Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
1. jún 2009

ka77ka - ale už som si aj zvykla...dnes to bolo lepšie ale to bolo tým, že som bola mimo len 3 hodiny..nie 6 hodín ako v piatok...

kety80 - aj my máme kiahne za sebou..mala mesiac do roka...a my sme ich mali pohodoveee. no nebolo mi všetko jedno, nemala veľa kiahní, ani teploty...ani sa neškriabala...odporúča sa aj striekať Tantum verde...

kety80
1. jún 2009

basika

tantum verde co je do hrdla

kety80
1. jún 2009

ka77ka co si s detskami robila vyse tyzdna to ta museli uplne vystavit

ka77ka
1. jún 2009

s terezkou bolo v pohode, hrala sa, pozerala telku, pocitac...pri eliske to bolo horsie, ale kazdy den som sa tesila, kedy pride muz z roboty, aby mi trosku pomohol...najhorsie je, ked je pekne, a nemozete ist vonku...teraz vam pocasie praje 😎 , aspon ta nebude mrziet, ze sedite doma. 😉

kety80
1. jún 2009

aspon to 🙂 este ze mame rodinny dom ked bude to najhorsie prec mozme ist trochu do zahrady
a do vlasov si jej nic nedavala tam ju to svrbi najviac

ka77ka
1. jún 2009

potrela som jej aj tie vo vlasoch...aspon tie najvecsie. 😉

kety80
1. jún 2009

dik za pomoc mala sa stale budi tak ideme ahojte

anamor
1. jún 2009

kiahne nech su rychlo prec.
chlapci PO vitajte 😵 😵 😵 doma, tesime sa vsetci
misi detto 😉 uz som ta zhanala, som nepostrehla ze mimo domu 😉

kto videl a chvalil nase fotos, dakujeme 😵

na tu chatu idete tento vikend baby? tak si to tam uzite! 🙂 😵 na fotky sa tesim

enajka
2. jún 2009

dobre ranko mamule
musim sa pochvalit nellinka nam dala najkrajsi dar k MDD zacala sama chodit tesim tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eviku78
2. jún 2009

bre ranko.
jani - co to citam. supeeeer. nellinka sikulka.
a u nas posledne 2 noci uplna parada, dufam, ze nezakriknem. 😲 isli sme spat vedla a emmusik prespala celu noc. vcera sice vstala uz 5.30 ale dnes az o siedmej. asi nastal cas urobit jej izbicku. 😅 😕

misanik
2. jún 2009

enajka gratulujem nellinke, mam rovnaku novinku, norko dnes rano zacal chodit, nie je to este uplne top, ale da takych 5-6 samostatnych krokov 😵
ja som skusila dat nestle mliecko s kasou, no okaslal mi to. Dala som to do flase, poharika, potom aj uplne obyc. poharika, ale on to proste nechce 😝 Chcela by so skusit nejaku mliecnu kasu, ktora vasim detom chuti? Poradte nieco, pojdem dnes na nakup. Norko mliecne nepapa, pred casom som mu robila s MM sunarku ryzovu, aj alnatury rozne aj hami nejake 2 druhy, ale to som zarabala s MM.
Mne je uz troska lepsie, v noci som nebehala, ale radsej dietujem aj ked som dala kavu, ale kedze sme hore od 4.45, bez kavy by som to proste nezvladla 😝 , tak snad to nebude nejake viroza a prejde to. Norko zatial ok, uz aj kakal dnes, som sa kus bala, lebo som vcera dala smectu aj horku 90% cokoladu, tak som bola v strese ci ho nezapecie...

misanik
2. jún 2009

Romi az teraz som kuk foto, rozkosna je. Ma nadherne faro 😵 Idem kus dorobit spolocny album a pridam aj norkove foto od nasich, tiez ma nove faro 😉

eviku78
2. jún 2009

miska - gratulujeme aj norkovi k prvym samostatnym krocikom 😵
som rada, ze ti je uz lepsie. ja davam emmke hami kase mliecne a kombinujem ich s allnaturou nemliecnou. ta ju dobre zahusti, lebo emmi lubi huste kase a z hami taku hustu ked urobim, tak sa to neda jest ake je to sladke.

slnyecko
2. jún 2009

Ahojte,nestiham,len v rychlosti misanik ip 🙂

misanik
2. jún 2009

Kocky, tak tu mame oslavencov 😵 perfekti su. Kto sa nenasiel, reklamujete 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

misanik
2. jún 2009

A pridala som aj par norkovich fotiek, tak kuk kto mate chut 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

eviku78
2. jún 2009

miska super-krasne, sikula si. idem este mrk norkove foto.

eviku78
2. jún 2009

misi, noruso je fesacisko. super faro dostal a ako sa mu tesi. 😉 🙂

misanik
2. jún 2009

evi, dakujem 😵

klba
2. jún 2009

caute baby, citat nejdem, behla som vas kuk len na skok, lebo sme obaja chorlavi.

mna drapla chripka a Simimu nedaju pokoj sopliky a kasel, nejako to stale neprechadza a zubok na obzore ziadny, stale mu cumim do pusinky, hladam a nic. 😒

Ale musim pochvalit maleho, uz sa neboji odsavacky, predtym som ho ledva udrzala co sa tak mykal a teraz pekne drzi a necha si vysat sopliky, to ma tesi. 😉

Dnes sme mali otras noc, o 22, hod drobec zaspal a o 01:30 uz bol hore s velkym placom, nevedel sa ulozit, mrvil sa a do rana uz nezaspal, tak som mala skory budicek, tak si idem lahnut kym teraz buva, lebo aj rano mal zlu naladu a je nejaky podrazdeny a nervozny.

