Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

zuzka80
11. máj 2008

Všetkým mamičkám blahoželám ku dňu matiek 😉
Laurinka je chorá, celý deň má teplotu okolo 37,5, aj soplíky má a aj kašle 😢 Zajtra musíme ísť k doktorke.
Monika čo si toľko vypekala 😨

monika1
11. máj 2008

joj zuzka tak Laurinke prajeme rychle uzdravenie,ked to pocasie je take nijake,raz teplo raz zima 😒
zuzka ja mam dnes narodeniny 🙂

zuzka80
11. máj 2008

Jeeej, Monika tak všetko najlepšie 😉

lubi22
11. máj 2008

Monika blahozelame k nareodeninam 😵 To si si pekny datum vybrala 😵

monika1
11. máj 2008

dakujem baby 🙂

eva4444
11. máj 2008

moni aj od nas vsetko naj 🙂

lubi22
11. máj 2008

Zuzi, snad to budu iba zubky 😖 Ale teraz je vo vzduchu aj ta viroza, tak zelame skore vyzdravenie 😉

eva4444
11. máj 2008

ali my sme boli na zmrzku 😝 😝 , ale to chodime skoro kazdu nedelu niekam aspon na malinovku 🙂

ikka
11. máj 2008

Ahojte maminy a babatka,
hlasime sa z domu...ste straaaaaaasne zlate, ze ste si na nas vcera tak krasne spomenuli a vsetkym moc moc dakujeme za priania 😵 😵 😵 Fotiek mame vyse 1000ks... 😅 kazdy den nejake vylety a tak, takze len tak rychlo to nebude, ale budem sa snazit 🙂
Oslavy narodenin dopadli dobre, Emily dostala kooopec darcekov, vsak to poznate 😉 No a na SK uplne super, zlata bola, vobec nemala problem, nikoho sa nebala, cela bola stastna a rozrusenna denne, nechcela spavat, lebo by jej asi nieco uslo 😀 kazdy den sme niekde boli, tak sme aj cele dni boli vonku...no to bolo nieco pre nu a moj bracho ten sa tak o nu staral, ze sme ju ani nevideli...aj mama ju furt mala a ani za nami neplakala nic..tak som aj oddychnuta.
No ked bude viac casu, tak hodim to foto a napisem komentare...

Idem nieco pocitat dozadu, aby som bola v obraze a ozvem sa coskoro 😉

zuzka80
11. máj 2008

Lubi bola by som rada keby to už boli zúbky, lebo stále žiadne nemá 😒

ikka
11. máj 2008

Ozaj zuby este stale nemame 😀 a Monike vsetko NAJ dvojnasobne a aj ostatnym maminkam k nasmu sviatku 😵

zuzka80
11. máj 2008

Ikka tak si si super oddýchla a Emily mala príjemné rozptýlenie 😉

ikka
11. máj 2008

Zuzi no super bolo, lutujem, ze nebyvame blizsie 😒 ale zas by sme si neboli taki vzacni 😉 a rozptylenie pre Emily to bolo neskutocne, len sme sa kukali, ze ako sa nase dieta zmenilo, ozilo, ako sa predvadza a ako nemusi vobec spat a potom vecer zaspi tak, ze si s nou mozem robit co chcem a nezobudi sa 😀
Laurinke, nech rychlo prejde to trapenie 😵

kamilecka
11. máj 2008

Ahojte

Vsetko naj oslavencom 🙂 a aj mamickaaaaaaam 🙂

lubi22
11. máj 2008

Ikka, super ste si oddychli a Emily a aj Tvoja rodina sa aspon povytesovali 🙂 Fakt je, ze je zle, ked nemame rodicov hned po ruke, ale neda sa to vzdy tak. Mne sa par dni dozadu tiez mamina stazovala do telefonu, ze preco sme tak daleko, pritom sme iba hodku a pol cesty, ze kebyze byvame v TT tak nam Samka berie kazdy den na tri hodky poobede na prechadzky a ze my by sme mohli oddychovat. Ale aj tak sa najdlshie nevidime dva tyzdne, takze vy to mate este komplikovanejsie. Ale deticky si starych rodicov aspon hroozne moc uzivaju a naopak 🙂

monika1
11. máj 2008

evi,ikka,kami dakujem pekne 🙂
ikka tak sa tesime na fotky 😵 no a prezrad co podostavala Emily?

eva4444
11. máj 2008

ikka super ze sa mate tak dobre, my sme si slovensko viac menej odmrncali, pre mna to bolo este narocnejsie ako ked sme sami, ja neviem 😒 ale vsak o mesiac ideme opat tak snad bude lepsie 😅 😝 a ako ste zvladli cestu?

pipi1211
11. máj 2008

no ali ani ja som nic nedostala ale aj tak si myslim ze darceky by sme mali dostavat od nasich deti a kedze su este malinke tak ich dostavame v podobe ich usmevu a to nam teraz asi staci nie? 😀

ikka
11. máj 2008

cesta celkom dobre...za 5,5 hodky a z toho cca 2,5 h. prespala, takze fajn a citali sme knizky, to je najlepsia zabava, ked takto sedi, ale je to teda riadny zaprah to cestovanie 😖
evi vsak o mesiac veru aj my znova, uz sa tesim 😉
Emily co podostavala? No od nas trojkolku, stavebnicu drevenu, topanocky a 4 knizky a inak vela oblecenia (aj nam asi bude este celkom velke, lebo ona je drobec) a plysaky (psicka, kravu a opicu), take drevene puzzle, nejaku kozmetiku, babiku juj a to uz aj hadam staci 😀

alena22
autor
11. máj 2008

monika a preco nie od mojho muza ved sa o neho staram lepsie ako vlastna matka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
doma nemal urcite taky fuul servis ako tu 😀 😀 😀
no adko bozkaval maminku a aby nebolo luto tatinkovi tak aj nemu ustedril nejaku tu slintavu pusku 😵 😵 😵

rainbow
12. máj 2008

ahojte maminky, aké opalo vacie kremiky používate pre detičky, idem do lekarne , aký mám kupiť? 😕

najjulinka
12. máj 2008

Dobré ránko.
My sme ešte žiaden opalovací nepoužili... 😕 🤐 Ale asi by sme mali začať, lebo aj v kočiari ak nesvieti zboku slnko ako ideme, tak sa vždy jeden opaľuje (patrične si to aj odreve 😢 ) ...
My sme sa včera vrátili z výletu a celkom fajn to deti prežili a my s nimi... 😀

riuska
12. máj 2008

dobre ranko 🙂
matka ja som kupovala v lekarni - sa mi zda ze 40tku a cena bola tiez taka cca 400,- Sk
monika dodatocne vsetko najlepsie ti prajem k narodeninkam 😵
ikka super ako ste zvladli cestu 🙂
kami ty co chodis sem tak malicko, nemas cas?

monika1
12. máj 2008

Ahojte 🙂
riuska dakujem 😵
my pouzivame opalovaci krem Daylong,mam ho este z minuleho roku 😅

eva4444
12. máj 2008

ahojte
my kremik este nepouzivame, dam siltovku a do kocika mu nesvieti 🙂 ale vlani som kupila babylove v dm 50tku a to bollo ako tekuty puder proste to sa mozme rovno bielou farbou natriet, vobec to nevsiaklo 😅 😅

pipi1211
12. máj 2008

dobre ranko mamulky prajem 🙂 dnes sme mali celkom fajn nocku nastastie sa nedialo to co vcera. aj cez den to uz je lepsie no stale je strasne mrzuta ☹

najjulinka
12. máj 2008

Ja som už práve kúpil opalovací krémik pre deti - 50ku 😉 Bola som v LIDLi a mali 😉 Stál len 139 😨 😀

najjulinka
12. máj 2008

http://evalorenzova.blog.sme.sk/c/147450/Ako-sm... - tak takto sme weekendovali 😉 (deti, resp. kočiar s manželom sú tam na foto) 😅

zuzka80
12. máj 2008

Ahojte, tak sme boli u lekárky a dala nám antibiotika, Laurinka má zapálené hrdielko, soplíky jej už stekajú prúdom a kašle 😖 Teraz spinká, čakali sme u doktorky skoro 2 hodiny 😠 Stále má teplotu okolo 37,5.
Ja som kupovala krém na opaľovanie Daylong kids 40, stál 342,-
Ikka super ste zvládli cestu, ja sa už teraz bojím výletu, lebo Laurinka je v aute hrozne zlá a aj jej býva v aute zle, lebo už 4x vracala ☹

alena22
autor
12. máj 2008

ahojte my mame kremik chicco 30 nejak okolo 300sk stal chcela som 50 ale ma presviedcali ze to je skoda ak neplanujem ist k moru s malym ze mi staci 30 😅 tak mame tu
dnes sme boli na kontrole v blave maly prepotil 3 tricka a to nemal ani pancusky nic len plienku nohavice tenke ponozky a tricko a spotil sa desne chudacik ☹
esteze uz vieme ako sa poti v aute ked spinka a pobrala som plno nahradnych triciek 😉
inak kontrola dopadla dobre ze dychanie ciste a kontrola zas o dva tyzdne to uz budem mat aj zub hotovy by sme mohli dat scuka v avione nie? 😵