Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

petaba
24. júl 2008

Ahojte
aj my mame v BA straaaasne pocasie.... vcera sme ani von nemohli ist co nam tak strasne prsalo a este k tomu aj stromy padali... mali strasny vietor

Lubi gratulujeme...nech vsetko ide ako po masle 🙂

Inak uz aj my mame konecne zajednanu a vyplatenu dovolenku...na Mallorcu... ideme koncom augusta... uz teraz sa strasne tesim ako sa bude nati pacit... Lubi mas niake tipy co by sa nemalo zabudnut zobrat?

http://www.insotelhotelgroup.com/pdf/CMandia2.pdf

petaba
24. júl 2008

Riuska... inak tie vase sunkove peny kolko vydrzia zavrete?

kamilecka
24. júl 2008

Ikka no podla mna Lubka uz bola tehu len este o tom ani netusila 😀 😀 😀

Petaba supeeer,sa tesite co,konecne sa povyhrievate na slniecku

lubi22
24. júl 2008

Dakujemeeee 😵

No, babatko este na stretku nebolo 😀 Az tyzden po 😀 Takze ziadny Jurko Janosik 😀

Sisa, mas pravdu, manzelik je na seba velmi hrdy 😀 Inak neviem, ci ma jasnovidecke schopnosti, ale on mi tvrdil od zaciatku, ze teraz bude babatko 😅 😀 Samkovi som hovorila, ze bude mat braceka alebo sestricku, ale ocividne nechapal, co mu chcem povedat, no a velmi by som uvitala keby sa trosicku skludnil. Najdolezitejsie su 4 nasledujuce tyzdne, takze pojdem asi na nejaky tyzden k nasim a potom ku svokrovcom, aby som mohla co najviac oddychovat a oni mi pomohli so Samkom 🙂, kym manzelik bude pracovat 🙂

fibi
24. júl 2008

jej lubi gratulujeme to je krásne 😵 Nech sa vám darí a nech ste zdraví 🙂

Som fakt zvedavá, kto bude ďalší, lujza tu stále chodí s obrázkami bábetka (vytrhnuté z časopisu, so šampónom, krémom a pod.) ukazuje mi ich a vykrikuje bábo, bábo. No ale neviem ako jej mám vysvetliť, že ak chce bračeka, tak musí chodiť spávať skôr, alebo aspoň ráno spať dlhšie 😠

lubi22
24. júl 2008

Evi, snad je uz Petko v poriadku 😉 Ale myslim, ze ti nasi drobcekovia znasaju tie zranenia lepsie ako my. Aj Samko ma momentalne oskretu bradu a modrinku na cele a ja nechapem z coho, ved sme v kuse pri nom 😅

Peti, vyzera to tam pekne. No okrem takych beznych veci sa nam osvedcil aj repelent a topanocky do vody. No a brala som aj probiotika pre pripad nejakch potiazi, ale nastastie nas nic nestretlo, ale ja som Samkovi brala kompletne vsetky potraviny aj vodu z domu 🙂

eva4444
24. júl 2008

lubi presne tak petko ani moc neplakal ale zato to vyzeralo hrozostrasne 😔

fibi u nas detto 😀 petrik sice nebeha s obrazkami ale bali kazdu kocku v kociku 😝 😀 ja mam pomaly pocit ze poterbujem viacej spanku ako on 😀 😀 😅

eva4444
24. júl 2008

no prave som donatierala komodu, uz v polovici mi dosiel elan, ale nemohla som to nechat tak 😒 tak si tam schne idem zobudit nakrmit a pobavit dietatko 🙂

inac u nas najnovci mores je papat iba syr alebo sunku bez chlebika 😠 alebo parok len tak 😠 no ja neviem, vcera som mu nachystala, ked si zjedol oblohu ako prvu jeho vec a ked nechcel chlebik tiez proste som to schovala a bol klud. isiel spat trosku hladny ale co dnes to dobehol, uvidime vecer ci sa poucil, alebo zase pojde spinkat hladny 😖 😖

lubi22
24. júl 2008

Evi aku sunku a parocky davas Petrikovi? Ja som este neskusala, zatial jedine tu sunkovu penu od Riusky a ta mu velmi chutila 🙂

lubi22
24. júl 2008

Evi, pekna fotka, vidim, ze sa snazis privolat spat letne pocasie 😀 😵

eva4444
24. júl 2008

lubi zatial davame hydinove, take lahsie som nasla co je 80% maso zvysok neviem asi kadeco ale nie su velmi slane tak sa to da 😝 my sme si penu nevzali 😒 mozno nabuduce 😝 😝

sisa07
24. júl 2008

Lubi, dnes si tu aj s brusinkom za superstar, uzivaj si to 🙂 😵 . A nechcem byt velmi zvedava, len ma zaujima, ci Ti nebolo nejako zle v lietadle? Ja by som sa tehotna asi bala letiet...../ale Ty si to este aj tak asi nevedela, ked ste isli na dovolenku /. Ozaj a v rodinke uz vedia?

sisa07
24. júl 2008

A nasa Adelka tiez miluje babatka, aj na prazdne kociky v obchode krici babo a vsetky deti hladka, ale u nas zatial nehrozi, jedine ze by bolo nejake prekvaaaapko 🙂 . ( ale keby bolo, velmi by sme sa tesili)

lubi22
24. júl 2008

Sisa, aspon sa dnes trosku rozprudila debata na konikovi 😀 Ja sa tesim aj na ine maminky, ktore sa pridaju 😉

Ja som to tusila, uz ked sme sli na dovcu, preto som si zobrala so sebou test. No spoludovolenkarom sme to povedali este tam, to sa neda zatajit ked sme boli dva tyzdne spolu 10 zavreti na robinzonade 😀 Inak byva mi zle, ale skor take zavrate a od zaludka, to mi pri Samkovi nebyvalo vobec. A maso nemozem ani citit, co je zase uplny opak, lebo pri Samkovi sme v kuse chodili na steaky, maso mi vtedy hrozne chutilo 😅

eva4444
24. júl 2008

jeeej lubi zeby ste cakali dievcatko? 😝 😉 🙂 😀

lubi22
24. júl 2008

No Evi, tak to veru nemyslim 😀 To by bol sok pre celu rodinu 😀

erika1983
24. júl 2008

no lubi ja si tiez myslim ze to bude teda baba, lebo taketo priznaky som mala aj ja ked som bola tehu, a vies ako do paru to by bolo paradne
my tiez teraz nie mozno na buduci rok,vtedy by sme uz chceli zacat, no uvidime co z toho bude 😀 😀 😀
drzime palceky, aj ja by som strasne isla na dovcu, ale bohuzial nemozeme, lebo som v skusobnej 😝 , ale aspon do Tatier by sme asi sli na nejaky vikend

kamilecka
24. júl 2008

Lubi urcite bu ste chceli dievcatko teraz vsak? 🙂

Sisa ja som bola v 7tt a letela som 4x,podla mna to nemoze uskodit,ked je plod dobre uchyteny tak sa nieje coho obavat.
My ked sme leteli tak s nami este aj riadne treslo lietadlo pri pristati,to kazdy v lietadle este aj ochkal 😀

sisa07
24. júl 2008

Kami, ja som cela taka opatrna 😀
Lubi, podla mna to bude dievcatko 🙂 , neviem to vysvetlit, ale myslim si 😉 . Mali by sme uzavriet stavky 😀.
Inak, s tym slanym a sladkym v tehotenstve to asi u kazdeho neplati rovnako, pretoze ja som do seba prve tyzdne tehotenstva ladovala oravsku slaninu!!! - ja, ktora slaninu a klobasu dovtedy nemohla ani citit, brrrrr 😀 😀 😀 . Ale dovtedy som mala rada kura a v tehotenstve som nezjdedla ani kusok, smrdelo mi to 😀 .
S tou slaninou som len chcela povedat, ze od sladkeho to ma daleko a predsa to nebol chlapcek, aj ked Adelka je niekedy za dvoch chlapcov 🙂 .
Lubi, normalne si mi sprijemnila den, dakujem 🙂 .

arimzv
24. júl 2008

sisa dobry napad s tym stavkovanim, aj mna to napadlo 🙂
a lubi nam na stretku povie vyhodnotenie, to by uz snad mohla vediet pohlavie, ci nie? 🙂

kamilecka
24. júl 2008

Sisa prave,chute nic neznamenaju ja som cele tehu mala chut na sladke a pozri,mam maleho betarika

eva4444
24. júl 2008

ja som za stavku ak lubka suhlasi 😉

kamilecka
24. júl 2008

Lubka, si sa obchytala Riusky vsaaaak 🙂 sa nalepilo dobre 😅

sisa07
24. júl 2008

babulky, aj Vam to tak neskoro ukazuje ostatne prispevky? Ja som az teraz o 21.30 zbadala to, co ste pisali Vy pred viac ako polhodinou........

ikka
24. júl 2008

ja som tiez veeeeelmi jedla slaninu 😀 specialne mi ju vozili zo slovenska 😀 😝
ja ked vidim u niekoho take malinkate mrviace sa babatenko, tak chcem hneeeeed aj ja 😵

kamilecka
24. júl 2008

Lubke sa musi teraz riadne ckat 😀

lubi22
25. júl 2008

Ahojte 🙂

Tak som sa zasmiala, co ste vcera vecer popisali 😀 Kludne sa stavte, ja by som vyhlasila kurz dievcatko:chlapcek tak 1:99 😀 No ako som pisala, v manzelovej rodine sa nikdy nenarodilo dievcatko, 5 generacii dozadu, co si pamataju a predtym tiez nikto nezaznamenal dievcatko. Ale urcite sa budeme tesit rovnako dievcatku ako chlapcekovi, ja osobne nemam absolutne ziadne preferencie 🙂

eva4444
25. júl 2008

ahojte

lubi a date si zistit pohlavie ci to nie je nutne ? 😕 😝 😀 😀 😀 😀 😀 inac to je fakt sranda ze v muzovej rodine sa nerodia dievcatka 😕 😕 🙂 🙂

my klasika sme boli na dvore potom polievocka teraz hajkame potom druhe hlavne jedlo a potom pockame na ocka z roboty a pojdeme spolu von 🙂

lubi22
25. júl 2008

Urcite pojdeme na 4D sono, takze urcite budeme vediet pohlavie uz pred narodenim. No ale nechystam sa tentokrat na ziadne nakupy, mam plne skrine veciciek, kopec z nich este s visackou, co Samko ani na sebe nemal. No chudak dieta, dufam, ze nebude mat cely zivot traumu ze vsetko po starsom surodencovi 😅 😀

Samko nejak strajkuje s papanim, nechce sa mu velmi papkat. Z polievky zjedol asi 5 lyziciek a dost. 😒

Evi, ako mamicky z dvora? 😉

eva4444
25. júl 2008

lubi dnes sme boli sami, nikto neorisiel, ale semtam sa stretneme a je to celkom ok, aj ked petrik sa hra sam, este ho ine deticky aztak nezaujimaju 🙂