• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové babätká 2007 II

27. marca 2010 
dobre ranko kocky :slight_smile: mali sme tu v UK krasny vikend aj dnes je teplucko tak som sa pekne vyletnila do prace hned sa lepsie kracalo rano :sweat_smile:

kocky skypovky mate paradne foto zo stretka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: celu obednu prestavku som kukala albumiky :sweat_smile:
deticky su krasnucke a tie zlte supravicky som uz niekde videla :wink: podareni su chlapci v nich :slight_smile:
9. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak veru my uz mame stretko za sebou,bolo nam super :dizzy_face: cestu sme zvladli celkom dobre,polovicu prespal a potom sme ho muselo intenzivne zabavat :sweat_smile: ale vydrzal...
a dakujeme za pochvalu fotiek :slight_smile:
9. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
joj zuzuli veru to ti bola modna prehliadka next zlatucki boli vsetci :dizzy_face:
ikka my sme si brali ze kazda daco napiekla niekto slane niekto sladke a fajne to padlo vecer ked deturence spali mnamky mnam sme mlsali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luckina svokricka take strudielky napiekla a lusygal doniesla syrove pagaciky no tolko toho bolo ze sme nestihali pojest vsetko nakoniec sme si nukali kto co ma zobrat domov :grinning:
9. jún 2008 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak dobry napad bol aj monikine mufinky a samozrejme moje pagaciky s humenskym scipakom joj jak tu smrdi samochvala ale tak teba sa aj pochvalit :grinning:
9. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby kto z vas to ma na stretko najdalej autom ?
u nas sme cestovali najdlhsie my s jednou prestavkou 5 hodin esteze adko je oki ale kakal pocas jazdy a musel ho muzik vybrat zo sedacky lebo tam mu to neslo a aj ho pocas jazdy prebaloval :sweat_smile:
9. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali co je to humensky cipak?? :astonished: :sweat_smile: nieco pikantne?? :sweat_smile:
5 hodin autom je teda v tomto veku o dusu Adam prespi len 1-1.5 hodky max a potom treba pauzu aspon 30 minut, pobehat a zase hodku sa da ist...hrozne obdobie teraz na cestovanie,snad sa to casom upravi...
9. jún 2008 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali :grinning: :grinning: :grinning: jasne ale ked treba kakat tak treba
no mnam mnam az si my chutky narobila na vsetky tie dobrotky co si popisala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
zuzulka kraaaaaaaasne fotocky si aj ty pridala :wink: :dizzy_face:
9. jún 2008 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzulka Humensky scipak je stiplava salama :slight_smile:

Nam to bude zhruba trvat 4 hodinky,ked bude Branisko zavrete tak dlhsie. Musime zobrat vela hraciek :grinning:
9. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My tam budeme asi za daku hodku a pol :wink:

