Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

lucka23
2. máj 2008

dobre ranko. tak my sme v noci uz teplotu nemali. vecer sice este mal 39,3 ale v noci nic a ani teraz rano. tak verim ze je to na ustupe. 😵 uz mu chuti aj papat takze je to super. ja etraz inisdujem s pripravami na oslavu. zajtra pride rodina na obed tak mam co robit. a v nedelu este kamarati. v nedelu vecer padnem ako mrtva asi. kedze muz je ako nascval tento týzden od rana do vecera prec tak som na to vsetko sama.

riuska tebe som v tom zhone ani nestihla napisat ze super foto si pridala a mas krasne brusino. 😵 😵 😵

a tiež samko a adamko maju peknu fotocky. no proste vsetky nase majove dietky su na spapanie 😀

lubka teba som sa este chcela opýtať kedy sa to maju fotit na plavani? dufam ze to nepremeskame to by ma asi porazilo. ocko je uz zahojene este sa zbavit soplikov.

riuska
2. máj 2008

lucka dakujem krasne 🙂
my uz mame chvalabohu tie najvacsie oslavy za sebou a ver tomu ze v nedelu ked vsetko poupratujes si s radostou vydychnes - u nas to tak bolo vikend co uz bol 😅

riuska
2. máj 2008

lucka mas s lukaskom krasnu fotocku s kvietkami na zahradke - je nadherne farebna
to je pred vasim domcekom?

alena22
autor
2. máj 2008

ahojte dakujem vsetkym velmi pekne za gratulacie fajnu oslavicku som mala pod domom sme mali podium a hrali tam trsali mazoretky sermovali sa tam vystupovali deti a tak parada sme sa smiali s muzikom aku krasnu oslavu mi zorganizoval a nestalo ho to ani 1 sk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
2. máj 2008

dobre ranko tak ja som pred chvilkou vstala a krpana este haja 😅 😀 😀 😀 😀 😀

lubi22
2. máj 2008

Ahojte 🙂

Dakujeme, uz sa liecime, snad to prejde cim skor. Velmi vela deticiek aj dospelych je teraz chorych, tak si radsej davajte pozor😔

Alenka, no niekto si to vie zariadit, nie? 😀

Lucka, je to utorok 6., ale ja pochybujem, ze budeme dovtedy uplne zdravi, hoci tam hrozne chcem tiez ist, aby sme mali pamiatku. Mam aj kupeny podvodny fotak, ale predsa len take profi fotky by boli lepsie. Super, ze ste uz nemali teplotku v noci. Nam naopak v noci stupla na 38, tak sme davali cipky a dnes rano sme boli u lekarky. Povedala, ze sme prisli nacas, ze este len mu to zacina, ma chytene hrdielko a pokracovalo by to zapalom priedusiek. Takze mame prvykrat antibiotika a sme doma, nemozeme chodit von. Povedala, ze to musel chytit od dakoho, takze asi od nejakeho dietatka na ihrisku. No mame lieciky, tak snad sa to zlespi, lebo kasle ako stary hrniec 😔 Nastastie aj muz je doma, lebo dost je roboty aj so zdravym dietatkom, nieto este s choruckym. Tak snad to ajTy vsetko zladnes, ao v nedelu asi odpadnes. Len si davaj bacha, aby si aj Ty nieco nechytila 😉

lucka23
2. máj 2008

no super takze do 6 to asi nestihame ☹ 😢 😢 😢 . jedina sanca ze by vbolo viacej deticiek chorých a to fotenie sa presunulo. no tak aj samuko ma uz ATB? joj chuda. tak drzime palce aby sa z toho dostal rýchlo. lukasko uz beha o 106 takze som velmi velmi rada. lebo pozerat sa na to male telicko ako len lezka a mrnka je strasne.

rius ta foto je u kamaratky na dvore. maju tam kopeeeeeec tulipanou. fakt krasne. 😵

lucka23
2. máj 2008

inak my pre zmenu etraz hnackujeme. maleho som od rana prebalovala 5 krát. ☹ ani neviem co mu mam dat teraz papat aby to nebolo este horsie.

