Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
25. aug 2009

cafte,
baby no novy uces..moje vlasy to akutne potrebovali 😉 ale v realy nevyzeram kao na tej foto 😉
jeje, dalsie aprilovciatko na obzore 😵 mirka gratulujem 😵
inak eviku, uz je tu tolko tehuliek- neviem ake cislo si hodila, ze ked ich bude tolko, tak sa pridas 😀
misi, wow, takze sunar uspech 😉 supis 😉 norko je mliecak ako vysiti, on vopdu nepotrebuje, ked ma 2druhy mleika 😀
mne kadi rychlostou blesku cca 3h po obede je obed v plienke a tiez vcelku velke kusy 😉

basika
25. aug 2009

No som toho zmákla..som natrela zákaldnou farbou oplechovanie na balkóne a parapetách..teraz slen čakám, kedy sa zobudí...

misi - no očividne mu Sunar zachutil..sleduj či ti bude priberať..lebo ma to zaujíma..vraj po Sunare deti dosť priberajú...

inak 27.8. o polnoci sledujte oblohu, lebo budú 2 mesiace svietiť..mars aj mesiac...takýto úzak až niekedy okolo roku 2877..takže druhýkrát to vidieť nebudeme...alebo sa niekto chystá?

eviku78
25. aug 2009

ahoj mamule.
no verul, tajne som dufala, ze si na to nikto nespomenie. 😀 najskor to bolo tusim 6 a potom som to zvysila na 12. ale asi to budem musiet zase zvysit, ked sa nam tu tehule rozrastaju kozmickou rychlostou. 😎 😉
super uces samozrejme. 😎 a som rada, ze sa oko zachranilo. 😉

samozrejme mirke srdecna gratulka. 😵
misi, vidis ako noruskovi fajnovo zachutil sunar.

skusim aj ja vecer hodit jednu spiacu foto. trosku na pobavenie. 😀

musim to moje dietatko pochvalit, nech nie som za zlu mamu, co sa chodi len stazovat. 😀 😝 len pevne dufam, ze to nezakriknem. emmi ma teraz uplne uzasne obdobie. krasne spinka - rano do 8 a cez den tiez pospi 2-3 hodky. super aj papa, je s nou sranda, sama sa odhra. 😵 tak si to pekne uzivam, lebo ako verulka hovori, je to len obdobie. 😀 😀 😀

eviku78
25. aug 2009

co sa tyka druheho tehu, tak som trosku schyzofrenik. 😲 😝 😀 ako vsetky tehotniete, tak ma to total laka, ale zase na druhej strane by som chcela este pockat a par veci poriesit. ved uvidime, co zivot prinesie. 😉

kats
25. aug 2009

tento hoax o marse beha na nete uz zopar rockov 😉
staci si precitat napr http://www.izurnal.sk/index.php?option=com_cont...

kats
25. aug 2009

mirka gratulujeeem 😀

kats
25. aug 2009

tusim ste vsetky zdrhli do tehuliek majoviek 😀

misanik
25. aug 2009

kats nie, ale pravdu povediac, zacinam si pripadat dost "out"

anjelok
25. aug 2009

evi no to nieee take pravidla, ze stale zvysovat..to aj ja mozem dat take prehlasenie..sak to uz jak fico 😝 😀
inak ja som na tom tak podobne s tymi pocitmi, ale juraj je tiez za to, ze pockat. a uzivaj si zlaticko emmku, s natalkou je teraz horsie, ale dnes uz sa celkom dalo. vcerajsok bol kriticky, ale sa mi zda, ze jej vysiel uz konecne ten ocak..este 3 😝
misi nebooj ja som tu..na 100% aj verulka 😀
kati no tak to zacina byt zaujimavejsie, co my tu, nic nove 😝
verul som si aj myslela, ze v skutocnosti je to ine, ale sak aj teraz si kocka 😉 ..a s tou kakou ste ma upokojili, radsej sa na to dr ani nejdem pytat, aby nas zas dakam neposlala 😅

verulka
25. aug 2009

misiiii, ja chodim tehulky len obkukavat, ja som v klidku a uz do ineho mesiaca podla TP patrit nikdy nebudem..vlastne ja som nikdy nikam nepatrila( pri velkacoch sme nemali net) takze ja som ortodoxna majovka( rodiaca v aprili 😀 ) cochvilka to dojde na viacere, takze potom budem out uplne 😀

nicolmt
25. aug 2009

no este hadam aspon zo sest nas tu ostane 😝 miska super ze sunarujete, ale preco ho potom este kojis 😕 myslim potom ked tolko sunaru vypije..by byt tebou mu uz nedala 😉

eviku78
25. aug 2009

misiiiii, este som tu aj ja. nemaj boja. 😀
a vy sa kedy chystate na dalsie? si fakt zacinam pripadat ako mimozemstan, ze chcem aspon 2 roky pockat. 😲 😎 😀

basika
25. aug 2009

nooooooo aj ja sa nechystám z tejto témy sťahovať...

