Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

zuzka80
18. jún 2008

Ahojte, tak super fotky aj videá máme. Vidím, že sa už dohaduje ďalšie stretko 😀 Asi sa každému páčilo 🙂
Laurinka už nemá soplíky, takže už je O.K. Dnes u nás celý deň prší 😠

zuzka80
18. jún 2008

Lubi Laurinka už cestou spať nevracala, ale dala som jej 1/4 kinedrylu 😨

kamilecka
18. jún 2008

Zuzka no veru prsiiiii, co mi az tak nevadi ale je zima a fuka,aspon na Furci

Alenka vsetko naj Adkovi v vymesacniku 🙂

Ja by som bola aj za stretko v Tatralandii 😀 😀 😀,manzel povedal ze keby bolo tam tak je tam prvy 😀 😀 😀

petaba
18. jún 2008

kami ale tam uz niekedy zaciatkom septembra az take teplo nebude ako na juhu ☹

kuknite dobre rady:

http://www.zdravedieta.sk/index.php?id=176

sisa07
18. jún 2008

Ahojte!
Tak ste sa mali krasne 🙂 , skodalen ze pocko nebolo lepsie ! Este som nestihla ani pozriet vsetky fotky, ale tie co som videla, su super 😵 . Muselo to byt krasne, vidiet tolko rovnako starych ( malych 😉 ) deticiek pokope.

Niekto z Vas tu spominal Duchonku......Je to od nas 20km, ale tam by som teda stretko velmi neodporucala.....Je tam sice vodna nadrz,ale kupat sa tam neda a uz vobec nie s detmi, voda je spinava a su tam sinice. Ja by som tam ani psovi nohu neomocila......A okrem toho v lete tam byva kopec mladych ludi a divoke diskoteky ( co je samozrejme fajn, ale nie na dovolenku s malymi detickami.....). Hudba tam huci vecer celou Duchonkou ( mame vlastne zazitky z mladi 😉 😀 ). Ja mam Duchonku velmi rada,ale v na jar a na jesen, ked tam je tichucko a chodime na prechadzky do prirody a pozerat na kacky vo vode - romantika 🙂 . Naposledy sme tam boli asi 3tyzdne dozadu, Adelka bola nadsena.

Juli, tak to musela byt teda sila......Ale urcite ste to zvladli, ved Ty si taka akcna zena podla toho, co pises 😉 🙂 . Myslim, ze keby obcas u ktorejkolvek z nas zazvonila socialka, tiez by ta domacnost nevyznela uplne najlepsie. Ved pokial zena nie je uplny maniak na poriadok, tak pri malom dietati to v byte vyzera cez den velmi veselo a velmi " baby - friendly" 😀 . Ja casto upratujem ten vybuch po Adelke,az ked spi, takze socialka by mala zazitok 🙂 : lyzicka v kupelni, sitko z vane v spalni, stipce na gauci, vsade omrvinky, neumyty riad , kamienky a sisky po zemi........Jasne, ze sa mi dari upratat aj priebezne, ale nie vzdy.Cesi maju na to peknu vetu : " Bordel v byte, stastne dite" 😀 😀 😀
Pekny den vsetkym! 😵

najjulinka
18. jún 2008

Moja mamka tú vetu tiež používala... A ozaj sme boli štastné deti... Aspon podla neporiadku... No a moji nie su o nič menej šťastní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva4444
18. jún 2008

ahojte 🙂
vidim ze sa vam pacil mutsy kocik 🙂 aj mojmu muzovi sa strasne paci, preto sme ho aj kupili. ale mam pocit ze je lepsie kupovat ho zo zahranicia, lebo na slovensku je to o dost drahsie 😕 😠 my sme s nim maximalne spokojni, az na cas ked sa maly narodil a kocika nikde, meskal asi 7-8 tyzdnov dokopy, proste holandania maju v pazi kukali na veterne mlyny a nam zabudli kocik dodat alebo ako neviem. takze odporucam objednat hned po pozitivnom teste 😉 😀 😀 maju celkom dobru autosedacku ktora sa da sklopi do vodorovnej polohy apouzivat ako cestocny kocik, pripadne v sklopenej polohe moze babo do 5kg aj cestovat, cize asi tak prve 4 tyzdne sa to da vyuzit 😝 😀

