otrca tu knihu a nechce ani mlieko pit kym necitame 😝

kety80
5. jún 2009

dobre rano

kristinka este spi a kubko je uz od 6.00 hore tak ho zabavam aby nezobudil malu vyhadzuje mi vsetko zo skrin tak idem 🙂

verulka
5. jún 2009

nicol, len my sme zvyknuti na vacsi armagedon ako rozhadzane hracky, pokrievky a chrumky 😀
ja ani neviem ,ci niekto fotil 😅 ja nie..ja na to furt zabudam 😅

katuskapd
5. jún 2009

ahojte
tak matusko sa pridava do klubu zurujucich deticiek 😠 zaspal vcera o siedmej a o desiatej bol vyspaty, do pol stvrtej sme sa snim mordovali 😠 ked konecne zaspal v nasej posteli. som myslela ze rano dospim, ale kde o siedmej hore na mliecko, ale potom som mu nahadzala hracky do postielky, tak bol hodku klud 😕 ja padam na hubu bo este aj chora som, ani hlasu nemam, tak parada 😠
to mame asi vdaku ze sme mu vcera kupili novy kocik 😅

knihy by som tiez rada precitala, ale nejak nemam chut vyberat v knihkupectve, vzdy to vzdam, ale teraz ste napisali nejake tipy, tak sa necham inspirovat 😉

kety super ze kiahne uz na ustupe 😉 a ten uraz brrrr ☹

basika
5. jún 2009

Ahojte,

janipo - nooo vidíš..krček sa umúdril a bude držať do úspešného konca...ja mu verííím

katuskapd - dík za radu, veru hladké by sme aj potrebovali...vyskúšame...inak mala som kedysi nestlé ryžovú mliečnu..bola síce hladká...ale pri miešaní sa robili hrudky..to mi na nej vadilo..vyskúšam inú...

knihy - tak klobúk dole, že ešte aj knihy stíhate...

verulka
5. jún 2009

nicol pekne fotos 😉

nicolmt
5. jún 2009

dakujem 😅 vyrazila som ocka s malou na prechadzku tak upratujem albumy 😉

basika
5. jún 2009

Fííííííííííííííha tu ako pusto...

dnes mala Lívia premieru... s dychovkou...som bola prekvapená, že sa nebála hlučnej hudby...

kety80
5. jún 2009

ahojte mamule 🙂

knihy - a kedy ich stihate citat ja nemam pre dome a detoch cas ani na casopis som rada ze si vecer sadnem niekedy k pc tak to sa mate ja uz ani nepamatam kedy som citala knihu ☹

anjelok
5. jún 2009

ahojte, tak podavam hlasenie pre tych, co sa pytali a na nas myslia, za co dakujeeem 🙂 . cez den som nestihala, ledva na ip odpisat. mala este teplotuje, ani nepospala skor nic, a ked lezkala, tak som musela byt pri nej. stale 39, po lieku klesne asi o pol stupna. sprchy nepomahaju, tak asi to bude ta siesta. ved uvidime. kazdopadne to znasa lepsie ako vcera, uz sa aj smeje, hra, je v podstate normalna az na to, ze je viac umrncana. ale so vcerajskom sa to neda porovnat, to len lezala, dychcala, triasla sa a plakala, ani sa nehrala ani nic. takze je to snad na dobrej ceste. prerezala sa jej stolicka na druhej strane, ale myslim, ze s tym tie teploty nesuvisia.
idem oddychovat. pekny vecer.

kety80
5. jún 2009

tak uz som pridala fotky aj ja 🙂

basika
5. jún 2009

anjelok - fu, to sa zle číta...ale hádam už sa to bude len lepšiť...

kety80 - pekné foto

kety80
5. jún 2009

basika dakujem 🙂

mirka20
autor
6. jún 2009

ahojte 🙂
uz aj my soplikujeme 😖 . dufam, ze nam to prejde do vikendu, lebo neviem, ako budeme v jasnej odsavat s vysavacom 😕 😀
vsetkym choruckym skore uzdravenie.

verulka
6. jún 2009

cafte,
kety sa nam odtajnila 😀 supis 😉
leni, este myslim dnes tepltoy a potom len vysyp 😉
my sme mali vcera s muzom rande 😵

enajka
6. jún 2009

bre ranko
aj nelly teplotuje a hnackuje uz druhy den no vdaka stvrtku a verulke tusim ze je to asi zo zubkov.Objavili jej totiz napuchnutu celu pravu dolnu stranu ☹ ☹

anjelok
6. jún 2009

ahojte,
no to sa nam tu zacina lazaret...choroby prec, jasna cakaaaa 😅
nech to cim skor prejde nellinke a rebeke...teraz si tym prejdu a v jasnej budu fit 😉
my noc otras, od druhej hore do piatej, ale rano nemala teplotu, tak uvidime este cez den (lebo ani vcera rano nemala a cez den zase 39)
verul to rande zavidim..aj my sa s muzom chystame, len to akosi vzdy nevychadza, lebo bud nema kto strazit malu alebo je blbe pocko, alebo je ona chora..ale raz sa urcite dockame 😀
kety tak uz vieeem 🙂

