Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

eva4444
22. mar 2010

ahojte

ali veru podla toho co pises to vyzera na alergiu ☹ ufffff ☹

u nas skolka zase 0 bodov po 20 minutach plaaaac 😖 a to bol podla mna dobre teoreticky pripraveny. len ta prax nam nejde. bavila som sa s vychovavatelkou ze jedine co mu pomoze je 'pozitivny zazitok s detmi' teda aby vedel ze ked pojde sam za nimi ze je to dobre, lebo takto je len pasivny, hra sa sam a ked ho to znudi krici mama mama mama. proste bez toho aby sa naucil hrat sa s detmi tam nevydrzi, to je jasne. a to je nasa stara rana ze sme tu a nemame tu nikoho po ruke. mam tu este kamosku polku co ma dvojicky mladsie asi 2 mesiace od Petrika, ale narodene v 30tt a su chudaci nonstop chori mali uz asi vsetky detske choroby, vsetky zapaly takze sa k nim dostanemr raz za uhorsky rok.
vikinka je zlatusik vsetko chce chytit ochutnat a placeee ked sa neda. uz pekne papa zvacsa nestiham naberat musim drzat tempo lebo kricii 😀 lozit este nevie ale uz sa nasej posteli presunie tak 30cm dopredu ze si zabori hlavu do matraca a mece celym telom kym to nejde. ale skor sa posuva kadejakymi prekrucackami. my choditko nemame a ani mat nebudeme kedze je jeho pouzivanie dost otazne rozhodli sme proti. mame tu kamosov co maju o mesiac mladsieho ako vikinka a ten chudak je uz strceny v choditku 😅

pekny den 🙂

sisa07
22. mar 2010

ahojte 🙂

Simonkovi prajeme skore uzdravenie 🙂 . Susy, aj si odstriekavas a snazis sa udrzat si laktaciu, ci si sa uz zmierila a nechas mliecko pomaly odist? Mozno je to len nieco prechodne a Maxikovi zase zachuti, drzim palce, nech je to tak 🙂.

Alenka, tak to mi je luto, ze sme sa na tej alergii zhodli 😒 . Ale ten opis nepusti.....vacsinou sa u deticiek v takychto pripadoch vylucovacou metodou zisti, ze to moze byt len alergia, ked ide len o samotnu nadchu alebo kasel a bez teploty ci inych obtiazi.....Teraz uz len testami zistit, comu konkretne sa mate vyhybat. Kiez by to neboli tie milovane zvieratka.......Drzime palce 🙂 .

Evi, mate to tazke s tou skolkou......Keby ich pani ucitelky vzali na nejaku stavbu pozerat masiny, hned by si u Petrika vylepsili skore 🙂 . Urcite ma pani ucitelka s tym pozitivnym zazitkom pravdu. Ale mali by tomu trosku pomoct a nieco zinscenovat, aby cely Petrikov adaptacny proces urychlili, lebo ked bude tych negativnych zazitkov viac ako pozitivnych, bude demotivovany ist do skolky uplne.....Verim, ze sa to uz onedlho zlomi a budete chodit na dlhsie a s usmevom, drzte sa 🙂 .
A s choditkom sa zhodneme - tiez sme ho nemali a nebudeme mat, aj ked niekedy som za krkavciu matku, ze dietatu nedoprajem......S Adelkou sme si to pekne odchodili sami a teraz to tak bude tiez.

