Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
7. apr 2009

Ahojte,
tak my sme dnes 1x absolvovali jaslicky a vsetko prebehlo hladko. Rano mi Emily odkracala s tetou za rucicku pekne do triedy, zavreli sa dvere a bolo....a ja som zacala ronit slzy 😀 a moje dieta nic 😀 Takze som to oplakala, ze uz mam doma velku slecnu 😅 ale som rada. Potom som si tam volala cez den, tak vraj vobec neplakala, len ked sa presuvali von, tak ze bola umrnkana, ale to je aj doma...nikdy sa jej nechce vychystat von 😅 Ale po vonku uz behala ako diablik a maju tam naozaj krasne ihrisko a aj piesok...co je hlavne 😉 No a tak som ju tam nechala aj spinkat, tak vraj sa jej moc nechcelo, ze furt kecala, ale napokon zaspala. Pekne papala, nepocikala sa ani raz...no proste sikovne velke dievcatko 😵 😵 😵 Z jasliciek sme si odniesli aj jedno vymalovane vajicko... 😵
Tety na mna posobili prijemne a ked som prisla pre malu, tak sa tesila a bolo vidno, ze je v pohode. Hned som ju este pre istotu uplatila casopisom a gatkami Macko Pooh 😀 A ked som sa jej opytala, ze ci este pojde do jasliciek, tak povedala, ze ano 🙂 Tak mam radost.

A Sisa? Ako? Uz viete pohlavie? Dufam, ze prezradis 😵 ci teda Tamarka alebo Adamko 🙂

Lubi, zaciatok je asi tazky...ale neboj bude len a len lepsie...myslime na teba 🙂 Ja som tiez dnes pekne v pohybe, rano sme sa vychystat museli, Emi som budila, ale dobre vstala naladena...potom do prace, z prace do obchodu, jasle, teraz som varila a este rychlo von...no tiez to nie je ziadna sranda. Uz ledva funim 😅

sisa07
7. apr 2009

Ahojte 🙂
Ikka, tak ste krasne zvladli jaslicky 🙂 , super, uz mame ozaj doma velkacov. A Emily je frajerka, ked sa vie takto pekne vypytat na zachodik, musis byt na nu velmi pysna. Je to sikovne, samostatne, velke dievcatko 😵 . Nejako to babatkovske obdobie rychlo ubehlo.......

No a my uz vieme, co mame v brusku - uplne zdraveho Adamka, ktory ma podla pana doktora vsetko,ako ma mat 😵 😵 😵 . A to pohlavie je dane na milion percent 😀,nedalo sa prehliadnut........ Len tvaricku si stale zakryval rucickou, ako keby salutoval 🙂. Zlaticko 😵, jaaaaj, uz nech je august.......

Pekny vecer 🙂

zuzka80
7. apr 2009

Ahojte,
Sisa blahoželáme k Adamkovi, tak aj vy budete mať párik 😵
Ľubi ja sa cítim dobre, zle mi nebýva, ani pri Laurinke mi nebolo 😉 Len akosi si stále neviem zvyknúť, že som tehotná a že budeme štyria 😨
Ikka tak super zvládla Emily jasličky, šikovná je. U nás by bol problém, lebo Laurinka keby zbadala, že tam nie som, tak určite by bol veľký plač.

susy
7. apr 2009

Sisa aj my gratulujeme k Adamkovi 🙂

eva4444
8. apr 2009

AHojte 🙂
sisa tak to bude parik supeeeer 😵 😵 😵
ikka Emily je frajerka ze zvlada jaslicky bez maminky 😉
zuzi zvykaj si lebo budes v novembri prekvapena 😀 😀 😀
lubi neboj o 2 roky budes len spominat ake to bolo superobdobie ma oboch doma pri sebe 😉

my tu mame navstevu, decka su zlate, len nam vyplnia uuplne vsetok cas, teraz isli velki na smykacku a Petrik spinka tak konecne mozem dohnat kona-abstak 😀 poobede ideme na sono Petrika nechame krstnym tak uvidime hadam sa zobudi kym odidem 🙂 ale mam pocit ze skor on mne bude chybat ako ja jemu 😀

sisa07
8. apr 2009

ahojte 🙂

Dakujem 😵 .

Zuzi, neboj,najneskor ked ucitis pohyby, to uz bude vsetko v poriadku a budes s tym uplne vyrovnana a zacnes sa tak poriadne tesit 🙂 . Vacsinou ten prvy trimester byva taky zmatocny a plny neistoty v roznych smeroch......potom sa to uz nejako utrasie. Zvladnes to 🙂 .

Evi, daj nam vediet, ako sa ma bambulka 🙂.

Pekny slnieckovy den prajeme 🙂

lubi22
8. apr 2009

Ahojte 🙂

Dakujem za povzbudenie 😵

Sisa blahozelam k Adamkovi 😵 Uz ste povedali Adelke, ze bude mat braceka? 🙂

Ikka Emi to zvladla super, fakt je uz velke sikovne dievcatko 😉

Zuzi neboj, zvyknes si, hned ako zacne brusko rast 😉

sisa07
8. apr 2009

ahojte 🙂
Adelka vedela ako prva, ze cakame Adamka, ale ona si priala Tamarku, takze si to v tej malinkej hlavicke bude musiet postupne prehodit.....Ale dnes som jej slubila, ze dostane krasnu babiku Tamarku, takze maminka sa bude starat o Adamka a Adelka o Tamarku a celkom sa jej to zapacilo 🙂 . Tak dufam, ze to takto spracuje lepsie.

eva4444
8. apr 2009

tak my sme doma vsetko je ok s babetkom, potvrdili nam dievcatko 🙂
sisa dobre si to vyriesila 😉

sisa07
9. apr 2009

Evi, tak to je super, ze je Vase dievcatko zdrave 🙂, aspon sa uz nemusite stresovat a mozete si naplno tehotenstvo vychutnavat s pohodovym Petrikom 🙂.

eva4444
10. apr 2009

baby kraaasnu velku noc 🙂

eva4444
11. apr 2009

ahojte
boze urcite si vsetci uzivate krasne pocasie, tu je skoro leto, stale sme vonku, decka sa aspon unavia a potom su vecer ako medik 🙂 Petrik si navstevu vychutnava uz odkukal same uzitocne veci ako preliezat zabradlie chodzu po mure atd. 🙂 mame rusno, ale je dobre. mame za sebou zoo, vselijake preliezky z celeho okolia, samozrejme kazdy den sa poriadne zapieskujeme atd. vsak velmi dobre viete co o com tocim 😝 🙂 😀
uz som zacala aj obkukavat ruzove vecicky, mne sa to paci hlavne ked toteraz frcime len na modrej hnedej a oranzovej. uz nech je babika tu ja viem musim vydrzat 🙂

pekny den 🙂

sisa07
11. apr 2009

ahojte 🙂
Aj ja zelam vsetkym krasne sviatky 🙂 . Pocasie nam praje, tak si to urcite vsetci uzijeme dosyta 🙂 .
Evi, aj ja by som uz pristala, aby bol Adamkoz s nami. Ale ak to pojde tak rychlo,ako doteraz, tak uz nam klopka pomaly na dvere 😀 . Drzte sa, papa 🙂

lubi22
12. apr 2009

Ahojte 🙂

Aj ja zelam vsetkym pekne sviatky 😵

Evi super, ze je babulko v poriadku. 🙂

Pekny den 😵

ikka
12. apr 2009

Ahojte,
pridavam sa k zelaniam a prajem krasne prezite sviatky bez ujmy 😉 😀

eva4444
12. apr 2009

ahojte
tak uz nam krstni odisli, prave volali ze uz su za trnavou tak hadam stastne dojdu az domov. deticky boli uuuplne super, Petrik bol z nich nadseny takze aj ja 🙂 mame modrofialovezelenekrvave celo lebo jasne ze santili a par krat popadali, najhorsie asi na velkej smykacke Petrik narazil hlavou na hranu tak ma farebny pasik cez celo a dnes este padol na kamen obocim tak mu ten pasik pokracuje cerstvou krvavou gulou. ale nastastie vzdy sa o 2-3 minutky spamatal a hral sa dalej, zatial je celkom odolny 🙂

sisa no ja by som uz ties sla najradsej rodit 😉 ked som videla tie nase krstnata, maju sice rozdiel 3r ale este stale sa spolu zahrali som rada ze bude mat Petrik surodenca a mozno aj nam potom trosku odlahne 🙂

eva4444
12. apr 2009

ozaj ikka my planujeme ist na sk 1.5. a ostaneme minimalne do 9.5. - zalezi hlavne od bruska ze ako sa bduem citit, prve dni dame asi auto do servisu na prehliadku, ale potom by sme uz mohli ist na vylet, tak ak budete vtedy mozeme sa dohodnut na tie bojnice 🙂

susy
12. apr 2009

prajem dievčatám vela šibačov a vodičky a chlapcom vela vyšibaného... keby sa dalo,určite by vás simon všetkych pobehal 😉

zuzka80
12. apr 2009

Ahojte,
aj my prajeme všetkým krásne Veľkonočné sviatky 😵

eva4444
13. apr 2009

ahojte
baby ako, poobleivane vykupane vysibane?
ja som schytala z vodnej pistole Petrik striekal hlava nehlava strasne sa mu to pacilo on by prijal velku noc kazdy den 😀

susy
14. apr 2009

ja som bola tento rok indisponovaná, tak si nikto nič nedovolil 😝 , teda okrem tych 2ch mojich.
Simonovi som nadstavila budík na 8:00 aby vobec vstal a isli sme po návštevách. Na večer som mala ruky vytahane od tasiek plnych sladkostí. Malý spokojny aj rodičia spokojny 😉

sisa07
14. apr 2009

ahojte 🙂
My sme sviatkovali uplne v pohode, hlavne sme chodili na prechadzky a bolo nam velmi dobre 😵 . Som rada, ze mal aj ocinko volno, este ma dnes dovolenku, akurat pri mne zehli 😉 , hotovy poklad 🙂.
My Velku noc berieme skor ako sviatky jari, takze sa vytesujeme z kvetiniek a tak, a polievat ma chodi len jeden synovec so svagrom. Ale prichodom Adamka sa to asi zmeni 🙂 .
Inak vsetko OK, po starom, len sa citim stale viac unavenejsia z beznych aktivit.......co ma kvoli Adelke nie velmi tesi..........uz nech je auguuuust 🙂 .
Pekny den 🙂

ikka
14. apr 2009

Ahojte,
my sme sviatkovali tak troska o samote, lebo muzik bol v praci (sviatok nesviatok), ale prisiel rano prave z nocnej, takze v pondelok rano sme hned boli riadne vysibane 😉 A poobede sme mali u nas jedneho maleho sibaca.
Ale nadielka ani nas neobisla, lebo Emi dostala balicek od tety susedy...mile 🙂

Evi ten termin majovy...neviem este kedy presne my budeme na sk, podla toho, kedy vybavia krstiny, ale urcite to bude v maji...ale teraz este fakt neviem, ze kedy...tak dam este vediet, keby sme sa trafili napokon do toho vasho 😉

eva4444
15. apr 2009

Ahojte 🙂
Petrik sa nemoze odlepit z odrazatka tak stale behame po vonku, na striedacku s pieskoviskom kde bagrujeme a presypame do nekonecna. este chodime ku jazeru krmit vtactvo a na smykacky, tam je taka co sam vylezie hore tak ho to veelmi bavi. cez vikend sa ma trosku ochladit, ale hlavne nech neprsi. uz asi tyzden ma Petrik maniu vsetko vyhadzovat hore nad hlavu, len ja stale trpnem kde to dopadne. 😀 takze si v pohodicke nazivame 🙂 uz je Petrik aj opaleny ked mu dame dole tricko vidno ake ma hnede ruky, no to ma po tatovi tieto farby 😎

lubi22
16. apr 2009

Ahojte 🙂

My sme prezili sviatky u nasich, teraz sme zase tyzden u svokrovcov, tak si uzivam, ze je nas viac. Cely den sme vonku, Samko nechce ist vobec dnu, tak este aj prebalovat ho musim vonku 🙂 Filipko nam pekne pribera, som zvedava, kolko vazi teraz, lebo vahu mame doma v BB ale tipujem to na 5,5 kg 😵

Ikka aj vy mate v maji krstiny? 😉 My krstime Filipka 3. maja, to bude mat akurat dva mesiaciky 🙂

Verim, ze sa uz nemozete dockat babeniek, je to sice potom zaberacka, ale stoji to za to, ked ma clovek dve krasne a zdrave deticky 😵

Pekny vecer 🙂

sisa07
17. apr 2009

ahojte
No, tak som sa sem dostala.....akosi som tu na koniku mala maly problem - ukazovalo mi, ze nie som registrovana,nerozumela som tomu, ale uz je to OK, odrazu to nabehlo.

Evi, to mate s Petrikom super aktivity 🙂 . Vladzes v pohode? Citis sa dobre?

Lubi, malinky je asi dobry papkacik, ked takto krasne pribera, urcite ste velmi stastni 😵 . Pomaly Ti konci sestonedelie, ale to ubehlo......

Ja sa v poslednych dnoch citim nejako divne, obcas mi ostane zle, vonku som takmer odpadla, esteze bol pri mne svagor a z pieskoviska nas dopravil domov 😒 . Mam velmi stlacene vnutornost, tazsie sa mi dycha, ale urcite je to len prechodne, potom sa zase Adamko nejako inak posunie a bude lepsie 🙂. Ale uz naozaj citim ,ze som tehotna 😀 .

Pekny den

susy
17. apr 2009

Ahojte
Ja idem v utorook na poradnu, tak sa teším, že čo a ako. Ved som drobca nevidela 5 tyždnov 🙂 . Ked si predstavím ake máme v dnešnej dobe možnosti a ake mali naše babky a prababky, uff.

Včera som bola s fibi, tiež sa nám krááásne zagulatila. Mne sem-tam tvrdne bruško 20x za den, včera len 3x za den. najprv som robila paniku, lebo sa bojim, že si to zase odležím v nemocnici. Tak som si povedala v pohode a hlavne klud ! Prestala som vrieskať, lebo toto tehu som nejaka stale podráždená a všetko mi vadí. Z hlboka nádych... 😀 a j mi lepšie.

sisa07
17. apr 2009

Susy, tak to Ti drzim palce, aby si bola co najviac v pohode a aby si sa do nemocnice dostala az v 40.tyzdni 😉 🙂

erika1983
17. apr 2009

Ahooojte no tak sa tu pekne zozrastame 🙂
zavidíííím vám aj by som už chcela druhé mimi, ale az o rok sa nám to podarí.
vidím že všetci krásne rastieme aj my sme už veľký Frederika stále vymýšľa nezbedy tak s nou mame veselo 😀
nové máe to že už nemáme plienočku, už chodíme na WC 😅
naozaj čo kúpite detičkám na narodeniny, ja som myslela bicykel a nejaké hračky, teraz máme máciu pozerať stále barbie ale len jednu časť a samozrejme krtko ten ide od malička 😀
Pekne sa tu majte a hlavne budte zdraví a ked budem mat zase hvilku tam sem nakuknem 🙂
Papa

lubi22
17. apr 2009

Ahojte 🙂

Ak si dobre pamatam, dnes ma Davidko od Kami 2 rocky, tak zelam vsetko najlepsie a super oslavu 😵

Erika tak ste sikovnucki bez plienocky 😉

Sisa brusko uz rastie, tak uz je to narocnejsie. Oddychuj co sa da a vela pi 🙂 Dufam, ze budes mat zvysok tehu bez nevolnosti 🙂

Susy Ty uz si pomalicky v poslednej stvrtine 🙂

Neviem sa rozhodnut medzi dvomi autami k Samkovym narodeninkam, nasli sme super BMW a aj Porsche je fajn. BMW sa mi paci viac, no nema posuvne sedadlo, neviem, nakolko je to dolezite. Zase Porsche nema kufor na hracky, ale ma pripojenie na MP3 prehravac, viac funkcii a posuvne sedadlo. Tu su linky, poradte:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9129804&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22235757&tab=1