Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

eviku78
5. máj 2009

nicol, ja som emmusikovi este ani sandalky nestihla kupit. dufam, ze este nepridu horucavy. 😀 aktualne ma 3je topanok (nove ale zdene) a jedny papucky. kupila som jej 21tky tenisky, este dokupim tie sandale a v druhej polke leta kupim kozene boticky.
inak tie do vody prosim odfot, nech aj my vidiem. 😉

verul, ty si napisala - nejaky ten fetacik. asi 3x som to musela precitat. 😀 sa mi to nezdalo, ze by si sa na leto tesila fetovat. 😲 😀 🙂

jankapo
5. máj 2009

nicol, pohoda, pokial jej k tym topankach nekupujes aj kabelky, tak si ok... 😉

eviku78
5. máj 2009

jani 😀 😀 😀

nicolmt
5. máj 2009

jani do kelu..so easy! zajtra otestujem, ci mi nevytrhne okno 😝 😀 i ked ak nebude svietit slnko, a to zajtra nebude neviem ci tam tu plienku znesie 😒 ona ja siltovku moze mat len v pripade ze jej tieni oci inak je fuj 😝 😀
efco auto nie nove...stare, len jak ho viac jazdim (predtym skor sluzobne) tak furt cosi vymyslam, teraz som dala nove disky..kraaasne..a tie folie mi spravia v pondelok, lebo fakt neviem..mne aj ta plienka dost zavadzia pri cuvani 🤐
no a to je mi jasne ze si miro tie vikendy "vyberie" ale mam to v pohode, zacala F1 takze sa vybrane sa berie aj ked "musi" pozerat preteky a ja som s malou cely den na chate ( u nasich 😝 😀 )

jankapo
5. máj 2009

nicol, ale tu plienku si neprehadzujes cez spataky.... 😎 😀

verulka
5. máj 2009

babyyy, sorry za preklepy, ale fakt necitam po sebe 😅

nicolmt
5. máj 2009

aj kabelky uz treba 😲 😲
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolmt
5. máj 2009

okna hadam potom zavriem..inak by mi to hadam mohlo auto aj hlasit sa mi vidi 😕 😕 este som neskusala..zajtra bude den testov 😝 😀
idem fotit sandalky do vody 😉

andula30
5. máj 2009

Ahojte no vy ste toho popisali fuuu 😉 takze pijeme z flase a z normalneho pohara ostatne je na hranie 🙂 cestovnu postielku mame tu v Norsku sluzi ako klasicka postielka len ma na nej klasicky matrac,jankapo aj mne sa maly smeje ked som vyzlecena a tiez mu hovorim ze co sa smeje ved on za to moze 😀 topanky mame papucky botasky a chystam sa na sandalky, ale tu ich zatial nepotrebuje,kasa ani nasmu nechutila a to neviem preco lebo on kasovite konzistencie mnam,a co som ja nemam tuzbu prezit den bez maleho a co este jaj Verul aj my tento rok v juny oslavime 10 vyrocie sobasa 😉

nicolmt
5. máj 2009

efco a ten naustok na nuby poharik normal v DMku..frajerim, ale som si len nahodou vsimla ked som nieco uplne ine hladala 😝 ale inak..49sk naustok, komlet nova flasa 99sk tak neviem 😕

verulka
5. máj 2009

baby, ja teda prchaaam, prijemne dnes bolo 😀

jankapo
5. máj 2009

jo, ja som sa zakukala do "naha si krasna"...tak cumim.... 🙂 a zaavidiiiim

nicolmt
5. máj 2009

tak tu su..nase topanocky k a do vody
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
take gumenne akoby, ale makke, a podrazka super pevna a aj dako tvarovana ..dnes ich sara testovala po byte a v pohode sa jej v nich chodi...je to take smiesne ked jej presvitaju prsty 😀

misanik
5. máj 2009

nicol, tak potom chapem 😉 , toto naozaj potrebovala 😀

nicolmt
5. máj 2009

misanik dakujem 😅 😝 😀 😝 😀

andula30
5. máj 2009

Nicol ked vidim tie prepotrbne veci pre dievcatka tak som rada ze mam chlopa 😀 ale su chutnucke 😉

jankapo
5. máj 2009

nebudte hnusneeee..... 😅
su zlateee 😉

nicolmt
5. máj 2009

no my sme prapovodne mali byt tento tyzden v besenovej v thermalparku na tyzden ale sara ochorlavela tak sme to zrusili ale pojdeme inokedy...a tu nedaleko v tepliciach mame thermalpark a ked tam skocime nejak si neviem predstavit ju tam nechat behat bosu 😲

misanik
5. máj 2009

nicol, vazne su pekne 🙂 , ja by som sa inak v celku bala tych thermalvod... (ber ma s rezervou aj sa este stale bojim aj travy), ale mas pravdu, musi mat nieco na nozky 😉

andula30
5. máj 2009

Nicol ale ved chapeme 😉 a plavocky ma dufam ze aspon dvoje lebo v mokrych by nemala chodit 😉 ale nie ja nie som hnusna len trosku vrtam 😉 😉

andula30
5. máj 2009

misi kazdy mame nejaku vadu 😉 ja sa zas bojim nechat Simiho s niekym inym, co uz kazdy mame nejaku diagnozu 😀

jankapo
5. máj 2009

andula, ty si proste passla test do majoviek na 100bodov.... 😎
😀 😀 😀
idem spat...bruuuuu

misanik
5. máj 2009

ja som sa vam inak zabudla "pochvalit" na tu moju zblbnutu cytologiu mi predpisali dajake cipky so zivymi kulturami, cize potvorky nejake do susky, mato ich bol vybrat v lekarni, bud nepocuval, alebo mu fakt nepovedali, tak ich nedal do chladnicky a v teple tie potvorky asi zdochli 😝 . Tak som bez liekov 😝 musim zajtra volat gyndosovi, ci da recept na nove.

andula30
5. máj 2009

Jani vdaka 😉 no idem aj ja kade lahsie lebo este daco splechnem a budem sa musiet hanbovat 😉

nicolmt
5. máj 2009

sakra..no plavky ma iba jedny 😝 😀 ale za to dvoje gatusiek na prezlecenie aby v mokrom nebola 😝 😀 😀
moja diagnoza zacina byt jasna 😀 😀
fakt tie thermaly nie su 100% preto som chcela ist teraz predsezonne a cez tyzden, ked nie je vela ludi a po vikende aj vodu vymenia 😝 😀

efcso
5. máj 2009

jani, s tou andulou mas teda recht 😉 . ved dojdite aj vy do zvolena - obe to mate na skok 😀 😀 😀

efcso
5. máj 2009

andula - a ty by si sa mala zamysliet, co pises - ze vraj kazdy mame nejaku vadu?!?!?!? 😠 a co verulka?!?! a ja?!?!?! normalne odvolavam, co som pred chvilou napisala!!!

eviku78
5. máj 2009

evi, pozoooor, komu musi vsetko ladit?! 😀 😀 😀

eviku78
5. máj 2009

alebo to nie je diagnoza? ci? 😀

nicolmt
5. máj 2009

presne...kdo chcel cervene topanky pre olili 😝 😀