Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

misanik
6. jún 2009

Ahojte, nemala som pc, tak som bola mimi a norko je chory 😝 vcera sme zbehli aj k lekarke, zatial dychanie aj hrdlo ok, tak sopli a sopli ... neviem neviem ako bude do buduceho tyzdna...
jankapo, super ten krcok
Lenka, gratulujem dodatocne k meninam a nech je to 6. nemoc, do jasnej musite ist!!! drzim teda obom palce, ench nasa chatka nie je prazdna 😉
inak mna moja hnacka a porblemy s bruchom preslia az vcera, uz som bola normalne v strese, som myslela, ze aj k lekarovi skocim ...
basika, no neber to v zlom,a le uplne rovnake aj rovnaky nahnevany pohlad mate?
Efcso 300 stran??? Mna tu cakaju 4 zvazky od Clavella, neviem kolko stran,a le asi 7cm hrubka, to som si odkladala na MD, zatial cakam kym si viac posilnim ruky, to treba aj drzat. Ja som precitala od porodu cca 10 knih, hlavne u mamky, tam som sa pustila do jej zenskych romanov (v telke maju len Maru a STV a maru nekukaju bo to otec neznasa) tak citama a celkom fajn relax 😉
A norko jedol broskynu a chutila
na viac sa nepamatam 😀

misanik
6. jún 2009

nicol, tebe som chcela, som sa ansmiala na tej hranolke 😀 norko dnes dostal z tvarohovej torty, tiez zobral, tak co uz 😀

anjelok
6. jún 2009

misi tak nech sopliky rychlo prejdu..aj ked..tie sa vacsinou tahaju aj tyzden 😝 . ale do jasnej to uz bude ok, aj my uz budeme. dohodnute 😀
natalka teraz papala kusok marhule, zjedla 😀 ..ale inak dnes nechce okrem ovocia nic. tak som jej spravila jablckovu tortu, tak hadam aspon tu na veceru da.
a rohodla som sa, ze idem vyhrat dovolenku v dubai 😉
http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/velka-hra-s-...

janca704
6. jún 2009

Ahojte
No nejako sa nam tu "rozchorelo" ☹ Dufam, ze budu vsetky deticky co najskor fit, nech si aj ony uziju Jasnu 😵
Drzim palce

Nicol fotky uzasne, Sarka je herecka 🙂
Kety, ja som si az teraz vsimla, ze si z BA 😅

My sme dnes chceli ist pozriet sibirske tigre do Senca, no a maly taha uz 2.hodinu, zatvaraju o 17-tej, takze musime vymysliet plan B 😝 😀 😀 😀

Krasny vikend 😉

kats
6. jún 2009

pridavame sa do lazaretu 😒 matusko ma teploty 38,5 + - a zatial nic ine sa nepridalo, takze dufam ze je to ta 6tka aj ked moj muz to nazyva 2choroba, kedze bol len raz chory 😀 ... bude to 6tka!
mne teraz teplota klesne pod 38 az kede dam paralen, usi bolia, nos mam uz zodraty zo smrkania takze nas musi oboch obskakovat 😅
leni tu je link na pupaky http://www.familjeliv.se/hem/mammafia/gallery/p... 😉 ak to ma natalka tak matus na 100% tiez, kedze vo stvrtok je vypil celu flasku 😀

tiez pockam aspon tri dni, kedze je inak bezpriznakovy, zbytocne by som chodila k lekarke, kde len nieco ine moze nachytat, ale ak by sa pridali sople tak ma to iste co ja 😠

a dnes su prve volby ktore zmeskam 😔 ale von sa mi fakt nechce aj ked je tam 28 stupnov 😝 ale co, to uz je jedno kto bude dostavat 600tisic mesacne 😠

jankapo
6. jún 2009

ahojte, pise mama paranoidna- s malym babom ziadne cakanie!!! s kazdou teplotou k dr.- ak je teplota a ziaden iny priznak, moze to byt virus ako aj infekt v mocovych cestach!!! ☹
babule, nespoliehajte na 6tku, pls....neze skoncite ako my, coz nikomu neprajem...pre nas by kazdy dalsi den znamel zjazvenu oblicku... 😒
snad mate fakt v BA virus...
ja sa kurikujem tiez doma, nic moc teda

ajkabezka
6. jún 2009

ahojte..no trosku poklidene, riady na mieste, kurca sa dopeka na zajtra, navarene 20litrov bazoveho sirupu aj zavareny je 😝 ...no teraz som 😅 uz docela unavena ☹ ..
tiez necakame tri dni 🤐 , hned po horuckach k doki, kuk hrdlo, poslech, odbery krv+moc a podla vysledku bud dom a poho "iba horucky" 😉 alebo liecba... 😒
ideeem kuba protestuje 😠 😠 😲 😲 a este musi vydrzat skype babke a dedkovi 😅 ...ps: uz total sami chodimeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 a spime iba raaaaaz 😵

