Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

eva4444
24. mar 2009

ahojte

posielam snehove pozdravy zo zapadu 😀
tak Petrik uz preodrazatkoval prve topanky, a to som si myslela ze s trochou stastia budu aj pre druhe 😒 ale uz je tam mala diera. kupili sme mu aj take labky - aby sa nedrali topanky, ale ani za svet ich nechce mat. no budeme sa musiet nejako dohodnut, lebo nejdeme vari kupovat tuto 'jar' dalsie zimne boty 😠 ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

ikka Emily sa vie perfektne zahrat s vlastnym obleckom 😝 😀

inge to zase Petrik niekedy nosi ciapku aj na doma 😀 proste patri k jeho imidzu 😀

sisa07
25. mar 2009

Ahojte 🙂

Inge, s umyvanim zubkov to mame striedavo - oblacno......raz je to v pohode, inokedy si Adelka schovava pusinku a nechce ju otvorit a mali sme aj obdobie, ze bolo okolo toho dost velke vzruso......lebo ja som na umyti trvala, ona si chcela len sama, a to predsa nestaci. Takze par krat ostala 20minut sediet v stolicke pri umyvadle, az kym nepovolila a nedala si zuby aspon ako -tak prebehnut. Ja som si zatial pri nej nalozila pracku, umyla sa, a tak podobne......ale nepopustila som. Ona si velmi rada vydobija svoje krokodilymi slzami 🙂 . Ale poslednych par dni ju musim za zubky pochvalit, umyva si aj sama a potom si este pekne necha aj odo mna 😵 .

A pitie.....Som velmi rada, ze uz pije Adelka vela, ale hacik je v tom, ze vela pije len vtedy, ked ma flasku s tym makkym sosacikom z DMka. Ked pije z pohara, alebo zo slamky, pije sice velmi pekne a sama, ale malo. Takze zatial sme jej tie flasky este ponechali, ale planujem to v najblizsej dobe ukoncit. Mliecko tiez dostava tak isto, len to neviem, ako potom poriesim to nocne mliecko.......Mozno dovtedy, kym pojdem riesit, uz bude spavat konecne v kuse bez prebudenia a bez potreby cucnut si..... 🙂

Evi, ciapky striedat a nosit doma je aj nasa zaluba 🙂 . A aj sa prezliekat do satociek a noveho oblecenia.

S brusinkom mam problem- kazdy den tvrdne, vcera ma doktor plasil nemocnicou ☹ , alebo mam oddychovat. No, to sa mu lahko povie......Urobil mi vyter, ze tam je mozno zapal, ked to tak tvrdne a bol aj vytok, dal mi take cipky a sestricka doporucila magneziium. Tak dufam, ze sa to upravi........lebo inak to byt jednoducho nemoze !!!!!!

susy
25. mar 2009

ahojte. My ked niekam ideme preč,tak mam so sebou vždy flašu s gumennym nadstavcom. Vtedy aj viac vypije. Ked sme doma,tak ma najradsej poharik so slamkou

eva4444
25. mar 2009

joooj sisa ☹ drzime prsty aby sa brusko umudrilo a pekne sa spravalo, pohladkaj ho za nas 🙂

lubi22
26. mar 2009

Ahojte 🙂

Sisa davaj si na seba pozor. Nema Ti kto prist s Adelkou trosku pomoct? Aspon na prechadzky ju zobrat pred obedom, aby si ty mohla oddychovat. Viem, ze to nie je lahke, ale radsej zapojit vsetkych moznych, ako by si mala ist do nemocnice. My sme to robili tak, ze manzel namiesto obednej prestavky prisiel na hodku a pol domov a zobral Samka von.

Inge Samko pije doma z poharika ale aj z flasky. Totizto on je v kuse v pohybe a s poharikom sa to neda, takze on pije z flasky za pochodu. No a zubky umyvame rano a vecer, najprv mu musim zo 5 krat dat pasty, on ju vycucka a potom mu umyjem zubky, ale to je tak na 30 sekund.