dalsie stretko by bolo super zaciatkom septembra, to sturovo nevyzera zle ani senecke jazera, kludne pojdeme aj do hor vsak napr. pri mikulasi je tiez velky akvapark, nam je to asi jedno mi z toho vychadza 🙂 🙂

juli tak prepadovka zo socialky 😖 😠 ako keby sa to dalo podla jedneho pohladu ohodnotit za 10 minut 😕 ale verim ze ste to zvladli super 😉

najjulinka
18. jún 2008

Inak tu sa vám na fore nepozdávalo, že deti u nás spinkajú aj na zemi... Tak už nespinkajú.. .Už asi mesiac sme tak, že jasne daju najavo, že chcu hajať a aj hajajú normálne a nie len pár minutiek 😉 😀 😀 😀 Už aj to sme zvládli - dorozumievať sa a dávať najavo čo chceme 😉 😀 😀 😀

Inak Kristián už štvornožkuje.

eva4444
18. jún 2008

juli super je to velky kus cesty kym deticky zacnu pekne hajat 🙂 a kikovi vela stastnych metrov po 4 😝 🙂

najjulinka
18. jún 2008

No uvidime kolko poštvornožkuje, lebo ked sa vytiahne do stoja, tak pohupuje v kolenách a občas spraví také smiešne 2-3 kroky krivolaké... Proste to bere šupem teraz Kiko... 😀 😀 😀

riuska
18. jún 2008

no my kociar teda novy kupovat urcite nebudeme, nakolko ho tomasko vyuziva len ked sme vonku a papa, inak chce len behat, takze dame primontovat len stupacku a bude to OK 🙂
najuli super, uz to pojde 😵
zuzi boze zavidim ze v skolke ucia uz robit odtlacky a ine ... 🙂 skoda ze u nas take skolky niesu, dala by som tomaska aspon na 4hodinky nech sa vyblazni

kamilecka
18. jún 2008

Riuska aj ja by som chcela dat Davidka aspon 2-3x do tyzdna do skolky ale zial to nejde,aby sa pekne vyhral,naucil niejake nove veci.
Ozaj ake meno bude mat babo?`

eva4444
18. jún 2008

rius mas uplnu pravdu, nam tiez staci jeden kocik vsak sme pri nom ratali uz aj na druhe babenko 😅 😝 😝 mne sa zda super aj ta sedacka za kocik co nasla lubka 🙂
ja by som chcela dat petrika do 'spielgruppe' je to 3x do tyzdna po 3h, ale neviem ci dostaneme miesto, je to az od 1,5r ale zda sa mi to super napad lebo sa chudatko so mnou nudi doma 🙂

juli vidis tak kiko to vzal zrychlika 🙂

lubi22
18. jún 2008

Ahojte 🙂

Aj my ratame s tym istym kocikom aj pri druhom 😉 Ale dnes rano mi prisla nova buginka Quinny Zapp, to hlavne na cestovanie a na dovcu, inak budem pouzivat Buzz 🙂

To ako pisete zo skolkami by bolo super, dat dietatko tak dva krat do tyzdna na 3 hodinky, to by som brala od toho rocku a pol alebo dvoch. Ale na cely den by sa mi zdalo este skoro, ked nemusime 😉

Tie lokality som vcera surfovala aj ja 😀 Tiez mi z toho vysli styri lokality: Sturovo-Vadas, Lipt. Mikulas, Lipt. Jan -Tatralandia, Besenova a Senec. Len neviem, aky by bol cenovy strop na ubytko, lebo napr. Tatralandia je na vyssej cenovej urovni. 😉

lubi22
18. jún 2008

Peti, tie rady si asi vytlacim 😉

Zuzi, super, ze Laurinka uz nevrackala. Asi to budete musiet vzdy tak riesit, ked pojdete na dlhsiu cestu 😉