anjelok
6. jún 2009

kati to fakt? vy ste tiez chori? 😲 dik za fotku, natalka nie je tak vyhadzana..tak uvidime, co to bude 😝
dnes skoro nic neje..a mne teraz prislo tak zle od zaludka, ze no..a to som nic take nejedla 😒 neviem, co toto 😠
jani nie si paranoidna, ja som pisala to iste. my sme sli hned k dr. presne preto, co pises. moze to byt akykolvek zapal a cim dlhsie sa caka, tym horsie.
ale kedze matusko a natalka su denne v kontakte, tak moze byt ze maju nieco rovnake 😝
aj ked kati inkubacka pri siestej je tyzden, dva, takze z tej stvrtkovej flasky to nebude. ale mozno z nejakej inej z pred dvoch tyzdnov 😀..ak to bude ono 😕
hlavne nech to do jasnej vsetko prejdeeeee!!!
ajka, no plodny den ste mali 😅 ..ja som len pozehlila (ale zato 3 pracky), povysaval za mna vysavac a prezliekli sme s muzikom postelne. tot fsjo..a som jak skapaty pes. ale tesim sa na vecer, chceme si pustit film, tak hadam bude relax. pokial nataly dovoli 🙂

anjelok
7. jún 2009

ahojteee,
ja dnes s dobrou naladickou, lebo z natalky je maly leopardik 😀 ..takze siestu mame za sebou 😉 ..sme fit do jasnej, takze aj ostatni sup sup vyliecit sa 😵
ako je vam dnes?
my sme mali aj super noc, natalka kedze mala vcera len jeden spanok, tak v noci spala od siedmej do osmej rana 😲 ..s tromi kojeniami.
inak v tych clankoch o siestej som citala, ze ten vysyp su take male vyrazky hlavne na trupe a siri sa to rychlo na koncatiny. natalka to ma ine ako na tych fotkach, skor take vacsie cervene flaky, na tvaricke aj krupicku. a ma to prevazne na hlave, par na trupe a na koncatinach vobec 😕 a to vcera uz teda bolo ono..tych par vyrazok co som pisala.

kats
7. jún 2009

supeeer, tak dufam ze aj u nas sa zajtra objavia flaky 😀 to je hruuuuza ze ja chcem daku chorobu 😅
v noci len raz hore - od druhej do piatej 😀 - prave ked mal cez 39, zrazili sme to na 38 a potom aj nizsie... ale vstal uz o pol siedmej a fici zatial bez stopky, papat ovocko nechce, ale obed a veceru si vcera dal 😉

janca704
7. jún 2009

No baby, sa vam ta 6ta nejako zapacila 😀 Ale vazne, som rada, ze u Natalky to je "len" 6-ta a verim, ze u Matuska tiez 😉

ajkabezka
7. jún 2009

anjelok supeeeer 😵 😵 😵 , to sme veeelmi radi 😀 😀 😀 ..
kats aj mato uz bude OK uvidis 😉 ..no a dalsi sa tiez daju dokopy a fajn budeeee.. 😵
joooj uz len par dni 😲 a idemeeee 🙂 ..asi bysom mala zacat balit 😅 , bere ma jak jancu horucka 😝 ..
kluci sa bavia, manza pouklizel 😕 😕 😕 - riady, zapol pracku 😲 ...vcera bola dooost velka burka- ze by zkrat?? 😀 😝 ..sak neztazujem si no 😅 , ale som prekvapkana 😲 😉 .....idem zehlit a hromadkovat do jasnej 😵 ! tak pekny dnik vsetkym 🙂 😉

eviku78
7. jún 2009

ahoj mamule.
tak super, ze je to "sestka" a dufam,ze zajtra cakaju bodky aj matula. 😉 pre istotu som lazar uz aj ja. tak sa kurirujem a dufam, ze to mala nechyti. ale teplotu nastastie nemam. len ma boli hrdlo ako by som tam mala ziletky a ide mi to na usi. tymto pozdravujem katku. 😀 tak som nasadila homeo a propolki. ale pre istotu som skoro celu noc nespala. najskor od bolesti a potom sa emmka rozhodla nas potrapit do stvrtej. a nikto iny ako ja sa k nej nemohol priblizit lebo hned reeeeev ako pavian. ja som ledva stala na nohach, ale zvladli sme. 😵
heslo dna: VSETKO JE TAK JAK MA BYT, DO JASNEJ SME VSETCI FIT 😀 😀 😀 (nespisovne ale vystizne)

kats
7. jún 2009

ahoj evi 😀 vitaj v klube 😉 uz len horucka a si s nami 😀 ale nie, stve ma to 😠 ved to boli jasne nafukane usi z toho hnusneho vetra v stredu 😒
inak matulo uz ma priesvitne sviece pod nosom 😖 tak neviem neviem.... ☹

eviku78
7. jún 2009

kati, ja som v stredu ani vonku nebola, tak nechapem, kde som prechladla. 😠 no ale radsej si to odbijeme vsetci teraz, aby sme na piatok boli ok. a matulko este ma stale teplotu? zajtra idete k dr?

