• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové babätká 2007 II

27. marca 2010 
Caute maminy - no hadam som sa konecne trafil do spravnej skupiny a nepoplietol to: Takze v utorok o 12:38 sa nam narodila dcerenka Viktoria (3,64 kg, 56 cm). Evka aj mala su v poriadku a v piatok na obed by mali byt s nami doma. Skusim pridat aj foto do albumu.
27. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eve a jej rodinke srdecne blahozelame :slight_smile: Vikinka je krasna a pekne velka :slight_smile: Nech ste zdrave..........
27. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Eviiiii, srdecne gratulujem k Viktorii :slight_smile: , je to krasne babenko :dizzy_face: . A teda miery ma na malu princeznu uctyhodne :slight_smile: , pekne si si ju vykrmila :slight_smile: . Zelam Vam, nech ste obe zdrave a nech sa rychlo zotavite z porodu ! A Tebe, samozrejme, vela mliecka, aby Vam bambulka rastla do krasy :slight_smile: .
Inak, presne v takuto hodinu a minutu sa narodila Adelka :wink: :slight_smile:, len to bolo v pondelok.
27. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este dodatocne, vsetko najlepsie prajeme Samkovi k meninkam, nech je zdravy, stale usmiaty a nech sa mu pekne rozsiruje autickova zbierka :dizzy_face: !
27. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pred par dnami ste sa tu bavili o bicyklovani - my uz tiez dva dni bicyklujeme, dostali sme taky maly starsi bicyklik od znamych a len ticho zasneme, ako to nasmu dietatu ide :dizzy_face: . Evi, Adelka s Petrikom by pokojne mohli ist spolu na bicyklovy vylet, pozerala som, ze aj Petrik sa bicykluje ako stary pretekar :slight_smile: - sikovnicek.

Prajem pekny den vsetkym :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Evi velmi blahozelame k dcerenke a zelame vsetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Samozrejme gratulujeme aj tatikovi, Viktorka je uplne po nom :dizzy_face: Evi fakt krasne miery veru, ta strci do vacku hociktoreho chlapceka :grinning: :dizzy_face: Len nech ste zdravucki a ozvi sa, ked budete domka, co a ako, ako sa Petrikovi pozdava sestricka :dizzy_face:
27. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samko aj Filipko dakuju za blahozelania :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Monika ved uz si mozes dovolit mat velke brusko, uz si na rade :grinning:

Sisa Adelka je sikulka, musime aj my vyskusat vytiahnut bicykel, este sme neskusali, ale ste ma celkom navnadili, mozno sa to bude Samkovi pacit.

Sisa - hlavne veeela auticiek Samkovi. Volala mu krsna, aby mu blahozelala k meninkam, a pochvalil sa, ze dostal vela aut. Krsna mu povedala, ze on ma urcite najviac aut na svete. A Samko jej na to povedal, ze nie ze nema, ze obchodik ich ma viac :grinning: No vynasiel sa, chudiatko male, taka konkurencia :grinning:
27. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej som na radeee :grinning: :grinning: :grinning:

evke gratulujeme k malickej Viktorii a zelame krasny zdravy start do zivota a mamicke vela mliecka :dizzy_face:

Sisa vsetko najlepsie k meninam prajeme :wink:

Adamko jazdi na tom odrazadle Puky neviem ci to poznate a je to super vecicka na ucenie stability a myslim ze o rok mu to pojde paradne na bicykli aj bez pomocnych koliesok :slight_smile:
27. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, si zlata, ze mi prajes k meninam, len ja som v "v civile" Zuzana, nie Silvia :slight_smile: . Prezyvku Sisa mam od svojho starsieho synovca, ktory ked bol maly, tak nevedel povedat "Zuzka", tak sme sa ho pokusali naucit " Zuzi", ani to neslo, potom sa to zvrhlo na " Zizi" a uplne najlahsie bolo " Sisi, Sisa" a odvtedy ma vsetci doma volaju Sisa :grinning: . Niekedy mi mojim menom aj niekolko tyzdnov nikto nepovie, dokonca uz aj Adelka niekedy na mna krici Sisa :slight_smile:.
Ale naozaj dakujem, je velmi mile, ze si na mna myslela :slight_smile: . Prajem Ti, nech Ti tie posledne tyzdne /dni ubiehaju v zdravi a v pohode a nech si uz aj Ty drzis zdravy pokladik v naruci :slight_smile: .papa
27. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka, moooc a moooc gratulujeme ku krasnej princeznicke :dizzy_face: Prajeme vsetko naj naj....hlavne vela zdravicka :dizzy_face:

Samkovi dodatocne vsetko NAJ a samozrejme co najviac auticok :dizzy_face: :grinning:

Sisa a ked sme blahozelali Zuzkam k meninam, tak si sa ani nebonzla, ze aj ty si Zuzka :grinning: No vidis, tiez som to netusila :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa no toto :sweat_smile:
a vas Adamko je krasne babo :dizzy_face: :dizzy_face: juj veru nech uz mam aj ja nas druhy pokladik v naruci :dizzy_face:
27. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa pozerala som fotocky, Adamko je krasnucky. A pozerala som aj Adelkin albumik, kde je ako dvojdnove babenko a tam sa velmi na Adamka podoba :dizzy_face: Inak ja budem za sprta, ja si pamatam, ze si uz raz pisala, ze nie si Silvia :grinning: Tak som neblahozelala :grinning: Ale je pravda, ze na blahozelanie vsetkym Zuzkam si sa nechytila, tak si to tu zmiatla :grinning:

Ikka dakujem za Samka :dizzy_face:

Monika uz iba par tyzdnikov a budete 4, uz mate nejake mena pre babulko vybrane, ci nechavate na zaver? No a potom bude na rade Zuzka a potom tu bude treba nejake nove tehulky, aby nebola nuda :grinning: Ale ziadne tretie kolo, aspon u nas :grinning:
27. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Evke blahoželááááááme k Viktórii, podobá sa na tatina :dizzy_face: Prajeme veľa zdravíčka a veľa mliečka :dizzy_face:
Samkovi dodatočne tiež všetko naj k meninkám :wink: Ľubi ten jeep na ovládanie ho ešte baví, alebo sa mu na ňom nechce voziť?
Monika dúfam, že ťa nepredbehnem, ja sa chystám rodiť až v novembri :grinning: Predčasne by som nerada, no a podľa mojich pôvodných plánov by som mala rodiť o 3 roky :grinning:
Sisa ani ja som netušila, že aj ty si Zuzana :grinning: Adamko je krásne babatenko :slight_smile:
28. aug 2009 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka neopovaz sa ma predbehnut :grinning: :grinning: este mas kopec casu ale aj ja este musim par tyzdnov vydrzat pokope :slight_smile:
28. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme maličkej Vikinke ! :slight_smile:
28. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
dakujeme vsetkym za gratulacie, dnes sme prisli domov, este sa musime trosku zabyvat a zorganizovat.
porod: rano som mala kontrakcie kazdych 7-5-10 minut no nepravidelne dost ale vravim muzovi podme radsej do nemocky mozno nas aj tak poslu domov a teta ma kukla a vravi ze uz ostanete ste na 7cm tak som este 2h tam pobudla a narodila sa mala Vikinocka. Petrik ju prijal, resp. ju skor akceptuje akoby sa isiel zjasil od radosti, ale som rada ze je to tak, chodili ma pozerat stale do nemocky prve dni som mala sama izbu tak sme tam mohli 'byvat' spolu, az dnes rano mi dali rodicku.
28. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj super Evi, hladky priebeh :slight_smile:
28. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: Evka gratulujemeeeeeeeeee, mala je rozkosna a teda miery ma paradnicke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja somnejaka pomotana a az dnes som si to tu precitala ze uz je vikinka na svete :sweat_smile:

my sme stale bez tatika, teda na noc chodi domov ale ma tolko prace ze maka aj vikend cely :rolling_eyes: tak si to viete predstavit ked je vsetko na mne a adkovi :grinning: tatika vidime len chvilku vecer a to sa naje osprsi a spi a rano ked vstaneme uz ho zasa neni :unamused:
nastastie adko je uz fit a v pondelok ide do skolky a ja do prace sa aj tesim po tyzdni zas zmena :sweat_smile:
29. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dodatocne Samkovi vsetko naj k meninkam vela vela energie na spoznavanie sveta a hlavne zdravicko :wink: :dizzy_face:

ali diki, dobre ze je uz Adko fit :slight_smile: a mozete sa vratit k staremu dobremu :slight_smile:

sisa kukla som fotocky no zlatucky je Adamko, zda sa ze Adelka ho bude lubit velmi :dizzy_face:

monika to je take to odrazatko uz aj na rovnovahu? to je perfektne ked mu to uz ide, my sa take ste bojime :slight_smile: boze ako to leti uz mate len 5 tyzdnov :slight_smile:
29. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, vitaj spat aj s Vikinkou :dizzy_face: .Ved Ty si si do tej nemocky vlastne len tak na chvilku odskocila :grinning: . Ja som vedela, ze Ty budes mat takyto vegetny porod, k Tebe ani iny nepasuje :slight_smile: . To je super, ze ste sa tak rychlo zotavili a uz ste aj doma a hlavne, ze ste obe zdrave a v poriadku :slight_smile: . A Petrik bude urcite uz o par tyzdnov velky bracek- ochranca, len si musi zvyknut, ze uz mate spolocnost :slight_smile:.

