Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
6. máj 2009

gurtiiii gratulujeeeem 😵 a miskovi vsetko naj 🙂
natalka tiez len sa stavia a akurat tak par krockov popri nabytku, ale zato lenivcek mi nepripada vobec, hlavne ked sprintuje na styroch 😅
moni krasne fotocky..inak teraz pozeram ze denisko je cely ty 😉
a tu su nase 🙂
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

anjelok
6. máj 2009

aly neboj, za chvilku si zvyknete, musis to zobrat tak, ze je to pre jeho dobro..a ked nic horsie, tak toto urcite zvladnete 😉

nicolmt
6. máj 2009

leni 😅 😅 😅 a tie foto 😅 😅 nemam slov 😅

eviku78
6. máj 2009

moni, vy ste aky sviezi a mladi. 🙂 ja ale nemam album na mojasvadba. 😎

aly a ako to alex znasa? chudatko moje. ale urcite lepsie ako mamina, ze? 😉

eviku78
6. máj 2009

lenkine som uz videlaaaaa. 🙂

katuskapd
6. máj 2009

teda lenka krasne fotky, nadherna torta, taku som este nevidela 😉

aly presne zvyknete si aj ked je to narocne, chudacik malicky, mne je vzdy smutno z takych veci ☹

aly
6. máj 2009

No jasne že to zvláda lepšie ako ja, je to statočný macík 🙂
Pridávam aj ja svoje foto:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

eviku78
6. máj 2009

krasne nevesticky. 🙂
stale cakam na efco. 😎 😀

janca704
6. máj 2009

Ahojte,

ALY, to si ty? 😕 By som nepovedala podla fotky v pase 😅 😅 😅 Alexikovi drzime palce, nech je taky statocny aj nadalej a drzime palce, aby to rychlo pomohlo 😉 A aj ty si statocna 😉

Baby, tie fotky zo svadieb - super. MONI tiez som kukala, aky je Denisko cely ty 😉 A LENI, tie vase 😲 😲 😲 NESKUTONCEEEEE - fakt velmi velmi pekne. A sialene sa tam podobas na jednu nasu znamu 😕 😀

eviku78
6. máj 2009

jani, tak sup sup hodit aj tvoje foto.
za chvilu si budeme pozerat fotky, ked sme boli deti 😀

eviku78
6. máj 2009

leni, inak ta torta je fakt pecka. 😲

katuskapd
6. máj 2009

to ste skoro vsetky presli z mojasvadba na modreho konika, teda sa vam zije ze tak dlho mate internet 😀 😀 😀

kats
6. máj 2009

kati, nie vsetky my mame vlastnu stranku 😀

katuskapd
6. máj 2009

kats no ziram som nejak pozadu s informacnymi technologiami 😀 😝

moni1412
6. máj 2009

evi neva, ze nemas na mojasvadba.... nemas inde? 🙂 hehe, sviezi a mladi.... bejvavalo 😀 😀 😀 😀

lenka wow....romantika, super fotocky 😵

inak v poslednom case pocuvam ze sa Denisko podoba na mna, od narodenia bol cely tatino 🙂 sranda ako sa ta podoba meni 🙂

aly Alex je velmi statocny 🙂 drzkajte sa 😉

eviku78
6. máj 2009

moni, mam na picase, ale to neviem, ci sem mam davat. neda sa potom ten link spatne vymazat?

anjelok
6. máj 2009

hehe dakujem..a torta bola aj mnaaam, nielen pekna..odkaz pre efcso: kvety boli zive 😀
nicoool to co su za potmehudske usmevy? haaa? 😝
katuska, no na mojejsvadbe bol zaregistrovany moj muz, ja som na take "hovadiny" vtedy nemala cas 😅

misanik
6. máj 2009

jeeej, tu sa svdbuje, andherne fotocky vsetky tri nevesticky krasne

katuskapd
6. máj 2009

leni no vidis ten moj bol a aj je odporca internetu doma ☹ ze je to pozierac casu a stane sa zo mna zavislacka a tak. som si ho normalne vyboxovala pred 3 mesiacmi 😀 ze bud bude int. alebo sa balim a idem 😀 😀 😀

ka77ka
6. máj 2009

ahojte...tak neprecitala som skoro nic, akurat som fotos zo svadieb pozrela. 😎 teeda, krasne nevesticky ste boli.ja nemam tiez na moja svadba, len doma v albume...vsak, ked som sa ja vydavala, este sme nemali ani len digit.fotak. 😀

anjelok
6. máj 2009

katus 😀

misanik
6. máj 2009

kati, dtto, akurat som chcela napisat, ze aj ja ukazem, ale treba prist osobne, vtedy sa fakt na digital nefotilo 😀

ka77ka
6. máj 2009

veru, mali sme kupene 4 filmy do fotaku a to bolo vsetko.z toho nam este polovica fotiek nevysla. 😀

misanik
6. máj 2009

kati, my sme cheli v atelieri hlavne ciernobiele a amater nejaky ten fotograf pouzil film po zaruke, tak nevysli, mame zopar farebnych pred cervenym zavesom 😝, joooj, ako som to vtedy prezivala a dnes mi je to smiesne

katuskapd
6. máj 2009

no my sme mali digitalny ale nikde neviem najst cdcka, asi zajtra prehrabem cely byt, alebo sa opytam matuska ten sa rad hra s cdckami a roznasa po celom byte 😀
jaj idu do hajan, vsak muz uz spi sa nejak prejavuje ta zavislost 😀

anjelok
6. máj 2009

no ja som povesala a idem si este na zajra obed varit 😝 ..nejaky dietny 😅

ka77ka
6. máj 2009

misi...ja mam zas zlty zaves ako pozadie....vsak aby sa hodil ku zltej kytici. 😀 a akurat vtedy cele leto prerabali kostol v RK, takze na kazdej fotke pri kostole vidno lesenie...no proste romantika. 😀 ..ale dobre bolo, ludia sa zabavili, a my tiez. 🙂

ka77ka
6. máj 2009

leni..sa ti este chce o tomto case vyvarat???

anjelok
6. máj 2009

jaj katuska a tebe som este chcela..neboj, som nechytila nic, to ja nemam virozu, asi som si pretazila zaludok. lebo ja cely den nic nejem, proste pri malej na to akosi nemam cas a vecer potom ladujem jedno cez druhe ..a tak to aj dopadlo 😒

andula30
6. máj 2009

No precitala som vas aj som chcela reagovat, ale kym som docitala tak som zabudla na co, tak len zagratulujem oslavencom aj tehulke a fotky zo svatby su pekne ale moje su tiez len v albume a na videokazete ved vtedy este ani dvd neboli 😀 ozaj tak mi napada ktora z nas sa najdlhsie jeduje s tym svojim chlopom hodte cisla, takze ja zacnem manzelia od 1999 cize 10 rokov a spolu od 1994 /od malicka 😀 😀 /cize bude 15 rokov 😉