My zajtra zase balime, ideme oddychovat k nasim do TT 😵

Sisa, ani mne sa Duchonka pre deticky nevelmi pozdava, skor tak pre partiu je tam super. Snad na buducu stretavku sa pridate aj s Adelkou 😉

Aj tu su dake typy na stretko:

http://www.montanara.sk/?mod=hotel-sk

http://www.penzionmotyl.sk/kontakt.html

http://vadas.sk/index.php?option=com_content&ta...

eva4444
18. jún 2008

mne sa pozdavaju vsetky lubkyne tipy

eva4444
18. jún 2008

alenka adko si pekne uziva pri priehrade 🙂 a dufam ze sa pridate na stretko 😉

susy
18. jún 2008

Baby mňa napadla taká vec,že čo keby: ked sa vam všetkym tak páčilo u toho šuštiaka,mohli by sme tam isť aj ku koncu leta s tym,že bude napustený bazén.Možme aj grilovať,opekať. A verím tomu,že skoro každá by si doniesla detsky,nafukovací ,maly bazénik. Zlý nápad?

susy
18. jún 2008

ta Montanara vyzerá dobrééééé

lubi22
18. jún 2008

Susy v pohode, mozeme ist aj tam, prisposobime sa 😉

Alenka ta piata fotka s Adkom vyzera nebezpecne 😀 Kde ste chytili take dobre pocasie? Tu je furt bud dusno alebo kosa a prsi 😠

petaba
18. jún 2008

Zuzi a vies si predstavit ako tam bude zima v septembri...akorňze bolo tam super, ale neviem si predstavit kolko tepleho oblecenia si treba nabalit 😒

Inak a co take patince? Ja som tam bola asi 5x

nasla som aj niaky penzion.. ziadny luxus ale da sa

http://www.uby.sk/penzion-michaela-patince

Inak a ta Montanara vyzera faaaaaaaaaaakt super 😀

fibi
19. jún 2008

aj mne sa páči montanara asi najviac. Ale ani tie patince nemusia byť zlé

Duchonka fakt nie. Čo som tam ja toho zažila. Jaj zlaté časy 🤐 Aj ja som z Topoľčian 😎

eva4444
19. jún 2008

dobre ranko 🙂
tak podme do montanary 🙂
dnes nam konecne neprsi, ako sme sa vratili 3 dni lialo a dnes mame slniecko tak ideme na kupkooo 😵 😵 😵

eva4444
19. jún 2008

ja navrhujem prvy alebo druhy septembrovy vikend 🙂

arimzv
19. jún 2008

ahojte majove mamicky.
vezmete do klubu este jednu clenku 🙂
Mam Natalku, narodenu 31.5., sme zo Zvolena, poznam sa s Luckou23 a s Lubkou som bola na predporodnom cviceni vo zvolenskej porodnici, ale myslim, ze si na mna nebude pamatat 🙂
citam Vas uz na konovi velmi dlho, ale prispievala som zatial len do Zvolencaniek, nejako som sa bala nastupit do rozbehnuteho rozkecaneho vlaku a just to skusam teraz ked ste este lepsia partia po stretku 🙂
ale ako hovorim risk je zisk 🙂
rada Vas citam a aspon viem, aky dalsi pokrok mozem od Natalky ocakavat 🙂
takze ak ma prijmete bude VERY HEPY ak nie, tak sa potichucky vratim do Zvolencaniek 🙂
prajem pekny den. 🙂

fibi
19. jún 2008

arimzv no ja som sem začala písať až po stretku a vyhodiť sa nenechám 😎

arimzv
19. jún 2008

fibi, ved nevravim ze nezabojujem 🙂
a zda sa mi, ze si pisala aj pred stretkom 🙂 to mam odsledovane 🙂

fibi
19. jún 2008

hej trochu som chvíľu písala a potom už nie 🙂

arimzv
19. jún 2008

teraz som si vsimla, ze osm vo vete - vezmete do klubu este jednu clenku nedala otaznik 🙂 ups 🙂

petaba
19. jún 2008

arimvz vitaj v klube 😀