Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
15. júl 2009

basika my uplne v pohode aj tam..tak ako doma. len ten obedny spanok mala rozdeleny na dva, prvy krat zaspala hned ako sme dosli z plaze cca okolo jedenastej pol dvanastej este v kociku. tam sme ju nechali pospat, to bola asi hodinka, my sme sa zatial naobedovali. potom sa najedla ona, trochu sme sa poblaznili na izbe, pohrala sa a zase zaspinkala, okolo tej pol tretej, tretej a spala 2 hodiny. potom sme sli zase von. aspon sme preckali takto na izbe to najvacsie teplo. bolo to fajn, lebo my sme vzdy pospali s nou 😎

basika
15. júl 2009

Leni - ja som už tiež požehlila..nič moc v tej horúčave..ale vonku sa mi sušia zasa 2 vešiaky..tak by sa to len zbieralo.... a potom večer kedy išla spať? keď mala cez deň 2 spánky?

anjelok
15. júl 2009

ako kedy..ja som praveze bola radsej, ked isla neskor vzhladom k tomu, ze s nou padla aj nam..takze okolo deviatej, desiatej. ale to bola pohoda, lebo tam bol o hodinu posunuty cas, tym padom ako keby o osmej, deviatej tu. aj ja uz mam upratane, pozehlene, cakam, kym sa natalka zobudi a ideme von 🙂

anjelok
15. júl 2009

a este k tomu spanku. ona ich mala sice 2, ale spolu ako keby jeden doma a vecer uz bola tak unavena, ze nebol problem, aby zaspala..voda dost unavuje a este k tomu kopec novych podnetov. dokonca sme tam mali detsku postielku a par krat spala aj tam 🙂

kety80
15. júl 2009

ahojte miminy 🙂

ANJELOK dakujem ze si mi to priblizila vcera som tiezpozerala na nete a dnes som volala dr. zatra ideme na kontrolne CRP lebo dr. mi odchadza na dovolenku tak pre istotu dufam ze to neni nic horsie teraz to uz bude len lepsie
MIRKA krsne fotky
my sme dnes boli v bazene ale len s kikou skoro ma utopila tak sa na mne vesala kubko spal tak sme to mohli vyuzit 🙂 vecer idem aj zehlit ☹

basika
15. júl 2009

kety80 - hádam to už bude len lepšie...

aj my sme sa dnes bazénikovali...kto chcete kuk

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kety80
15. júl 2009

BASIKA super forky malinka zlata ja tiez dufam ze uz sme si vsetky choroby vycerpali a uz bude konecne klud este ja dam na jesen koleno do kopy a bude dufam klud 🙂 maly tiez ma taky bazenik kristinka sa kupe vo velkom uz vie plavat tak super v skolke mali plavecky tak sme ju prihlasili zachvilu bude vediet lepsie plavat ako mama 😉

ninka123
16. júl 2009

Ahojte vsetci 😵 Tak mi hlasime, ze angina uz dufam zazehnana, ATB este do piatku, ale to je uz v poho... vcera som bola este zaniest moc, lebo predtym ho mala na figu, ze ci jej uz v nom klesli leukocyty... 😒
Takze u nas zatial bazenik nehrozi, ani po slnku velmi nechodime, kedze ma stale lieky... 😅
Krasne fotecky ste popridavali, dovolenky boli urcite uzasne 😵 😵 😵
Rebeka je super zabana, kam my sa hrabeme s nasim uspesne vylezenym 5.zubom 😎
Tak sa majte krasne, prajeme vsetkym slnecny a krasny dnik 🙂

ludka_r
16. júl 2009

Ahojte
Pekné fotečky 😉
Som rada,že detičky sú už ako tak zdravé... Nás to zatiaľ celkom obchádza, tak snáď to tak ostane...
Veru, Rebeka je teda riadna zubana... Ja som len zvedavá, ako pôjdu u nás tie ďalšie zuby.. Tie dva išli bez problémov, ale to asi nie je pravidlo, že.... 😅
Ninka, až teraz som si všimla, že čakáte dvojičky... Aj ja by som chcela... 😀 😵 😅 Dosť ma lákajú dvojičky...

betatka
16. júl 2009

Ahojte

pridala som nejaké foto ak chcete kuk
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pozrela som aj popridávané fotočky juj ale sú tie deturence krásne 🙂 😵 😵

neviem kto všetko je choručký ale prajeme skoré uzdravenie

ka77ka
16. júl 2009

Ahojte.
tak som aj ja par fotiek pridala, tak kuknite:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

inak sa mame fajn,stale sme vonku, kupkame sa v bazeniku.
mame za sebou uz 6.uplne prespatu noc, tak dufam, ze uz je to definitivne. 😎
fotky ste krasne popridavali...more vam fakt v kutiku srdca zavidim... 😉
tiez prajeme choruckym skore uzdravenie.
zajtra nas caka oslava terezkinych narodeninin, ideme gulasik varit, pride kopec ludi ku nam...aspon bude veselo.
prajem vam vsetkym krasny slnecny den. 🙂 🙂 🙂

basika
16. júl 2009

Ahojte,
foto peknééé uf Lívia zaspala až o 13:30 a ja som grogy...za žiadnu cenu nie a nie zaspať, aj plač bol aj zlosť aj jej aj moja. 😠 😠 , kurňa...nemám už na nič chuť teraz som rada, že je ticho a ja sedím....teraz som zvedavá do kedy bude drichmať...a večer tiež bude dlho buntošiť... všetko sa to popodávalo teraz... sa mi to nepáči

vám ako deti zaspávajú keď je teplo?

ajkabezka
16. júl 2009

ahojte vsechny konikarky a konikarcatka...pisem len ze som z nemocky doma, vsetko je ok len sa jakosi dost mota hlavenka..o deti supis postarane, babka dedko teta dve sesternice a batrranek takze mam veget, teraz isli na zelenu vodu kupat..idem lahnut vsetky zdrravim ajule jezule

kety80
16. júl 2009

ahojte ja len na skok dnes u dr. super CRP negat. len sme este vyhadzani tak dufam ze uz pokoj 🙂

baby super forky 🙂
ajkabezka som rada ze ti to super dopadlo daj sa rychlo dokopy a uzivaj leto 🙂 🙂 🙂

mirka20
autor
16. júl 2009

ahojky 🙂
ajkabezka, som rada, ze si uz doma a si v poriadku.
fotky su krasnucke 😵
ninka, super, ze ste uz fit 🙂
basika, nasa spava tak isto, ako inokedy. a na dovolenke mala taky isty rezim ako doma, aj ked vecer chodila vacsinou spavat tak o hodinku neskor.
a hlasim 15.zubok vonku a posledny ocny je uz tiez o chvilu vonku 😅

janca704
17. júl 2009

Ahojte 🙂
Kocky, krasne fotky Lejkine dudky a Eliskin ksichtik su super 😀 😀 😀
TEREZKE prajeme vsetko naj k narodeninam 😵 😵 😵

AJKA, tesim sa, ze uz si relativne v poriadku a doma vsetko ok, drzte sa 😉

MIRKA - kraaaasne fotky z dovci. My ideme o 10 dni kusok od Omisu 😵 a podobnu osusku plazovu mame aj my, ale draka 😀 A zubky... kiez by aj nam tak relativne bez problemovo vysli aj tych zvysnych 5 😒

BAS, my zaspavame tiez relativne rovnako, akurat sa v noci casto budi, je spoteny a prevracia sa, je nervozny... A to mame celu noc zapnuty v izbe ventilator 😒 Ale cez den je to dobre, asi preto, ze nespi tak dlho. Neviem. A dufam, ze dovolenkovy rezim bude taky ako doma, mame to skoro tak, ako Lenka 😉

My dnes mame (spolu s JAKUBKOM a NORKOM) 14mesiacov 😅

A pecem francuzske, tapa, napad za milion v tomto teple 😝

basika
17. júl 2009

Ahojte,

janca - nooo francúzske by som si dala...

fuj to je ale hic...

inak dosť dávno, keď nám ešte naše deti štvornožkovali...tak sa tu riešilo čo v lete na kolienka...no síce neštvornožkujeme..ale musím jej dávať legíny... (a to maaaa toooľko kraťasiek a šatočiek..), lebo ona keď sa podtkne bác na kolená..obe ošuchané...a ja sama viem, že také cestné lyšaje vedia najviac bolieť...

zajtrá sa má ochladiť..sa teším..

slnko mám rada, ale nie hic..

basika
18. júl 2009

Ahoj Basi,

juj, tak odreté kolienka?...dnes máme zas odreté...neviem čo už by som jej na tie kolená dala....

bas, ako dobre, že si tu...aspoň mám s kým riadky prehodiť...

basika
18. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 zabudla som prihodiť

katuskapd
18. júl 2009

jej basika samomluva 😀
na kolienka neviem my este moc po vonku po svojich nechodime ale na ihrisku mava teplaky, skus nejake chranice co su na bicylel, alebo korcule 🙂

a uz sa aj schladilo 🙂

moje ditko malo dnes na obed osuch 😅 cisty, naskor jeho polievka nechcel, nasa tekvicova nechcel, stale sa natahoval po osuchu a reval 😠

ajka super uz nech je len lepsie 😉

fotky sssuper

so spankami vselijak nakolko sme u nasich a vyletujeme tak kazdy den inac 😒

ludka_r
18. júl 2009

No tak my ešte štvornožkujeme, tak viem o čom to je... 🙂 Priznám sa, že nemáme ani chrániče, ani tepláky, normálne mu dávam kraťasky.. Kolienka sú síce červené, ale nie odreté... 😀 Ale snažím sa vonku, aby čo najviac behal len po dvoch...
Som ale trochu namrzená, lebo sandálky, čo má, sa mu stále vyzúvajú.. Tak keď ideme von "trénovať", tak musí mať aj v teple obuté topánočky...
Ale hlavné je, že ho to behanie aj baví, keď má dobrú náladu.. Strašne sa smeje pri tom, keď sa pustí a robí tých pár krôčikov... Juj, keby tak do dvoch týždňov už pekne sám chodil... 😔

basika
18. júl 2009

Ahojte,...no samomluva...