Dakujeme za pochvalu fotociek :dizzy_face: .

Alenka, to je super, ze je Adko uz v poriadku, tak nech Vam tento "zdravy stav" dlllllho vydrzi :slight_smile:.

Lubi, Ty si naozaj vsetko pamatas :slight_smile: . Presne ako pises, uz som tu raz to moje meno a prezyvku vysvetlovala a dokonca mam taky pocit, ze to bolo prave minuly rok v lete, v suvislosti s meninami :grinning: . Ale ved to tu vlastne vobec nie je dolezite :wink: , dolezite su na konovi deti a info o nich :slight_smile: .
A k tej podobe Adamka a Adelky - mas pravdu, ze sa podobaju dost, len Adamko nema take velke ociska ako Adelka. Ale na niektorych fotkach su ako rovnake dieta.
Vcera sme boli v poradni - Adamko ma uz o kilo viac ako pri porode a 54cm, tak sa vytesujeme. Len ho trapia sopliky, tak sme dostali aj antibioticke kvapky do nosteka a odsavame. Zle je to hlavne v noci, lebo sa mu neda so zapchatym nosom papat, odsat sa to tiez vzdy dobre neda a ked zaplace, tak hned zobudi Adelku, takze musim byt velmi rychla. A este sme sa uplne nezbavili zltacky, takze ho mame este slnit, a keby to nekleslo, tak sa na 1den bude musiet prevarit moje mlieko, aby sme vykynozili nejaky hormon, co je v materskom mlieku a sposobuje, ze zltacka pretrvava.

Pekny vikend prajeme :dizzy_face:
29. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi tak to fakt je super ako vas skoro pustili domov,aj ja by som tak chcela a nie min.5 dni :unamused: ako sa citis? no ja dufam ze to bude menej ako este 5 tydznov :sweat_smile: 3 by stacili

a ano to je take odrazadlo,Petrikovi by to tiez isto islo po par pokusoch,tu je jedno starsie videjko s Adamkom :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=wgW9QALJUSg&NR=1

sisa tak nech sa z toho Adamko skoro dostane :unamused: neprijemne ze taky malicky a uz ho trapia sopliky :frowning2:
29. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika to je Adamko sikula fakt :slight_smile: podla mnato pre nas este nie je, mozno na rok :slight_smile: ja som tiez rada ze som doma, cnelo sa mi veelmi za mojimi muzmi, a dost som sa tam nudila.

sisa pekne priberate :dizzy_face: a zle sopliky chodte prec!
29. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, nech vam sopliky rychlo prejdu...take malinkate babanko a uz sa musi trapit. Inak to s tym prevarenim materskeho mlieka vazne pocujem prvykrat, to som vobec nevedela, ze aj taketo veci sa robia. Snad vam to ale ustupi slnenim, vsak esteze aspon to slniecko teraz svieti :slight_smile: Ale pekne pribera Adamcek :dizzy_face:

Moni, Adamko zaziva normalne ze uz prvy adrenalin, taka rychla jazda :wink: super to je, fakt sikovny, ze sa neboji :slight_smile: Musim sa aj ja poobhliadnut po nejakom novom dopravnom prostriedku :slight_smile:
30. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka je to fakt super odrazadlo,trochu nevyhoda je ta ze vie ist velmi rychlo a vtedy chytam uz hysak ci sa niekde nestrepe,najma dole kopcom,nastastie spadol len raz a to nechce mat ani prilbu na hlave ani za svet :unamused: u nas v obchodoch to este nikde nedostat,kupili sme to cez net ale u vas uz to isto maju a v Nemecku vraj na tom kazde dieta jazdi :slight_smile:
30. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som pozerala na ceskom MMB a je tam toho dost a maju aj stvorkolesove, co by sa mi asi skor pozdavalo :sweat_smile: , ale skusime zajst pohladat do obchodu a vyskusat :wink: Prilbu sme tiez kupovali uz davnejsie (poistovna preplacala prilby, tak sme kupili) a Emi si ju ani nasadit nenecha, nechce ani za svet. No uvidime, ale veru dobre by bolo keby bola nejak takto pohybliva, lebo chodi len po vlastnych alebo sa chce nosti a to je hruuuuza.
30. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, aj ja som pozerala videjko, Adamko je velmi sikovny, takto krasne drzat rovnovahu,no....frajer :sunglasses: :slight_smile: .

Dakujem za nasho Adamka :slight_smile: , sopliky sa snad coskoro stratia, neviem, kde to chytil, s nikym chorym sme neboli a a stale sme len doma, jedine niekde v obchode nanho nieco mohlo skocit, ale do obchodu chodit musim :sweat_smile: .
30. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

My sme mali perny vikend, tak som sa dva dni ani na net nedostala. Vcera sme oslavovali meninky oboch chlapcov, bolo super, dnes zase papal Filipko prvu mrkvicku, tak mame kopec zazitkov. Chudacik, bol by spapal aj misku s lyzickou :grinning: Pridala som fotocky :slight_smile:

Nasi chceli kupit Samkovi bicyklik, ze nech ma aj u nich, u starkych ma, ale maximalne na nom zatrubi, nechce na nom chodit, tak sme sli do obchodu, ze vyskusame, nech si Samko vyberie sam. No a ten ani za ten svet si nan sadnut. On bicykel nechce a hotovo. On ked daco nechce, tak neexistuje sposob, ako ho presvedcit, aby aspon vyskusal. Ani po dobrotky, ani uplatky ani nic. Tvrdohlavec maly. Ponukala som mu auticko, ze ked sadne na bicykel, tak mu dake kupim, ake si vyberie, tak ma zrusil, ze on auto take nechce a na bicykel nesadne aj tak. Takze my tak skoro bicyklovat nebudeme :sweat_smile:

Sisa dufam, ze Adamcekovi tie sopliky prejdu coskoro. A aj zltacky sa snad zbavite pomocou slniecka. Adelka je sikovnucka s bicyklovanim :slight_smile: Ako nakoniec spinkavate? Adelku bavi pomahat pri bracekovi?

Evi super porod, ale taky sme aj cakali :grinning: Daj vediet ako sa Petkovi pozdava Viki, uz si uvedomil, ze bude s Vami nastalo?

Zuzi dakujeme. :dizzy_face: No Samko sa na tom jeepe vozi strasne malo, az tak ho to nebavi. Mam taky pocit, ze on nema rad, ked sam nemoze behat, jeep aj bicykel ho obmedzuju asi v jeho rychlosti :sweat_smile:

Alenka snad si uz zdravicko udrzite :wink:

Monika Adamkovi to ide super, no veru v 35 tt uz asi tazko sa nim stihas pri tej rychlosti:sweat_smile:

Ikka asi radsej chodte najprv vyskusat do obchodiku, ci by sa daco take Emi pozdavalo, aby nebola taky typ ako samko, co vsetky taketo veci, ako odrazatka, bicykle ap. odmieta.
30. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi super fotky, ja vzdy ziram, jak mate tie deticky krasne podelene tou podobou na teba a tatu a pritom chlapi vsetci modrooky blondaci, fakt az neuveritelne jak si to ten tvoj muzik namiesal :grinning: :grinning: :grinning: A Filipko to je kus teda, tie rucicky, hned by som sa mu zahryzla do nich, take spekaciky :grinning:

Veru Sisa napis ako Adelka pomaha s bracekom :wink: a Evi, Petrik so sestrickou :wink: :dizzy_face:
30. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi super fotky aj z oslavy aj ako Filipko papa mrkvicku to nema chybu :slight_smile: asi s papanim nebudete mat problemy, to je super :slight_smile:

a kdezeee ja nemozem ist sama s Adamkom uz vobec vonku,to nehrozi,jedine ked ideme aj so psom tak to ho drzi ze ide pri mne,inak by mi nedal zit a utekal dopredu a to ja teda uz fakt nezvladam...a s Pukym nehrozi uz vobec,sice pocuvne ked nanho zakricim aby stal ked je uz daleko ale aj tak si netrufam...ja sa uz totizto vleciem ako slimak :grinning: pri rychlejsej chodzi mi okamzite tvrdne brucho takze musim davat pozor a uz to vydrzat :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikka, Monika dakujeme :dizzy_face:

Ikka no mame to fakt podelene, chlapci sa vobec spolu nepodobaju. No Filipko je taky Michelinko, aj ja zboznujem tie jeho "spekaciky" najradsej by som ho celeho spapala :grinning:

Monika snad nie, snad bude pekne papkat. Aj ja by som chcela zazit taky pocit ako Alenka, co ma takeho super papkacika doma, ze polozim tanier a dieta sa bude na papanie tesit a nie ze kazda lyzicka a susto je boj. Adamko papka lepsie? Ma nejake jedla, co ma vyslovene rad, co spapa aj plny tanier? No to fakt by si mu asi nestihala :sweat_smile: Uz iba oddychovat radsej :slight_smile:
31. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok