Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
7. máj 2009

moni a vsetko naj naj, som ani netusila, ze dnes mas meninky 🙂

anjelok
7. máj 2009

jani hod potom aj ty foto z oslav 😉
prajem dobru nocku

ka77ka
7. máj 2009

leni...tak skusim potierat len imazolom, uvidim, ci to pomoze. 😉
prajem aj ja vsetkym dobru nocku. 🙂

katuskapd
8. máj 2009

ahojte krasny slnecny den zelam, dnes prva

efcso olivke vsecicko naj prvemu rociku nech vam len radost robi

vdaka za pochvalu fotiek

katuskapd
8. máj 2009

klba aj simonkovi vsetko naj k rociku nech vam rasie ako z vody 😉

basika
8. máj 2009

ahoj, ja len v rýchlosti...

OLILI - všetko najlepšie, zdravíčko...nech robí mamine len radosť (vynšujem stále to isté, ale keď zdravie je to najpodstatnejšie....ostatné príde už samo)

andula30
8. máj 2009

oslavencom oli, simimu vsetko dobre lepsie najlepsie najsamsamlepsie.... 😲 😲 😲 o

enajka
8. máj 2009

všetko naj oslávencom 😀 😀 😀

ajajka
8. máj 2009

ahojte tu sa to nejako rozprudilo takže aj my prajeme všetkym oslavencom všetko naaaaaaaaaaj sam lepšie a naaaaaaaaj sam krajšie 😉

vs3
8. máj 2009

Ahojte babulky,
tak konecne po dlhej dobe som sa dostala na konika 😅
U nas nic nove, chodi ako divy, vsade vylieza, na vsetko posledne dni hovori taaaaam, tam, ked sa spytam kde je ocko ukaze na ocka, kde je mamicka ukaze na mna, ...... opakuje zvieratka vedie havo, ale nevie haf hovori baf baf 😀
Ked si vypytam hracku da mi ju, a ked ju chce naspat povie da ako rus 😀
Inak spanie nic moc stale to iste a v noci by sa len kojil, resp. by bol prisaty, on nema cumel a chce si ho asi nahradit 😠 ja uz neviem ako ho to odnaucit, ked mu nedam take sceny robi ze az 😖 😲 😅 Ja ho asi nemam sancu odstavit a to som chcela uz po roku, lebo vidim ze to nema vyznam uz sa nepotrebuje najest ale ukludnit poobede hned tak zaspi, vecer aby mohol byt s nami ....
Teraz som totalne vytocena, v utorok 12teho ma maly rok oslavu som planovala na sobotu no skoro nik nemoze jedny cez tt, dalsi v nedelu,....a co ja som 😠 Teraz fakt neviem.

Inak vsetkym uz oslavenym a samozrejme dnesnym Olili a Simi vsetucko najlepsie prajeme vela vela zdravicka a stasticka v zivote 🙂 🙂 🙂 Krasne oslavte 😵 😵

ka77ka
8. máj 2009

Ahojte. 🙂
Slecinke Olivii prajeme aj my vseeeeetko len to najlepsie, vela zdravicka, stasticka, lasky a spokojny celucicky zivot. 🙂
a samozrejme aj Simonkovi prajeme vseeetko len to najsamlepsie. 🙂
ja uz mam navarene, upratane, Eli haja, muzik sa tara po Polsku-isiel zamkovu dlazbu kupit, tak zas nas caka robotka. 😉
vs...Eli ma rok 29-teho, ale tiez budeme mat oslavu az 6.juna, pretoze akurat v ten vikend, ked ma rocik, ma moje krsniatko prijimanie, tak to musime posunut.A Eli je tiez bez cumla, tak si to vynahradza prsnikom. 😝

basika
8. máj 2009

no tak my sme mali mať oslavu v nedeľu...ale zasa tiež 2 členom osadenstva sa nedá...tak máme oslavu zajtraaaaaaaaaaaaaaaaa a ani som nečakala, že to bude taaaaaaaaaak načasovaná oslava...leboooo sa Lívia narodila 9.5. o 16:50 a oslava bude tiež 9.5. zraz hosťov o 15:00

slnyecko
8. máj 2009

🙂

misanik
8. máj 2009

Ahojte, olili a simimu prajeme vsetko najlepsie k rociku, vela zdravicka, stasticka, rodicom trpezlivosti 😵

K nociam a kojenia a pod. sa nevyjadrujem, dnes som rano uz od zufalstva plakala, stlao sa mi to pred malym prvy krat a to som mala vaznejsie dovody plakat, kurnik, som taka nastvata na seba, ale nevyspatost asi robi divy. No a mato samozrejme aj dnes v robote ☹

jankapo
8. máj 2009

Ahojte,

no tak v prvom rade vsetko THE BEST nasej drahej milovanej najsikovnejsej OLIVII, lebo sak je nejaka dama, tak ma prednost. 😵 Olili, zlaticko, tak nech si krasna a mudra a vtipna po maminke a pracovita po ockovi a si dokonala. Juj, tak daku chybicku by si mohla mat, sak sa ta budu chlapi bat. 🙂 Neboj nic, daco ti vymyslime este.

A tiez gratulujeme chalanom, SIMIMU a (sa mi zda, ze vam vypadlo)- ale aj ADAMKOVI (od zuzkyzrzky). Nech z nich vyrastu chlapi jak sa patri...co lubia svoje zenusky, vedia upratat, navarit, deti popestovat a zenu pomilovat.

Cmukyyyy vsetkyym trooom. 😵 😵 😵 😵
Bez vas by to tu nebolo ono. 😉

jankapo
8. máj 2009

Miska moja, joooooooj, opica, musim ta ist hned v pondelok kus naladit, lebo upadas nam dievca do depresii a to zle toto. Neboj, to len zato, ze si unavo a sama od ludi...dakam ta vytiahnem. Tak vydrz este dve skvele noci. 😝
Potom hodime pokec co sa s tym da robit. Hlavku hore, dievcicka. 😵

mirka20
autor
8. máj 2009

ahojte 🙂
v prvom rade prajeme vsetkym dnesnym oslavencom - velkacom vsetko najlepsie 😵
misanik, mozno ti to nepomoze, ale nam pomohlo, ze mala spava na velkej posteli. teda prisla som na to tento tyzden, ked sme u nasich, lebo sice maju aj postielku, ale mala sopliky, tak som si ju dala ku mne na roztahovaciu postel a div sa svete, spinkala az do druhej - tretej, dala som mliecko, spala dalej. a to predtym sa nam budila prvykrat uz kolo jedenastej na mlieko (predtym este 2-3 razy, ale to neratam, lebo to sme dali len dudel a spala dalej) a odvtedy kazdu 1,5 hodinu - dve hodiny.
my sme dnes boli v zoo v bojniciach a bolo super.mala poobzerala zvieratka, v detskej zoo si aj niektore pochytala. este stastie, ze sme sli doobeda, lebo ked sme okolo jednej vychadzali zo zoo, tak bola rada az k zamku😝

ninka123
8. máj 2009

Ahojte, vsetkym oslavencom len to naj, naj, naj prajeme 😵 😵 😵
Lula isla von s kamoskinou dcerou, tak mam chvilku, tak idem zehlit a upratovat 😒 Inak pekny dnik 🙂

barny
8. máj 2009

vsetko naj oslavencom 🙂 😵

konecne dopecene, torta sa moc nepodarila, ale nevadi nebude potahovana, bude len cokoladova, simi ma hotovu jabckovo piskotovu, tak zajtra uz len chlebiky a koncim 😝 idem sa dat do vodorovnej polohy namalo
papa

misanik
8. máj 2009

Janka, tesim na pondelok 😵
Asi to budu aj zubky, preplakal cele popoludnie. Mirka, dakujem, skusala som ho zj u nas nechat, dajak nic nedobre. Najlepsie by spal, keby mal cely cas moj prsnik v puse sa mi zda 😝
Zuzkazrzka, ja som normalne zabudla, ze aj Adamko dnes ☹ hanbim.

efcso
8. máj 2009

baby, ved ste ma skoro k slzam dohnali 😵 😵 😵 v mene OLIVIE dakujem velmi pekne. no a pri prilezitosti jej narodenin, sa jej mum aj s oc boli pekne vycvachtat v kovacovej na wellnesssssss, rupla som si uz radôera a dve becherovky a uzivam si nekojenie jak sa patri (rano som je este naposledy nakojila, ale yabudla som si kupit tie homeo, tak dufam, ze nebude problem)!!!!! olivia uz znicila 4 clenov osadenstva (nas dvoch a aj mojich M a D).

zajtra sa mame stret s verulkou, ale nedviha phone, tak dufam, ze je vsetko v poho....

este raz vrele dik za gratulacie!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nicolmt
8. máj 2009

oslavencom vsetko NAJ..no a kedze jankopo (opat 😝 ) to dokonale vystihla nemam uz co..proste 😅

nicolmt
8. máj 2009

ef a gratulujem k nekojeniu..a homeo si radsej sup kupit 😕
misanik..bude gut, aj maminka ma narok na zly den 😎

no a uz sa tesim na same fotos s tortami...nech cosi obkukam, bo zacinam panikarit 🤐 ved ja skoro ziadnu oslavu nechystam..dokelu..ze vsak v den D ma napadne 😕

efcso
8. máj 2009

nicol,
mne sa uz prsia tak nenalievali a prechod z 2kojeni na 1 som ani nepocitila. ani ked som minule nekojila 48hodin som ich nemala take plne... musim aj tak?

betatka
8. máj 2009

Ahojte

ja len na skok popriať k narodeninkám a idem do hajan lebo naša Lea síce statočne prežila pich do nožky ale zbytok dňa a nehovoriac o noci prerevala dokonca aj horúčka prišla tak teraz už ani hlas poriadny nemá...tak idem buvať

Olili, adamkovi a simonkovi všetko naj k ročiku a poslúchať maminku, tatinka 🙂

nicolmt
8. máj 2009

efco no ja neviem..mne sa sara na tvrdo stopla z dvoch kojeni..tak to bolo horsie, ale tiez sa mi moc nenalievali, ale zas ak sa nekojila vecer, rano som si to vsimla 😝 tak snad to bude ok..prinajhorsom troliliku odsajes rucne v sprche 😝

holky a kde su tie fotky narodeninove 😕 😕

eviku78
8. máj 2009

ahojte,
tak sa aj my pripajame ku gratulaciam, aj ked uz vsetko bolo povedane. 😉
takze este raz vsetucko naj, naj, naj olili, adamkovi a simonkovi. prajeme im hlaven usmievave a pohodove maminy a starostlivych tatinov.
evi, tak to tiiiisko zavidim. wellness aj nekojenie. ja som sa na to este psychicky nepripravila.

u nas dnes je po vcerajsom teplotovom dni super, po teplotach ani stopy. maminka sa ucila a emmka si bola vonku uzivat s tatinom. zajtra ma cakaju dve skusky, tak drzte palce. 😲

miska, asi by bolo dobre skusit v noci nekojit, alebo dat max 1-2x za noc. 2-3 noci bude zle nedobre, ale potom by uz malo byt lepsie. lebo toto nie je dobre ani pre teba, ani pre norka, ked si z toho uz naozaj vycerpana. alebo bol naozaj len zly den, pride janka a dobije ti baterkya bude pohodaaaa. 😉 🙂
myslim na vas 😵

misanik
8. máj 2009

MAtko priniesol veceru, zabudol vsak v robote moje lieky a penazenku, tak zas sama, ale hned je lepsie 😵
A spravila som si troska radost: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Ked chcete zmenit foto, alebo pridat, alebo som na niekoho zabudla, poslite mi IP 😉

moni1412
8. máj 2009

Vsetko naj dnesnym oslavencom - Olivii, Simonkovi a aj ostatnym ak som na niekoho zabudla 🙂 vela, veeeeela zdravicka, nech su cely zivot stastnucki a lubeni 😀

dakujem vam za gratulky vcera. som uz vecer tu nebola a dnes sme oslavovali u nasich, aj svagrinka (Milosova sestra) je Monika, aj priezvisko este rovnake mame 😀 hehe... tak sme oslavili tie meninky 😅

katuska krasna torticka 🙂 😵 a pozeram ze kosielku mate tu istu co aj my na oslavnych foto 🙂 z C&A? 🙂

miska ty si sikula, stihas este aj tento albumik. dakujemeeeeee 😵

pridala som par foto. aj zo vcerajsieho strihania, aj dnes od nasich 🙂 😵
pekny vecer, potom pekne snicky 🙂 papa

a este som vam chcela napisat ze som rada ze je konik..... ze si mozme poradit takto, pokecat, je to fakt super. aj to co mal Denny, uz je to lepsie a to vdaka vasim radam 🙂 😉 😵 som naozaj rada ze vas vsetky poznam 😵

anjelok
8. máj 2009

vsetko naj naj naj oslavencom!!!
evi drzime palce na skusky a super, ze emmka je uz ok 😉
miska kraasne si spravila 😵 ..a ten dnesok, ja viem, ze to mrzi, ale ved aj ty mas pravo niekedy..a ulavilo sa aspon, nie? tak hlavu hore, zajtra uz bude lepsie 😉 ..a verim, ze mato bude uz cez vikend doma a uzijete si krasny vikend 😵
betatka neboj, zajtra uz bude lepsie, natalke to trvalo tak cca 2 noci, ale uz je ok. hlavne, ze uz to maju za sebou 🙂
a tesiim sa na narodeninove fotocky 😵