Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

andula30
18. máj 2009

No takze dakujeme za gratulacie 😉 Siminko aj maminka 😉 😉 /Verul/ja sice oslavujem az 26 jula ale dnes tiez tak trosku oslavujem lebo som sa takto pred rokom znovu narodila 😉 baby Simi sa ma narodit O 15 07 a ja este ani naznak nie je to cudne?

verulka
18. máj 2009

andula, no tak aspon nebola oja gratulka uplne mimo...este ani naznak? ja naznaky nepoznam tiez 😀
mozno si touz pisala...ked ste na sVK, tak v ktorej casti je vas domov?

andula30
18. máj 2009

Jaj a este gratulujeme novej bezkyni 😉 Livke 😉 😉 staste kilometre bez nehody 😉 😉 no oblecenie na leto este neriesim kedze neviem kde ho stravim lebo tu v Norvay nosime este dlhe nohavice a pod nimi puncochace 😒

andula30
18. máj 2009

Nas domov je Zlate Moravce a blizke okolie 😉 ja som okolo pol dvanastej pocitila prvu kontrakciu dovtedy ani naznak a dalsia prisla uz o 5 minut a potom sme nasadli do auta a hnali sme to zo ZM do Stiavnice sialenou rychlostou tie zakruty a ta rychlost my urcite pomohly k rychlejsiemu porodu 😀 ked sme dorazili a vystupila som z auta tak my odtiekla voda a prisli sme na ambulanciu ze ma pozru a muza poslali sa ist prezliect a hned na to za nim dobehli ze ide sa na salu bola som otvorena na 6 prstov..a potom si uz vela nepamatam 😉

enajka
18. máj 2009

vsetko naj Simimu a Lucke 😀 😀 😀

basika
18. máj 2009

andula - ďakujeme za km...ešte to potrvá pokiaľ to bude bez záťaže na moje kríže...ale aj tak sa teším..Šimi bude tiež o chvíľu lietať ako strela...

Leni - tak čo povedala Dr.?... Aj Lívia dlho nevyzerala, že sa to pohne k chodeniu a tak pomaaaaličky...ale ešte to potrvá až sa rozbehá..

mirka20
autor
18. máj 2009

ahojte 🙂
na zaciatku gratulujem vsetkym dnesnym aj vikendovym oslavencom.
my sme cez vikend robili narodeninovu party nasej rebeke. bolo super, plny dom ludi, ale uz som rada, ze uz je tu ticho a klud.teda klud je tu len teraz, lebo drobec spi 😀
pridala som fotky do albumu nasej malej "velkacky" 😉

katmi
18. máj 2009

caute kocky.. ja len na skok.. prave sme dosli z Kramarov..zaver: zlomenina klucnej kosti 😢 😢 kontrola o 10dni.. chuuda ma to zafixivane.. vyzera jak hokejista ☹

mirka20
autor
18. máj 2009

fuu, katmi 😖 prajem skore vyzdravenie

basika
18. máj 2009

bola tu reč o obliekaní, ty my sme dostali rôzne pekné šatočky a sukničky a klobúčiky a kraťasky a tričká... tak ako obliekam postupne tak fotím...kto chcete kuk...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

basika
18. máj 2009

katmi ☹ rýchlo nech sa to zhojí... je to malá veľká hrdinka...naša Ninka

basika
18. máj 2009

mirka - pekné foto, aj tortička krááásna..a Rebeka ešte krajšia...pozerám, že aj viete ukazovať koľko máte rôčkou...Lívia tiež ukazuje, ale trochu inak...ukazovákom...všimla som si, že máte aj pieskovisko...ak sa môžem spýtať?...Je to tá mušla, čo sa dá aj zatvoriť? Ako je to veľké?...Odkiaľ ste zohnali? A blbá otázka na darčeky...koľko cca stálo? Teda ak vieš..ak nie nevia.. Lebo presne takéto ja obzerám.., že by som chcela pre Líviu

andula30
18. máj 2009

Basika neboj tvoje krize si coskoro oddychnu aj ja sa na to tesim moje krize mozno aj seremadu zaspievaju ked Simi zacne chodit 😉 Mirka Beky aj torticka chrum chrum 😉 Katmi 😒 snad to Ninka bude dobre zvladat chudatko male

katmi
18. máj 2009

kocky ked sme pri tom..nie ste tu niektora zdravotna sestra?? 🙂 mam pocit,ze jej to na milu Jarmilu uviazala..opacne..ako ze zdravu rucku vyssie ako tu choru.. podla mna to je hovadina.. a nasej dr.sa neviem dovolat 🙄

andula30
18. máj 2009

katmi ja neporadim 😒

katmi
18. máj 2009

andulka to neva..snad sa niekto najde 😉
Simonkovi vsetko naj prajeme..

andula30
18. máj 2009

vdaka 😉

ka77ka
18. máj 2009

Ahojte.
dnesnym oslavencom lucke a simonkovi vseeetko najlepsie prajeme. 🙂 🙂 🙂
Zienky, vy ste fakt ine cukrarky 🙂 krasne torticky ste popiekli.sikulky ste miska a miriamka. 🙂

ka77ka
18. máj 2009

a este som vam chcela oznamit, ze uz aj Eliska ma kiahne...porazi ma, to nemohli dostat tie detvaky naraz???teraz dalsie 2 tyzdne aby sme len doma boli. 😠 ..zatial este neni moc vysypana, vcera som jej vecer nasla jednu, do rana este dalsie 3...tak som zvedava, ako to bude pokracovat.

katmi...takze nakoniec to ma ninka predsa len zlomene?chudatko.a s tou rukou ti fakt neporadim. 😉

ka77ka
18. máj 2009

basika..paradnica je livinka. 🙂 🙂 🙂 my mame tiez hodne satociek, tak dufam, ze to stihneme ponosit. 😎

aa, zabudla by som...vcera sa nam eliska v deichmane pustila sama chodit...celu obuv presla, tak sme sa s muzom smiali, ze sa v obuvi naucila chodit. 🙂 zlata bola, ako si cupitala. 🙂

verulka
18. máj 2009

katmi, neboj nic..bude cochvilka ok..ja som bratovi 2x zlomila klucnu kost 😝 my sme sa mlatili ako zito...

andula30
18. máj 2009

ka77ka takze tiez gratulujeme k chodeniu 😉 k tym kiahnam uz nie 😒 Basika ako na modnej prehliadke 😉

andula30
18. máj 2009

Inac nas oslavenec uz taha 3,5 hod spanku 😉 ze coze to terez od jedneho roka to bude tak jeeej 😀

ka77ka
18. máj 2009

andula...eliska tiez spinka od 11. 😎 fajnovo sa jej na cerstvom vzduchu. 🙂

kats
18. máj 2009

simiho sme zabudli 😅 vsetko najlepsie 😉 a aj k znovunarodeniu

misanik - hned som videla ze je cely obsypany pieskom 😀 paradne pokroky robis 😉

chudatko ninka 😒 ale aka hrdinka 😉

kati ty si doma uzivas dalsiu ponorku 😖

v kuchajde som sa bala aj psa okupat nie aby sme tam my liezli 😅 cele roky tam presakoval sajrajt z dymitrovky a odrazu je to kupatelna cista voda ???? 😠

matusko ma len jedny kratasy a jedny tristvrtaky ... bodyno to isti,....tak som zvedava ako tie krasne ruzove kolienka budu vyzerat (aj ked uz teraz ma kopec modrin 😅 )

basika
18. máj 2009

andula - 3,5 hodiny? Nepomýlil si noc s dňom? Tak relaxuješ potom.

ka77ka - Tak už aj Eli kiahne, budete to mať za sebou...no možno to bude ako u Livii bez nejakých veľkých problémov... ono sa to vraj vyhadzuje po vlnách...ale možno nebude ozaj veľmi vyhádzaná..a bude to rýchlo za vami..

basika
18. máj 2009

No Lívia je už hore, tak ideme sa venovať.... do poobednej šichty...

ka77ka
18. máj 2009

basika..bodaj by si mala pravdu...bojim sa ako to bude znasat, lebo terezka mi prve 4 noci spala strasne zle...
a mzem dat eliske ditiaden proti svrbeniu???...asi nie, ze?..lebo neviem, ci jej fenistil zaberie.

kats...ani mi nevrav moja ☹ este ze byvam v rod.dome, aspon do zahrady vybehnem...a aspon uz do demenovskej prideme zdravi a bez kiahni. 😉

andula30
18. máj 2009

NO idem aj ja uz sa zobudil spal skoro 4 hodky neuveritelne to este nikdy aj tak sa da oslavovat 😀 😀 😀

anjelok
18. máj 2009

basika nevolala som jej, lebo den blbec ako vysity, uz som potom nemala na to nervy. vybrala som sa k batovi, s natalkou uz oblecene a pozeram, makke koleso, defekt na kociku, este okrem toho nesla elektrina, tak sme sa nemali ako dostat von z domu (nesli vytahy), muzik utekal domov opravit defekt a aj tak zbytocne, lebo sme nakoniec nikam nesli. kolesa su v takom stave, ze sme museli objednat nove, lebo to sice spravil, ale uz su strasne vydrate a je to otazka casu, kedy sa spravi dalsia poriadna diera 😝 tak snad to do konca tyzdna nejako vydrzi, kym pridu nove gumy, lebo inak neviem ako budeme fungovat bez kocika 🙄
a aku modnu prehliadku si nafotila 😉 ..livka je kocika 🙂
katmiiii fuuuha a to ja som si myslela, ze taketo male deti si este nemozu nic zlomit, ze maju take makke kosticky. no vidim, ze figu. ako to zvlada ninka?
verul, my sme sa tiez s bratom mlatili 😝
mirka krasne fotocky a torta fakt neskutocna 😲
katka no to nase.e..ja uz som dnes nervacila, ze co budem robit, ked nebudem mat kocik, ze ja doma teda sediet nebudem!! 😀 nech sa eli cim skor polepsi a nech to prejde bez komplikacii. aspon to uz budete mat za sebou 😉 a gratulujem k prvym krockom 😵