Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

vs3
14. jún 2009

Ahojte babulky tak cakame na info a samozrejme fotecky z Jasnej 😵 Ja na vas stale myslim a je nam smutno ☹ , ale verim ze nabuduce 😉
Chcem sa vas uz dlhsie spytat to co je to crp a ako sa to robi? Nasa lekarka to asi nerobi som o tom vobec nepocula iba od vas 😕 😅
Verul tak Ronusik uz je hadam fit pevne drzim palceky 🙂
Ajka aj na vas stale myslim a samozrejme na vsetky chorucke zlaticka, rychlo sa uzdravte aj Matusko samozrejme a Emmka sa ma ako?Evi aj ty si vlastne bola chora, verim ze to prechadza, fuj ako zle sa pise o chorobach prec sa, vonku je krasne aspon u nas, Maximko spinka, boli sme v kostole tak teraz mam volno 😵 To je zivot 😀 😀 😀

verulka
14. jún 2009

jani, jesnee. nas normal 😀 dovca to sa dozviem tak 10.7. 😀 ci idem sama alebo nie..super ze stipoch poslucha 😉
vs, crp sa robi z kvapky krvi z prsta( teda ajsnem ze sa robi aj prinormalka odbere v ramci krv.obrazu ci ako sa to vola)..Niektori lekari maju taky prisroj- zoberu krv z prsta, daju to tam a do par minut je vysledok- podla vysky sa da urcit, ci sa jedna o virozu( cize atb uúplna zbytocne) alebo o nejaky zapal... u mojej pediny sa plati 5e za odber, ale zase, ked mi to pomoze uchranit krpca od atb, neriesim..je to skvela vec, malo by to byt hradene pre deti z zakl.poistenia, lebo tym padom by odpadli zbytocne liecby atb 😉

jankapo
14. jún 2009

vs? volnooo? a vari ti ktooo? muz? jak mne? 😉 😀 😀

http://www.unionzp.sk/index.php?www=sp_detail&i...
ohladom CRP kuk sem...pichnu do prsteka, zoberu trosku krvicky a daju do speci pristroja, za par minut je vysledok...nie kazdy lekar ma tenpristroj, preto ti to Dr. asi nerobi... 😒 co je skoda... 😖

ajkabezka
14. jún 2009

AHOJTE...TAK POZITIFF ENERGI POMOHLA, SME Z TOHO VONKU, ALE ZUBY nika nič!..kasel uz poho zvladneme
aj nam dela doki crp- neplatime nic
vs musime dat niekedy to stretko- trebars na myjave- chodime na kardio, nefro- zrovna terazv lete pojdeme
..mam depku, tak jdu, moc pozitif energi ze mne nepujde..jakasi letna depka ci co..
evi, verul, jani fajn ze ste skoro OK

enajka
14. jún 2009

Prvé fotá z Jasnej...
Postupne asi budú pridávať aj iní...
Juraj
http://picasaweb.google.sk/nellinkailavska/Stre...

ajkabezka
14. jún 2009

jéééééééééé krááááááááása...sedim tu a bulim, ze nam to nevyslo...ach jo...ale som straasne rada, ze vam prialo pocko a uzili ste si... 🙂

katuskapd
14. jún 2009

ahojte pekne fotky ale kedze som tu kratko nejak nespoznavam kto je kto 😀 , veru aspon slniecko svietilo 😀

my mame krasny dnik za nami, boli sme sa kupat v turcianskych tepliciach a totalna parada, maly si to tak uzival ze nechcel ist z vody, parade atrakcie, taky kruh so silnym prudom ze sme sa chytali jedneho miesta aby sme vysli a netocili sa tam dookola 😀

choruckym skore uzdravenie, citam ze uz sa to lepsi, uz nech je to ok 😀

kety80
14. jún 2009

ahojte maminky 😵

tak konecne spravy s jasnej velmi pekne fotky pekne priroda pocasie je super ze im to vyslo hned by som tam letela 🙂

