Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

eviku78
25. máj 2009
vs3
25. máj 2009

Evicka Emusik je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako vzdy

eviku78
25. máj 2009

dakujeme. 😉 a inak ani emmi nema fotku - sama s tortou. u nas bol tiez taky chaos, ze som rada, ze niekto vobec fotil. 😀 ale o to lepsia oslava bola. 😉

eviku78
25. máj 2009

veronika a vy nejdete na stretko? 😲

vs3
25. máj 2009

Evi nie, nemam sa tam ako dostat, manzel nevie ako v praci ci bude mat volno ... ☹

eviku78
25. máj 2009

kocky, chcem sa este opytat. deti stale mozu len 1 vajicko tyzdenne? a musia stale jest 6x do tyzdna maso?

betatka
25. máj 2009

evi ja už nedavam každý den masko...niekedy mame zeleninový deň a s tým vajkom no my dávame málokedy...kedže je tam cholesterol

katuskapd
25. máj 2009

ahojte

Matusikovi vsetko naj naj naj lepsie 😀

nehody fuha hlavne ze vsetko dobre dopadlo.

ododnes ma matusko oficialne svoj prvy pas, skery sa jak selma zubata, 2 zubky mu vidiet.

eviku vajicko neporadim, a masko som tiez nedavala 6 x tyzdenne, ako to kedy vyslo

fotky, torticky a deticky su eno nuno paradne 😀

basika
25. máj 2009

Ahojte,
ja som sa práve dozvedela, že mojej kolegyni z práce dnes zabilo muža v lese...som v šoku... ☹ ☹ ☹ ☹
bola to moja jediná kolegyňa...

mirka20
autor
25. máj 2009

ahojte 🙂
v prvom rade oslavencom vikendovym aj dnesnym prajeme s rebekou vsetko najlepsie 😵
tie nehody su strasne 😖 ale hlavne, ze ste vsetci v poriadku 😵 ja som normalne po tom co som to precitala zacala uvazovat nad tou romerkou, lebo my sme autosedacku zdedili taku starsiu, no ale neviem, ci by stacila, keby sa taketo nieco stalo. musim prediskutovat s manzelom, lebo cestujeme dost vela a v lete chceme ist aj do chorvatska, tak aby bolo vsetko ok.
bas, to je fakt strasne 😢
ja som dnes objavila 11.zubok. este jeden a prve stolicky mame vonku 😀
eviku, s tymi zubkami je to individualne, takze kludne jej mozu vyjst najpv stolicky a az potom dvojky 😉
s kojenin ja tiez neporadim, my stale papame pred spanim a rano aj 3razy, ked si chcem trosku viac pospat 😀
masko ani ja nedavam kazdy den, ako vyda 🙂
fotky su nadherne, deticky a torticky este krajsie 😵

kats
25. máj 2009

ahojte 😀 matusko dakuje vsetkym gratulantom 😀 😀

jablckovu torticku dostane a o piatej ked pride tatino z prace 😉 len dufam ze to bude torticka, skor to vyzera ze ju necham v miske, lebo sa mi zda nevysypatelna 😅 nevadi ved je z lasky 😀 😀 velka oslava bude v nedelu (este nevieme ktoru 😝 😀 )

ja kojim uz len rano, vecer dostava umelinku 😉 postupne som vynechala najskor denne kojenia, potom vecer boli prsia napraskane a ked som aj vecer vynechala tak 1x boli plne a bolave, trosicka som odstriekala v sprche a odvtedy je to v pohode a nemam ani rano pocit plnych prs. Ked skusim tak rano pekne strieka 😉

mirka - ze 11ty zubok 😀 rebeka je riadne zubadlo 😉

betatka - deti mozu cholesterol, to len my stare vykopavky si mame davat pozor a este k tomu ani nie vsetci, niekomu neskodi - napr ja mam az nizku hladinu, co tiez nie je dobre 😅

evi na tom kojeni net - tie tabulky co mame, tak pisu ze po roku uz nemusi mat 6x masko...

a inak mozu uz papat aj svieckovu a podobne veci 😉 teda matuskovi v nedelu taaaak strasne chutila svieckova, ale to hovado urcite umrelo na starobu, lebo aj my sme mali problem to pokusat 😅 a pritom sme to zabudli dlhsie v tlakaci asi o 20 minut 😝 😀

ka77ka
25. máj 2009

Matuskovi prajeme aj my vseeeetko len to najlepsie k 1.rocku-nech je vzdy zdravucky, stastny. 🙂
mirka...eli ma len 4 zubky 😀 teeda, rebeka sa fakt nezda. 😉
ja kojim vecer a v noci, ale to nocne kojenie je uz take kadejake 😉 uz sa viac krat stalo, ze som jej musel ist sunar spravit, co nemohla zaspat...moj ciel bol kojit aspon pol roka, tak uz aj tak je to super. 🙂

ka77ka
25. máj 2009

svieckovu uz aj eli papala...vlastne, ona uz skoro vsetko papa,to co navarim. 😉 😵

janca704
25. máj 2009

Ahojte,
tiez ste ma sokovali tymi nehodami 😲 Veronika, Andula, som rada, ze ste bez akejkolvek ujmy a drobci samozrejme tiez. Fuj, ja by som asi zinfarktovala a zhysacila tam 😒 Andula - odhliadnuc od tragedie, ktora sa mohla stat - je to super priklad toho, aka dolezita je bezpecna sedacka 😉

EVIKU - krasna Emmka aj fotky a tie hovadinky do vody sme aj my dostali 😀 uz mame dve sady 😀 😀 😀 A k tym nociam - aj nase su desne, kojim 4krat 🙄 ,ale tie posledne dva su uz take onicom, pochybujem, ze nieco vytiahne ☹ Ale u nas to na zuby nevyzera, aj ked chvilu som si myslela, ze ano 😝 A nemam to teraz na co zvalit 😀

LENI - Natalka je herecka, torta super, si sikulka 😵 Este som ti nieco chcela, ale som zabudla 😅 😅 😅

KA77KA - bodkovana Eli je skvela 😵 😵 😵

MIRKA20 - kolko zubkov? 😕 😕 Kam sa my hrabeme s nasimi 6timi 😀

A to najlepsie na koniec - MATUSKOVI prajeme vsetucko naj naj naj 😵 😵 😵

janca704
25. máj 2009

Jaaj a tie spanky. My tiez zatial dva. A obom nam to vyhovuje, aj ked obcas je to komplikovane s nejakym programom potom 😝
budi sa medzi 6-7, prvy spanok je po troch hodinach, a druhy po dalsich troch od zobudenia po prvom spanku (chapete 😅 ). Poobede sa budi tak okolo tretej a to ide potom spat okolo 19:30. Pochybujem, ze by vydrzal bez doobedneho spanku 😒

janca704
25. máj 2009

KATS, supeeeerne fotky s tymi hodinami 😀 😀 😀 😀 A Matusko tak, ako na tento svet prisiel 😀 😀 😀

jankapo
25. máj 2009

ahoj krasky, aj som vas zacala citat, ale absolutne nevnimam... 😒 tak to vzdavam...len som sa chcela pozalovat, ze mame hnisavu anginu, drobcek je uzasne statocny, horuckuje nonstop, ale krasne vela pije (ak nespi, tak vkuse)...tak verim ze to bude ok ochvilinku, drobatenko chudatenko, esteze som ja z tej nemocky doma 😖

jankapo
25. máj 2009

fuh, matusko od kats je take ucho??? 😲 😀

prepac, matusik, som nevedela... 🙂 zlatko, prajeme ti vsetko najlepsie, nech mozes stale o sebe tvrdit, ze "maly, ale sikovny!!!!" 😉

idem ktomu svojmu marodovi, uz vstal

ninka123
25. máj 2009

Ahojte vsetci 🙂
Matuskovi vsetko naj, naj.. 😵 😵 druhemu Matuskovi rychle uzdravenie 😉 🙂
Fotecky mate uzasne, my sme tiez cez vikend mali tortu, musim kuknut fotky, ci sa nieco podarilo zachytit, lebo Lula rozotierala krem po stole-naramne sa pacilo 😵 😀
Inak v kutiku duse zavidime zubatym, kam sa hrabeme z nasimi 4.. 😅
Majte sa krasne 😵

anjelok
25. máj 2009

ahojte,
dakujeme za pochvaly 🙂
vsetko naj aj takto verejne matuskovi 😵
evi, ty davas tazke otazky s tym jedlom 😅 ..a krasne fotocky.
mirka 11-ty zub? fuuha, ine zubadielko..natalke ide teraz druha stolicka. len jej chyba este jedna dolna dvojka 😝
janiii no tak predsa chorobka 😖 ..verim, ze je to na depku zvladat tehu maleho choruckeho matuska. posielam pusinku hrdinovi a tebe pozitivnu energiu 😉 a nech je matusko cim skor zdravy.
ninka tesime sa na fotocky 🙂
a svieckova? no necudujem sa, ze drobcom chutilo..ja by som si dala tiez 😝
katuska, to som nevedela, ze aj deti maju pas, ja som myslela, ze ich zapisu do naseho pasu 😕

junovka
25. máj 2009

ahojte
ak by bol zaujem https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... , tak piste do IP 😉

verulka
25. máj 2009

cafte,
matuskovi vseeetko naj,
jani, depka at je fu...drzte sa a ryhclo nech je fesak fit..

katuskapd
25. máj 2009

anjelok da sa aj zapisat a aj urobit vlastny, lebo do niektorych krajin musia mat vlastny, stoji to len 13 euro a je na roky, strasne je inak na nom zlaty, v bielej kosely, jak minister 😀 😀

matuskovi z kosic skore uzdravenie a maminke vela sil, a energie pre obe deticky 😀

my tiez len 4 zubky a piaty nie a nie vyjst, zajtra konecne cestujeme za kamaratkou tak tesim ako sa budu deticky hrat.

s tou autosedackou, ja som tiez hladala bezpecnu, bo vela cestujeme, mame od concordu ultimax, a bola drahsia jak kocik 😅

kats
25. máj 2009

janulka drz sa aj s matulom , fuj hnusna angina 😠 😠

a oslavenec dakujeeee 😉 idem supnut foto z mini torticky 😉

eviku78
25. máj 2009

kati, super fotky. matusko je uzasny. 😵

ka77ka
25. máj 2009

jani, chudatko matusko...tak vam prajeme skore uzdravenie.drzkajte sa. 😉
kats-pekne fotky, matuskoje zlatuckyyy. 🙂 🙂 🙂
dnes bola eliska od pol 3 hore 😉 o pol 6 ju poriadne klatilo, ale nadala som ju spat...myslela som si, ze vecer zaspi ako ked do vody hodis, a figu borovu 😀 vyse hodiny mrncala v posteli. 😉 ..dufam, ze zajtra uz bude lepsie zaspavanie. 😉

janca704
25. máj 2009

Janka, drzte sa. Fuj ze angina, to musi Matulka aj boliet ☹ Tak nech je rychlo fit... 😉

KATS, super fotky a tie komentare 😀 😀 😀

eviku78
25. máj 2009

bozinko, co to citam. matuskovipo skore uzdravenie a maminke vela sil. 😔
drzte sa. 😵

anjelok
25. máj 2009

kati torticka sa perfisna vydarila a mali ste na nej rovnaku sviecku ako my 🙂
katka, natalka bola dnes hore od druhej a zaspinkala tak o pol osmej. ale dnes vynimocne celkom rychlo 😅
katus heeej? to som nevedela..a kde to mam zistit, do akych krajin treba vlastny pas? 😕

..no len katkam pisem..snad bude jasne, ze ktorej co 😀

ka77ka
25. máj 2009

eviku...zabudla som ti napisat, ze mate prekrasne posedenie v zahrade. 🙂 🙂 🙂 a mirko obdivoval vas travnik...ze vraj do roka aj my taky budeme mat. 😀 😎