Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

efcso
4. máj 2009

evi, podla vsetkeho potrebujes znamu aj v nexte, ked uz vsetkym prislie len tebe nie 😀 😀

verulka
4. máj 2009

andula, nooo ja som pochopila zlozitost lavactva, ako mi riso nastupil do skoly...proste chcel pisat sprava dolava a nie naopak...jednoducho mu to neslo do hlavy, preco to ma robit tak zlozito..ale s nozmi problem nema..kazdy ma svoj (normlanu vyskakovacku) a struhaju v lese razniky a pod uplne v pohode..aj chleba odkroja 😀
olili, je ukaz 😵

misanik
4. máj 2009

efcso 😀 😀

janca704
4. máj 2009

Efco 😀 😀 😀

Misi, ja som objednala aj ciapky, ze 6-12 mes a su sialene maleeee, tak uz su zas na mmb 😀 To ma fakt nas..lo 😠 , lebo som sa na ne tesila

janca704
4. máj 2009

EF, ja som si az teraz vsimla, ze mas nick EfcSo, ja ze len Efco 😅

kats
4. máj 2009

ja som dnes kupila bundicku next, od susedy na konci ulice 😀 nasla som na mmb, a ona nech si skocim ved sme susedy 😉 ma 3 rocneho a 15 mesacnu a vyraduje 😝 tak budem mat od koho nakupovat 😀

misanik
4. máj 2009

a olili 🙂 , ja som hovorila, ze sa kuknem co ona robia a o nejake 2 mesiace to robi aj moj syn, ale ako pozeram, to som prehnala, 2 mesiace su malo 😀

verulka
4. máj 2009

jani, ja nemam nejaky problem ho uspat..on davno nezaspaval na prsku..u neho je problem, ze on sa zobudi, resp preberie a spusti rev...ten proste musi prejst- niekedy minutka, inokedy 20..ja idem ku nemu, dam mu dudku, vodicku...niekedy zaberie, inokedy ruci dalej..a úpotom zrazu prestane 😝 cize asi tak nejako 😅

verulka
4. máj 2009

babulky, muzik caka...lucim sa s vami...zas nekdy sa pripojim 😀

janca704
4. máj 2009

Verul, ja som z toho fakt pomaly v strese, ze co bude, ale sak poriesim potom 😉 Mozno nas prekvapi 😵

Miska, ja uz drobca s Olili neporovnavam, sak ona je fakt hooodne dopredu 🙂 Ako.. neporovnavam aj tak, nech si ide svojim tempom 😉

misanik
4. máj 2009

janca, ja si to neviem bez kojenia predstavit, ked sa zobudi, hned sa postavi v postielke a kecia, kym nie je uplne besny, tak mu dam prsnik a zaspi, aj sa zacne smiat a vrtit, uz mame zurku aspon na 2 hodky. Keby som to prso nedala, mame isto zurku.

misanik
4. máj 2009

janca, no mne sa zda, ze norko sa tu ak nie prvy tak ako jeden z prvych hodil o zem 😀 my sme popredu zasa v inych veciach 😀

janca704
4. máj 2009

Ja neviem, co by bolo, keby som endala prso. On zaspat na didke nepotrebuje, ale tie noci..., podla mna ani hladny nie je, len ho to upokoji a uspi. on totiz v noci vacsinou nie je nikdy celkom prebraty. On zacne mrncat, lebo sa hlavickou natlaci uplne hore v postielke a uz nema kam ist. To uz ho beriem (lebo mu to trva tak 3hodky, odkedy ho dam uuuuplne dole a on "vylezie" zase hore 😀 ), napojim a zaspi (vacinou) 😉

misanik
4. máj 2009

kocky, idem este kusok poludstit kuchynu a spat, prajem dobru noc 😉

efcso
4. máj 2009

baby, ved sa neondite! olili skoro zacala chodit, ale stavim sa, ze mnehe deturence, ktore zacali pred tyzdnom uz chodia ovela lepsie, lebo ona sa nesere, ona proste ideeeee a to hlava nehlava. sediviem pri nej. ziadne take, ze citim sa neista, idem na 4.. nie. od kedy sa postavila a zacala cghodit na 4 bola akuat vcera, ked sme sa hrali na havkov a chodili sme (konkretne ja) po4 po izbe a havkali sme (tiez len ja). ona sa najprv rehotala, potom aj ona sla na 4 a chvilu aj vydrzala, potom si povedala, ze nechape o co mi ide a ze ma asi slahnutu matku... tolko o 4nozkovani...

kats
4. máj 2009

norko je sikulka vie co potrebuje v zivote 😀

moni1412
4. máj 2009

pridala som nove foto..idem uz prec, aj tak ma prehliadate 😒 dobru nocku 🙂

efcso
4. máj 2009

moni, musis byt asertivna!!!!!!!!

janca704
4. máj 2009

Misi 😀 😀 😀

Efcso, nam to postavenie trvalo relativne dlho, ale od dna, ked sa postavil ide sialene dopredu, zrazu sa stavia vsade, rychlostou blesku, drzi sa jednou rukou - frajeri, okamzite sa naucil krasne zase spat na zem, je istejsi v chodzi za ruky (to ale chodime minimalne). 😉

moni1412
4. máj 2009

ef neboj. neberiem to nejak tragicky 😀 som zvyknuta ze ma ludia prehliadaju 😅

anjelok
4. máj 2009

no som sa zasmiala..na miske a norkovi a na verulke, ako isla smuhy na riadoch kontrolovat 😀 😀 😀
inak ked tak citam (neratam provokaterky efcso a nicol), tak mame uz celkom dobre noci. my tak budicek tiez 2-3x, kojim 2x.
co sa tyka lavactva, tak ano, nemalo by sa preucat, andula, natalka to nema po kom mat, teda aspon o tom neviem. lebo ja sa nohou smykam lavou, v hlave to mam trochu posahane, tak neviem, ci ma nepreucali 😀 ale ja by som nebola proti, pretoze ako pisete, ja co poznam lavakov, tak vsetci su velmi sikovni 😉
next som ja objednavala take na leto 86-ky, cize este to je v skrini a tiez take teplaky, tricka, prakticke veci, az na tie dvoje biele leginy 😕 ..no a do niektorych neviem, ci nedorastie az buduce leto 😅

eviku78
4. máj 2009

jani, misi u nas v noci detto. neviem si predstavit ako ju v noci uspim. 2x som mala snahu uspat ju v noci bez kojenia a skoncilo to revom akoby ju z koze drali a zurka bolaaaa. emmi ani dudku nechce, tak neviem, neviem ako budeme uspavat. ale zase mozno nebude treba, ked po par nociach zisti, ze sa neoplati vstavat.

kurnik, to uz aby som aj v nexte potrebovala protekciu.

kati, tak po tej 15 mesacnej susedke, mozem kupovat pre emmusika. 😉

janca704
4. máj 2009

Moniii, nieeee 😉
V tej ciapke je svetovyyy, som na podobnu kukala, len ci by mi to na hlave vytrpel 😀

andula30
4. máj 2009

moni pri tej rychlosti co dnes isla sme tu kadeco a kadekoho prehliadli ale naschval nee a Denisko je fesak 😉

janca704
4. máj 2009

Leni, biele leginy? 😕 😀 Ja som sa divila, kam som pozerala, ze som bledulinko modre teplaciky objednala 😅

janca704
4. máj 2009

No idem ja spat, zachvilu mame prvy budicek 😉
bruu

andula30
4. máj 2009

baba idem ja tam bruuu 😉

anjelok
4. máj 2009

kati, to aka nahoda? 😅
jani, misi, ja som schvalne neobjednavala tie klobuciky, aj ked sa mi tam jeden velmi pacil. lebo som vedela, ze 6-12 moze byt male a 12-24 bude urcite velke.

misanik
4. máj 2009

moni, ☹ vidis, som sa vratila lebo som si spomenula, ze deniskovi som nepogratulovala k chodeniu 😉
mozno aj ja skusim norkovi povedat 'chod' ci nepojde, ale asi este nie mne sa fakt zda, ze tatko je to fajn, to chodenie po 4-och je taaaake bezpecne 😉

eviku78
4. máj 2009

moni, denisko je fesacisko. uplne ma tvaricku ako babika. by sa hodil na titulku mama a ja. 😉
leni, biele leginy? to ta ako napadlo a ze hned dvoje. ved ked ich oblecies natalke, tak ta slak trafi. ved to bude hned spinave. 😀 😉 😎