No piect asi uz do stvrtku velmi nestiham :sweat_smile:
9. jún 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lubi ja som vo stvrtok piekla aby to bolo v piatok cerstve a lusygal mala total cerstve v noci pecene ci rano o piatej ci ako to bolo uz neviem presne :grinning:
no hodku a pol by som aj ja brala :wink:
kami no to si uzijete fakt ze 4 hodky ak je davidko akcny :sweat_smile:
my sme po ceste domov vyrazali o pol druhej a prisli sme o osmej bo sestre sme sli este tak pol hodka u jadranky na kave s oli a lusy a potom este pol hodka u sestry v humencoch a ked sme dosli domov sme boli jak omacky uvareny a adko chudak tak spal potom :pensive:
9. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alenka no Davidko vydrzi kym spi :grinning: potom uz nevie obsediet,a vlastne on nikdy ani doma nesedi :slight_smile: Ani na rukach nechce byt :grinning: takze to nas caka super cesta :grinning: urobime si paru prestavok a cesta nebude 4 ale 5 hodin :grinning:
Teraz vidim ze autosedacky su niekedy len na zataz :grinning:
9. jún 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko. Dnes ideme na očkovanie. Začínam mať dobrý stres z toho :confounded: A Lucinka trosku kasle, tak neviem či ju zaočkuju a Dnes ráno aj Kiko zakaslal :fearful: No uvidime. Dufam, že nebudú očkovať na oddelení, ale dole v ambulancii (my máme lekárku v detskom domove)
10. jún 2008 o 07:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!
Tak vidim, ze na stretku bolo super :dizzy_face: , velmi pekne fotocky mate :slight_smile: . Taky vykrm by som potrebovala aj ja :grinning: .
Juli, tak ako dopadlo ockovanie? Su drobci v poriadku?
10. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miriamka, uz mas malinku doma?
10. jún 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my to mame tak 1hodinku :sweat_smile: asi najblyzsie
10. jún 2008 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme cestu podobne ako Kamilka, ešte o takých 15 - 20 km viac. Na takej dlhej ceste sme ešte s Laurinkou neboli, tak to bude premiéra.
Dnes ráno vstala Laurinka až 9:15 a až teraz zaspala.
10. jún 2008 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucinku zaočkovali, lekárka ju popočúvala a zhodnotila, že všetko OK. Takže Luckine kašlanie možno nejaký zlozvyk - neviem (kašle málo, nie neajk brutálne, večer a ráno). Kika nezaočkovali, lebo kukli do karty a že ešte neprešlo pol roka od predošlej dávky a že to prejde o mesiac, el že nech prídeme začiatkom augusta ked bude zdravý :wink:
Mali sme to očkovanie spojené s poradňou. Lucinka 6,5 kg, Kiko 9,7 kg :lol: :lol: :lol: Dĺžku namerali obom rovnakú, ale Kiko má asi o 2-3 cm viac ako Lucka :roll: Myslím namerali 67 :D Lekárka bola spokojná s Lucinkou, ale sestrička mi na Kika povedala, že má mať viac pohybu... On sa hýbe neustále, ale je to papkáč, málokedy mi niečo nechá, väčšinou všetko spapá. V postielke je len na hajanie viacmenej, stále je na zemi, ale plazí sa a nekce po štyroch.. .na štyri sa postaví, kýve sa, otočí sa trošku za hračkou a tak, ale ked sa chce posunuť, tak sa rozcapí na zem a bleskovou rýchlosťou trieli niekam :lol: Ale ked sa oteplilo, tak ich občas nechám nahatých, len v plienke... A šúchať brucho o zem nie je žiadna slasť... Ale výsledok??? Asi 20minut je v podstate na jednom mieste momentálne - minimálny posun :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/color]
10. jún 2008 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tie " :lol " a pod si nevšímajte.. .som písala aj na babetko a tu som časť skopirovala a nejak som zabudla na tých babetkovských smajlov :sweat_smile: :confounded: sorry
10. jún 2008 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Julinka, tak Kiko je dobry papkac naozaj, ale vazi tak akurat ku svojmu veku :wink: No a Lucinka asi dba na liniu :grinning:

Zuzi, tak si Laurinka dobre potiahla rano :wink:

My sme teraz poobede spali skoro tri hodky a uplne sme prespali aj plavanie, spomenula som si az o pol 4, takze tento tyzden znovu neplavame, pretoze vo stvrtok budeme cestovat cez obed, ked Samko spinka :slight_smile:

Samko teraz okusil loksu, tak dufam, ze mu nic z toho nebude :sweat_smile: Spapal iba kusok, tak snad to stravi :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blahozelame Emily k 13 mesiacikom :dizzy_face:
10. jún 2008 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj my sa pripajame ku gratulacii :dizzy_face:

tak Kiko je teda fakt pekny papkac, matusko sice tiez vacsinou vsetko spapa, na obed plny hlboky tanier, ale vazi sotva 9 kg :sweat_smile: na druhej strane, ked on vsetko zase vykaka :grinning: ale uz sa mu to tusim upravuje, uz kaka len 4x :grinning:
Zuzi, tak toto by som chcela raz zazit, ze by matusko spal do 9.15 :grinning:
Lubi tak Samko pekne pospal, mne tak spal maly vcera 3 hodky, som ho len chodila nakukat, ze ci dycha :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubi 22. Kiko má hmotnosť dobrú k veku a Lucinka má hmotnosť dobrú k dĺžke :grinning: :grinning: :grinning: Takže sme v podstate dobrí... moc sa neodchylujeme :grinning: :grinning: :grinning: Len treba to správene prirovnať a sme tak akurát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kiko je aj tak inak stavaný - tak mohutne. On ma široký krk, pomerne dlhé telo a krátky nohy... On je tak hrubo stavaný. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ked čítam ako vám deti spia, tak to je sila, denisko mi spí za dens 2x po 20 minut, a ešte aj noci máme ťažké...