monika1
2. máj 2008

Ahojte,
lucka super ze je uz Lukaskovi lepsie 🙂 tesim sa,aj ked je este chorucky ale aspon to neda najavo vsak ked uz bezka a papa 🙂 tak si zajtrajsiu oslavu uzite,teda ty budes najviac makat,vsak to poznam ale ten pocit ked ta vsetci pochvalia ake to bolo vsetko vyborne je na nezaplatenie 😉 a na hnacku?no asi dietu,banan,ryzu ziadne ine ovocie 😒 a vela vody...

tak a Samko je tiez este chorucky?joj tak nech ho to tiez rychlo prejde a atb nech rychlo zaberu aby ste mohli ist von,teraz je to uz tazke byt s krpcami doma 😅
a dakujem za pochvalu fotiek 🙂 vcera u nas zacali kosicke dni tak sme sa boli prejst,pozriet starodavne auta aj najnovsie novinky,Adamkovi sa vsak najviac pacili kolesa na autach a potom balony takze bola aj sranda 🙂

Adamko este vcera cely den aj noc teplotoval z ockovania ale uz dnes je to ok,v noci nevedel ani spat,vrtel sa medzi nami ako husenica,vkuse sa pretacal tak asi mu nebolo moc dobre 😒

pipi1211
2. máj 2008

fuha tak opat su chore deticky? 😒 my nastastie vsetko ok (klop klop) a v nedelu cestujeme na tyzden do tatier tak sa velmo tesim a mala pojde prvy krat vlacikom tak som zvedava ako to dopadne 😅 😀

riuska
2. máj 2008

lubi ste to fakt riadne schytali 😒 tak sa rychlo vyliecte

pipi kde ty furt lietas, aspon napis ako sa ma momo, ako prebiehaju pripravy na svadbu 😨

alena22
autor
2. máj 2008

kocky to mi je luto ze mate chorucke deti ☹ zelame skore uzdravenie 😉
lucka ked hnackuje a ma ATB najlepsie urobis ked mu hned nasadis probiotika kupis v lekarni pytaj pre deti to pomoze nasmu 1x zabudli dat aj probiotika k ATB a hnackoval desne az za krk mu to vytekalo a teraz ked mame atb davame hned mame ich doma v chladnicke a ma to bez problemov 😉
joj dnes mi zas pride kamoska bude dalsia oslava jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵
takze vecer tu nebudem ale isto si vas docitam neskorej
majte sa krasne a ninuske a janke zelame vsetko naj naj naj k 1 rociku vela zdravicka statsicka lasky a vsetkeho co si kocky zelaju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipi1211
2. máj 2008

riusik no dako uz nemam cez den na kona cas lebo ked je pekne tak behame po vonku a ked je skaredo tak upratujem... 😅 vzdy pridem len v noci a to uz tu ziadna nie ste ☹ mame sa fajn momo uz pekne chodi a stale vymysla,najnovsie sa naucila vyliest na postel takze katastrofa 😅 😀 stale mame len 4 zbubky a vy ako? ako sa ma tomasko a chlapcek v brusku? vsetko ok? 🙂

lubi22
2. máj 2008

Aj my zelame Ninke vsetko naj k narodeninkam 😵 😵 😵

To je hruza neist cely den so Samkom von, po 10 ma tahal na chodbu a podaval mi tenisky. Potom isiel sam a odniesol tenisky ku dverom, srandovny bol. On ma nejako prilis vela energie stale, neposedi ani chvilku, to ze je chorucky sa prejavuje tym, ze je viac umrnkany. Ale kasle hrozne. Lucka, aj ja som uplne zabudla na tie probiotika, zajtra skocim do lekarne ich kupit, ze tie zabrania hnacke, a je ich potrebne brat s kazdymi antibiotikami 😉

