Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

moni1412
13. máj 2009

kats my mlieckom zaciname aj koncime den a Denisko tiez sam najradsej papa.... mi ho netrpezlivo vytrhne z ruky ze co sa tolko flakam s tym.... no a koniec ked ideme predtym dat vigantol 😒 douzivavame, kazala nam dr. douzivat co sme mali doma.....

jogurty - activie, zvolenske, probie.... Denny spapa vsetko 🙂

miriamka
13. máj 2009

Ninka...jej,az teraz vidim ze cakas dvojicky?Gratulujem 😵 😵 Hod sem recept,aj ja by som chcela dvojicky 😵
Inac ja tiez v praci na 6 hodin denne,ale pri druhom by som asi s navratom do prace vyckala kym nebude dobre spinkat cez noc,lebo je to takto fakt narocne 😒

nicolmt
13. máj 2009

inak dnes zazitok od dr..som bola rano na krv, na gynde a akurat su stredy tehulky
mala som tam byt do 8.oo, vbiehala som 7.50 cestou cez cakaren vyzliekala kabat..a ma zastavili nenavidene pohlady 🤐 reku ze idem vysvetlovat ze to ja ich nepredbieham..uz aj sestricka ma zdravila ze hura idem 😝 ..a oni mi pozerali vsetky na brucho 😲 tak som zahlasila nebojte sa, ja nie som tehotna 😀 😀 a bezala dalej do ordinacie, sestricka aj baby v cakarni za rehlili 😀 😀
jogurty u nas len zvolenske, activia never ever, raz sme mali aj sabi (u nas moc nedostat, ale niekdo mi doniesol) a tiez dobre..kym som kojila davala som len biele, teraz aj ovocne..sara je jogurtova maximalne..idem hodit foto

moni1412
13. máj 2009

ninka az teraz vsimam ze dalsia tehulka 🙂 gratulujem 😵

nicolmt
13. máj 2009
misanik
13. máj 2009

nicol, zlatucka je, norko zatial jogurt nic moc. Vcera som ja jedla zvolensky ochuteny, tak prisiel zobrat, dala som mu z vrchu este nepomiesany 2 lyzicky a netvaril sa ze bleee. Mam pochystany sabi v chladnicke, skusim zajtra, dnes bol ako 100 certov rano, tak som mu ani endavala, ekd je tkay, nepapa ani oblubene jedla

miriamka
13. máj 2009

My jogurt len vanilkovy alebo bananovy,ovocne mi nechce

ninka123
13. máj 2009

Misanik, zvladam v poho, bez nevolnosti, len som total brutal unavena 😔 a stale by som spala, co som prve tehu nemala... Moni, Miriamka dakujem za blahozelanie, dufam, ze budeme v poriadku 🙂
Inak my sa pred Lulou nemozeme ukazat s jogurtom-zje hocijaky od hocikoho 😅 teda nedavam cokoladove a orechove... A bielu Activiu(nie sladku) jeme v pohode..

basika
13. máj 2009

misi - skúšala som niečo podobné, ako to zacíti... tak blink...

obdivujem žienky, ktoré chcú mať dobrovoľne dvojičky....

andula30
13. máj 2009

Sara je podarena, Simi jogurty papa bez rozdielu vsetky, no flasu s mlieckom ked uvidi tak konecna ak mu ju nedam okamzite 😀 😀je ho schopny pit kedykolvek a akekolvek mnozstvo bolo to tak aj s materskym a tak isto je to aj s Um zatial 😀 😀 Misi s tymi kuskami som to skusala x krat on ho vzdy najde a vypluje 😉

basika
13. máj 2009

bože, dúfam, že sa to s tými dvojičkami zle nepochopí...narážala som na Miriamku...

ninka - asi ti to moc tu s našimi poznámkami neuľahčujeme... 😒

miriamka
13. máj 2009

Basi...sice je to starost mat ci uz dvojicky,alebo viac deti...ale aj koooopec radosti a zabavy urcite 😉

ninka123
13. máj 2009

Basika 😀 Ked ono si to clovek moze malokedy vybrat dobrovolne.. 😵 Miriamka, ozvem sa za pol roka, ake to je 😀 Ak teda nahodou budem stihat 😀 😵

facovka
13. máj 2009

ninus, pridaj sa aj k nam do temy-majovky opat tehulkuju 🙂

miriamka
13. máj 2009

Ninka...moja suseda-svagrinka ma dvojicky,su o 2 tyzdne mladise od Jakubka...a poviem Ti,ma co robit 😔

andula30
13. máj 2009

Miriamka suhlas ze viac deti viac zabavy ale ja by som radsej po jednom,viem od susedov ze to pre mamku je riadna fuska jedny maju dvojicky a jedny trojicky ale ked to pride tak by som to neriesila ved potom je to uz radost a ninka to zatial zvlada skvelo 😉

gurti
13. máj 2009

ninka123, no to je skvele, gratulujem a dvojky...no to bude radosti, ale uprimne, moc ti nezavidim, teda neviem si to dobre predstavit, ja mam paniku z toho jedneho, pfuuh, no zatial si uzi aspon to tehulkovanie...no zo srdca zelam, aby boli dvojky kludnej a tichej povahy 🙂

miriamka
13. máj 2009

Pri dvojickaj je najvacsi problem asi to,ked maju opacny rezim...jedno zaspi,druhe sa zobudi...to je des 😉
Ale aj tak by som chcela 😵

facovka
13. máj 2009

ja mam kamosku co ma presne takto po jednom babatku s takymto vekom dvojky a chlapci su to,a nevie si vynachvalit, ze sice makacka, ale inak super 🙂 zena zmakne vsetko.. 😉

miriamka
13. máj 2009

Facovka...ja si tiez myslim,ze my to zvladneme 😉

andula30
13. máj 2009

facovka a ma na vyber??? 😀 😀

facovka
13. máj 2009

nema, ale ani nieje odstrasujuci priklad 🙂

andula30
13. máj 2009

facovka myslela som zena globalne 😉 😀 😀 ale rozhodne suhlas ze dvojicky nie su odstrasujuci priklad

facovka
13. máj 2009

jaaaaj, to u mna sa spaja MD a tehudemencia dohormady, som to zle pochopila 🙂 no, tak to asi nema 🙂

andula30
13. máj 2009

facovka 😀 rozumiem o com tocis 😀 😀

ninka123
13. máj 2009

kocky, dik za podporu, som rada, ze nie som odstrasujuci priklad 😀 😎

andula30
13. máj 2009

ninka ved na to sme tu 😀 😀 aby sme ta podporili 😀 😀 😉

basika
13. máj 2009

ninka - dobrovoľne si želať dvojičky...to je obdiv..a väčší obdiv má ..vychovať ich...

ono je to od psychiky a nastavenia...od rodiny a pomoci od nej..mám kamošku, čo má po sebe deti.. skončila u psychológa...to záleží od sily jedinca....

takže u mňa dvojičky sú kráááásne, ale len u susedov.. 🙂

miriamka
13. máj 2009

Veru,je to individualne...napriklad moja mamina sa cuduje ze chcem uz druhe,medzi brachami je rozdiel 1,5 roka,a ona ze keby mala teraz moznost vyberu,nechce tak skoro za sebou druhe...a mne hovori,aby som si to este rozmyslela 😉

andula30
13. máj 2009

basika to je od pohladu na vec ktorymi okuliarmi na to hladis su ludia co skoncia u psychologa len s jednym dietatom ale to je o inom, myslim ze ked sa to berie ako radost a dar tak sa to da zvladnut pozri na nasu supermamu Verul ma doma styri kusky a je stale mladsia a krajsia a urcite aj stastnejsia 😉