kats
7. jún 2009

poobede zatial nemal teplotu, som zvedava na vecer a noc 😕

eviku78
7. jún 2009

drzim palce, nech uz ste bez teplot. 😵 ja tu mam zajtra a pozajtra svokrusu, ale aj tak predpokladam, ze asi nikto nepojde s detickami von, ked su vsetci chori a horuckovity. 😢

kats
7. jún 2009

😠 zato ja sa drzim na 38

kats
7. jún 2009

svokrus pride v pravy cas aby si sa mohla kurirovat 😀

eviku78
7. jún 2009

svokrus je tu uz od vcera, takze som dnes s emmuskou aj dospavala noc. a teraz su az do vecere vonku.
fiiiha kati, to mas stale taku vysoku teplotu. mala by si sa asi aj ty zajst ukazat k dr. 😲 ja nastastie bez teploty. iba sa zo mna leje pot, ked sa zdvihnem z gauca 😀

eviku78
7. jún 2009

a svokrus prisla, aby som si mohla nejake veci povybavovat, takze zajtra uz lenosit nebudem. 😝

kats
7. jún 2009

hej, dr mam v plane zobrat zajtra jednym vrzom oboch 😀

enajka
7. jún 2009

evi mam to iste co ty 😀 okrem cervenych 😀
tiez ma boli hrdlo a vcera vecer som mala aj zvysenu teplotu dnes je trosku lepsie tak som zvedava ako bude zajtra nelly nastastie lepsie hnacky este trosku su ale inak je viac cert ako anjel 😀
dufam ze do piatku sme vsetci ok 😉

eviku78
7. jún 2009

no prosim, to sa akoze co porobilo. 😠 ale hlavne, ze nellinke je uz lepsie. pevne dufam, ze emmci nieco nedrapne.

anjelok
7. jún 2009

babulky tak to vy ste ako vo stvrtok zurovali??? ste to trocha prehnali,ne? 😀 😀 😀
ozaj, boli ste vobec?

verulka
7. jún 2009

cafte,
tak som tu...
co to tu citam??? vsetci chori 😕
u nas rande super, boli sme sa tulat po von,u, nakoniec sme stretli kamosov a zurovali do 2hej 😎 ron bol hore vraj asi 10x, ale nechal sa ukecat babkou...
co sa teploty tyka- jani, presne viem ako sa citis- bezpriznakova teploty moze byt priznakom moc.ciest, nejde stiahnut...ale zase , a co je beznejsie, treba vydrzat min.2dni, lebo crp sa zvysuje pomalsie. Okrem toho, tu je fakt kopa virusov, ze 3dni horucky a ustup..ja chodim k dokine az po 2dnoch, ak je bezpriznakovy a ak su priznaky, ale zase nieje horucka- teda zvys. teplota a sple, tak po 3dnoch
dnes sme si zasli pesi z petrzalky do vrakune 😎 paradna tura 😀
kety, odkial z BA si?

eviku78
7. jún 2009

boli, boli a bolo suprovo. kto vie, ci aj lucku neboli hrdlo z tych ladovych hrusiek. 😀 😀 😀 teda pardon, lucku z becheroviek. 😎

anjelok
7. jún 2009

no..a je to jasne 😀 😝

ako norko a rebeka?

andula30
7. jún 2009

Ahojte babulky pozeram ze tu sa maroduje o sto sesto 😒 aj nas Simi soplikuje ale myslim ze to zubky od piatku sme slamenaci muz uz musel ist uff to bude tazkych 10 tyzdnov 😠 s netom to bude teraz bieda ale obcas vas mozno kuknem 😉

misanik
7. jún 2009

Ahojte, no u nas je to dajakô divnô. Neviem, nemava to takyto priebeh, sople ako ekby boli uz fuc. Po 2 dnoch? Nepozdava sa mi to nejak. Tvari sa uplne zdravo len pokasliava... no uvidime...
Kocky, tie ba virusy, to je prisera, sak aj ja poznam 😀
Drzim nam vsetkym palce aby sa to do vyliecilo