vs3
6. jún 2009

Ahojte babulky, ako pozeram velmi malicko sa tu konikuje, co to toto???? 😉
U nas dnes pocasie eee este , ze tu ma Maximko bratranceka tak sa budu hrajkat 😵
Lenka ako sa ma Natalka, chudiatko malicke, myslim aj ja ze to bude ta siesta choroba, aj maly ju uz prekonal.
Babulky ako vam zavidim to stretko, keby som mohla ist aj ja 😢 , ale snad nabuduce 🙂 😉 Len nech vam pocasie krasne praje 😉
Kety nadherne deticky a naj sa mi pacia pri podobame sa, a ten certik 😵 😵 😵 😵 nemaju chybu 😉
Verul tak rande, a kde ved pis a ako bolo sa ani nepytam 😵 😵 😵 😵
A Nicol skoro som zabudla mala okana je prekrasna 😵 😵

kety80
6. jún 2009

ahojte a dakujem za komentare 🙂

baby ked budete robit stretko v BA tak by som sa rada pridala ak neva 🙂

anjelok
6. jún 2009

veroni poooood 🙂

vs3
6. jún 2009

Leni strasne rada, ale nemam sa ako dostat kedy je to presne???

ninka123
6. jún 2009

Ahojte, len som sa zastavila, chorym prajeme rychle uzdravenie 😵 Peknu sobotu 😵

eviku78
6. jún 2009

ahoj mamule.
tak pekne po poriadku.
vo stvrtok bolo u verulkovcov peckovo. 🙂 😵 rady sa tam kedykolvek vratime. 😎 ja som bohuzial nefotila. som si myslela, ze to uz je otrepane furt sem sukat fotky z tych nasich stretiek. 😀
lenke dosdatocne vsetko na k meninam. 😅

a natalke samozrejme skore uzdravenie, nech su teploty rychlo prec. a ten stafylokok ma 60% ludi a lieci sa antibiotikami iba v pripadoch, ak sposobuje problemy. takze pohoda, klidek, tabacek. aj emmci to ma a dokonca aj marcel. a ja by som napriklad nesla hned pri teplote k dokine, ked nema ziadne dalsie priznaky. mne aj povedala, ze skor ako za 3 dni by pri teplotach ine ako podavat cipky a sirupy neodporucila a nic ine by spravit ani nemohla. a potom sa natalke chudatku nediv, ze ma fobiu z doktorov, ked jej zase ta zla dokina brala krv. 😉

aj nellinke prajeme skore uzdravenie a dufam, ze je to z tej hnusnej stolicky. a rebeka, tiez sup-sup sa vyliecit, aby sme to v jasnej mohli roztocit.

ja som od porodu precitala iba dve knihy. hamba mi, ale jednak na viac nemam cas a jednak sa mi nechce chodit do kniznice. a kupovat knihy v dnesnej dobe nemienim. su priserne drahe.

janipo - bomba ze krcok drzi. 🙂 😵

a uz neviem, co som chcela. 🙂

ajkabezka
6. jún 2009

ahojte vsetkym 🙂 ...citala som iba zbezne 😅 ...no co toooooo 😲 , jakasi rana z egypta sa tu rozsypala 😖 ...ryyyychlo nech ste zdravucki a mozeme mladochov a mladosky pozoznamovat osobne 😵 ...veeeelmi sa tesime, kluci sa zatial drzia 🤐 , maju rozkaz NEBYT CHORI! 😠
enaj, mirka, anjelok a dalsi chori dufam ze sa rychlo vykuryrujete 🙂 , posielam kopu zo svojho zdravia pre vase majovcatka 😵 , nech sme spolu v jasnej 😉 - mirka sak nebudes potrebovat vysavac 😉 ...
knihy citam rada 🙂 ...ale naj naj moja je ŘEKA BOHú- Wilbur Smith 😵 😵 😵 😵 - joooj to som citala za svobodna a zhltla som dve nenormalne bichle za4 dni- doporucujeeem! 🙂
eviku my co nejsme na stretku, raaaadi kukaaame fotecky 😉 , takze nezabudnite nabuduce FOTIT!!! 😎 ..
no idem ja, vcera tu bola veeeelka opekacka- 12 ludi a je tu nenormal bordeeeeeeel 😅 ☹ ...fuuuu este ze kamera nesnima bez mojho vedomia 😕 , inac by so mnou nikdo ani pismenko neprohodil 🙄 😠 😠 ☹ ..kuba usnul zacinaju rajony 😝
..prajeme vsetkym pekny den a hlavne sa uzdravteeeeeee.. 🙂

anjelok
6. jún 2009

evi dodatocne dakujem 😀
a co sa tyka teploty, dr moze spravit crp..ako minule, isli sme az po dvoch dnoch, mala zvysene crp a brali sme atb. keby sme boli cakali, mohlo to byt este horsie. teraz nastastie crp mala negat. 🙂
ale chcem sa spytat..dnes ma natalka teplotu len do 38 a nasla som jej asi 4 take cervene fliacky, za uskami, na oboci a brusku. moze to byt uz vysyp tej siestej? tak skoro? 😕

anjelok
6. jún 2009

no akurat pozeram na nete, ze tie vyrazky by mali byt male bledoruzove ako potnicky. a natalka ich ma vacsie a tmavsie. niekto tu daval raz link na fotku tych vyrazok, neviete nahodou, kde to bolo?

anjelok
6. jún 2009

jaj a ma hnacku 😝