Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

eviku78
28. apr 2009

nicol, tie nextacke su nadherne. take by som brala
betatka detto. fakt su chutnucke. len ja by som tiez take potrebovala ako ef, hodiace sa ku vsetkym farbam 😀

evi, nenasla. nasla som na sk strankach, ale este zvazujeme, kedze je dost draha.
http://www.prenasedeti.sk/product/smyklavka-jun...

efcso
28. apr 2009

evi, ta je teda ozaj moooc draha..

nasla som topky - kochajte sa, ale nezlaknite sa, madarska stranka... http://www.topsport.hu/index.php?cat=170&pos=40

eviku78
28. apr 2009

ale dost drahe evi, nie?

betatka
28. apr 2009

efco nemali, ale mne sa páčili a je tam aj bežová tak aj ked dám modré tak sa to hadam bude hodiť...ale my máme veľa vecí ružových tak preto...inak som chcela také biele trošku iný vzor a tie stáli len 19e ale nemali 19-ky...tak som sa rozhodla pre tieto

ka77ka
28. apr 2009

betatka..krasne sandalky mate 🙂 nam by sa aj ruzove hodili. 🙂

ka77ka
28. apr 2009

beti..a kolko stali? 😉

nicolmt
28. apr 2009

ja som dnes kupila tieto
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html
ze nina ruzova 😝 😀

eviku78
28. apr 2009

nicol, tak to sedi 😀

anamor
28. apr 2009

bet pekna profil foto, aj sandalky 😉 su krasne, aj tie co si ty nicol dala linky - gratulujeme k chodeniu, u nas to vyzeralo nadejne, v sobotu vsak spadla na trave trosku drcla hlavu a odvtedy sa boji, ked vie ze chcem aby stala nehrozi....
dnes mi kamoska dala jeden link - vam ho skopcim, ze co maju vediet nase deti: len to neberte prilis vazne, nech vas nechyti depka, lebo ja si mylsim, ze je to prehnane.... aj ked nejaky sikovnici to azda dokazu 😕
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

darceky ja si nerobim tazku hlavu, je kopec toho co by sa zislo, aj na hranie, aj potrebne, ze ani neviem co, co zozeniem a stihnem kupim.
Ozaj tento rok uz vyuziju deturence pieskovisko? ja reku ze az na rok asi... ale vidim, ze tu sa uz kolacikuje 😉

KM moja dokina ze ak prestanem kojit, tak UM, ak sa nechyti prevarat kravske plnotucne po roku, lepsie od 1,5roka ak by sa dalo.... tak uvidime, zatial neriesim.

tiez nemam jedlo v zalohe, ale mam vzdy nejaky kupeny, keby nieco....

ka77ka
28. apr 2009

nicol...mne by sa aj tie Alana pacili, len keby neboli tie kvietky po nich, ci co to vlastne je. 😉

ka77ka
28. apr 2009

a aj my gratuleujeme Sarinke ku chodeniu. 🙂
anamor...Eliske sa v pieskovisku pacilo 🙂 som sa az cudovala, ze sa tak dlho v nom hrala.

bebebrumik
28. apr 2009

anjelok: 🙂 🙂 😉 ano, hned po šestonedelí, napoprve 🙂 🙂 🙂 ale chceli sme cim skor mat babatka, bolo nam jedno ci do roka , dvoch, piatich... 🙂 Zatial zvladam - babky ,dedkovia pomahaju...
Inak, nas malý tiež ešte nechodi, stoji niekolko sekund, ale boji sa sam pustit... 😅

andula30
28. apr 2009

Pekne topanocky vsetky 😉 ale babske 🙂 🙂 ananmor ja radsej ani citat nebudem naco privolavat depky 😀 😀 ale na druhej strane nas maly nechodi nerozprava ignoruje nas vo vsetkom co sa ho snazime naucit, ale posadime ho za volant a vie tocit volantom, radit pakou trubit zapinat smerovky a dnes ma dorazil zobral kluciky a snazil sa ich strcit do spinacej skrinky sa mozrejme ze to sa mu nepodarilo ale skusal to niekolko krat 😀 😀 😀

nicolmt
28. apr 2009

ka77ka tak to boli presne tie druhe jedine 19tky co mali u nas v MT 😝
ozaj aku nozicku ma terezka 😕 ze ako asi vyrastu 😝

eviku78
28. apr 2009

andula, vidis siminko aky sikovnyyyyy. ved len uzitocne veci sa uci. 😀 na co mu bude v zivote "varila mysicka kasicku." 😎 😀 😅

andula30
28. apr 2009

eviku 😉 😀 ja som v jeho veku tu kasicku sice vedela ale soferovat neviem doteraz 😀 co on asi v mojom veku vediet bude 😀 😀

ka77ka
28. apr 2009

bebe...obdivujem ta.ja mat takto deticky hned po sebe, tak isto skolabujem. 😀 mam kamosku, ta otehotnela, ked jej mala dcerka 5 mesiacov, a stale ked ju vidim, pomyslim si, ze ake to ma chuda tazke.aj jej sice pomahaju rodicia, ale aj tak je to dost. 😉

nicol...terezka ma teraz velkost 30. 🙂

ka77ka
28. apr 2009

ale terezi je drobnejsia, jej kamosky vo skolke maju tak 32. 🙂

andula30
28. apr 2009

bebe mas aj moj obdiv mam bratranca ktorym sa presne tak isto zadarilo 😉 nam sa to stat nemohlo lebo vdaka mojim problemom sme po sestonedeli este spolu nespavali 😉 😀

bebebrumik
28. apr 2009

andula, ka77ka: dik, zatial to zvladam, uvidim neskor - ci neskoncim na psychiatrii 😅 😅 😅 Momentalne riešim kočik, resp.kočiky a ako chodit von s detmi, ked starí rodicia nebudu k dispozicii... P.S. pri mojich hormonalnych problemoch som rada, že som vobec otehotnela a že to bolo tak rýchlo v oboch pripadoch, tak aj lekari sa vyjarili, že je to medicinsky zazrak... 😵 Tak asi mam tak skveleho manžela???? 🙂 😉

anjelok
28. apr 2009

romi no dost dlhy clanok, ale inspirovali ma farbicky..ma ani nenapadlo, ze uz mozu cmarat. asi nejake zaobstaratm, ze co za dielo natalka vytvori..aj ked si myslim, ze skor tu ceruzku ozuzle 😀

bebe tak to musel byt riadny zaberak pre telo 😝..takto dva porody hned za sebou..fuu..a kojis?

kraaasne topanocky ..mne sa pacili take cele biele s kvietkami..take by som chcela na jesen pre natalku, aj ked biela..to asi nie je ta spravna farba 😅

anjelok
28. apr 2009

andula 😀 ..neboj, to simonko bude ako einstein..v podstate nic poriadne nevedel a aj tak bol genius 😉

bebebrumik
28. apr 2009

anjelok: to ano, bolo to aj tažke a zaroven krasne, snažila som sa užit si aj materstvo aj tehotenstvo, aby mi nic neušlo 😵
-v oboch pripadoch som kojila asi mesiac, no nestačilo mi mlieko a postupne som začala prikrmovat UM, aspon na noc - mame to asi dedicne - mamky v našej rodine neboli velke dojky 😅 no čo už, velmi som sa snažila a vlastne aj stale snažim, no mala je strašný hladoš, na prsníku by bola non stop, no čo z toho, ked nie je čo... ☹

andula30
29. apr 2009

Bre ranko
Bebe tak ak si mala problemy tak je dobre ze sa vam postastilo, aj ked aspon si vedela, ze ti nieco je, v nasom pripade sme boli podla lekarov obaja zdravi a dieta sme aj tak mat nemohli, takze po tolkych rokoch manzelstva je aj pre nas Simi zazarak aj ked nie medicinsky 😉
Anjelok ved vlasy uz ma obcas ako einstein 😀 😀 😀 😀

ninka123
29. apr 2009

Dobre rano vsetkym 🙂 My mame tiez topky ruzove (20), a take obycajne tenisky ruzovo-hnede, jedni ruzove sme uz mali, vydrzali len 3 tyzdne, potom noha narastla... papucky vacsinou cervene-uz tretie 😅
U nas dnes vyzera celkom pekny den, asi z jasliciek pojdu von, vcera vonku kreslili, tak Lula bola farebna ako Indian 😀 Pekny den vsetkym 😵
Bebe, obdivujem, ale ja mam v okoli dve kamosky s detmi s rozdielom 11mes. a su v poho, ziadna psych., takze neboj, zvladnes to 😵

moni1412
29. apr 2009

beti Leuske prajeme vsetko najlepsie k dnesnym meninkam, vela, vela zdravicka hlavne 🙂 😉 😵

katmi
29. apr 2009

kocky pekne topanocky maju aj tu 😉
www.boticky.sk

katmi
29. apr 2009

my mame aj tieto..ale so zapinanim na suchy zips
http://www.boticky.sk/?tripos=baby&boticky=7

eviku78
29. apr 2009

ahoj mamule.
katmi, my sme zdedili tieto cisto nove a mozem ich odporucit. su fakt kvalitne a maju aj pupcek vnutri.
http://www.boticky.sk/?tripos=baby&boticky=7

eviku78
29. apr 2009

no prdlajs, ved sa tam nezobrazili. 😠