Od vcera slamienkujeme, tato pride dnes vecer, je na skoleni v Polsku, ani spojit sa s nim neviem ☹ a malemu velmi chyba, v noci ho bol pri dverach hladat. 😒

zlatik
2. jún 2009

Caute baby, teda KLBA, ako si to dokazala, ze sa maly neboji odsavacky? Ja Viktorka ledva udrzim, myka sa, place jak o zivot. Nas tiez sople neprechadzaju, ani mna ani maleho ☹ Uz tak by som s nim sla k segre a jej malej, ale bojim sa, ci by sme ich este nenakazili. Tak susime doma 😖

AKO VAM DETICKY SPAVAJU CEZ DEN A AKO V NOCI?
myslim kolko krat spia cez den a ako dlho a v noci kolko krat kojite, resp. davate mliecko a ci sa budia aj viackrat za noc.
Velka vdaka za prispevky 😀

ninka123
2. jún 2009

Pekny dnik vsetkym 🙂
Jankapo, super, ze uz mas chlapov doma po hromade, blahozelame novym chodcom a tiez skore uzdravenie vsetkym choruckym 😵 My stale soplikujeme, zuby na obzore 2ks, tak neviem, kedy to uz konecne prejde...
majte sa pekne 😵

katuskapd
2. jún 2009

ahojte

misanik super fotky, norko jak sa tesil auticku, a mate take iste papucky ako my 😵

gratulujeme chodcom 😉 🙂 aj matusko sa pusti krocik , osmeluje sa pomaly, tak som zvedava kedy zacne.

vcera pozeram z okna, nejake velke pripravy pred domom na trave, a dnes postavili domcek so smykackou, hupacku a cakam co este pridaju, pieskovisko mame od minuleho roku, super, nebudeme to mat daleko, este aj na prizemi byvame 😀

klba s tym tatinkom to mame rovnake, aj ked chodi po sluzobkach, matusko ho chodi hladat, ale aj ked je normal v praci, doobeda dojde pri dvere a pyta sa kde kde, zlaty je 😵

katuskapd
2. jún 2009

zlatik matusko spi 1x za den, ide okolo pol 11 - 11, vydrzi tak 2 hodiny, niekedy viac , niekedy menej, potom vecer okolo siedmej, pol osmej nocny spanok, prespi do rana do siedmej, pol osmej,a az potom ma mliecko. 😉 a v noci sa nebudi 🙂

zlatik
2. jún 2009

Katuskapd, ty si teda stastna zena!!!! To vazne takto krasne spinka, nebudi sa na vodu, cumlik a pod?

klba
2. jún 2009

zlatik, sama neviem ako 😕 😲 , ale ukazovali sme malemu nazorne na sebe 😉 (akoze si odsavame aj my) a potom sme vdychovali nosom ze ho mame cisty a on to asi pochopil 😉 , ale kto vie dokedy 😀 😝
inak tiez sa nam mykal, mali sme tiez problem ho udrzat a teraz chodi za mnou s odsavackou sam a pyta si odsat sopliky 😀 😝

tiez som mala ist v sobotu kamoske na oslavu, jej Saska mala prvy rok, ale kvoli chorobe som neriskovala, nechcela som preniest chorobu na druhe deticky, Saska ma chore srdiecko a nesmie brat ATB.

zlatik, maly cez den spi raz, medzi 10 - 11:30, potiahne zbruba 2 hodky, ako kedy, niekedy menej, ked spi kratsie hodi este jeden kratky spanok okolo 17, hod a vecer zaspava medzi 20-21 hod, ked ma dva spanky tak az pred 22, hod a obcas - nie vzdy sa zobudi v noci na jedno krmenie, niekedy flasu nechce a len sa napije caju, ale za to sa v noci desne mrvi a prehadzuje. 😒

katus, super, budete mat ihrisko rovno pod nosom 😵
a aj Simi to robi, tiez hlada tata cely den pri dverach, boze chran ked mu poviem tata pride, uz sa od dveri nepohne a ked pride mna uplne ignoruje 😝, ani na ruky ho nemozem vziat, ja som vtedy druhorada 😀 😝

a samozrejme gratulky chodcom, len tak dalej 😵 a vsetkym marodom zelame skore uzdravenie 😉

katuskapd
2. jún 2009

zlatik veru som stastna bo ja tiez velky spachtos 😀 nebudi sa , cumlik si najde aj sam, alebo spi bez neho, jasne ze su aj dni ked sa zobudi s placom v noci, ale tych je malo. 🙂

klba
2. jún 2009

a musim sa pochvalit, Simonko uz vie pit z velkeho pohara aj z malinovkovej flase, ked vidi ze my pijeme, tak chce aj on, tak mu dame do pohara cajik a on pekne chlipe a prehlta a flasu ma vydelenu tiez a bez problemov pije. 😵

V sobotu so mnou rozoberal a skladal aventacku flasu, s naustkom a uskami a pekne ju sam poskladal, ja som mu to nazorne predviedla, celu som ju rozobrala aj zavit a podlozku a on to zopakoval, len som ju zasrobovala. 😀

katuskapd
2. jún 2009

klba veru si to deticky poznaju, ci uz tatkov alebo babku, dedka. my napriklad raz za mesiac chodime k nasim, bo byvaju daleko, a maly hned usmevy, zacne vrieskat tesit sa,pozna ich aj po dlhom case, darmo, uz taketo velke rozumu maju dost 😀 aj nas tatko dojde z roboty a hned sa s nim musi hrat a salit, ja sa samozrejme stiahnem a idem porobit veci co treba, co uz 😝

klba
2. jún 2009

katus, ked nechame drobca u babiny a nevidi nas ani si nespomenie ale ked nas zbada velke place a uz chce len za nami ale tiez ked zbada znamu tvar usmevy ma cez celu tvar 😉
a kde byvaju vasi?