Alenka, takze oslavy su u Vas v plnom svungu 😉

Monika, aspon budete mat chvilku pokoj od ockovani, myslim ze najblizsie je v 15 mesiacikoch. Co vsetko musia tie nase deticky preskakat, ze to este furt nevymysleli dat im to na lyzicku 😅

riuska
3. máj 2008

ahojte 🙂
vidiet ze je vikend a este k tomu pekny 😀 😀 😀 vsetky ste rozlietane
my sme sice domka, ale len preto lebo tomasko buva, poobede pojdeme zase na zahradku
pipi my sa mame dobre Tomasko je zlatusik ale tiez uz mooooooc vymysla a chlapcek v brusku zatial poslucha 😅 😀 😵
lubi nezavidim ☹ ale neboj rychlo vyzdraviete a pojdete zas von 😵

sisa07
3. máj 2008

ahojte!
tak vidiim, ze sa teraz viacere trapite s chorobami ☹ . Uz ked konecne ostane ustalene pocasie, snad sa aj tie bacily do jesene niekam vytratia a bude na chvilu pokoj 😉 .
My sme si uzili - po ockovani na druhy den pred obedom Adelke vystupila teplota a drzala sa jej dva dni, po sirupe vzdy klesla a potom zas, ale ked len to.....je to v pohode. Aj pokojnejsie spala, ta teplota ju trosku zmohla, uplny nezvyk, ze nase dieta bolo unavene.....Ale radsej nech je to take zive sidlo, ale bez teploty!!!
Vsetkym oslavencom prajeme len to najlepsie a hlavne ZDRAVIE a DOBRU NALADU kazdy den!!! 😵
Dnes som bola kamoske pomoct s kupanim 6-dnovej dcerky, no nieco uzasne.... 😵. Nechapem, ze aj Adelka bola taky drobcek a uz je to chodiaci, dzavotajuci cloviecik, je to zazrak 😵 .
Prajem vsetkym pekny vikenkd a detickam rychle uzdravenie, nech mozu zase santit vonku!

eva4444
3. máj 2008

ahojte
my sme dnes dosli zo slovenska, uff bolo to pekne a bolo toho dost a uz sme radi ze sme zase sami 🙂
zbezne som prebehla ze su babetka chorucke ☹
cestou na slovensko dostal petrik v blave teplotku v ziline uz mal skoro 40 tak sme si odstalii 2h v zapche a sli rovno na pohotovost, dostal ATB, o 2 dni bol ako rybycka az som sa mala zle svedomie ze pcham do zdraveho baba ATB 😅 ale inak bolo vsetko ok, stari rodicia na sa malom vyzurili dosyta co bolo aj dobre aj zle, napr. starka ho ucila baci baci, ze potom hodinu ma slahal do tvare starka sa smiala ako sisi no mne vsetko jedno nebolo 😅 😅 😅
dodatocne vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj a chorym babetkam vela zdravicka 😉 🙂 🙂

monika1
3. máj 2008

Ahojte 🙂
tak my sme si dnesny den super uzili,cele poobede sme boli na vylete v prirode,joj bolo super aj kazdy den by som brala takto niekde chodit mimo ulice 🙂 aj ked to pocasie bolo take skor aprilove ale nastastie sme sa vyhli dazdu takze aj pocasie nam vyslo 🙂

lubi ano dalsie ockovanie mame v juli,to bude do rucky po kožu ale uz to vidim ze to nebude jednoduche 😅 🙄 veru chudatka este kolko pichov dostanu 😒

evi tak ste si uzili slovensko,a co ta horucka nemohla byt zo zubkov?ked mu nic nebolo?

lucka23
3. máj 2008

ahojte. tak mi mame po prvej oslave. poviem vam som znicena ako kon. a to ma zajtra caka este jedna. my stale hnackujeme. ☹ ale zaujimave je ze hlavne zrana. to ho prebalim aj 6 krát po sebe. musim ist teda kupit tie probiotika. ale horsi eje ze dnes som zistile ze malý je celý vysypaný. hlavne ne chrbatiku a brusku. troska aj na cielku ☹ neviem ci to ma suvis s tými atb alebo v niecom inom. musime pockat do pondelka a zbehneme k svojej dr.