len moc neviem zaradovat lebo som tu kratko tak musim dobehnut 😉

kety80
14. jún 2009

a dufam ze chorobki vsetkym ustupuju 🙂 co pozerate vsetci letsdance

andula30
14. jún 2009

ahojte babule tak vylet dopadol dobre ako pozeram fotky to je super nam soplik ustupil uzivame si teplo cele dni sme vonku to sa v Norsku nedalo tak spon na nieco to bolo dobre asi vsetky tancujete tak pa 😉

kety80
14. jún 2009

andul to v tom norsku ste boli na dovolenke 🙂

anjelok
14. jún 2009

ahojteeee,
ajka uz pisem 😉. prisli sme sice o stvrtej, ale vybalovat, prat, konecne vana..atd 😅
bolo supeeer, perfektne, paradne 😵 len jednu chybu to malo. nedela bola nejak skoro 😕 ..strasne rychlo to ubehlo a este aspon jeden dnik k tomu by bol fajn 🙂
pocasie uslo, aj ked bola zima, ale my sme sa zahriali 😉 ohnik, opekacky, grilovacky. nastastie, neboli nejake lejaky, dnes uz bolo kraaasne.
gulasik mnam mnam, aj ked ja pikantne moc nemusim, ale dala som si 2 porcie 😅
no neviem, neviem, ci by si tento vikend na knekenbrotoch vydrzala, lebo take mnamky co tam boli, to sme furt len papkali 😝
mali sme spolocny vyletik..fuu sme sa hore kopcom s kocikmi naslapali, ale bolo faaajn. a potom aj jeden indivindi na bobovej drahe..a s tatinkami sa zviezli aj natalka a nellinka 😉
no vydarena akcia, ja som si fakt oddychla, bola tam krasna priroda, pekny areal, vsetko k dispozicii na chatovicu, kotlik, drevo, uhlie. aj pre deti napr. trampolina, to sa im pacilo
🙂
a kuk fotocky
http://picasaweb.google.sk/Juraj.Dzur/Stretnuti...

jankapo
14. jún 2009

Majovcatkaaaaa....vitajte domenka!!!!

Verime, ze ste sa mali paradne, aj ked, garancka ze bez nas- verulka, efcso, ajkajezkabezka,kats, eviku, a jasne ze jankapo to nebolo ENO NUNO ale len eno nuno... 😉 😀 😀 😀
Fotky su supis tutis, prostredie prenadherne, rodinky este krajsie, setci tu hltame slinu zavisti, ale nevadiiii....Raz opat...o rok? Uz teraz sa tesiiiim. 🙂 A to zorganizujeme tuto kdesi vychodnejsie, jasne?? 😉 Hmmm...

Babulky nase nove, nic si z toho nerobte, ze neviete kde kto, to mozno ani ony zo zaciatku nevedeli. 😀

anjelok
14. jún 2009

a este som chcela. na to, ze to bol nas prvy takyto vylet, natalka to zvladla super. aj cestu tam, mali sme len jednu pauzu, spala viac ako polovicu a ostatne sa prehrala. aj cestu spat, tahali sme bez prestavky, to prespala celu, kedze od pol siedmej hore a ochadzali sme o jednej. krasne papala, na takom vzduchu a v spolocnosti jej chutilo, relativne dobre spinkala, takze spokojnost na oboch stranach 🙂 . normalne rozmyslam, ze by som si tatry toto leto este zopakovala 😉

efcso
14. jún 2009

no vitajte! super, ze bolo super! aj ked jasnacka, ze jak vzdy suhlas s jankapo ohladom ena nuna. ozaj, jani, skus ten link na crp este raz dat... 😕
hava ste nakoniec tusim len jedneho mali... aspon nemusel riesit konkurenciu.
ozaj, na fotky by ste mohli pridat popis, ze zlava.. a menoslov.

my hlasime zlepsenie. 😵 a tesim sa zlepseniu zlepsenych a dufam v zlepsenie aj tych, co nehlasili zlepsenie. cul som sa trochu doplietla.

kats
14. jún 2009

ahojte vyletnici 😉 kraaasne fotky 😀 aj my tam chceme byt 😅 noooo ved napiste nieco 😀 hnusne choroby 😠 😠
super ze uz sa mate lepsie ajka, efcso aj vy ste chorobovali ?
Janipo este ze sa ten stipanec umudril 😠 😉

U nas tiez zmena, ale zatial nie k lepsiemu 😒 sopel mu ide aj z oci ☹ aj ked odsavame vjednom kuse 😠 rectodelt musim dat raz za den kedze po calciovom sirupe dalej len sipe a chrci 😒 eukaliptus fici, morska voda, cecko, probiotika.... antibiotika asi nezabrali, len brusko mu rozhadzali. Nepapa nic ine ako rohliky, piskoty, kasu a trosku mlieka 😒

anjelok
14. jún 2009

joooj, teraz pozeram, ze tu sa chorobkovalo ☹ tak hadam uz je lepsie, nech si uzijete to krasne pocasie, co nas caka buduci tyzden 😉

nicolmt
14. jún 2009

no co k tomu dodat 😅 lenka to zhrnula uplneeee ze presne 😝 na buduce minimalne 4 dni 😉
ha! a my sme tiez boli na bobovej drahe s miskou a ockovia zobrali ratolesti povozit a my dole sme zelanali od strachu 😝 😀 😀
ja som fotky sice stiahla ale kedze je som znamy fotomaniak a mam ich miernych 160 kuskov asi to bude na dlhsieeee 😝

jankapo
14. jún 2009

AJKA....a ty oneeee....NEPLAAAAC!!!

Lubime ta!!!! 😉 🙂 Depku posli do prdele. A HNED!

eviku78
14. jún 2009

vitajte mamuleeeee.
taaaazko sa mi prehlta ta slina zavisti, co jankapo pise. 😀 😀 😎 😉 vidim, ze ste sa mali uzasne a tiez dufam, ze to nebolo posledny krat a nabuduce sa podari pridat aj nam. 😉

u nas hlasim tiez zlepsenie, dnes sme dokonca dali uz maly vylet. to aby nam ta jasna bola menej luto. 😲 🙂 😉 boli sme za babinou v trencianskych tepliciach, ktora je tam na lieceni. tak dufam, ze som to neuponahlala. emmci uz len tak pokasliava, ale soplik este trosku tecie. mne uz konecne atb zabrali a emmci to zvladla bez.

tesim sa vsetkym dobrym spravam o zlepseni. 😵

jankapo
14. jún 2009

No uznajte ze program antitehulovsky ste si vymysleli... 🙂 Ze kopce a bobova draha! 😲
Inak...uz som raz tehu na bobovke bola...s Matulom...hned v ten vecer sa piloooo...joj, jasne ze som nevedela ze som tehu. A pomaly zacinam uvazovat ci to nezanechalo nasledky na tom mojom salovi pojasenom divokom neudrzatelnom. Tak ak ste niektora tehu a neviete este o tom, tak sa teste. He.

eviku78
14. jún 2009

leni, jani fotky uuuuuzasneeeeee.
evi, druhy a treti julovy tyzden som v LV, tak dame mini stretko. aby nam nebolo az tak luto. 😀 🙂 😉

ajkabezka
14. jún 2009

jani normalne si ma fakt rozosmialaaaa, chiichunam sa tu u kompu a henti moji dva este nespiaci jezi sa na mna pozweraju jak keby jooj mamu asi odveziemeee...budem si ta citat tak zo dva razy do hodiny a bude dobreee..
anjelok hneeeed beriem za slovo - ja chcem este letos do tatier...
my vylet e e ..manza zas padnul, v noci zimnica, spal asi v troch rolakoch zakryty perinou a tluuuustou larisou..ale zatra sa trepe do roboty- na brigoskua namiesto vypotit do postele isiel potit kosit travu....workohotovo!!! a ne ze ne! a dani je tiez ko, tak najzdravsi som ja- az na ten zlcnik, dnes iba dva kneken, 1/2jogurtu a platek syra..a stejne bolo e e ..no pomalu si zvykam..idem zahnat jeze do hajan a dat si antidepres vanu- procitam vas z vany
kats joj vydrz moja, sak tento tyden uz sa musi polepsit..
andula evi dobre ze je dobre
nicolmt teeeesim na foto- miluujem fotoo cim viac tym lepsie...
ef zlepsenie je fajn