eviku - no a ja si potom už mám ako pripadať, ak bábo tak cca 5-6 rokov

tiež si chcem užiť Líviu potom trochu vyvetrať hlavu ísť do práce.. a potom keď zasa ma práce prestane tešiť, tak potom niečo poriešime...a keď to tak nebude (že sa nebude dariť, alebo iné dôvody zdravotné, budú)...nebude ani prvá ani posledná jedináčik..čas ukáže...

anjelok
25. aug 2009

evi a ninka..ale vy sa chystate do prace, takze uz tu tiez budete pomenej ☹

kats
25. aug 2009

😀 😀 evi ved ta budem kazdy den vonku lamat 😀 ale dufam ze ta neodradim ked ma uvidis na konci funiet a behat za stuplom 😀 😀

ja tu tiez zostanem 😉 by ste mi chybali 😀

anjelok
25. aug 2009

natalka je ale doost spolocenska, ona potrebuje okolo seba ludi. takze u nej by to asi nebolo stastne riesenie byt jedinacik ..aj ked mne sa do toho tiez teraz nechce. este akoze tehotenstvo ok, ale pred porodom a porod a po porode keby to niekto za mna..potom by to uz bolo ok 😅 a juraj si to tiez neviem predstavit. tak nechcem aby to skoncilo tak, ze: ved ty si to chcela, tak tu to mas 😒

eviku78
25. aug 2009

kati, neodradis. prave naopak. 😀 😎 😝 ked budem vidiet to tvoje brusko. 😉
miska, praca ma neodradi od prispievania. 😀 mozno tu budem este viac ako teraz. 😎 😲 😝 😀
a mozno po mesiaci pojdem znovu na MD. 😲

janca704
25. aug 2009

Aj ja som stale tu 😀

MIRKA , srdecne gratulujem 😵 😵 😵

VERUL, mne sa ten uces paci 😉 A ako Ron spinka 😕 , fakt ako velkac. Ale potom ta foto s kocikom... je svetovaaaaaaa 😵 😵 😵

MISI, tak sa Norko krasne "rozpil". Ja som dnes ponukla Sunar (rovno s bananom), ale nic z toho, ani si necuchol 😝 , tak ho dostal do kase 😀 Musim byt trpezliva asi 😲

eviku78
25. aug 2009

jani, jasne, ze musis. u nas sme zacinali tiez pomalicky. veeelka radost, ked vypila 20ml a postupne sa to zvysovalo. 😉

ka77ka
25. aug 2009

caute kocky. 🙂 🙂 🙂
clovek sa tu dlhsie neukaze, a hned kolko noviniek...velke gratulko kats aj mirke, prajem vam krasne a bezproblemove tehulkovanie. 🙂
ja sa uz na tehu nechystam, takze ostavam urcite v tejto teme. 😉 doprajem to vam ostatnym-hlavne jednodetnym. 😀

veru,sept.sa blizi, poutekate do prace vsetky, a uz tu fakt nebude s kym slovko prehodit. 😉
kedy to planujete tu jasnu?...ze by sme vas aspon kuknut dobehli. 😉
inak, eliska si uz tiez krasne zvykla na sunar, a ako som ju pred 2 mesiacmi odstavila od didiky, aj krasne spinka...celu noc prespi.sem tam sa stane, ze 1x v noci papa.
verul...uces super,ja sa chystam vo stvrtok na melir, a tiez idem skratit vlasy, lebo mi uz lezu na nervy.
fotky ako vzdy ste krasne popridavali. 🙂 🙂 🙂

anamor
25. aug 2009

ahojte, tak ja sa pridavam, ze tiez tu planujem este cca rocik s vami zostat, z dovodu najma bytoveho /teda iba a hlavne, co sa tyka mna a muza ak to bude akokolvek mozne jedinacika urcite nechceme/. a ste sa ozaj roztehotneli, sa mi zda ze az nejako virusovo sa to tu siri.... 😀

Takze mirka gratulky 🙂
Verul to oko brutus, uces dobry, vyzeras inak, konecne trochen starsie - tak akurat 🙂
Misi super k sunaru.
basika - co ja vidim na deckach pribera sa "uzasne" z kazdeho UM, aj nutracu a humany, takze asi je to o UM nie o tom ake... ale tiez som zvedava co povie miska, my inak ked skusime tak sunar alebo hami,vraj kojene sa najskor chytia,ale zatim je kojenie v poho,par mesiacov - posledne uz vydrzim a potom s tym seknem aj ja, konecne.
evi emmka je na akom um?

basika
25. aug 2009

romi - som aj ja zvedavá na správy od misanika ohľadne priberania...preto som sa pýtala..či potvrdí alebo vyvráti dohady o Sunare...

no a podľa posledných vyjarení nás asi ani Efcso neopustí.....i keď niekedy mám pocit že si nás, efcso, už opustila...

eviku78
25. aug 2009

romi, emmka je na sunare a praveze sa mi zda, ze omnoho menej v poslednom case pribera. a pritom papa pekne aj ostatne. ale to bude asi aj tym pohybom. emmi mala pre 2 tyzdnami na poradni okolo 10,6 kg. a vysku ma cez 80 cm. ale pije sunar povacsinou len rano, takych 270 ml.

misanik
25. aug 2009

evi, neviem ale ja tak o rok len otehu ... netusim, momentalne
1. chcem este vychutnant Norka
2. ked budem mat miminko a norko bude stale vstavat pred 5-tou tak do vecera nepoviem jedine slovo ktore by sa pred 20-hou nemuselo vypipat a uznajte, tak sa vychovavat 2 deti nedaju
3. uplne vazne sa bojim, velmi sa bojim po tom co sa nam stalo, ci ma pocas tehu nebude prepadat taky strach, ze tym budem ublizovat malemu
Ninka, ja som aj dnes vecer este rozmyslala ci mu dam cicku ked dopil mlieko, on by uz asi aj ostal bez, ale ja som nedokazala... zrazu mi to zacalo byt straaasne luto
janca, len skusaj, ja som poctivo povylievala cele balenie 600g kym sa chytil a to som mu robila len 2 odmerkove davky na skusku 😉

verulka
25. aug 2009

ale baby, len nas pekne rychlo opustte 😉 resp sa roztruste do inych tem, lebo mat deti po sebe je sice dost narocne, lae na 2.stranu po chvilke to uz ide samo 😉 vracat sa po par rockoch je podla mna tazsie ako tahat 1 lajnu 😉 a predstavovat sa to neda, lebo zivot s 1 a 2 detmi je neporovnatelny 😉 tie dlasie uz idu uplne hladko 😀
dakujem, baby v realite, ked si dam vlasy za usi tak vyzeram ako mlada standa, takze mam za ulohu sa naucit nedavat si vlasy za ucho 😉 a oko na fotke je pekne, v mobile mam brutalitu 😀
u nas ani trpezlivost nepomoze, mlieko je off a neviem, ci sa to zmeni 😉

efcso
25. aug 2009

ahojte, akurat pozeram, teda citam a rozmyslam, ci som tu uz posledna netehotna... 😀 mirka, gratulujem. ja si este pockam 😉 mna to teda vobec nelaka, ja by som to ozaj nezvladla. nie je dieta ako dieta. a okrem toho, prsne ako romi, riesim otazku byvania, ktora sa v mojom pripade rovna otazke prezitia (uz ma to tu ubija)

aj olivia je na sunare od roka. pribera normalne. keby ju susedia nedokrmovali, tak mozno ani take brucho nema. ale chudatenko, zda sa, ze postavu bude mat po mne, aj ked to jedine som jej chcela dopriat zdedit po romcovi... nevadi, nudzu o chlapov som jakziv nemala a ved som sa aj vydala, a nie barsjako. 😀 ale priberanie od um si myslim, ze je viditelne hlavne v mensom veku, to su taki mischelinaci vtedy 😀 teraz vlastne deti jedia uz vsetko a ked priberaju nejak moc, tak asi hlavne z nespravne vykombinovanej stravy, resp. zo sladkosti.

a uz neviem co ste riesili

kety80
25. aug 2009

ahojte mamule 🙂
rak boli sme u DR. vyzera ze zatial je v pohode v piatok mame vysledky s vyterou ci to nieje nieco viac nejaka crevna vyroza mame davat hylak forte asi to uz zabralo dnes kakal len 3 krat ale papat mu stale chuti tak to je dobre vsak na to aj vyzera 😀 tak dufam ze budeme ok
mirka - gratulujem 🙂
nam asi 2 deti budu stacit hlavne po kubkovi kika bola anjelik a teraz mame certika 😀 ale neva hlavne ze su zdravy a clovek nikdy nevie takze ze by do tretice 😀 😀 😀

kety80
25. aug 2009

verul mas super ten novy uces 🙂

mirka20
autor
26. aug 2009

ahojte 🙂
dakujem vsetkym 😵
no, povodne som aj ja chcela este minimalne rok cakat s dalsim babom, ale stalo sa a my sa teraz moc tesime. viem, ze to zo zaciatku bude asi brutal, ale hovorim si, zvladli ini, zvladneme aj my 😅
my sme tiez uz zacali s um, nakolko ma doktor upozornil, ze treba s kojenim prestat, ked som tehu. ale ja som uz zacala davat um ako som vedela, ze som tehu, teda take 2 tyzdne dozadu. najprv som odstavila obedne kojenie, od vcera skusame prestat s nocnym. snad sa nam to podari, lebo um jej celkom chuti.
ako ste zvladli ockovanie? my sme po tyzdni skoro 2 dni horuckovali, potom sme sa vysypali. ale mala to zvladala uplne v poho. sice nesla na 100%, ale 80 urcite 😀
verul, supis uces 😉 aj ja som bola vcera u kadernika, ale vyzeram vraj ako dievcatko. ale mne sa to paci, ved nemusi kazdy vediet, ze som matkou skoro dvoch deti 😀

verulka
26. aug 2009

mirka, ak si v pohode, tak kojenie nie je problem..ja si pisem s 3maminkami, co normlane koja v pohode a uz su vysoko tehotne. Podla mna ide o to ako sa mama a dieta citia 😉
dakujem 😉
kety, no ja sa desim, lebo ron od noci 4x kadil 😝 a to mame ist zajtra do prahy, ma vystrie ak nieco chytil 🙄