Pekny den 🙂

susy
23. mar 2010

Dakujeme kočky. Simonovi to prešlo do kašlu, tak máme nasadený sirupček s kvepkami, vobec nemá hlas, chudáčik ☹ . ale cepuje celú našu rodinu. Maxikovi aj nadalej skúšam dávať didičku, aj si sem-tam odcucne, no žiadna sláva. Ale darí sa mi v noci, že papá dlhšie. obaja chalani spávajú dole bruškom,ako maminka 😎 . Aj Maxik má už chytený hlas 😒

eva4444
23. mar 2010

ahojte

tak my sme po dlhom doobedi vonku doma deti odpadli od unavy, cerstvy vzduch ich teda pekne zmohol. vikinka spala len asi 15 minut v kociku tak teraz taha uz vyse hodiny, ale stale sa budi musim ju vzdy utekach chytit za rucicku a spinka dalej. Petrik bol v skolke dnes sli deticky na jedno velke ihrisko kusok dalej od skolky boli tam preliezacky po ktorych deti lozili jedna basen tak sa na to podujal aj Petrik no slo mu to super som nevedela ze je taky lozec 😀 podla mna ho motivovali tie deti kebyze je tam sam s nami tak na to kasle. vikinku som nosila na rukach ta sa smiala na vsetky deti uzivala si to tiez tak po svojom. ta skolka sama o sebe nie je bohvieco, stara osarpana budova atd. ale maju fakt obrovky vybeh kedze je to uplne na konci mnichova, to som uz pisala. blizko je fakt obrovska luka udrziavana, na nej rozne preliezky, ihriska. aj skolka sama ma kazda trieda miniihrisko vlastne s pieskoviskom hojdackou a smykackou. uz len aby bolo pekne 😀 podla mna sa to neda porovnat so skolkami v meste, ktore su zakliesnene medzi budovami. v tomto sme mali stastie.
no idem zobudit Petrika nakrmit ho este chceme ist trosku von poobede lebo je fakt krasne mne sa ani domov dnes nechcelo ist 😵 🙂
pekny den 🙂

lubi22
24. mar 2010

Ahojte 🙂

Vsetkym chorusikom zelam skore uzdravenie 😉

Evka, Sisa dakujem krasne za Vase nazory - ja si myslim to iste, mne sa to zda este skoro viest ho nejakou cestou na zaklade dakeho testovania. Okrem toho, on je hrozne temeramentny a nema rad predpisane veci, potrebuje sa aj vyjasit a vyblaznit, takze sa mi zda este skoro na nejake riadene kruzky a aktivity. Myslim, ze skolka je super na to, kopec veci sa tam nauci, ale ked pride domov, tak nech ma program volnejsi, nie este dakde utekat. 🙂

Sisa migreny su hrozne, teraz si nemozes dat ani ziadny liek 😖 No ked sa Ti to bude stale vracat, asi lepsie ist doktorovi. Ale u mna su vacsinou bolesti hlavy sposobene nedostatkom spanku, ked uz ten spanok konecne pride, tak bude isto lepsie. 😉 Verim, ze sa vytesujete z lozenia. Je to uzasne 😵 Adamko musi byt podareny a Ty o to viac v strehu. Aj u nas to tak bolo, ze Samko nelozil, hned behal a Filipko to zobral knizkovo 😵

Evka na tej fotocke co si pridala je Vikinka cely tatino, teda co si ho pamatam. A Petrik mi pride viac na Teba 🙂 Petrik si na skolku zvykne, mozno bude par slziciek, ale vidis, ze postupne sa otukava.

My tiez sme nechoditkovi, ja choditko neberiem. Obaja pekne zacali bezkat bez neho 🙂

Alenka by som brala aspon cez vikend polenosit 😉 U nas je jedno, co je za den, samko je najneskor o 6 rano hore vzdy. A to do skolky ho nosime na 9, takze kludne by si mohol pospinkat, ale nevysvetlim mu to 😅

Alenka tak Adrianka cakaju testy na alergie na narodeninky? No snad sa nepotvrdia, ale podla toho co pises, tak to vyzera podobne 😖

Susy drzim paste s kojenim, nech Maxik este vydrzi chvilocku. Keby chcel aspon UM vo flaske potom. U nas Samko nevypijde mlieko ziadne a hoci ho donutim zjest denne 2 jogurty, stale rozmyslam nad tym, ci je to dost pre take dieta 😖

Evi nad tym som aj ja uz rozmyslala, co a ako to bude, ked uz budu obaja skolopovinni. Som zvedava, ako sa da sklbit starostlivost o deti, domacnost este aj s pracou, ktora by ma mala este aj bavit. No este rok a pol takehoto volneho rezimu.

Vcera sme boli po prvykrat v pieskovisku, no bude zase zabava. Samozrejme aj Filipko musel ist, ked videl Samka, a vsetky tie hrablicky a lopatky mu prislo uplne najvhodnejsie oblizovat. Tak zase nas to caka znovu 😀 Ale uz je super, ze je takto krasne, sme vonku po obede aj ked pride Samko zo skolky, Filipko kocik nechce uz ani vidiet 🙂

eva4444
24. mar 2010

lubi ahoj dlho si tu nebola kuknut 😉
ja by som sa netrapila ze dieta nechce mlieko, za nasej detskej ery bolo sice mlieko to najzdravsie, nutili nas ho pit nasilu ze mne sa teple mlieko totalne sprotivilo. ale pokial papaju deti semtam jogurt, syrik a masko tak by som nic neriesila. proste asi maju dost bielkovin odinakial a mlieko im nejde na chut. ja tiez mlieko nepijem, iba ak do kavy alebo ku pecenym zemiakom.aj ked to je asi ine ze 😀

lubi to mas pravdu vikinka je 100% tato, Petrik je tak skor na babku-tatovu mamu. po mojom ocovi ma take vysoke celo. (alebo len malo vlasov 😀 )kedze su obaja hnedooki snedi ja vyzeram akoby som ich niekde ukradla 😀 ale povahovo je Petrik introverny po mne, Vikinka ta uz teraz nabera kontakty v skolke, ta bude asi po tatovi spolocenska 🙂 aj ked sa to urcite este vela krat zmeni. kazdopadne u nas vyhravaju tatove geny 😀

pekny slnieckovy den uzite si 🙂

zuzka80
24. mar 2010

Ahojte,
tak konečne je vonku pekne teplo 😵 Už aj viac chodíme von, Laura vačšinou na odrážadle, vyjdeme na kopec a spúšťa sa dole 😀 Teraz obidve spia, Laura v posteli a Linda v kočíku na terase, tak mám chvíľku čas. Napchávam sa palacinkami s džemom a šľahačkou 😝
Evi veru Vikinka je celý tatino 😉
Susy skoré uzdravenie prajeme detičkám 😉 Začal Maxík piť opať tvoje mliečko? U nás je Linda stále len kojená, dúfam, že vydržíme čo najdlšie.
Alenka tak držíme palce, nech to nie je alergia, ale podľa príznakov, to vyzerá, že asi je 😒
Ja som posledné dni tiež nevyspatá, Linda sa začala budiť okolo 6 ráno, ide ma poraziť 😠 A stále každé 3 hodiny v noci papá, už by si mohla predlžiť interval.
U nás Laurinka stále pije ráno aj večer sunar, sama si stále pýta 😝 😵 Som rada, lebo maslo ani syr nechce, iba jogurt.
Ľubi budeš mať teraz vonku veselo, musíš striehnuť na Filipka, aby neobedoval piesok 😀

lubi22
24. mar 2010

Evka pustila som sa do citania knih, tak som par dni pocitac zapla iba na skontrolovanie pracovnych mailov 🙂 Ale teraz si musim dat pauzu, ja ked chytim knizku do ruky, tak som ako kyselina, na nic ine nemozem mysliet, len by som najradsej v kuse citala, no a kedze pri detoch sa to neda, tak toto boli prve knizky, co som precitala odkedy sa narodil Samko. A hned som zhlta celu 4 dielnu sagu Twilight za 4 dni, tak musim si dat chvilu pohov. 😅

Zuzi pekna fotocka v pase. Teda neviem, ci si ju mala uz predtym, ale teraz tak krasne vidiet dievcatka 😵 Palacinky by som si dala, nepokusaj, ja si mozem nechat zajst chut, ked si predstavim to potenie vo fitku 😀 Super, ze Laurinka pije Sunar, ja by som bola rada, keby Samko pil UM, ale jeho natahuje z neho. Tak aspon tie jogurty, syry a maslo tiez nechce velmi.

Evka no mozeme pokecat, budeme pri detoch ako aupairky dakde z vychodu 😀 Ale Petko ma isto dake crty aj po Tebe, on je taky mixnuty, na Vikinke vsak nemas ziadne zasluhy 😀 Mna tiez vie tak potesit, ked sme niekde vonku vsetci 4 a dakto sa nam prihovori a stale, ze obaja chlapcekovia su tatinkovi, ja zostanem vzdy uplne bez zasluh. Mne zostali iba kila navyse, kruhy pod ocami, vypadane vlasy a jazva na bruchu 😀 Filipko nepoviem, ale Samko je podla mna viac na mna, ibaze blond a modrooky. Potom zvycajne dostanem radu, ze treba do tretice dievcatko, ze to bude isto na mna 😀

eva4444
24. mar 2010

ahoj zuzi ty si tu tiez dlho nebola 🙂 ja Vikinku kojim stale 2x v noci tak ta asi nepotesim 😉 ale potom doobeda ked som hore ma 5h pauzu 😀 tak asi niekde robim chybu. ale ked v noci sa chce tak spat a viem ze ked nakojim je hned klud a nemam silu na nejake natahovacky intervalu. zatial teda.

lubi aj ja chcem citat 😵 ja citam zatial len prospekty ze kde su akcie na plienky 😀 ja som asi pred rokom citala jednu knizku ale to fakt uz mi na muza neostal ziadny cas 😅 😀 tak som si povedala ze snad na dochodku ak budem este cosi vidiet to dobehnem. alebo ked budem po materskej nezamestnana.

baby a je tu niekto kto zvazuje aj tretie dieta? 😕 my ho zatial nevylucujeme resp. ja by som aj chcela hlavne ked su taki zlatucki ako dnes. ked musim v noci 10x vstavat tak uz chut na tretie az taku nemam 😀

susy
24. mar 2010

Tam už aj Maxi má laringitídu ☹ on pre zmenu nemá hlas vobec. Spolu uživaju sirupček aj kvapky.No Maxo dostal aj čípok. Simon je už v celku o.k. chodíme von kočíkovať. Maxi sa zase chytá na mliečko,tak som rada 😵

pipi1211
24. mar 2010

susy tak to mate teda pestre 😒 😒 😒 😒 aj momo to mala ked mala si rok....

ako sa inak mate? nikto novy s bruskom nepribudol? 😕 😵 😵 😵 😵 😵

eva4444
26. mar 2010

🙂 ahojte
tak my uz mame dazd a 8 stupnov vyzera to pokracovat cely buduci tyzden no slak nas moze trafit 😠
deti som sparalyzovala Petrik este nieco preziva v detskej dnes spal cez obed tak to zase bude trvat kym zaspinka tato isiel na pivo som ho pustila joj ja som taka dobra zena 😀 ale nebol uz velmi dlho tak si zasluzil 😀
pekny vikend nech mate lepsie pocasie ako my a este vam pripojim duhy co sme dnes mali a mojich drobcov o pol siedmej rano 🙂

ikka
26. mar 2010

Ahojte, tak sa hlasim spat z SK...bolo uuuuplne super, no ako inak 😎 som si oddychla, ze az moc...lebo z toho vecneho sedenia mi aj brusko tvrdlo 😅
Choroba nam presla uplne super rychlo...Emi mala len tie teploty, kt. ked pominuli, tak uz jej nic nebolo...soplik tiez akoby utal, takze super 😉 Pocasicko sa konecne umudrilo a tak sme si to uzili 🙂
Absolvovali sme rodinne navstevy a Emi iba prekvitala, strasne dobre jej robi kopec ludi, bola spokojna, vysmiata...az mi to je vzdy luto, ked sme tam a smutim a hned sa chcem stahovat spat 😅
Najlepsia partacka je babka, raz sme si boli aj vecer posediet s kamosmi a vsetko spolu zvladli...ale uz som viackrat pisala, ze ked ma Emi svoju rodinku, tak nas vobec nepotrebuje a je vzorova a poslusna 😉 😀
Dostala miliooooon darcekov, uz vlastne vsetko popredu na narodeniny 😉 A my sme konecne kupili bicyklik, este na nom teda moc nevie, ale to sa podda....slapat jej celkom ide, len akosi nepochopila, ze musi furt, aby sa hybala 😀 a stale sa kuka dole na zem pod nohy a na pedale a tym padom aj horsie keruje, ale dotrenujeme 😉 😝 Zatial ju mam na povrazku a taham...a tak spolocne sa nam dari 😉

Chorym detickam prajeme skore uzdravenie, Adkovi, aby sa vyhybali vselijake skarede alergie...a vsetkym, aby ste si uzivale krasne slniecko 🙂 aj ked tu u nas zrovna prsi a je taka mierna burka.

ikka
26. mar 2010

No Evi...tak to pocko si nam zas poslala 😀 Dobra si ty zena, to vieme uz davno 😉 😎
Ozaj tento vynoveny konik sa mi moooc pozdava, je to super 😎

eva4444
26. mar 2010

ikka ja si myslim ze Emily uz o tyzden nedobehnes tak bude pedalovat 😉 😀 ja sa uz teraz desim nas na slovensku caka vacsi bicyklik po detoch ked nan Petrik sadne lebo na tomto minipidi 10'' ked sa roztatari mam vazne problemy drzat krok 😀 alebo zeby to bolo mojou superkondickou 😕 😀
a super ze ste si uzili slovenska 🙂

ikka
26. mar 2010

my sme kupili 12" a je akurat...vsak nejde mi pridat foto, ale snazim sa, mozno sa podari 😉 hm to ja ju uz nedobehnem ani teraz, ked stoji na mieste 😀 😀 😀 funim a funim...uz aby to brusko bolo prec...aj ked este casu dost, lebo nemam nic pripravene 😕 Inak napadlo mi nove meno, ze Timea...celkom sa mi to hodi k Emily a aj tato sa prvykrat zatvaril nie uplne nesuhlasne, aj ked Sofinka je u mna furt no.1 a brusko aj tak volam 😀

lubi22
27. mar 2010

Ahojte 🙂

Pipi som sa zasmiala nad Tvojim prispevkom. Kto by podla teba mohol este pribudnut s bruskom? 😀 Ved myslim, ze Ty si druhu vlnu chytila ako posledna, to jedine ze uz mas na mysli vlnu tretiu 😀

Evka k tretiemu dietatku - my zatial neplanujeme tretieho chlapceka, myslim, ze dvaja su akurat dost na nase sily, aj tak su dakedy v presile. Ale ak by sa dako postastilo, tak sa urcite budem tesit. No a po 2. cisarskom treti ani velmi neodporucaju, lekar mi povedal minimalne 5 rokov pauza, tak myslim, ak nezasiahne nejaka ina sila, ze zostaneme pri dvoch 😵 Ty si ale chcela tri deticky, ze?

My sme tiez bicyklik objednali 12, 10 sa mi zda tak na teraz a to Samka este nechytilo, 12 ma u starkych, ale on bicykel velmi nemusi. Spolieham sa na to, ze ked uvidi ten, co dostane na narodky, Ferrari, ze ho to chyti 🙂

Momentalne nam obaja chlapci soplikuju a pokaslievaju, klasicky cakala som, kedy to pride, kedze u nas vacsinou vzdy pri takomto prechode. Ale u lekarky sme neboli, davam im hedelix a kvapky do nosteka, homeopatika, snad to prejde.

Ikka a neplanujete sa neskor vratit na Slovensko blizsie k vasim? My planujeme zmenu, chcem ist spat, chcem aby mali chlapci babinku, deduska, krstnych blizko seba, aby sme sa mohli vidat castejsie. Myslim, ze to prospeje velmi vsetkym, Samko ten by sa hned stahoval, uvidime, ako a kedy to presne vyjde 😉 Mne sa Sofinka, Olivia aj Andrejka pacia viac ako Timea, ale to asi tym, ze poznam dve Timey 😅 A Emily sa ake meno paci? Nepomoze s vyberom? 🙂 A super metoda s bicyklikom na povrazku, asi sa od teba inspirujem 😀

Evka Vinika je tiez riadny dlhanik 😵 Podareni su spolu 😵 A skarede pocasie nam prosim neposielaj 😀

Inak nedame si tuto temu ako sukromnu? Zeby nas nemohol nikto iny citat, iba ti ktorych sa to tyka? Mne by to vyhovovalo viac. Co vy na to?

lubi22
27. mar 2010

Alenka vsetko najlepsie k meninam 😵 Oslavujete spolu s Adkom? 😉

zuzka80
27. mar 2010

Ahojte,
Alenka všetko naj naj k meninkám 😉
Detičky mám obidve vonku s babkou a dedkom, priniesli aj navarené, tak sedím za počítačom 😀
Ľubi súhlasím, aby sme si našu tému dali ako súkromnú.
Moji rodičia kúpili Laure na narodeniny bicyklík "16". Určite jej bude veľký, ale "12" sa im zdala byť malá 😀 Tak ten byciklík budeme mať asi až na druhý rok.
Ikka tak super ste si užili rodinku na Slovensku 🙂
Ja by som ešte niečo chcela kúpiť Laurinke na narodeninky, len neviem čo 😕 Dajte nejakú inšpiráciu.

pipi1211
27. mar 2010

ali aj od nas vsetko naj naj 😵

to s tym bruskom mi nedotrklo, ze vacsina uz tu ma 2 deticky 😀 😀 😀 😀 😀 ja len ze ci nahodou niekto 😅
ja som napriklad len prednedavnom zistila ze zuzana a olinka uz maju dve deticky 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

moc uz nemam cas to tu sledovat tak preto nie som dobre informovana 😅

ale mam vas medzi oblubenymi temami a aj vas citam 🙂 🙂 🙂 🙂

my planujeme momo kupit na meninky v maji kolobezku (taku s dvoma koleckami vzdadu) a na narodky bicykel 😵 takze toto mame nastastie vyriesene a od ostatnych dostane uz iba take hovadinky 😵

monika1
27. mar 2010

Ahojte 🙂

baby ja surne potrebujem poradit s darcekom pre Adamka 😅 narodky sa nam blizia a ja nemam ani len napad 😒 bike dostane od nasich a ine netusim ze co kupit (aj ten bike podla mna mu je zbytocny tento rok kedze ma Puky ale nasi si uz nedaju povedat...)...izbu ma malicku a uz teraz je tam toho az prilis,same velke auta a bagre a on by chcel dalsi bager ale uz fakt neviem na co by mu tolko bolo 😅 knizky dostava priebezne a oblecku sa nepotesi ako mamka 😀 tak ja fakt neviem ☹

inac tato nova verzia konika je super a to ze sa daju vkladat priamo fotky je dobry napad 🙂

pipi a nevies co ma olinka? ja som vedela ze je tehu ale viac neviem ☹

a ja by som sa aj dala niekedy v buducnosti na tretie babo,tak mozno o 5 rokov, uvidime 🙂 aj ked uff ako lubi pisala ze treti chlapcek by bola ina sranda 😀 a muzik minule navrhol ze si adoptujeme dievcatko 😅

eva4444
27. mar 2010

ahojte

my sme ucili Petrika tak ze sa tu pri panelaku spustal takym minidole briezkom, hore sme ho vytlacili tam pochopil pedale a po takejto polhodinovej lekcii sme sli uz ku jazeru kde sa ide aj hore aj dole dole mu to slo ale hore ked zastal sa nevedel rozbehnut ale do tyzdna uz vedel vsetko.

ali aj od nas vsetko naj naj naj k meninam 🙂

ja by som navrhla ze zalozme novu temu tu dame ako sukromnu. ked to uz ten konik ponuka 🙂

lubi no my tretie dieta nevylucujeme. jasne ze nie teraz hned, ale ak sa tak do 2 rokov podari bude dobre, ale zase silit to nebudeme. ak by sa nedarilo tak to nechame tak ze osud. ale pre istotu sa este veciciek nezbavujem 🙂 v podstate mam taku hranicu ze ked pojdeme na slovensko uz chcem mat odrodene a ist pracovat 😎

ikka mne sa Timea paci 🙂

zuzi s tymi narodkami neviem poradit. mne sa zda ze uz mame vsetko 😀 a ziadne volne miesto k tomu 😀 ale asi take nejake auto co sa da so neho nakladat a vykladat, potom asi set so sroubovakom kladivom a pod. nastrojmi a nejaku knizku. ale pre dievca si neviem predstavit ☹

monika1
27. mar 2010

evi a Petrik jazdi s pomocnymi kolieskami?

ikka
27. mar 2010

Ahojte,
Ali vsetko naj k meninkam 😉

Lubi, ty si pamatas vsetky moje mena 😀 hm, Timea je take tvrdsie meno, ani to nie je moj favorit. Napisem si tam Sofinku a hotovo 😀 Prajeme, nech virusy od vas rychlo utecu prec. A tak sa chcete stahovat do TT? Uz to aj mate nejak premyslene....ja pod chvilou premyslam o stahovani, ale nejak tam stale vidim vela prekazok ☹ ale uvazujeme o tom...zatial to ale este nechame takto.
So sukromnou temou nemam problem 😉

No a darceky, je to veru tazke, kedze tie nase deticky maju fakt vsetko, ja mozem napisat, co podostavala Emily na sk 😀 pre inspiraciu. Oblecenie, auto-fiata s otvaracimi dverami a kuframi...perfektne sa jej to paci, strkala tam panacikov a vsetko mozne do kufra, no super 😉 nejake puzzle, svihadlo 😕 (pouzivame ako povrazok na ten nas bicyk 😀), knizku s piankom, sadu sponiek a gumiciek do vlasov 😀 to bude nosit asi tak v skole pri jej rastovom vlasovom tempe, no ale najvacsi uspech mala tabula, kriedy a z druhej strany sa da pisat fixami. Velmi si stale zela huslicky, uplne ze nenormalne, takze asi od nas nejake dostane, ked zozeniem. Dalej by chcela sukienku baletku, este chceme kupit pieskovisko na zahradu....no a to uz by aj stacilo nie? 😀 😀 😀 Tak snad niekoho inspirujeme 😉 Zuzi, vsak sa Laurinky opytaj, urcite o niecom sniva a basni 😉

Ja o tretom babe zatial neuvazujem, kedze MM mal trosku problem aj s tymto 😅 ale ja osobne by som sa nebranila 😉

lubi22
27. mar 2010

Tak ak by Vam neprekazalo, vytvorila som novu skupinu Majove deticky 2007, v nej temu Majove deticky 2007 a ich bracekovia a sestricky a mohli by sme dalej pokracovat tam 😵

eva4444
27. mar 2010

monika jasne este s pomocnymi kolieskami, podla mna este tak mozno toto leto ich ani nedame dole 😉

lubi ja som za urob tak s temou a potom nas tam ale nezabudni povpustat 😉

lubi22
27. mar 2010

Evka uz je to urobene, je tam 21 clenov, hladala som odzadu aj odpredu tejto temy, takze by to uz malo fungovat ok. Vsetkym som poslala IP.

eva4444
27. mar 2010

papa stara tema 😢