Evi tak to je Petrik riadny nadsenec odrazatka, ked uz jedny topanocky zodral 😉 Ale topanocky by malo mat kazde dietatko nove, kedze moze mat inu stavbu nozky a klenby, takze nevadi ze zodral. no snad bude jar coskoro, aby ste nemuseli kupovat este zimne dalsie.

Susy chcela som sa Ta spytat, ako ste to vyriesili s pitim mliecka u Simonka? V jednej teme som nasla, ze ste mali rovnaky problem. Samko uz absolutne odmieta mliecko, aj na vecer. Uz som skusila ine znacky, ine chute, ine pohariky, ine flasky, jednoducho hned ako zaciti na jazyku mliecko, tak vypluva. Uz som skusila aj kravske, co mi je proti srsti, aj s grankom, a nic. Dnes dokonca nechcel chclebik so syrom. Jogurtiky papa. Pije Vam teraz Simonko mliecko?

sisa07
26. mar 2009

ahojte 🙂

Dakujem 🙂, dnes som mala po niekolkych dnoch konecne prvy raz doobedie bez tvrdnutia, tak som velmi rada. A dnes si aj oddychnem, po sto rokoch idem s kamaratkou von, takze Adelka bude s ocinkom.Nemala by som sice velmi chodit, ale do mesta to mam blizko a aj tak budeme len sediet, papat a klabosit, tak by to malo byt v pohode, tesim sa 🙂.
Lubi, z tych dvoch ludi, ktorych Adelka akceptuje ako pripadnych mojich nahradnikov nemoze nikto. Tatinko musi pracovat a babina aj ked je na dochodku, tak akurat pred par tyzdnami sa dala na zastupovanie, takze zatial musim zvladat sama. Ale Adelka mi pomaha, ako keby tomu rozumela, vela citame a ja lezim na koberci a presuvam sa ako hadik 😀,ked menime cinnosti. Samozrejme, obchod a prechadzku s Benikom musime absolvovat, ale aj tak je zle pocasie a chodim s kocikom, tak sa da. Adelka by chcela ist radsej peso, ale momentalne to inak nejde a ked si nieco dobre dobka, tak pekne vydrzi sediet, je zlata 😵. Nejako to zvladneme, dakujem za podporu 🙂 .

Pekny den 🙂

sisa07
26. mar 2009

Evi, ved ked bude kosa, tak dajte Petrikovi dvoje ponozky,alebo nejake jedny hrube do jarnych topanociek a tych par dni do normalnej, ozajstnej jari uz nejako prekleniete. Ja som tiez nad tymto rozmyslala, ked som sa bala, ze co urobim, ak na konci zimy Adelke podrastie nozicka......A posli nam uz z toho Vasho zapadu konecne trochu slnka a tepla 🙂, nie stale sneh a vietor. Dnes tu od rana snezi ako v decembri, parada 😒

eva4444
26. mar 2009

Ahojte 🙂

lubi to ja som myslela ze tieto by sme nechali pre druhe dietatko ako nahradne, lebo aj teraz Petrik ma len tieto jedny a niekedy fakt hlavne ked sa vyvalal v snehu alebo v kaluzi by sa sikli druhe.
sisa s ponozkami dobry napad 🙂 aj ked ta 'diera este neni skrz na skrz, este tam presvita futro, cize je to len otazka casu. ale pevne verim ze sa uz coskoro otepli a pojdeme kupit nejake jarne riadne frajerske 😎 a asi kupime este jedny nejake tenisky lacnejsie, coby mal na odrazatkovanie a budeme ho prezuvat, alebo ako. nech sa uz nauci na trojkolke 😀 😀 😀

sisa hadam to uz bude len lepsie s bruskom 🙂 takisto som rozmyslala keby cosi ze kam s Petrikom, nejaky tyzden by si mozno muz vzal dovolenku, ale na dlhsie neviem akoby sme to riesili, asi by sme museli zaplatit nejaku studentku coby nam ho opatrila, ale nemalujme certa 😒 🙂

inge23
26. mar 2009

Sisa, nestras!!!!! 🤐 Musis si davat pozor na seba. Aj ked je mi jasne, ze j to o to tazsie, ked mame doma tych nasich zlatych mrnusov 😎 . Adelka je zlata, ze ti takto pomaha.

Dakujem vam za odozvu 😉 , asi to budem skusat aj ja tak, ze raz flasku raz poharik lebo ja sa bojim toho ze sa mu zubky zkrivia. Uz teraz ich ma take hala bala a tiez mam niekedy taky blby pocit z toho, ze uz bude mat 2 roky a este furt s flakou behame, len z poharika pije malinko a z flase aj jeden a pol litra a bez neho niekedy ledva 3 deci,co je veeelmi malinko.
Este sa chcem opytat, Susy a Sisi, ze ake su to tie makke sosaky. A Lubi, normalnu flasku s cumlom ma Samko na behanie 😀
Inak ako sa mate, cela rodinka...ako to zvladate? Filipko je dobry spacik?

No idem ja k zubarovi, sa tesim 🙄 , este cakame na tanina, lebo chcem zobrat aj filipka 😎

ikka
27. mar 2009

Ahojte,
tak mi mame dnes 11 stupnov, aj ked mraciky sa po oblohe kotulaju, aj vietor fuka, ale uz je predsa len teplejsie 😉 Konecne si obujeme botasky 😀 Evi aj vy mozno 😀

Sisa, oddychuj a setri sa, priroda to ma zariadene, tak urcite to vsetko dobre dopadne 🙂 Adelka je sikovnicka, urcite to chape, to je jasne 😉
Baby a co nejake fotky s brusenkami? Vsak uz musite mat pekne 😉

Lubi, mozno Samka teraz s mlieckom neznasilnujte, skus ho nechat a mozno si o par dni sam vypyta. Ja teraz davam vela Emily acidofilne, kefir...vsetko plnotucne a hrozne moc jej to chuti, take obycajne neochutene. Tak mozno skuste dat Samkovi. Emily vypije plnu salku. Tie ochutene jej moc nejdu, vsak to chuti ako jogurt a tych ma dost. Normalne mlieko, ked pijem ja, tak si tiez sosne, ale zatial jej to moc nechuti, vzdy ochutna a potom uz nechce.

sisa07
27. mar 2009

ahojte 🙂
Dakujem, uz to je lepsie, dnes mi tvrdlo brusino iba malinko a netrvalo to dlho. A volala som doktorovi, zapal tam nastastie ziadny nemam, tak mi veeeeelmi odlahlo kvoli babenku 😵 . Takze musim brat magnezium a setrit sa podla moznosti co najviac, tak ako hovoril doktor a snad to bude v poriadku, musi byt 🙂
Evi, tiez som na Teba myslela, ze tam nemas nikoho na vypomoc 😒, musis to mat tazke aj tak, ked nemas s bruskom problemy. Obcas by sa Ti oddych urcite hodil....hlavne pri tych nasich ranostajoch 🙂. Dnes sme tiez hore presne od piatej.........

Inge, ako bolo s Filipkom u zubara? My by sme prisli len po dvere 😀. A ten sosacik je z rovnakeho materialu ako dudlik, len to ma tvar sosaka a nie dudla. Lepsie to vysvetlit neviem, ale skusim pozriet, ci nemame nejaku fotku s flaskou a hodim to sem, aby si mala nazornu ukazku 🙂. Videla som to len v DMku, v inej predajni nie.

Ikka, ked budem mat fotku s brusinom, tak urcite pridam,ale u nas fotime len nasu hlavnu hviezdu, seba akosi nestihame 😅 😀. Toto brusko je trosku viac zanedbavane ako Adelkine 😔.

Lubi, mozno to je u Samka len take prechodne obdobie. Adelka uz tiez mala obdobie bez syrov a zase ich papa. A podobnych vymyslov uz bolo viac, takze mozno aj Samko sa prechodne presytil a zase mu mliecko zachuti. Kym papa aspon jogurty, tak je dobre. A co mliecne polievky a inak maskovane mliecko?

sisa07
27. mar 2009

Inge, uz som tam jednu fotku so sosacikom pridala, skus pozriet, je to vidiet len spredu, ale aspon nieco. Ak najdem este lepsie, poslem, pa 🙂

sisa07
27. mar 2009

Nasla som este lepsie, kde je vidiet flasku aj sosacik zboku, huraaaaa, pozri si to vo fotkach Adelka 1rok+, papa 🙂

eva4444
27. mar 2009

ahojte

sisa Adelka je teda riadna okana 😵 krasnucke ocka ma 😵
ja zvladam petrika v pohode, aj teraz mame tatina na slovensku a som s nim sama, a nie som uplne KO 🙂 hoci uz je vecer. proste vzdy ked spinka spinkam aj ja a co treba porobime vsetko spolu. samozrejme ze veci ako zehlenie atd mi stoja v kute, ale radsej sa vyspim a dam si neozehlene pyzamo ako byt potom umrncana 😀 ale boli casy ked som len cakala tatu kym pride z roboty a ked uz meskal polhodky sa mi to zdalo nekonecneee 🙂

k tomu mliecku este ja niekedy robim taky mixovany banan v mlieku, pol banana asi na pollitra a to si rozdelime, to nam ide 😝 kysle mlieko Petrik nechce, hoci ja by som ho mohla na cisterny 😀

eva4444
27. mar 2009

brusko sme ani my este nefotili. aj ked uz je co 😀 😝
sisa ja som zistila ze mne nerobi moc dobre dlho kocikovat. este tak 10-15 minut to ide do obchodu, ale viac nie. minule ma trosku bolelo brusino ked som v obchode mala vo voziku Petrika a este velky nakup, a este tomu voziko aj neslo jedno koliesko to som mala dost. odvtedy kupujeme len drobnosti a velke veci s tatom. asi aj pri tom tlaceni su nejako namahane brusne partie neviem bohvie 😒

eva4444
27. mar 2009

a este som chcela ku rannemu vstavaniu, ze teraz ked sa zmeni cas mame dobru sancu ze budu vstavat o 6 😵 🤐 😀 😀 aspon prve 2 tyzdne 😀 😀 😀

susy
27. mar 2009

Lubi, večernú flašku mlieka sme nahradili krupičkou s tanierika. Papal to dost dlho.Ked sa mu to už hnusilo,vzdy som mala na noc flašku mlieka (kravske+kašička). nakoniec mi krupičku nechcel a ja som skusila dat tu flašku s mliečkom a on zasadol do sedačky a začal piť. Doteraz to tak robim. Ak viem, že je večer hladny,tak dám krupičku a na noc nič. Ked pred večerou niečo malo papal,nachystam na noc flašku. Ked idem o polnoci spat,tak mu dam a pekne pje.

sisa aj mne tvrdne bruško, no nie tak ako pri Simonkovi. Ani sediet sa mi neda. Stale kope, štikuta, brevaluje sa 😀. V noci je kud asi spinká ,,Max,,. ale ked náhle zmením polohu, ktorá ho tlačí, da to patrične najavo a ja musím ustúpit.Potom zase klud. 😀

,,Max,, so mnou cvičí a to sme sa este ani nevideli 😀 ach ty chlapci... 😝

lubi22
28. mar 2009

Ahojte 🙂

Dakujem krasne za rady ohladom mliecka. Vyskusame pauzu. Mliecne polievky papa, aj jogurty, krupicku mozem robit castejsie alebo aj puding. Skusim kupit aj to acidofilne mliecko, to som este neskusala.

Ja mam dnes naladu na bode mrazu, mam pocit, ze nestiham ani jedno dieta 😔 Filipko v noci vobec nebuval, stale sa pucil, plackal, bol by v kuse na prsniku a potom grckal. Cez obed som si sla lahnut so Samkom, ale Filipko zase plackal, tak som nespala nic. Teraz buvinka. Neviem, on by bol furt na prse, ale laktacna poradkyna nam kazala dodrziavat dve apol az trojhodinove intervaly medzi kojeniami. Zase nemozem kojit furt, potom nestiham vobec Samka 😖

Susy - presne ako pises - ti chlapi s nami v kuse nacvicuju 😉 😀

Evi ja Ta obdivujem od zaciatku, Ty si taka pohodacka, aj ked ste s Petrikom sami a nemate pomoc, Ty vsetko v pohodicke zvladas. Ja tu mam manzela cely den, ak nie jeho, tak pride svokra alebo mamina, ale niekedy sa citim zrela na psychiatriu. 😅 Davaj pozor na brusko 😉

Inge, ako bolo u zubara?

Ikka poslite trochu slniecka aj sem 😉 My drzime Filipka zavreteho ako v knizke kvety v podkrovi, chudacik este okrem lekara nebol vonku. Ale o tri dni ma byt lepsie, snad.

Sisa urcite bude vsetko v poriadku 😉 Oddychuj kde mozes, aby ste boli aj s babulkom v poriadku. 🙂

Zelam este pekny zvysok vikendu 🙂

lubi22
28. mar 2009

Este ma napadlo, nemate nejake tipy na narodeninove darceky pre nasich starsich drobcekov? 😉 Ja rozmyslam nad dakym legom, celkom nas to bavi v poslednej dobe a este nad motorkou alebo autickom na elektromotorcek ci baterie.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4010151

No a este som nasla taketo auta:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4816377

Tak musim vybrat nieco pomaly a rozhodit po rodine.

sisa07
28. mar 2009

Ahojte 🙂
Evi, dakujeme za pochvalu a s tym vstavanim mas pravdu 😀 😀 😀 , ja to tiez odhadujem tak na tyzden - dva, kym nase deti pochopia, ze pat hodin je o hodinu skor a nastavia sa zase na svoj oblubeny cas 😀 . Pripajam sa k Lubke, tiez obdivujem Tvoj pristup, Ty urcite budes v uplnej pohode zvladat obidvoch drobcov, my sa trosku viac potrapime 😉 .

Lubi, je toho teraz na zaciatku urcite na Teba a na celu rodinu dost.....ale sama vies, ze sa to casom spravi. Najtazsie su tie prve 3 mesiace....len keby netrvali vecne 😒 . Urcite robis vsetko spravne a vydavas zo seba maximum, viac urobit v tejto situacii nemozes, netrap sa, si super mamina a hlavne je, ze deticky citia, ze ich lubis 🙂 😵 . Drzte sa 🙂.
A prave som videla super predpoved pocasia, do konca tyzdna sa ma oteplit az k 20stupnom!!!!!!!!!!!!! 🙂. Takze s Filipkom a Samkom si uz uzijete aj cerstvy vzduch a aj Tebe to dobre padne, ist trosku von, nadychat sa ineho vzduchu 🙂.

Darcek k narodkam sme chceli trojkolku, ale este uvidime, mozno trojkolku odlozime na neskor...nie som si ista, ci by to uz Adelka zvladla, musime u niekoho odskusat. Od svokrovcov dostane Adelka velku, akoze ozajstnu kuchynku z nejakeho nemeckeho katalogu, takze zase sa nam zmensi priestor v izbicke a dost zasadne............ona bude nadsena, len sa tam uz pomaly nepohneme 😀.

Susy, len u mna to brusko nie je o kopkani a prevalovani.... Z toho som samozrejme vzdy nadsena, ked citim pohyby drobceka. Tam ide o predcasne kontrakcie a tvrdnutie celeho bruska tak, ze sa mi az zle dycha.....takze preto to trapi mna aj doktora. Ale naozaj pomaha lezanie, alebo aspon sedenie a nohy hore. A magnezium......To nie je nic velmi vazne, pokial tie kontrakcie nebudu viest k predcasnemu otvaraniu a skracovaniu krcka, takze velmi dufam........

