Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

mirka20
autor
10. jún 2009

eviku, ja odsavam + - kazde dve hodinky. o sinuprete neviem 😒
aj vam prajem skore uzdravenie. tie dva dni musime naplno vyuzit na zregenerovanie 😉

ajkabezka
10. jún 2009

evi ked maju mali sopliky, odsavame zhruba kazde 2h- po odsavani davam do nosika kvapku do kazdej dierky vigantolu- figl z nemocky- ze osetruje a chrani sliznicu, nekrvaca 😉 😎 ..idem kuba mi tu knuci u nohou 😲 ..pekny den a uzdravovat supky dupky. 😵 😵 ..
janipo ZABAL VSETKYCH A DOJDITE!!!!! 🙂 🙂 🙂 sak jak pise tusim nicolmt postarame sa o vas 😵 😵 😉 😉

misanik
10. jún 2009

evi, sinupret je na uvilnenie hlienov, cize aby isli odsat a asi aj vykaslat. Ak ti zachripla, nasad jej Calcium chloratum sirup, dava sa 2-3 krat denne 1pol. lyzicka, v navode je nieco ine, mne takto kazala lekarka a vraj necitat navod. Toto krasne zaberie na kasel aj zachripnutie 😉 Ak kasle a nejde jej este vykaslat, tak mozes aj stoptussin, to mne sa moc nepaci, taka chcemia, leprie hedelix, to je len prirodne 😉 Drzim palce, emmusik musi byt do piatku fit 😉

misanik
10. jún 2009

janipo, jasne, podte 😵 aj efcso, by som rada videla 😉

verulka
10. jún 2009

cafte,
u nas je velky pboj, doazili horucky, ale uz 1,5stolicky je vonku 😀 ale teraz mam kludne ditko a som z toho nestatsna..len tak posedkava, smutny kukuc...ach jo, kde je moj naspeedovany cert? noc prebdena 😉
jeje,nove zostrihy 😉 feasaci..ronovi uz opat dorastli vlasy, ale az pred dovcou ho strihneme, kedze ruci pritom ako tur.
babulky, pred odsavanim treba zvlhcit nosik morskou solou( tie vselijake sterimary, vincentka a pod) je to setrnejsie k sliznici a lepsie sa sople pustia. Sinupret je super, prave na uvolnenie hlienov, ale nezlaknut sa, ked zacne ditk viac kaslat- vykasliava a ato je dobre 😉
co sa odsavania tyka- ja som odsavala vzdy podla potreby 😉 teraz ronovi tiekli sople prudom zo zubov, nechcela sa nechat, tak sa naucil fukat..ale len do ruky 😝 mojej, nesmiem mat vreckovku 😀

nicolmt
10. jún 2009

verul ja som tusila ze ron bude tak tradicne predvyletovo "zubovat" a este ked ta ani vidiet nebolo 😉

misanik
10. jún 2009

verul, uz som sa chcela opytat co je s tebou, tak ronusik zasa zubadluje ked sa niekam chystate?

verulka
10. jún 2009

baby, ja ale do jasnej nejdem...ja som sa zrusila uz davno, ze jedine ak sa mi podari..ale nakoniec budem sama bez muza a deti maju vystupenie, sutaz, takze budem len doma tisko zavidiet...
misi, vas si dufam vychutnam, ked dorazime do Ke niekedy v lete a nicol je mi dlzna jedno zvolenske stretko 😀
ja inak klasika vobec nestiham, nespim uz takmer vobec, cize zalomim hned vecer oblecena..apson mi v noci nie je zima, kedze som oblecena 😉

basika
10. jún 2009

Ahojte..

andula - ten heft s tou "hračkou navyše" sa mi páčil, som sa zasmiala...

prípravy na stretko vrcholia..prajem aj ja..aby sa vydržalo... a efcso vari nejde... som si myslela, že ona sa chystá...

ef- nečítaj toľko...budeš veeeeľmi zčítaná...

ajkabezka
10. jún 2009

joooj verul skoooda ☹
to spanie oblecena- hm dobry napad, 😉 si prakticka zena..asi zacnem aj ja v pripade pressu 😅 nech sa ti brzo da kvalitne pospat 😔 ..v albume ronusik bad boy 😎 = dost dobry zaber 😵 , fakt by som sa ho bala 😲

basika
10. jún 2009

čítam po sebe...riadnu blbosť som napísala.. prajem aby sa vydarilo stretko

efcso
10. jún 2009

cafte kocice!