a včera sme konečne dali malého zaočkovať prevenarom, nášmu dokt.to trvalo

:confounded:
10. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rainbow. U nás to je zo spánkom stále lepšie, hlavne čo sa Kika týka :wink: Možno aj u Vás to bude tak :grinning: Ostáva len dúfať :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata, sme v Ziline :slight_smile: dnes ideme nakupit na zajtra a uz sa moc tesime...cesta nam inak vyborne presla, asi si uz Emi zvyka alebo co :grinning: bola celkom dobra, ani som ju nemusela moc zabavat a 2x po hodinke dokonca spala, zato tu u nasich prva noc nic moc....dlho nemohla zaspat, uplne bola rozkokosena :grinning: a v noci sa jej asi snivalo, lebo veeeelmi plakala zo spanku az sme museli zasvietit a utesit ju :slight_smile:
dakujeme za blahozelania :dizzy_face:
no inak my to mame zajtra asi tak pol hodku do Terchovej :wink:

tak zajtra sa uvidime :wink:
11. jún 2008 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ikka tak super ze to mala tak zvladla :wink:
ja som mala obavy ze adko nebude tam peknse spinkat ale fajne spali vsetky deti :slight_smile:
no a zajtra si tam coby dub ved pol hodka to mam ja tak k nasim ked idem :grinning:
uz sa tesim na fotecky :wink:
11. jún 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Juli, tak ste to pekne zvladli, len som prekvapena nad tymi mierami Lucinky :wink: , asi ma ultralahke kosticky :slight_smile: , drobcek.

Lubi,aj ja uz dam Adelke obcas ochutnat aj nieco nase, ale len kusocek a zatial v pohode. Az doteraz sme boli taki predpisovi :slight_smile: , je na case trosku zvolnit v tomto smere :grinning: , takze mozno bude aj loksa ako u Vas :grinning: .

Rainbow, Denisko stale spava tak malinko :confused: ........, uz musis byt riadne utahana.Cez vikend, ked je doma manzel si aj zvyknes cez den pospat a trosku si to vynahradit, ci fungujes uz aj takto v pohode ?

Adelke sa spanie uz popravilo - doobeda nespi vobec, potom ju ukladam okolo 11tej a spi tak cca 2 hodiny, ale s prestavkou na kojenie :sweat_smile: . A v noci sa budi 3-4 krat. Len ked jej ide zub, alebo ju nieco velmi rozrusilo, tak poplackava a velmi sa prehadzuje a budi kazdu chvilku.A za posledne dva tyzdne sme mali dve noci take, ze sme boli dve hodiny hore - jednoducho sa prebrala, usmiala ze jeeeej tata a mama a nechcelo sa jej spat dalej,tak sa premiestnovala po posteli, obchytkavala nas, rozpravala si, edzitym milionkrat cuckala mliecko a potom unavena zaspala, ale zobudila sa rovnako ako inokedy - o pol 6tej.... :unamused:

Vsetkym vyletnikom prajem stastnu cestu do Terchovej, nech deticky nevrackaju a pekne vydrzia v sedackach a zelam koooopec krasnych zazitkov a lepsie pocasie,ako hlasia......! :dizzy_face:
11. jún 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ikka nechces,pridam vam paru hodin na cestu,aby my sme mali menej :grinning:
11. jún 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ach jaj.. .Bojim.. Minule ked Lucku ockovali v pondelok, tak z utorka na stredu začal kolobeh grcaco-sračkový... Teraz ju očkovali v utorok a už dnes poobede mala kakačku :cry: :unamused: :frowning2:
11. jún 2008 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok