Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

lubi22
18. máj 2008

Zuzi, Laurinka je krasnucka 😵 A Ty vyzeras velmi mladucko na fotkach 😉 Teda nie ze by si bola daka stara 😀

Alenka, super fotky z oslavy, dobre darceky Adko podostaval 😉 Samko dostal vcera a dnes prve darceky, no a mame taku istu tatru a aj kocky clemmy 🙂 Tie kocky tak krasne vonaju, Samko ich rad zuzle 🙂 A uz mame asi 6 sadu do piesku, este ze sme od starkej dostali asj pieskovisko 😀

My sme mali vcera riadnu party, prisli nasi 12 kamosi a gulasovali a grilovali a tancovali sme az do 3 v noci, starki sa starali o samka a my sme po dlhej dobe trochu parili 🙂

alena22
autor
18. máj 2008

zuzka krasne foto si dala tam kde je mala s tou pupavickou je supr fakt a aka si ty stihlunka jaj zavidim ja jak bomba furt 😒
lubi teda super a kde su fotky 😵
no tatrovka zirafka hopsacia a tieto kocky a este ta tabulka na kreslenie magneticka tak to u naj darceky u nas 😀 😀

alena22
autor
18. máj 2008

ja ked som malemu zobrala to pero lebo ho papal tak take nervy chytil od jedu sa hadzal o zem a reval ze prestaval dychat zasa to zacal robit ze on on on a on a nikto mu nic nesmie brat vsetko je jeho a on to chce tak to mat bude boze zas tu mame to obdobie dufam ze ho zlomim zas na chvilku 😅

zuzka80
18. máj 2008

Ďakujeme za pochvalu fotiek 😉
Alenka Aďko teda podostával kopu darčekov.
Lubi tak ste si včera užili, veď po dlhej dobe to určite dobre padne 😉

lubi22
18. máj 2008

Kikovi bude urcite dobre v novej rodinke a ked sa budte stale stretavat, to je uzasne 😵

Kamarat robi fin. riaditela vo firme, co distribuje tie clemmy kocky, a hovoril, ze material, z ktoreho si vyrobene, je napusteny nejakou latkou, ktoru maju babetka velmi radi, a ze sa aj velmi dobre predavaju. No a my mame aspon super kamarata, co nam dodava dobre darceky 😀 Kazal nam urobit zoznam potrebnych hraciek, ale mam pocit, ze uz toho mame viac ako dost 😅

lubi22
18. máj 2008

Alenka, to nie su fotky na zverejnenie na internete 😀 Este aj macky boli pod vplyvom 😀

zuzka80
18. máj 2008

Alenka to vzdorovanie poznáme aj u nás 😀

lubi22
18. máj 2008

Alenka, ale zase mal pravdu, to boli jeho narodky, tak ostatni sa maju prisposobit a pozicat si, iba ked im dovoli 😀 Ta zirafka je super, co Adko dostal, este som take nic nevidela 😉

alena22
autor
18. máj 2008

lubi to mate dobre ak aj ceny dava dobre neni o com no u nas co boli znamy na party sa cudovali co ma adko vsetko kolko hraciek ozaj mame toho tolko ze ma hotovy autopark v detskej 😀
traz som kukala fotky lubi tvoje ja som nevidela odtial ako je maly ze ranna rozcvicky s tatinkom a poviem ti ze ty inak super vyzeras na tych fotkach co ste na tom euro dni ci kde uplne je vidno ze si schudnuta fakt co si ta pamätam na jednej fotke v teplakoch a adidas tricku tak teda dobry rozdiel 😉 fakt super si 🙂
no a maly s dedkom na autodrome nema chybu ani na inych atrakciach 😵 krasne fotky no uz sa tesim na tie z party a kukam ze aj vy mate trika z HM 😅 mame rovnaky vkus 😀

alena22
autor
18. máj 2008

lubi to adko ale iba na mna tak reagoval dnes vcera medzi detmi bol ako v raji tie mohli vsetko to mu nevadilo ale dnes ked papal pero alebo tak taky bol zly aj papier ked rozbaloval 😅
jaj ze macky pod vplyvom 😀 😀 😀 to by som chcela zazit taku party joj hned by som brala taku chatu 😵
my sme dostali pozvanie od dedka z ciech na tyzden letnych prazdnin 😵 byva v sazave cize super priroda a budeme jazdit vlacikom na vylety a zamky tury a tak sa tesim normalne jak male decko 😵