alena22
autor
3. máj 2008

ahojte ja az takto vecer kazdy den mam oslavu 😀 😀 😀
dnes tu bola svagrina s malou a svokrovci a do obeda som lietala s kamoskou po maxe 😀 aj s detmi 😵
lucka verim ti ze mas toho dost ja kazdy den od stvrtka slavim a odpadavam a to som dnes zehlila a pratala ked uz navsteva odisla aby som nemusela zajtra nch mame taky leharo den ako rodinak nechcem nikoho vidiet 😀
pozeram ze je ozaj vela chorych abbetiek teraz tak zelam kazdemu skore uzdravenie a vsetky darebacke bacilky nech zmiznu 😉
idem este supnut foto z dneska 🙂

alena22
autor
3. máj 2008

Monika krasne fotky mate fakt parada adamko je super model a vy ste taka vydarena rodinka 😵 😵 😵

lubi22
4. máj 2008

Ahojte 🙂

Lucka urcite chod cim skor kupit tie probiotika, my sme tiez vcera rano mali hnacku, asi 5 krat, utekala som do lekarne, odporucili mi Infant Dophilus, nema ziadnu chut, da sa zamiesat do vodicky a je pre babetka od narodenia. Dala som to hned malemu a uz dalsia davka v plienke o hodinku potom bola normalna. Dnes tiez kakal normalne, takze tie probiotika su super vec. Len nechapem, preco ked clovek v lekarni berie antibiotika pre babetko Ti automaticky lekarnicka nepovie, ze dobre s tym je bart aj probiotika 😠 No a vyrazticky take drobne mame aj my na krciku, siji, takze to je asi kvoli tym ATB. No len stale nevidim nejake zlepsenie, akurat, co sme chori uz vsetci traja aj s manzelom, no a udrzat krok so Samkom je v takomto stave dost problem 😖

Evim super, ze ste uz spat, ja tiez nemam rada ATB, ale co uz. Fakt je ale zbytocne ich davat len tak 😠 Hlavna vec, ze Petrik je v poriadku a plny novych zrucnosti, co ziskal na Slovensku 😀

eva4444
4. máj 2008

ahojte
tak uz sme sa na striedacku s muzikom akotak vyspali 🙂 petrik mal chytene hrdielko, asi z toho ta teplotisko hnusna, ale zotavil sa velmi rychlo nastastie, teraz uz len male sopliky ale to nie je choroba 🙂

lubi tak to mate dost ked ste chori vsetci traja ☹

alena22
autor
4. máj 2008

ahojte lubka my to tak sme tiez vsetri traja schytali od maleho uz dva krat ☹ neprijemna vec najhorsie ze malemu to bolo jedno ze je chory behal jasil sa aj tak 😅
no aj my mame dophilus stale v chladnicke pretoze nase prve atb dopadli desne riedko 😀 uz sme pouceni ale vravim lubi ani nam nepovedali nic az ked som sa stazovala ze strasne hnackuje a vystipalo mu zadocek mi to povedala jedna dokina 😒 keby som boal ticho hadam ani nepovedia 🙄
my sme dnes adika stahovali nazad do spalne nemozme mat vysielacky stale chytame cudzie deti a susedov ☹ a ked sme nemali zapnute adko sa v noci zobudil a vladla anarchia v izbicke ako skrabanie steny,vyliezanie z postielky a podobne nocne aktivity 😠
tak sa nastahoval nazad aspon ma viacej priestoru pre hranie v vojom kralovstve 😀
vidim ze si uzivate vikendu pekneho pocasicka 😎
ja sa chystam na zehlenie 😖 sa mi nechce ani toho nemam vela ale ta nechut 😔

rainbow
4. máj 2008

ahojte, my sme dnes boli v zoo, no teraz drobec plný zážitkov už konečne zaspinkal 😀 😀 😀 😀

alena22
autor
4. máj 2008

zuzuli super fotky aj ja chcem ovecku a s tym traktorom maly nema chybu farmarik jeden 😀 😵 😵 😵 😵

alena22
autor
4. máj 2008

rainbow fotky kde su ked uz haj chceme fotoooooooooooooooooooooooo 🙂

rainbow
4. máj 2008

ahoj alenka, idem na to 😉

rainbow
4. máj 2008

najvačš.upsech mali mackovia, žirafy a zebry, ale to mam na druhom foto a nehcce sa mi meniť usb, to nabudúce 😀 😀 😀

alena22
autor
4. máj 2008

super fotecky paradne a denisko ako sleduje co za opicu to tam je 😀 😀 😀
a opica ze co za cudo je za sklom 😀 😀
paradne fotky aj pri dinoch 😉