Pekny zvysok vikendu prajem 🙂.

eva4444
28. mar 2009

Ahojte
joj baby diki 😅 😀 ono to bude tym ze Petrik je dobrusik zlatusik nase najvacsie pomahajdlo 😵

lubi ta motorka vyzera super. my podobne ako sisa rozmyslame nad trojkolkou, aj ked urcite nebude vediet hned, nechame mu nadoma na trening a hadam ku koncu leta to pojde. este asi taky rusen na baterky ku tomu drevenemu vlaciku na magnetky, ten nas celkom bavi, a asi este nejake prislusenstvo - most alebo nieco ku kolajniciam. su toho v ponuke hory. v skladani lega a takych kociek Petrik este nevidi velky zmysel, asi by to skoncilo len v hrnci alebo v bagrovej nakladacke 😀 este aj to aqua doodle co tu susy davnejsie spominala sa mi pozdava. a este mame v plane zobrat Petrika do hrackarne nech si sam vyberie nejake velke auto, co sa mu bude pacit a to mu kupime. a uz hadam aj dost 😅 😀

baby drzkajte sa aj s babetkom aj s bruskami 🙂

najjulinka
28. mar 2009

Ahojte. My sme tento týžden začali s Duplom... Skladanie ešte nehrozí. Zatial sa hráme s panáčikmi, zvieratkami a rozoberáme a dávame do krabičky 😀 Ale panáčikovia sú oblubení aj na normálne hranie 😀 😀 😀 Plánujeme Duplo kupovať dlho, takže sme neodkladali Duplový štart 😉 😀 😀 😀 Resp. ja už som čosi mala a ešte deti som nemala... 😅 😀

najjulinka
29. mar 2009

Ahojte. Som dnes kúpila dievčatám oranžové svetríky... A našla som ich na chlapčenskom oddelení... Nechápem prečo.. .Úplne jednofarebné - bezakýchkolvek autíčok alebo čohosi "chalanského"... ešte aj na bločku mi píše, že chlapčenský sveter... 😀 😀 😀

eva4444
29. mar 2009

jeeeej susy ty uz mas krasne brusko 😉 🙂

lubi22
29. mar 2009

Ahojte 🙂

Sisa dakujem krasne za podporu, si zlata 😵 Dnes uz bolo zase dobre 🙂

My mame trojkolku este od minulych narodeniniek, tak uvidime, ci vyuzijeme aj pedaliky 😅 Na Vianoce dostal od starkych aj bicykel, ale to som zirala, ze co ich to napadlo, to tak skoro isto nevyuzijeme.

Evi sranda, aki su chlapci rozdielni. Napriklad toho nasho vlaciky vobec nebavia. Aj ked ideme na stanicu pozriet, tak radsej nas taha na autobusovu ako vlakovu. A zase lego nas v poslednej dobe bavi velmi, Samko stavia sam vezicky, staviame garaz, domcek, sama som bola prekvapena, ako pekne vie spajat kocky. A z Petrika mas fakt super pomocnicka, ja si budem musiet tak vychovat Filipka asi 😀

Julinka pozerala som albumik, dievcatka su velmi zlate, aj Lucinka aj Dominika 😵 Ako Lucinka znasa nove babulko? No oranzova je taka univerzalna farba - ja ju mam rada na Samkovi velmi tiez 🙂

Susy fakt mas uz peknucke brusko 🙂

Idem buvat, dobru nocku 🙂

najjulinka
29. mar 2009

ahoj lubi. Lucinka Dominiku veeeelmi lúúúbi... Včera sme boli u našich a babi z toho bola uplne paf, ako Lucinka kce akože nosiť dominiku na rukách a tak... a robí jej "moja moja" a tuli sa s nou... Len treba dávať velký pozor, lebo Lucinka je zákernačka, ale lubi ju... Už som našla v postielke Dominikinej Luckine hračky, aj cukrik... No občas jej tam čosi hodí zo samej lásky... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eva4444
29. mar 2009

tak uz spinkame mozem sa vykecavat 😀

lubi samko je sikovnucky stavitel 😉 petrik vie pospajat ked ma naladu, ale potom uz nevydrzi a rychlo to vsetko porozpaja na cimprcampr 😀 my to doma nemame ale u lekara zenskeho v cakarni to maju tak tam sa chodime hrat 😀
s tym pomahanim je Petrik fakt srandovny, ono to chce ale vela trpezlivosti. napriklad vylozit mycku nam trva niekedy aj 10min, co by som sama mala za minutu hotove, ale Petrik musi kazdy lukrativny kusok preskumat, taniere musi sam naukladat do stlpca a az potom to mozem vziat, ked mi ukaze kde. ale ja si vzdy opakujem ze mame cas vsak je jedno s cim sa hrame 😀 ked miesa zeleninovy salat to je uplne ako v tranze nevnima nic okolo a nedajboze sa dotknut toho hrnca, ak chcem mozem prist ochutnat 😝 🙂 atd. samozrejme ze je zaroven vrchny solic vsetkych jedal 😝 napr. olupane zemiaky musi sam nalozit do hrnca, ja mu ich kladiem na stol a dalej nechavam chudence zemiaky napospas Petrikovi a jeho napadom 😝

boze dnes nam cely den prsalo, ale aj tak sme boli vonku. ale je to bieda takto. poobede sme sli autobusom ku nakup. centru tam rozostavili kolotoce, ale ziadny detsky nebol, a okrem toho len same blato tak sme sa zvrtli sli do kfz na varenu kukuricu. cestou domov viedla Petrikova trajektoria cez vsetky mlaky, myslim ze nevynechal ani jednu tak mi urcite budete verit ze mal pancuchy mokre az po kolena. no co uz, treba sa nam zocelovat. ale stale lepsie ako doma sediet.

no stale len o sebe pisem fuj uz koncim nebojte. 🤐 😀

susy
29. mar 2009

dakujem kočky. Pridala som nejake foto brušena 😉

eva4444
30. mar 2009

ahojte 🙂
tak Petrik je uz prestaveny na letny cas, vstaval o 5 letneho casu, ci by cinilo o 4 zimneho 😠 a ja som mu tak verila ze potiahne do 6. tak sme sa boli vyblaznit v telocvicni, a pred chvilou uz odpadol akoby prstom luskol 😀 v noci sa nam vratil tato doniesol horalky a ine dobroty tak si este zobnem a idem viazat tuky do postele pekny den 🙂

sisa07
30. mar 2009

Ahojte 🙂

Susy, brusinko mas krasne gulate, podarene 🙂 , aspon Ty si tu poriadna a pridala si nejaku fotocku. Ja to musim dohnat, len teraz sme mali rusny vikend a dnes nam tatinko odisiel na 3dni na sluzobku, tak sme same.

Evi, tak to sa Petrik superrychlo prisposobil........mohol Ti podarovat aspon ten tyzden-dva......My nie sme ovela lepsi, vstavali sme o pol siestej.Jednoduch mame take mudre deti, co pochopili aj zmenu casu 😀 .
Vykladanie umyvacky mam tiez velmi rada, lebo sa pritom pekne zabavime a zatial Adelka rozbila len jediny tanier. Ona mi vyklada zase salky na kuchynsku linku a ja si ich musim odtial brat. A pribor hadze do zasuvky sama, ja to akoze necham tak a potom to nenapadne poupratujem 😉 🙂 .
U nas tiez vcera lialo, hlavne poobede, ale boli sme u svokrovcov, tak to ubehlo. Maju 11malych vlciacikov, tak decka mali zazitok 🙂 . A dnes je zamracene, zase fuka, ale aspon sme sa peso presli pomaly do obchodu a potom sme si este dali taku kratku prechadzku, stacilo. A na poobedie sa tesim, peso sa prejdeme k babinke, ideme sa pohrat do ineho prostredia, zmena nam prospeje 😉 .

Lubi 🙂 , jasne ze uz je lepsie,musia sa tie dni striedat, inak by sa nedalo...... Kazda mame urcite obcas "den blbec", a to mame zatial len po jednom dietatku.......Pri dvoch detoch je asi tych tazsich dni podstatne viac........Ale my sme sikovne, my to zvladneme 😀 . A urcite nam vsetkym pomoze to dlho slubovane a ocakavane slniecko a teplo. S Adelkou uz chodime pozerat po zahradkach prve kvietky - krokusy a snezienky 🙂 , milujem jarne kvety 😵 .