seona strihania vrcholi, tak ako aj prpravy na stretko (u nas ani jedno)... u nas sa ja davm do pucu - uz mam nechtike aj poloblond 😵 este behnut zo 1456x do posilky a som kocka ako pred tehu 😀

janipo, jasne, stav sa po mna o 16.30, nabalime a vecer sme v jasnej 😀

bab, mam docitaneho baricaka (hirax) kto necital, nevie, co je postmoderna 😀 vrele odporucam... basika, moja, ja mam vystudovanu angl a amer literaturu, takze veeeeelmi scitana uz davno som 😎

a ostatne som necitala. jaj, este verul - pevne nervy pri pestovani zubkov. aj olivia zle spava posledne noci, takze aj napriek mojej snahe vyzerat cool & sexi je vysledok viac nez biedny a uz asi ozaj oslovim firmu nike, ze by mi za tie cierne fajky pod ocami mali platit ☹

fotky su uzasne 😵 idem este zistit, ako ste na tom s kojenim...

verulka
10. jún 2009

evi, jasa na nechty chystam cez vikend..ako aj na milion dalsich veci..resp, nechtarka pride ku mne vecir 😎
no kedze o tyzden idem na svadbu, tak aj kadernicka bude, aj make-up kupim, nech vyzeram, ze sa nic nedeje...posilka, ach jo, na to potrebujem vonku zimu, takze najblizsie 3-4mes sa nechystam 😀
ajka, ja mam vpodstate nonstop press, bez toho by som uz ani zit nevedela 😀 a vyspim sa tak o 2-3roky 😎 teda ak nebudem cele noci vyzeratpri okne, ci sa mi moje pubertalne deti v poriadku vratia 😅 to je ale perspektiva 😝 i ked ja tvrdim ,ze spanok clovek k zivotu nepotrebuje tak velmi ako si mylsi 😀

efcso
10. jún 2009

verul, takze ides za cicu? 😵 😵 😵 mne nechty urobilaa suseda a su fakt skvele, drzia, len mi pri pisani vynechavaju pismenka 😲 ale to je taky staronovy problem, takze pohoda. skor som sa bala, ze ako budem s olili narabat, ale no problemo. a potom chcem vidiet fotky... alebo vies co? rovno sem pridi zo svadby, neh ta vidim 😵 aprorpoooooo, kedy pridete?

verulka
10. jún 2009

evi, no idem za cicu, ak s apodari...vsak idem naj kamoske za svedka 😀 zurka bude pri TT, takze ideme na celu noc..deti budu s nami, potom pojdu na chatku s mojou segrou a my pokracujeme do ranabileho 😎
kedy? nuz najskor cez prazdniny, lebo teraz uz beztak nic nestiham 😝 ale to spravim tak ,ze cestou do ZV na chatu, sa pristavime na par hodin u vas 😉 ale v pocte 4 deti + ja 😀

basika
10. jún 2009

ef - naaaaaaaa čo si ty čakala, že ťa tu niekto spomenie...treba zakaždým, aby sme ťa tu videli? juj a nemala som kompletné info o tebe..tak prepáč., že som si ťa dovolila podceniť čo sa týka literatúry..akejkoľkvek...

dieťa je u hore...idem sa venovať....

ajkabezka
10. jún 2009

..ja idem rychlo zalahnut-kuba zaspal,dani cuci kouzelnou skolku a mne je zas zle..

misanik
10. jún 2009

verul, ty nejdes? som nevedela, a tesiiim ked pridete do ke 😵
efcso, no rada ta po dlhom case citam 😉
norko sa dnes rozhodol ze da len 1 spanok, no ale spal len od 9.30 do asi 11.10 a dost, do vecera nic, fuuu dost tazke to bolo, okolo 17-tej ho aj zmahalo, ale to uz som ho nedala. Tak som zvedava aka bude noc.
Ozaj norko nechodi stale, ale ja si uz myslim, ze on nezabudol, on si to proste vyskusal a zrejme si povedal, ze to nie je nic pre neho a ostava na 4-och 🙂

anjelok
10. jún 2009

miska on len chce byt gentleman, ked uz bude v chatke s natalkou 😉
inak..natalka uz od soboty nekakala 😲 to sa vam uz stalo? ..a to vcera jedla hrusku, slivku, dnes som jej dala hrusku do kazdeho jedla okrem obeda. uz ked zajtra nie, tak bude pruuuser v jasnej..alebo prieser? 😀 😀 😀
ajkaaa len pekne oddychuj a dietuj!
verul, nech su zuby rychlo vonku a nech svadba dobre dopadne, uzite si to 😉
ef ja este kojim, preco chces zistovat?

basika
10. jún 2009

leni - uf od soboty? do dooosť, ani nemala snahu tlačiť?

misi - nakoniec sa mu 1 spánok zapáči a ráno vstane neskôr...prajem ti to...