najjulinka
18. máj 2008

lubi niektoré rodiny sa takto stretávajú stále... prípadne profi rodičia sú krstnými rodičmi potom (u nás to nehrozí, lebo ja nie som veriaca)... Všelijak sa dá... Rozhodne mi bude smutno ked pojde pá.. .ale aj sa budem tešiť, lebo bude mať rodinu a my budeme na novú rodinu čakať s dalším opusteným bábom... Ale bude mi smutno... Aj ja som len človek... A proste to nejde len tak dať ako nejakú vec (však aj niektoré veci sa ťažko dávajú a nie to ešte dieťa)...

Inak moj manžel je "úžasný"... Dnes ako mi zalichotil... že "Máš prsia ako Kiko" 😨 😨 😨 😖 😀 😀 😀 Takže to je asi moja veľkosť baby 😢

lubi22
18. máj 2008

Alenka, no vkus mame asi podobny, lebo aj ja som pozerala, ze Adko ma niektore vecicky rovnake ako Samko 😀

A dakujem krasne za pochvalu, ta 90 dnova dieta mi pomohla riadne, hoci este takych 7 kg by som zhodit chcela, aby som sa dostala do stavu pred tehotenstvom a liecbou. Ale uz sa citim omnoho lepsie, hoci teraz cez vikedn som jedla jedno cez druhe 😅 Len to cvicenie mi chyba, je super, ze Tebe sa dari chodit na ten spinning 😉

alena22
autor
18. máj 2008

no lubi spining poctivo makam a snazim sa nevynechavat ani to druhe cvicenie ale ked ma muz nieco do vecera tak som doam s adkom ale spinos som este nevynechala 🙂
len co ked aj papam tak si tym akurat iba udrziavam vahu a ja fake ze nezerem ze by som sa prejedala ci co ale skratka bez diety nechudnem a teraz som stale na tom istom skoda no priala by som si este 10 kil doli ja ratam ze ked nastupim do prace bude to lepsie a lepsie samo od seba bez diet 😅

lubi22
18. máj 2008

Julinka, no zlaty tvoj muzik 😀 Urcite Ti bude smutno, ale ked sa budete nadalej stretavat, a rozhodli ste sa pomoct aj dalsim detickam, snad to nakoniec bude dobre 🙂

Alenka, tak dalsia stretavka snad bude taka uvolnenejsia, deticky uz potom snad prespia cele noci a rodicia budu parit. Najlepsie, ked kamosi zacali pres svokrovcami vytahovat pribehy z chat, ako som vyskakovala za jazdy z auta a podobne veci, no sranda, a ako ma ucili pit, no celkom sme sa zabavili 😀 Teraz mi to pripada ako iny svet, ale dobre padne raz za cas sa odreagovat 😅

Kedy sa chystate na vylet? Aspon si oddychnete a taka dovolenka urcite neuskodi. 😉

alena22
autor
18. máj 2008

no lubi taketo moja mama uz pozna 😀 😀 😀 samozrejme z pocutia tiez 😀

no pojdeme v lete tak v juli lebo dedko sa vyhrazal bazenikom na dvore s krtkom a adko ho teda chce azzit takze leto to isti teraz dedko este nema dovolenku ja mam oboch rodicov pracujucich iba svokrovci su na dochodku 😅
a to som nerosila nejako skoro ale v 26 len moja mama sam asi ponahlala 😀
no idem si hajnut mam dost buchem si poharik s muzikom vinka a padim do postielky 😔 hajat
zelam aj vam dobru nocku 🙂

lubi22
18. máj 2008

Dobru nocku zelam, poberiem sa aj ja dospat vcerajsok 🙂

najjulinka
19. máj 2008

Dobré ránko

eva4444
19. máj 2008

dobre ranko 🙂

najjulinka
19. máj 2008

mna bolí hrdlo. Dnes idem s Kikom na očné... Tak dúfam, že to bude OK, resp. ľahko napraviteľné a nepôjdeme pod nôž... 😖

ikka
19. máj 2008

Ahojte, dnes je tu ako ticho...
Lubi super ste sa odreagovali, pozerala som vsetky fotky a deticky su cim dalej "take dospelejsie" 😀 Adik v plavkach je na zozratie 😉
Alenka my sme prave teraz v sobotu boli na Sazave (nie priamo v meste, ale v tej oblasti) a je tam fakt uuuuplne nadherne, uz sme tam boli viackrat a cez leto sa tiez este chystame. Muzik mal tam prave z prace mecheche...tak sme ho tam boli skontrolovat 😀 Hodim aj foto, len jaksi teraz nemam cas.