andula30
14. jún 2009

jankapo to eno nuno sa mi paci 😉 ja tiez neviem zvacsa kto je kto na fotkach ale navadi 😉

anjelok
14. jún 2009

jani no to co sme tam pozrali (s prepacenim 😕 ) sme museli nejak vytravit 😝 a kedze tam rovina nehrozi, no kde sa prejdes? ale vies ako paradne sa islo naspat dole kopcom? 😀
no a beatka (betatka) to zvladla super aj s bruskom. a bobovka bola nasa individ. akcia a my nie sme tehotneee 😀
a som rada, ze choruckym je uz lepsie..a snad aj matuskovi sa polepsi 😒 musi to byt tazke. chudatka malinke ☹
ja mam v sebe paralen (ale to "len" bolenie hlavy a tusim sa pustaju kramy, je mi 😝 😝 😝 )
jani inak ten stipanec 😲 ..natalka sa zas v jasnej nejak vyhadzala na papulke. snad len nejake kontaktne podrazdenie. tam to bol riadny napor na imunitu 😅

andula30
14. jún 2009

jaj a este sa pochvalim dnes na dvore som vystavila slnku svoje norskom vybielene telo a dopadlo to klasicky som krasne cervenucka a ubolenucka 😒 ajkabezka ked ta jeduje zlcnik preco ho nedas vybagrovat od kamena poznam kopu ludi co to odkladali a nakoniec ked sa na to dali tak sa cudovali preco to uz davno nespravili

ajkabezka
14. jún 2009

andula veeelmi rada bysom, ale je to trosku problem..manza sam chalosov netruufa zvladnuut tych niekolko dni a pomoct mu nema kto...takze cekame az tu bude mamka, ale ta se zase sama unas boji- bydlime na samote na kopanicach- takze musime naplanovat nejaky termin kdy budou doma obidva- manza aj mamka, ale to neni jednoduche, lebo mamka pracuje a manza sa uz 3mesiace chysta odjet za robotou do nemecka bavorska- mozu ho zavolat zo dna na den, takze fakt to zatim neni mozne- keby som vedela ze to potrva tak dlho ze manza bude doma, uz by som isla v marci, ale kto vedel....

ajkabezka
14. jún 2009

a musi cely ven lebo je plllllny plnuckyyyy

jankapo
14. jún 2009

ajka- cmuk
co sa fotiek tyka, niektore su do casaku... 😉
andula, jee, to budes mat noc... 😨
efcso,kaslite na link, ja uz som mala dlhosiahly prispevok tesne po odoslani toho big omylu o CRP 😀 ale padol server... 😝 tam bolo vsetko co verul napisala, ja som len chcela posobit mudro a odborne...ze akoze "citujem"...ale skor to vyznelo jak platena reklama 🤐 😅 sorry.... 😉
leni, nepochybujem ze beatka ma super kondicku...ale zas...nema pesar... 😒 🙂 a si si ista tymi kramami 😉 😀

miriamka
14. jún 2009

Ahojte,
ach jo...vobec vam nestiham citat...aj ked na MK chodim,tolko tu popisete ze ako pracujuca mamina vobec nestiham zaradit sa do konverzacii.
Mame sa dobre...Jakubko zo dna na den napreduje a robi nam len radost,spinka uz mesiac sam vo svojej izbe a je to super,paci sa mu to a aj spinka dobre...mame 7 zubkov a slovicka ktore rozpravame stale pribudaju 😵