ja sa idem posťažovať..lebo už to potrebujem zo seba dostať ☹ ☹ ☹ ☹ , dnes som už ostala dosť smutná z priebeh u stravovovanie mojej Lívie..nidky som nebola prešťastná v tomto smere...ale už som dosť smutná z toho, že niet dňa keby ju niečo nenaplo v tom lepšom prípade a prípadne až nepovracala..v tom horšom prípade...nič nové nezavádzam..stále väčšinou to isté...proste som už z toho dosť smutná...keď jej dávam papať som stále v strehu...aby "to" zasa neprišlo..dávam jej redšie...hladké, mixované....aj rožok by taaak jedla, pýta sa celý...lenže to vždy skončí...že si odkusne vačší kus..a všetko ide von..dávam jej po omvrvinkách...

som z toho smutná... ☹ ☹ ☹

basika
10. jún 2009

to som písala...ako maďar...

nicolmt
10. jún 2009

anjelok hmm 😕 to sara asi ... aj za natalku, nic ine nerobim len prebalujem a vetram..a ze je to sranda ked sme cele dni vonku, kde potom prebalit dieta aby z toho nikoho nevykotilo 😝
jedna stolicka uz je vonku, hadam lezie druha..a mozno aj tie "chybajuce" zuby kedze ma len 4plus stolicka sa spamatali 😕
verul ja som nezabudla, hned ako sa budem hybat smer ZV hlasim 😉 mozno snad som tam aj buduci vikend, ale este to nie je iste, podla toho ci ostane kamoskyn drahy vo francuzsku dlhsie alebo nie..
a KE my asi september, alebo august, uvidime, vacsinou zbiehame ked su dake tie volne dni..uz mi rodinka reklamuje ze ked sme si minuly rok dovolili neprist! (so 4mesacnym dietkom kojacim sa kazde 2 hodiny 40 minut 😝 fuj skoda spominat 🤐 ) tak teraz musime 🙂

ka77ka
10. jún 2009

miska..neboj sa, norko uvidi v jasnej ostatnych ako chodia, a neda sa zahanbit. 😀

basika...nezavidim vam to papanie...ja si musim poklopkat-klop, klop...s papanim problem veru nemame. 🙂

basika
10. jún 2009

ka77ka - mám obdobie, kedy to v pohode znášam...ale keď je takých situácií viac...a prída sa aj niečo iné...tak ma to potom zlomí...

misanik
10. jún 2009

leni od vikendu nic? my sme mali dnes 2- dnove kako a som skoro odpadla, brrr, tak ak toto na nas natalka vybali v jasnej, tak nas "vycmudi" z chatky 😀 podla mna ak sa netvari, ze ju boli brusko a papa, tak je to ok...
basika, no naozaj bych ti rada poradit, ale neviem... ja nemam extra jedaka, ale nenapina ho
a som veru zvedava na rano,a le ja to skr vidim tak, ze bude budicek skorsi, lebo zalomil uz 19.15 😝

ajkabezka
10. jún 2009

basi no to ani ja ti veru neporadim, lebo moji hosi zjedia co vidia 😅 - teda kuba nemusi sladke 😝 , ale inac zje skoro vsetko a dani ho nauucil ze veeeela 😒
nicol ja som "doma" nebola uz rok ☹ ...mame to 570km 😔
miska norko drzi "basu " s natalkou 😎 ...a to kako- no nas kuba nemusi mat dvojdnovu 😅 .. mozeme namiesto sietky medzi dvere a okna dat do kazdeho otvorru jednu kaknutu plienku a ver ze ani jedna mucha sa neodvazi 😀
..no idem hajat..zitra uz toho bude dost 🤐 , dufam ze mi bude lepsiie 🤐 🤐 🤐 😅
..bruuu 😲 😔

ajkabezka
11. jún 2009

dobre ranko 🙂 ..hm posledne a prve slovo..jezova ty to vedes.. 😨 🤐
som celuu noc hore 😒 , dalsi zlcnikovy zachvat za mnou.. 😖 😖
..a musim cosi dorobit 😉 ..takze chalosi spinkaju a ja idem dorabat..prajem vsetkym krasny den a chorym nech uz su zdravi.. 😉 😵 😵

kats
11. jún 2009

ajka, inak ty na com ficis ??? ze zlcnikovy zachvat cez noc a ideeeees 😕

verulka
11. jún 2009

ja len frisko...kats, vsetucko naj 😵

eviku78
11. jún 2009

katiiiii, ja by som bola zabudla nebyt verulky 😕 😲
takze vseeeeeeetko naj k tvojim okruhlinam a vitaj medzi dospelymi 😀 😀 😀 emmusik posiela jednu soplavu. 😉