Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
18. máj 2009

cafte,
misi, krasne fotocky 😵 taka pohodickaaa z nich ide.
leni, inak ja som skusila obycko sunar, ten vraj vsetky deti piju... u nas nic 😝 ziadny uspech
evi, ja uz normlane prisalam.nie vela, tak normlane...cize uz som presla na 1varenie pre uplne vsetkych 😉 gratulka ku skuske 😵 kedy najblizsie?
ninkinej Lucke vsetucko naj k narodkam 😵

basika
18. máj 2009

Ahojte,

Leni - s tým jedlom mixovaným, známa to tiež tak mala..že síce s kúskami zjedla ale menej a dlho to trvalo riešila to tak, že ako mala sama čas..proste raz jej dala tak raz onak...Riešiš mliečne dilemy?... No veľa už bolo popísaného...My sme mali tiež zo začiatku HA, ale potom som prešla na normálne UM. No ale tiež si myslím, pokiaľ dáš HA, tak iné mliečne výrobky už nepodávať. Čo sa týka UM, tak Lívia tiež nevypije mlieka veľa..teraz nejako menej, ako som zaradla už Nutrilon 3. neviem či je sítejší..ale zasa zje iného viac...a medzitým iným ja aj mliečne...len málo pije celkovo...

katmi - uf, zlomená kľučná kosť...? ☹ ☹ ☹ Držte sa,

Romi - ani my negrckáme pri cestovaní...

ja už varím z obyč mlieka aj puding

misi - super zábery a torta tiež pekná...

miriamka
18. máj 2009

Ahojte,
tak aj my mame doma uz velkaca ale konecne aj zdraveho.
V sobotu horucky konecne ustupili,maly sa vyhadzal takze to bola 6.choroba 😖 a poviem vam,konecne je po nej a radsej nech je maly lumpik nez chorucky 😉
Vcera sme robili oslavu narodiek,dopadla dobre...a aj moja torta chutila a cela sa pojedla 😵

kats
18. máj 2009

oneskorene 😅 vsetko najlepsie vcerajsiemu trojlistku a dnes lucke 😉

misi pekna torticka sa ti podarila 😀

mlieko som do varenia este nepouzila, ale smotanu uz hej.. napr v brokolicovej polievke, do spenatu.... normalne varim so smotanou a nie s mliekom 😅

negrcka v aute, on tam skor papa 😅 tak potom aj vyzera nasa autosedacka 😝 Natalka by sa nemala sustredit na nieco v aute ale stale pozerat z auta von, dopredu 😅 u mna to zabera 😀

vcera som nostalgicky spominala na porod (aj ked je to este tyzden dopredu 😅 ) boli sme sadit paradajky na chate 😀
Takto uz skoro pred rokom v sobotu rano zacali obcasne a slabucke kontrakcie, tak muz chytil hysak, ze ak rodime tak uz nestihneme posadit 😀 nabalili sme auto a leteli sme. On ryloval, ja som sa rozcapla na zem a vyberala z toho burinu 😀 kraaaaasa 😝

kats
18. máj 2009

mam otazocku ... ked uz sa to leto blizi 😅 budu chodit len v bodynku, opalovackach, no proste letne a hocikedy a hocikde sa svacnu na kolena ... alebo budu mat teda stale dake dlhe siroke volne gatuse?
to mam ale problemy 😅 😀

anjelok
18. máj 2009

ahojte,
dnesnym oslavencom lucke a simimu vsetko naj naj naj 😵
kati no ja mam take iste problemy a este k tomu, natalka zatial len 4-nozkuje, nechodi, takze ta je na kolenach furt 😝
miriamka super, ze uz je kubko zdravy, pozerala som fotky, krasna torticka 🙂
basi no veru riesim. uz som volala aj dr, ale mam zavolat neskor. tak dam vediet, co mi povedala.
a zistila som, ze natalke su uz male topanocky, tak musime ist dnes kupit, lebo to ma fakt ze len len 😕

eviku78
18. máj 2009

taaakze lucinke prajeme vsetko, vsetko naj, naj, naj a hlavne poslusnu a laskavu maminku a krasnych zdravych surodencov. 😉 😵

kati, ja budem dava urcite aj kratasky a satocky. vacsinou emmka este pada na ritku alebo sa predkloni a isti to rucickami. no ale odrete kolena predsa patria k detstvu. nie? 😉 😝 🙂

eviku78
18. máj 2009

miriamka a torticka je perfektna. vy ste vsetky ake sikovne maminy cukrarky. 🙂

miriamka
18. máj 2009

Eviku...ze sukrarky?To bola moja prva torta v zivote 😀 ,ale nechcela som si nechat ujst prilezitost prvu upiect malemu ja 😉

Inac co na leto?No my ked je fakt teplo,tak len body po dvore...pripadne tricko/kratasky

andula30
18. máj 2009

Ahojte nasej dnesnej spoluoslavenkyni Lucke zelame vsetko naj naj naj 😲 torticky od mamicky su peknucke 😉

basika
18. máj 2009

miriamka - tak už je dobre, že to máte za sebou...

kolená v lete - myslela som, na to aj ja.... aaa však na tráve nevadí...bude sa riešiť ako príde... inak sa musím už POCHVÁLIŤ - Lívia sa už púšťa chodiť, keď stojí a drží sa niečoho...tak sa pustí a správ 3 kroky a potom sa hodí na kolená...alebo ak sedím ja na zemi a ona opretá o gauč...tak sa pustí za mnou, ohromne sa jej to páči vracia sa naspäť ku gauči, postaví sa a zasa za mnou....

misanik
18. máj 2009

Ahojte, veeeelikanke gratulacie lucke a simimi (andula ak sa nemylim tiez!) Deturence, budte zdravucke, dobrucke a potrapte rodicov len takymi neskodnymi sibalstvami 😉
dakujem za pochvalu.
Leni, mne sa ta hmota spravila super, len som to vyvalkala na tenko a nenechala som tortu stuhnut, dala som to tam hned ako som dala krem, tak sa mi to cele rozmocilo a potrhalo, nie je to asi vidiet, ale som tam musela davat zaplaty. Podla mna je super ta hmota z cukrikov, odporucam, len nechat tortu po naplneni kremom poriadne stuhnut 😉
miriamka, krasna torticka
kati, ja tiez mam dilemu s tymi nohavicami, my zatial dlhe, norko stvornozkuje...ale aj ak zacne chodit tak polezie aj na kolena, ci nie?
Kocky, neviem ci ste si vsimli, ale dovolila som norkovi dotykat sa travy 😀

basika
18. máj 2009

Aj ja sa pridávam... LUCKE - všetko najlepšie...

verulka
18. máj 2009

jejda, na vlasateho simonka som zabudla 😅 tak o to vacsia gratulka 😉
kati, ja mam halvne bodynka, lebo v lete uz bude poloha na kolenach veelmi ojedinela..aspon si myslim. Teraz ma take 1000x vyprate teplaciky tenucke do polky lytok...ale jasne, ze mam aj par kratasov, no to je vyslovene par krat naparadu 😉
body je total unverzalne...a este tenulinke biele triko ku vode 😉 ako vazne vonku je 35stupnov, tak to body je uplne max 😀

basika
18. máj 2009

ŠIMONKO - všetko najlepšie, veľa zdravíčka...šťastíčka.. a mamine a ocinovi nech robí len radosť... a oni jemu tiež 😉

eviku78
18. máj 2009

booozinku, to som si aj ja dovolila zabudnut na simiho.
tak specialne pre simonka vsetulinko naj a ze moze byt stastny,ze ma taku super maminu. 😀 😉 a mamina moze byt stastna, ze ma takeho super simiho. 😵

eviku78
18. máj 2009

andula, ta de si?

miska, prepac nevsimla som si. z tych fotiek to nebolo uplne jasne. 😀 😉 no ale ked si dovolila piesok, tak trava je uz len taky detail. 🙂 😎 😀

anjelok
18. máj 2009

ja mam tiez na leto kratasky, satocky, opalovacky a pod 😅 no bude sranda 😀
kupime im chranice na kolena 😝
andul vidis, ja som nezabudla, snad mam u teba jedno male bezvyznamne plus 😀
basika tak super, za chvilu bude chodit. u natalky to teda na to vobec ale vobec nevyzera 😒

anjelok
18. máj 2009

jaaj misi no jasne, ze som si vsimla..a ten piesok na norkovi 😲

anjelok
18. máj 2009

to muselo stat sebazaprenia 😀

misanik
18. máj 2009

ani ja, ani ja som nezabudla andula, som to napisala skor ako si sa pripomenula, tiez prosim poznamenat minimalne ciernou kriedou do komina 😀
leni, piesok na nom, nejake kamienky sme aj z pusinky vyberali 😀 snad sme na dobrej ceste zaradit sa medzi normalnych 😀

verulka
18. máj 2009

babyyy, leto bude uzas- od rana pri vode, tam na holosa..pred obed sup domov sa vyspat a poobede opat...cize tam je to ok..podvecerna prechadzka bude po nohach...
andula ma tiez narodky? naraz so simim? perfis, tato nema problem si pamatat datumy 😀 vsetucko naj 😉

anjelok
18. máj 2009

inak misi v jasnej mi davas nazornu ukazku, ako urobit hmotu z marshmallov, nech to mam na buduce narodeniny nacvicene 😀

misanik
18. máj 2009

verul nie, to som mysleal, ze andulin simi, teda neviem o tom ze aj andula
dievca kde si, ved prid nam to tu vysvetlit 😀
leni, jasne, dufam,z e nebudem amt taku tremu, ze sa nepodari 😀

anjelok
18. máj 2009

verul no tato kuchajda tento rok nevyzera moc, ze by som sa do nej chcela namocit, nieto este dieta 😝 takze neviem neviem kam budeme cestovat kazdy den.

verulka
18. máj 2009

misi, ahaaa, no ja som to asi blbe pochopila 😀 ale vsak nic, aspon ma andula odo mna predcasnu( ci oneskorenu) gratulaciu 😀

misanik
18. máj 2009

jeeej, dieta hore, nespal ani hodinu 😠

anjelok
18. máj 2009

misi tremu predo mnou? siiim ta 😀

verulka
18. máj 2009

leni, v kuchajde by som sa neokupala...tam su vzdy tie sinice 🤐 ale vsak mas zlate peisky, drazdiak, rusovce a este nejake skryte jazierka 😉 je toho dost 😎

anjelok
18. máj 2009

no zato moje dieta este furt spi, uz vyse hodinu a pol 😝 idem jej asi jemne naznacit, ze uz by to aj vstavat chcelo 😅