perfektne sa ochladilo...

kolienka - no mňa to už začína dosť štvať, lebo dneska si znova dobre odrela kolienko a to mala tenké kepláčiky..ona už chodí riadne aj povonku...ale my máme cestičku pred domom, potom na terase dlažbu...a hocikedy sa jej podtkne zamoce sa..a hneď je na kolenách...

ka77ka
19. júl 2009

Ahojte...prajem vam pekny, i ked uprsany den.Aspon sa vonku lepsie dycha. 😉
kolienka ma aj Eli odrete...ale vsak za to sa vyda. 😀 idem kupit sprej na odreninky-neviem presne nazov, ale je dobry, dezinfikuje a hlavne nestipe. 😉
a v tychto horucavach chodila po dvore hola-aj hovienka sme po nej zbierali 😀...a medzi ludi ma satocky alebo kratasky. 😖

basika 😀
no, idem obed dovarit-svieckovu, a poobede ideme s terezi do kina na Dobu ladovu3-teda aspon dufam, ze kupime listky, lebo ma porazi.
tak si uzivajte pekne nedelu.pa

basika
19. júl 2009

Ahojte...

ka77ka - ten dezinfekčný prostriedok sa volá Dettol už máme odskúšané, je ozaj dobrý neštípe...veď práve, že aj Lívia má toooľko šatočiek a kraťasiek...ale stačí, že troška šuchne na kolená a kožička je už aj zodratá...keby, len modriny..to nič..ale aj kožičku si vždy zoderie..

moni1412
19. júl 2009

ahojte, mam chvilu cas tak som skocila pozriet ci ste vsetci ok a ako sa vam dari... my nic moc, od piatka ma Denisko vysokre teploty, vcera skoro 40, dnes rano uz bez teploty, ale pred obedom trochu vystupila...... zabaly, sprcha, cipky, tabletky..... nic nepomaha na dlho.... v piatok sme boli aj na pohotovosti, ale mam pocit ze zbytocne, tak len cakame.....ak to do zajtra neprejde, asi nas caka dr., lenze nasa ma dovolenku ako vzdy ked Deniskovi nieco je...... vraj je nejaky virus rozsireny...... neviem ci len u nas..... 😒

andula30
19. júl 2009

ahojte som tu po dlhsej dobe akosi nei casu a ked nemam svoj notebook tak to je trosku problem pozeram ze dalsi chodci su tu niektory maroduju a vacsina dovolenkuje my sme cele dni vonku v bazene decka aj maju maly ale zvacsa chcu byt s nami vo velkom vysla nam uz konecne jedna stolicka ktora nas riadne potrapila a este jedna sa chysta dovalit spime zvacsa 2 krat kedze skoro vstavame a chodenie este eee stale za ruku co je uz aj unavne lebo nas Simi potrebuje ruku stale chvilu sa nezahra sam bez mojej ruky teda fakt len chviiilocku a nepomaha ani ked si ju schovam liepa sa po mne a huci kym ju nedostane stvornozkuje len ked sa pozabudne ved naco ked vie chodit po dvoch aj ked len s maminou rukou 😀

moni1412
19. júl 2009

andula da si Simonko pozriet do ustociek? tiez som myslela ci to nie zo zubkov, ale Denisko ani za svet si neda

ninka123
19. júl 2009

Ahojte 😵 Ja som zbytok rodiny poslala na navstevu a ja gruntujem 😅 teda v ramci moznosti 😅 Moni, blahozelam k prirastku 😵 zastav sa u nas v teme 😉 Inak, my sme po angine, nema Denisko nahodou biely jazyk? Ja som si tiez najskor myslela, ze to bude zo zubov...
Peknu nedelu vsetkym prajem 😵

moni1412
19. júl 2009

ninka ee, jazyk ma ok. jeden zubok uz mame vonku novy, zajtra asi skocime k tej dr. a uvidi sa 😒
a dakujem 🙂

katuskapd
19. júl 2009

ahojte
moni gratulujem 😵 😵 a krasna foto v pase 😉

my sme vcera boli po dlhej dobe s manzelom v kine a hadajte na co, no predsa doba ladova 3, 😀 😀 sedeli sme v prvom rade lebo bolo uz len 5 vstupeniek a to sme sa rozhodovali este medzi harrym poterom 😀
potom vecera, no uplna romantika 😵 az nato ze som tiez chora z klimy, soplim kaslem ale nastastie matusko to nechytil