Julinka drzime vam s Kikom palce a co ma s ockami?

eva4444
19. máj 2008

juli dufam ze ste dobre dopadli 🙂

sisa07
19. máj 2008

Ahojte!L
Co sa tu dnes stalo? Kde su vsetci skalni? 🙂
Nam sa dnes zacal tlacit dalsi zubok, nejako to nabera na obratkach, ani si nevydychneme a uz zase.....dokonca mam pohryznute plece, lebo nase slniecko hryzlo vsetko, co pod zuby prislo.....
Alenka, tu Sazavu by som brala hned, jaaaaj, musi tam byt krasne. Aj Nedvedovci v pesnickach ospevuju prave tie konciny.....vzdy ma to dostavalo...... 😉 . Urcite budete mat kopec super zazitkov 🙂 .
Lubi, tak ste zase raz mali zmenu, musela byt riadna sranda, len rano bolo asi pre niektorych / vratane maciek/ tazke, ze..... 😉 😀
Julinka, ako bolo s Kristiankom u doktora? A k tej velkosti ala Kiko...... - ja som tu uz minule spomenula, ze niektori ludia na mna neveriacky pozeraju, ked poviem, ze este kojim, pretoze moja velkost = 0. A tak to bolo vzdy a tehotenstvo, ani kojenie tomu nijako nepomohli.......Ale ako som uz hovorila par stran dozadu," nie je dolezita velkost, ale funkcnost" 😉.
A este na margo hmotnosti dodam, ze Alenka by mi mohla kludne nejake kilecko poslat, ak jej prekaza, ja uvitam aj 10 😉 , stale chudnem 😒 ,a to som sa tesila, ze mi po tehu nejake kila ostanu......no,co sa da robit......
Zuzi, Laurinka je velmi chutna na fotkach 🙂
Pekny vecer!

sisa07
19. máj 2008

A prajeme vsetko naj kamoske ADELKE!!! Vela zdravia, dobrych ludi okolo seba a vela, vela lasky od blizkych! 😵

alena22
autor
19. máj 2008

ahojte kocky dnes nesiel pol dna kon 😠
maly mi spal 3 hodky vonku hnusne a kon nic ☹

ikka
19. máj 2008

ali tak to preto tu nik nebol...no to je ale smola, lebo dnes je fakt hnusne, aj Emi dlho dnes vyspavala, ze som ju uz musela budit...to asi to pocasie 😀

alena22
autor
19. máj 2008

ikka krasne fotky mate fakt ze bomba aj pekne prostredie a je vidno z foto ze vam bolo super jaj ja uz sa tesim na ten vylet 😵

ikka
19. máj 2008

dakujeme, ja to vyletovanie uplne zboznujem 🙂 vtedy sme vsetci spokojni a stastni...hlavne Emily je uplne stastna 😵

alena22
autor
19. máj 2008

no to vam verim ikka ja by som tiez rada behala kade tade uz sa fakt tesim na leto to si pojdeme kam len chceme ani nie leto ale skorej teple pocko nech sa nam vrati 😅
no idem k muzikovi som prisla z cvicenia a zozrala dva chlebicky co ostali z oslavy no necham to pokazit 😀 😅 tak idem travit na gauc prajem pekny vecer a dobru noc pa snad zajtra bude krajsie ako dnes 😉

ikka
19. máj 2008

tak pekny vecer prajem 😵 ale pocko ma byt hnusne vraj cely tyzden 😠

alena22
autor
20. máj 2008

dobre ranko divam divam pocasicko a zima prsat no des 😠 my ideme dnes do trencina tak vylet nebude len navstivime dokiny a padime babke vcera mala 89 😵 😵 😵 to su korienky ze my sa takeho veku nedozijeme iba ak by sa moj a manzelov zratal 😀 😀 😀
drzte palce nech dobre pochodime 😉 paaaaaaaaaa